Plebiscyt na "Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Tarnowskiej"
ango | 2016-10-24 14:50:02

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu „Najlepszy Piłkarz Ziemi Tarnowskiej” oraz „Najlepszy Trener Ziemi Tarnowskiej sezonu 2016/2017”.  

Kibice, działacze, trenerzy oraz zawodnicy mogą zgłaszać kandydatów od dziś do 1 listopada za pośrednictwem adresu mailowego pilkarz@gk.pl podając imię, nazwisko i klub swojego faworyta. Plebiscyt jest skierowany do piłkarzy i trenerów z ligi okręgowej (Tarnów I i II), Klasy A (grupy Tarnów, Brzesko, Bochnia i Żabno) oraz Klasy B (grupy z podokręgów brzeskich, bocheńskich, tarnowskich i żabnieńskich).

Zwycięzcy, czyli po 1 piłkarzu z lig okręgowych, Klasy A i Klasy B wezmą udział w treningu z ekstraklasowcem z Niecieczy oraz zdobędą bilety dla swojej drużyny na mecz Bruk-Betu w Ekstraklasie. Nagrodzony zostanie również najlepszy trener – w tym przypadku bez podziału na kategorie. Przewidziano także wyróżnienia dla zdobywców drugich i trzecich miejsc. Szczegóły w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl. Głosowanie będzie odbywać się zarówno poprzez SMS-y, jak i kupony drukowane na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Patronat nad plebiscytem sprawują: Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej wraz z prezesem Zbigniewem Jurkiewiczem i Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie.