Decyzja WG MZPN: kluby IV ligi nie przyjmą zorganizowanych grup kibiców Beskidu (akt.)
ango | 2018-08-20 07:35:11

Wydział Gier MZPN przychylił się do wniosku Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN i nie wyraził zgody na wyjazdy zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów.

Wniosek Komisji
W imieniu Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN w Krakowie wnioskuję do Wydziału Gier MZPN w Krakowie o wydanie decyzji w sprawie nie wyrażenia zgody na wyjazdy zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów w IV lidze zachodniej w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019.
Uzasadnienie:
1. Uczestnicy spotkania w Urzędzie Miasta w Andrychowie w dniu 3.08.2018 roku (protokół do wglądu w MZPN - wnioski w protokole), jednogłośnie opowiedzieli się za w/w propozycją.
2. Przedstawiciele klubów IV ligi grupa zachodnia, na spotkaniu organizacyjnym przed rozgrywkami sezonu 2018/2019 w Krakowie, jednogłośnie opowiedzieli się za nieprzyjmowaniem zorganizowanych grup kibiców Beskidu Andrychów na swoich stadionach.

Józef Cichoń
Przewodniczący Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN w Krakowie

***
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.