Halowe rozgrywki w Krakowie: terminarze, regulaminy, wyniki (akt.)
rk | 2018-12-03 11:26:55

W Krakowie trwają rozgrywki halowe dla trampkarzy, młodzików, orlików i żaków, które rozpoczęły się w weekend 17/18 listopada. W sumie zgłosiło się 300 drużyn!

Rozgrywki odbywają się w następujących kategoriach:
- trampkarz, rocznik 2004 i młodsi
- młodzik, rocznik 2006 i młodsi
- orlik starszy, rocznik 2008
- orlik młodszy, rocznik 2009
- żak starszy, rocznik 2010
- żak młodszy, rocznik 2011
Rywalizacja skrzatów, rocznik 2012 i młodsi, została zaplanowana na początek przyszłego roku.

Krakowskie rozgrywki trampkarzy i młodzików odbywają się na sztucznej trawie pod balonem Com-Com Zone w Krakowie, przy ul. Ptaszyckiego 4. Rozgrywki żaków i orlików odbywają się w halach Com-Com Zone i "Suche Stawy" w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego.
Początek rozgrywek - 17/18 listopada br. (niektóre kategorie wiekowe tydzień lub dwa tygodnie później).

* Terminarz trampkarzy i młodzików TUTAJ 
* Tabele trampkarzy i młodzików TUTAJ
* Terminarz żaków TUTAJ  
* Tabele orlików TUTAJ
* Tabele żaków TUTAJ

* Regulamin HMK trampkarzy i młodzików TUTAJ
* Regulamin HMK orlików i żaków TUTAJ
* Lista zgłoszeń zawodników TUTAJ

Poniżej podział na grupy w poszczególnych kategoriach wiekowych, kluby są proszone o sprawdzenie swojej obecności na liście. Ewentualny kontakt: biuro@mzpnkrakow.pl

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA 2018/2019
TRAMPKARZE (4 grupy, w sumie 42 drużyny)
Grupa A (11 drużyn):
Szkoła Futbolu Staniątki I, AP Kmita Zabierzów, Zwierzyniecki Kraków, Krakus II Nowa Huta, Grębałowianka Kraków, AP Wisła II Czarny Dunajec, Michałowianka, NAS Wanda Kraków, Milenium Skawina, Jutrzenka Giebułtów
Grupa B (11 drużyn):
Orzeł Piaski Wielkie, Krakus I Nowa Huta, Górnik Wieliczka, AP Wisła I Czarny Dunajec, Zieleńczanka Tramwaj Kraków, Cracovia, SF Staniątki II, AF Ochojno, Pogoń Miechów, Tarnovia
Grupa C (10 drużyn):
Wiatr Ludźmierz, Orzeł Myślenice, Lotnik Kryspinów, Albertus Kraków, Wawel Kraków, Garbarnia II Kraków, Piast II Skawina, Wierzbowianka, Jadwiga Kraków, Prądniczanka I Kraków
Grupa D (11 drużyn):
Szaflary, Garbarnia I Kraków, Wieliczanka, Clepardia Kraków, Płaszowianka Kraków, Błękitni Modlnica, AS Płaszów, Prądniczanka II Kraków, Piast I Skawina, Prokocim Kraków, TS Węgrzce

MŁODZIKI (8 grup, w sumie 70 drużyn)
Grupa A (9 drużyn):
Wiatr Ludźmierz, AF Ochojno, Milenium I Skawina, Hutnik III Kraków, Victoria Kraków, TS Skalanka I, Bibiczanka II, AP 21 Kraków, Kaszowianka
Grupa B (9 drużyn):
Tramwaj Kraków, Krakus Nowa Huta, Orzeł I Piaski Wielkie, Olimpic Kraków, Bibiczanka I, Cracovia, Clepardia II Kraków, Piast II Skawina, TS Skalanka II
Grupa C (8 drużyn):
Górnik Wieliczka, AS Progres Kraków, Lotnik Kryspinów, Milenium II Skawina, Krakus II Swoszowice, Clepardia I Kraków, Solne Miasto Wieliczka, Błękitni Modlnica
Grupa D (9 drużyn):
AS Płaszów, Krakus I Swoszowice, Hutnik II Kraków, Zieleńczanka II, Wierzbowianka, Piast I Skawina, Garbarnia II Kraków, BSF Bochnia, Michałowianka
Grupa E (9 drużyn):
Hutnik I Kraków, Zieleńczanka I, AP Wisła Brzeźnica, Orzeł II Piaski Wielkie, Zwierzyniecki Kraków, Hat-trick Skawina, Zjednoczeni Branice, Iskra Czułów, Wisła Łączany
Grupa F (9 drużyn):
Jadwiga I Kraków, Gwarek Wieliczka, NAS Wanda Kraków, TS Węgrzce, Albertus Kraków, Hutnik IV Kraków, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Orzeł Sidzina, TS Rybitwy Kraków
Grupa G (9 drużyn):
SF Staniątki, Prokocim I Kraków, MKS SMS Kraków, Bronowianka Kraków, Grębałowianka Kraków, Jadwiga II Kraków, Hutnik V Kraków, Błyskawica Wyciąże, Wieczysta II Kraków
Grupa H (8 drużyn):
AP Kmita Zabierzów, Garbarnia I Kraków, Wieczysta I Kraków, Grzegórzki GO!, Futbolica Kraków, Prokocim II Kraków, Prądniczanka Kraków, Wieliczanka

ORLIKI STARSZE (6 grup, w sumie 54 drużyny)
Grupa A (9 drużyn):
Borek I Kraków, Hutnik III Kraków, SF Staniątki, Milenium Skawina, Krakus Swoszowice, Jadwiga II Kraków, AP Grzegórzki, Nadwiślan Kraków, TS Skalanka
Grupa B (9 drużyn):
Jadwiga I Kraków, Hutnik II Kraków, Prądniczanka Kraków, NAS Wanda Kraków, KSPN Pogoń Kraków, TS Węgrzce II, Cracovia, Lotnik Kryspinów, Tramwaj Kraków
Grupa C (9 drużyn):
Bronowianka I Kraków, Wiatr Ludźmierz, Victoria Kraków, Polonia Kraków, Futbolica Kraków, Clepardia II Kraków, Grzegórzki GO!, PKS Św. Józef Kalwaria Zebrzydowska, Wieczysta Kraków
Grupa D (9 drużyn):
Borek II Kraków, AS Progres Kraków, PAPN Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Clepardia I Kraków, Krakus Nowa Huta, Armatura Kraków, Gwarek Wieliczka, Wieliczanka
Grupa E (9 drużyn):
Hutnik I Kraków, Olimpic Kraków, Prokocim Kraków, Garbarnia II Kraków, Zieleńczanka II, TS Węgrzce I, Baszta Kraków, Grębałowianka Kraków, Zjednoczeni Branice
Grupa F (9 drużyn):
Garbarnia I Kraków, AP Wieliczka, Zieleńczanka I, Bronowianka II Kraków, Płaszowianka Kraków, Wawel Kraków, Błękitni Modlnica, Football Success Academy Kraków, AP 21 Kraków

ORLIKI MŁODSZE (4 grupy, w sumie 40 drużyn)
Grupa A (10 drużyn):
Garbarnia Kraków, TS Węgrzce, Polonia I Kraków, Clepardia Kraków, Victoria Kraków, Wawel II Kraków, Albertus Kraków, AP Wieliczka II, Cracovia, Grębałowianka Kraków
Grupa B (10 drużyn):
Milenium Skawina, AS Płaszów, Wawel I Kraków, KSPN Pogoń Kraków, Bibiczanka, PAPN Kraków, Futbolica Kraków, AP Wieliczka I, Iskra Czułów, AP 21 Kraków
Grupa C (10 drużyn):
Bronowianka Kraków, AS Progres Kraków, Prądniczanka Kraków, Gwarek Wieliczka, NAS Wanda Kraków, Olimpic Kraków, Borek II Kraków, AP Diament Kraków, AP Wieliczka III, Krakus Nowa Huta
Grupa D (10 drużyn):
Wieczysta Kraków, Jadwiga Kraków, Polonia II Kraków, SF Staniątki, Hutnik Kraków, Borek I Kraków, Krakus Swoszowice, Orzeł Piaski Wielkie, Michałowianka, TS Skalanka

ŻAKI STARSZE (6 grup, w sumie 50 drużyn)
Grupa A (8 drużyn):
Hutnik Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Polonia I Kraków, Wawel I Kraków, Grębałowianka Kraków, Gwarek Wieliczka, Garbarnia II Kraków, Zjednoczeni Branice
Grupa B (8 drużyn):
Football Success Academy Kraków, Wiatr Ludźmierz, Garbarnia I Kraków, Borek II Kraków, TS Węgrzce, Grzegórzki GO!, Krakus Nowa Huta, Wieczysta Kraków
Grupa C (8 drużyn):
AP Bonito Mszana Dolna, Jadwiga Kraków, Polonia II Kraków, Piast Skawina, KSPN Pogoń Kraków, Cracovia, Lotnik Kryspinów, Wawel II Kraków
Grupa D (8 drużyn):
Borek I Kraków, Krakus Swoszowice, Prokocim Kraków, Zieleńczanka, Płaszowianka Kraków, Bibiczanka, Nadwiślan Kraków, NAS Wanda II Kraków
Grupa E (9 drużyn):
Bronowianka Kraków, Clepardia Kraków, Błękitni Modlnica, Futbolica Kraków, AP 21 Kraków-Trzebinia, Baszta Kraków, Olimpic Kraków, Tramwaj Kraków, Pobiedr Paszkówka
Grupa F (9 drużyn):
AS Progres Kraków, NAS Wanda I Kraków, AS Płaszów, Milenium Skawina, TS Rybitwy Kraków, AP Grzegórzki, Prądniczanka Kraków, PAPN Kraków, AP 21 Kraków

ŻAKI MŁODSZE (5 grup, w sumie 44 drużyny)
Grupa A (9 drużyn):
Borek I Kraków, Garbarnia Kraków, Polonia I Kraków, Hutnik II Kraków, Futbolica Kraków, Bibiczanka, Clepardia II Kraków, PAPN Kraków, Prądniczanka I Kraków
Grupa B (9 drużyn):
Hutnik I Kraków, Clepardia I Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Zieleńczanka I, Grębałowianka Kraków, Albertus Kraków, Bronowianka II Kraków, Olimpic Kraków, Prądniczanka II Kraków
Grupa C (8 drużyn):
Bronowianka I Kraków, Krakus Swoszowice, Błękitni Modlnica, Piast Skawina, AS Progres III Kraków, TS Węgrzce, Gwarek Wieliczka, Hutnik III Kraków
Grupa D (9 drużyn):
NAS Wanda Kraków, AS Progres II Kraków, SF Staniątki, Milenium Skawina, Wawel I Kraków, KSPN Pogoń Kraków, Cracovia, Hutnik IV Kraków, Wieczysta Kraków
Grupa E (9 drużyn):
AS Progres I Kraków, Jadwiga Kraków, Prokocim Kraków, Polonia II Kraków, Borek II Kraków, Płaszowianka Kraków, Krakus Nowa Huta, Kabel Kraków, Wawel II Kraków