Halowe Mistrzostwa Krakowa Elity - terminarze, wyniki (akt.)
ango | 2019-01-01 09:31:35

24 listopada 2018 r. rozpoczęła się kolejna edycja Halowych Mistrzostw Krakowa Elity organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Opiekunami zawodów z ramienia Rady Trenerów MZPN są Zdzisław Janik (tel. 696 633 611) i Robert Włodarz (504 668 893).

* Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Młodszych - sezon 2018/2019 TUTAJ
* Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy i Młodzików - sezon 2018/2019 TUTAJ

Rozgrywki odbywają się na sztucznym boisku pod balonem Com-Com Zone w Krakowie, ul. Ptaszyckiego.

  Terminarz - ELITA JUNIOR MŁODSZY (2 turnieje)  

1. Podgórze       5   12   20-5
2. Wisła             5    12   30-6
3. Puszcza         5     9   14-12
4. Pcimianka      5     6   11-16
5. Garbarnia      5     3     9-26
6. Dalin              5     3     7-26

Podgórze zagra w małopolskich finałach

1 grudnia 2018 (sobota): 8:00-12:30 EJM
08:00 Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 3-1
08:30 Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 4-3
09:00 Garbarnia Kraków - Wisła Kraków 0-9
09:30 Pcimianka Pcim - Puszcza Niepołomice 2-3
10:00 Wisła Kraków - Dalin Myślenice 8-2
10:30 Podgórze Kraków - Garbarnia Kraków 7-1
11:00 Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim 2-1
11:30 Podgórze Kraków - Dalin Myślenice 7-0
12:00 Pcimianka Pcim - Podgórze Kraków 3-1

8 grudnia 2018 (sobota): 8:00-11:00 EJM
08:00 Puszcza Niepołomice - Dalin Myślenice 6-1
08:30 Dalin Myślenice - Garbarnia Kraków 2-4
09:00 Podgórze Kraków - Puszcza Niepołomice 3-0
09:30 Garbarnia Kraków - Pcimianka Pcim 1-4
10:00 Wisła Kraków - Podgórze Kraków 1-2
10:30 Pcimianka Pcim - Wisła Kraków 1-9


  Terminarz - ELITA TRAMPKARZ (każdy z każdym)  

1. Progres       5   12   28-23
2. AP 21          5   10   29-12
3. Wisła           5     6   27-21
4. Orzeł           5     6   15-24
5. Górnik         5     6   14-18
6. Krakus        5     4    17-32

24 listopada 2018 (sobota)
8:00-8:40 Wisła - Górnik 4-1
8:45-9:25 AP 21 - Krakus 4-4
9:30-10:10 Progres - Orzeł 7-3

2 grudnia 2018 (niedziela)
8:00-8:40 Górnik - AP 21 2-7
8:45-9:25 Progres - Wisła 1-13
9:30-10:10 Orzeł - Krakus 4-3

9 grudnia 2018 (niedziela)
8:00-8:40 AP 21 - Progres 3-4
8:45-9:25 Krakus - Górnik 2-6
9:30-10:10 Wisła - Orzeł 4-5

15 grudnia 2018 (sobota)
8:00-8:40 Progres - Krakus 14-3
8:45-9:25 Wisła - AP 21 2-9
9:30-10:10 Orzeł - Górnik 3-4

5 stycznia 2019 (sobota)
8:00-8:40 Krakus - Wisła 5-4
8:45-9:25 Górnik - Progres 1-2
9:30-10:10 AP 21 - Orzeł 6-0

Udział biorą: AS Progres Kraków, Wisła Kraków, AP 21 Kraków, Krakus Nowa Huta, Górnik Wieliczka, Orzeł Myślenice


  Terminarz - ELITA MŁODZIK (każdy z każdym)  

1. AP 21            5   12   20-4
2. Progres         5   12    23-9
3. Wisła             5     9    27-14
4. Bronowianka 5     9    13-17
5. Cracovia        5     9    13-10
6. Dalin              5     6    12-19
7. Pcimianka      5     3    13-25
8. Krakus           5     0     0-23

24 listopada 2018 (sobota)
10:15-10:55 AP 21 - Krakus 3-0
11:00-11:40 Bronowianka - Wisła 4-2
11:45-12:25 Cracovia - Progres 3-4
12:30-13:10 Pcimianka - Dalin 2-3

2 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Progres - Pcimianka 4-5
11:00-11:40 Wisła - Cracovia 6-2
11:45-12:25 AP 21 - Bronowianka 10-1 
12:30-13:10 Krakus - Dalin 0-6

9 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Bronowianka - Krakus 4-0
11:00-11:40 Cracovia - AP 21 1-0
11:45-12:25 Pcimianka - Wisła 2-9
12:40-13:10 Dalin - AS Progres 1-5

15 grudnia 2018 (sobota)
10:15-10:55 Krakus - Progres 0-5 wo (brak Krakusa)
11:00-11:40 Wisła - Dalin 10-1
11:45-12:25 AP 21 - Pcimianka 5-1
12:40-13:10 Bronowianka - Cracovia 0-2

5 stycznia 2019 (sobota)
10:15-10:55 Cracovia - Krakus 5-0
11:00-11:40 Pcimianka - Bronowianka 3-4
11:45-12:25 Dalin - AP 21 1-2
12:40-13:10 Progres - Wisła 5-0

2 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Krakus - Wisła
8:45-9:25 AP 21 - Progres
9:30-10:10 Bronowianka - Dalin
10:15-10:55 Cracovia - Pcimianka

9 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Pcimianka - Krakus
8:45-9:25 Dalin - Cracovia
9:30-10:10 Progres - Bronowianka
10:15-10:55 Wisła - AP 21

Udział biorą: AP 21 Kraków, Bronowianka Kraków, Cracovia, Pcimianka Pcim, Dalin Myślenice, AS Progres Kraków, Wisła Kraków i Krakus Nowa Huta