Sezon 2019-2020 - rozgrywki dziecięce - runda wiosenna - zgłoszenia
TK | 2020-02-19 09:22:44

Wydział Gier MZPN - Rejon Kraków przypomina, że od dnia 2020-01-28 prowadzone są zgłoszenia do rozgrywek dziecięcych. Termin do zgłoszenia drużyn upływa w dniu 2020-02-22. (aktualne na dzień 2020-02-21)

 

Zgłoszenia mogą obejmować następujące kategorie wiekowe:

- Orlik (2009 i młodsi)
- Orlik Młodszy (2010 i młodsi)
- Żak (2011 i młodsi)
- Żak Młodszy (2012 i młodsi)
- Skrzat (2013 i młodsi)
- Skrzat Młodszy (2014 i młodszy)

Zgłoszenie drużyny powinno zawierać:
- adres boiska (na którym drużyna rozgrywa swoje zawody jako gospodarz)
- kontakt(y) do drużyny (imię, nazwisko, mail, nr tel)
- klauzurę RODO w celu publikacji kontaktów na stronie MZPN o treści
"Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych
z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE, ul. Solskiego 1, 31-216 Kraków
2) Kontakt z Administratorem Danych – adres email: biuro@mzpnkrakow.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b 
i c ogólnego rozporządzenia. o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat lub w oparciu
o uzasadniony interes realizowany przez administratora.
6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy."

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: wg@mzpnkrakow.pl

Wydział Gier MZPN informuje jednocześnie, że rozgrywki dziecięce będą prowadzone turniejowo zgodnie z unifikacją PZPN.

Po ustaleniu grup rozgrywek dziecięcych, który nastąpi po terminie ostatecznym zgłaszania drużyn, drużyny ustalają między sobą termin rozgrywania turniejów.

O ustalonym terminie turnieju klub gospodarski informuje organ prowadzący w celu zapisania w terminarzu.

Kluby są zobowiązane do zarejestrowania i uprawnienia do danych drużyn zawodników.

Każdorazowo są konieczne podane składy z uprawnionymi zawodnikami na turnieju.

Gospodarz turnieju jest zobowiązany do przesłania składów uczestniczących drużyn do organu prowadzącego Wydziału Gier MZPN.

Drużyna, która po raz drugi lub więcej uczestniczy w turnieju z zawodnikiem/zawodnikami nieuprawnionymi do drużyny będzie traktowana jakby w turnieju nie brała udziału.

Każda drużyna będzie przez Wydział Gier MZPN uznana oficjalnie za uczestnika w rozgrywkach wiosennych po uczestniczeniu w przynajmniej 2 turniejach.

W przypadku pytań należy dzwonić pod nr tel 500 120 452

 

Orlik (2009 i młodsi)


AP Mam Talent Krzeszowice (n)
Armatura Kraków (n)
Baszta Kraków (n)
Bieżanowianka Kraków (n)
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki (n)
Clepardia Kraków
Futbolica Kraków (n)
Iskra Radwanowice (n)
Jadwiga Kraków (n)
Jutrzenka Giebułtów
Juvenia Prandocin (n)
Krakus Swoszowice (n)
Lotnik Kryspinów (n)
Maszycanka Maszyce
Milenium Skawina
Nadwiślan Kraków (n)
Niegoszowianka Niegoszowice
Orzeł Bębło
Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
Orzeł Sidzina
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków (n)
Prądniczanka Kraków (n)
Prokocim Kraków (n)
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków (n)
Skalanka Skała (n)
Skawinka Skawina (n)
Skawinka II Skawina (n)
Słomniczanka Słomniki (n)
Tramwaj Kraków (n)
Wawel Kraków (n)
Zawisza Sulechów (n)
UKS Zelków

 

Orlik Młodszy (2010 i młodsi)

AP Grzegórzki Kraków
Baszta Kraków (n)
Bibiczanka Bibice
Błękitni Modlnica
Clepardia Kraków (n)
FLS-Kabel Kraków
Futbolica Kraków
Garbarnia Kraków (n)
Grębałowianka Kraków
Krakus Swoszowice
Maszycanka Maszyce
Milenium Skawina
Niedźwiedź (n)
Niegoszowianka Niegoszowice (n)
Orzeł Iwanowice
Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
Orzeł Sidzina
Piast Wołowice
Polonia Kraków (n)
Prądniczanka Kraków (n)
Radziszowianka Radziszów
Skała 2004
Słomniczanka Słomniki (n)
Topór Aleksandrowice (n)
Wawel Kraków (n)
JKS Zelków
UKS Zelków

 

Żak (2011 i młodsi)

AP Grzegórzki Kraków
AP Mam Talent Krzeszowice (n)
AP Champions Skawina (n)
Armatura Kraków (n)
Baszta Kraków (n)
Bibiczanka Bibice (n)
Bieżanowianka Kraków
Błękitni Modlnica
Clepardia Kraków
Clepardia II Kraków
FLS-Kabel Kraków
FLS-Kabel II Kraków (n)
Futbolica Kraków
Garbarnia Kraków
Garbarnia II Kraków (n)
Grębałowianka Kraków (n)
Jadwiga Kraków
Juvenia Prandocin (n)
Kosynierzy Łuczyce (n)
Krakus Swoszowice
Libertów
Lotnik Kryspinów
Maszycanka Maszyce
Milenium Skawina (n)
Niegoszowianka Niegoszowice (n)
Orzeł Bębło
Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
Orzeł Sidzina
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków
Polonia Kraków (n)
Prądniczanka Kraków (n)
Prądniczanka II Kraków (n)
Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków
Skalanka Skała (n)
Skawinka Skawina
Skawinka II Skawina (n)
Słomniczanka Słomniki
Świt Krzeszowice
Tęcza Piekary
Topór Aleksandrowice
Tramwaj Kraków
Wisła Czernichów
JKS Zelków
UKS Zelków (n)

 

Żak Młodszy (2012 i młodsi)

Baszta Kraków (n)
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
Clepardia Kraków
Clepardia II Kraków (n)
FLS-Kabel Kraków
FLS-Kabel II Kraków
Garbarnia Kraków (n)
Garbarnia II Kraków (n)
Grębałowianka Kraków
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów (n)
Maszycanka Maszyce
Milenium Skawina (n)
Niedźwiedź (n)
Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
Orzeł Sidzina
Płaszowianka Kraków (n)
Polonia Kraków
Prądniczanka Kraków (n)
Prądniczanka II Kraków (n)
Prokocim Kraków (n)
Radziszowianka Radziszów
Słomniczanka Słomniki (n)
Świt Krzeszowice (n)
Topór Aleksandrowice
JKS Zelków

 

Skrzat (2013 i młodsi)

AP Mam Talent Krzeszowice (n)
Bibiczanka Bibice (n)
Bieżanowianka Kraków
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
BSS-Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Kraków (n)
Clepardia Kraków (n)
FLS-Kabel Kraków
Futbolica Kraków (n)
Garbarnia Kraków
Iskra Radwanowice (n)
Jadwiga Kraków
Jutrzenka Giebułtów (n)
Krakus Swoszowice (n)
Lotnik Kryspinów
Maszycanka Maszyce
Milenium Skawina
Orzeł Sidzina
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków (n)
Polonia Kraków (n)
Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków (n)
Skalanka Skała (n)
Skała 2004
Skawinka Skawina
Słomniczanka Słomniki
Topór Aleksandrowice (n)
Tramwaj Kraków
Wisła Czernichów
JKS Zelków

 

Skrzat Młodszy (2014 i młodszy)

AP Mam Talent Krzeszowice (n)
AP Champions Skawina (n)
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki (n)
Clepardia Kraków
Krakus Swoszowice (n)
Radziszowianka Radziszów (n)
Skawinka Skawina (n)
JKS Zelków