Sezon 2019-2020 - rozgrywki dziecięce - runda wiosenna - spotkanie organizacyjne
TK | 2020-03-02 17:31:14

Wydział Gier MZPN informuje, że w dniu 9 marca 2020 roku odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rozgrywek dziecięcych.

Spotkanie organizacyjne rozpocznie się o godzinie 16:00 w siedzibie MZPN przy ul. Solskiego 1.

Oto podział grup:

Orlik
  Grupa 11     Grupa 15
  --------     --------
1 AP Kmita Zabierzów   1 PAPN Kraków (n)
2 AP Rudawa   2 Baszta Kraków (n)
3 Niegoszowianka Niegoszowice   3 Bieżanowianka Kraków (n)
4 AP Mam Talent Krzeszowice (n)   4 Krakus Swoszowice (n)
5 Lotnik Kryspinów (n)   5 Prokocim Kraków (n)
6 Iskra Radwanowice (n)   6 Cracovia (n)
         
  Grupa 12     Grupa 16
  --------     --------
1 Maszycanka Maszyce   1 Bronowianka (dz) Kraków (n)
2 Jutrzenka Giebułtów   2 Clepardia Kraków (n)
3 Orzeł Bębło   3 Jadwiga Kraków (n)
4 Błękitni Modlnica   4 Wawel Kraków (n)
5 UKS Zelków   5 Prądniczanka Kraków (n)
6 Pozowianka Pozowice (n)   6 Piast Skawina (n)
         
  Grupa 13     Grupa 17
  --------     --------
1 Milenium Skawina   1 Galicja Raciborowice (n)
2 Orzeł Sidzina   2 Zawisza Sulechów (n)
3 Piast Wołowice   3 Juvenia Prandocin (n)
4 Radziszowianka Radziszów   4 Skalanka Skała (n)
5 Skawa Wadowice (n)   5 Słomniczanka Słomniki (n)
6 Pogoń Skotmiki (n)   6 Wierzbowianka Wierzbno (n)
         
  Grupa 14     Grupa 18
  --------     --------
1 Albertus Kraków (n)   1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
2 Nadwiślan Kraków (n)   2 Borkowianka Borek Szlachecki (n)
3 Płaszowianka Kraków (n)   3 Skawinka Skawinka (n)
4 Futbolica Kraków (n)   4 Skawinka II Skawina (n)
5 Rybitwy Kraków (n)   5 Tramwaj Kraków (n)
6 Zwierzyniecki Kraków (n)   6 Armatura Kraków (n)

 

Orlik Młodszy
  Grupa 11     Grupa 15
  --------     --------
1 AP Grzegórzki Kraków   1 Baszta Kraków (n)
2 AS Płaszów Kraków   2 Garbarnia Kraków (n)
3 FLS-Kabel Kraków   3 Prądniczanka Kraków (n)
4 Futbolica Kraków   4 Polonia Kraków (n)
5 Krakus Nowa Huta Kraków   5 Wawel Kraków (n)
6 Grębałowianka Kraków   6 Clepardia Kraków (n)
         
  Grupa 12     Grupa 16
  --------     --------
1 AP Kmita Zabierzów    1 Cedronka Wola Radziszowska (n)
2 AP Kmita II Zabierzów   2 Iskra Krzęcin (n)
3 AP Rudawa   3 Victoria Kraków (n)
4 Wisła Rząska   4 Wisła Jeziorzany (n)
5 JKS Zelków   5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
6 UKS Zelków   6 Piast Skawina
         
  Grupa 13     Grupa 17
  --------     --------
1 Bibiczanka Bibice   1 Niedźwiedź (n)
2 Maszycanka Maszyce   2 Niegoszowianka Niegoszowice (n)
3 Galicja Raciborowice   3 Słomniczanka Słomniki (n)
4 Błękitni Modlnica   4 Topór Aleksandrowice (n)
5 Orzeł Iwanowice   5 Zieleńczanka Zielonki (n)
6 Skała 2004   6 Wilga Kraków (n)
         
  Grupa 14      
  --------      
1 Krakus Swoszowice      
2 Milenium Skawina      
3 Orzeł Sidzina      
4 Piast Wołowice      
5 Radziszowianka Radziszów      
6 Skawa Wadowice (n)      

 

Żak
  Grupa 11     Grupa 16
  --------     --------
1 AP Grzegórzki Kraków   1 Jadwiga Kraków
2 Rybitwy Kraków   2 Clepardia Kraków
3 Bieżanowianka Kraków   3 Clepardia II Kraków
4 Prokocim Kraków   4 Wisła Rząska
5 Futbolica Kraków   5 Orzeł Sidzina
6 Płaszowianka Kraków   6 PAPN-SMS Kraków
         
  Grupa 12     Grupa 17
  --------     --------
1 AP Kmita Zabierzów   1 Skawa Wadowice (n)
2 AP Rudawa   2 Świt Krzeszowice
3 AP Rudawa II (n)   3 Tęcza Piekary
4 Topór Aleksandrowice   4 Wisła Czernichów
5 JKS Zelków   5 Lotnik Kryspinów
6 UKS Zelków (n)   6 Zwierzyniecki Kraków (n)
         
  Grupa 13     Grupa 18
  --------     --------                          
1 Tramwaj Kraków   1 AP Champions Skawina (n)
2 Garbarnia II Kraków   2 Armatura Kraków (n)
3 Garbarnia Kraków   3 Baszta Kraków (n)
4 Krakus Swoszowice   4 Milenium Skawina (n)
5 FLS-Kabel Kraków   5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
6 FLS-Kabel II Kraków (n)   6 Piast Skawina
         
  Grupa 14     Grupa 19
  --------      
1 Iskra Krzęcin   1 Bibiczanka Bibice (n)
2 Libertów   2 Grębałowianka Kraków (n)
3 Piast Wołowice   3 Krakus Nowa Huta Kraków (n)
4 Radziszowianka Radziszów   4 Polonia Kraków (n)
5 Skawinka Skawina   5 Prądniczanka Kraków (n)
6 Skawinak II Skawina (n)   6 Prądniczanka II Kraków (n)
         
  Grupa 15     Grupa 20
  --------      
1 Maszycanka Masyzyce   1 Juvenia Prandocin (n)
2 Słomniczanka Słomniki   2 Kosynierzy Łuczyce (n)
3 Zieleńczanka Zielonki   3 Orzeł Bębło (n)
4 Zieleńczanka II Zielonki   4 Skalanka Skała (n)
5 Błękitni Modlnica   5 Niegoszowianka Niegszowice (n)
6 AP Mam Talent Krzeszowice (n)   6 Wilga Kraków (n)

 

Żak Młodszy
  Grupa 11     Grupa 15
  --------     --------
1 AP Kmita Zabierzów   1 Płaszowianka Kraków (n)
2 AP Rudawa   2 AS Płaszów Kraków (n)
3 Lot Balice   3 Prądniczanka Kraków (n)
4 Topór Aleksandrowice   4 Prądniczanka II Kraków (n)
5 Wisła Rząska   5 Zieleńczanka Zielonki (n)
6. Wilga Kraków (n)   6 Grębałowianka Kraków
         
  Grupa 12     Grupa 16
  --------     --------
1 Borkowianka Borek Szlachecki 1 Prokocim Kraków (n)
2 Orzeł Sidzina   2 Baszta Kraków (n)
3 Radziszowianka Radziszów   3 Garbarnia Kraków (n)
4 Piast Wołowice   4 Garbarnia II Kraków (n)
5 Skawa Wadowice (n)   5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków (n)
6 Krakus Swoszowice   6 Victoria Kraków (n)
         
  Grupa 13     Grupa 17
  --------     --------
1 Clepardia Kraków   1 Lotnik Kryspinów (n)
2 Clepradia II Kraków (n)    2 Świt Krzeszowice (n)
3 Krakus Nowa Huta Kraków   3 Milenium Skawina (n)
4 Polonia Kraków (n)   4 Pogoń Skotniki (n)
5 FLS-Kabel Kraków    5 PAPN Kraków (n)
6 FLS-Kabel II Kraków    6 Piast Skawina
         
  Grupa 14      
  --------      
1 JKS Zelków      
2 Błękitni Modlnica      
3 Maszycanka Maszyce      
4 Niedźwiedź (n)      
5 Słomniczanka Słomniki (n)      
6 Wierzbowianka Wierzbno (n)      

 

Skrzat
  Grupa 11     Grupa 15
--------     --------  
1 AP Kmita Zabierzów   1 Błękitni Modlnica
2 AP Rudawa   2 Iskra Radwanowice (n)
3 JKS Zelków   3 Topór Aleksandrowice (n)
4 Lotnik Kryspinów   4 AP Rudawa II
5 Wisła Czernichów   5 AP Mam Talent Krzeszowice (n)
6 Lot Balice   6 Wisła Rząska
         
  Grupa 12     Grupa 16
--------     --------  
1 Bieżanowianka Kraków   1 AS Płaszów Kraków (n)
2 FLS-Kabel Kraków   2 Krakus Swoszowice (n)
3 Garbarnia Kraków   3 Rybitwy Kraków (n)
4 Jadwiga Kraków   4 Futbolica Kraków (n)
5 Prokocim Kraków   5 Płaszowianka Kraków (n)
6 Orzeł Sidzina   6 Świt Krzeszowice (n)
         
  Grupa 13     Grupa 17
--------     --------  
1 Skawinka Skawina   1 Iskra Krzęcin (n)
2 Milenium Skawina   2 Victoria Kraków (n)
3 Skawa Wadowice (n)   3 Borkowianka Borek Szlachecki
4 Piast Wołowice   4 Piast II Skawina (n)
5 Radziszowianka Radziszów   5 Piast Skawina
6 Tramwaj Kraków   6 Pozowianka Pozowice (n)
         
  Grupa 14     Grupa 18
--------        
1 Jutrzenka Giebułtów (n)   1 Clepardia Kraków (n)
2 Maszycanka Maszyce   2 BSS Kraków (n)
3 Skalanka Skała (n)   3 Zieleńczanka Zielonki (n)
4 Skała 2004   4 Bibiczanka Bibice (n)
5 Słomniczanka Słomniki   5 Polonia Kraków (n)
6 Wierzbowianka Wierzbno (n)   6 Clepardia II Kraków (n)
         

 

 
 
Skrzat Młodszy
  Grupa 1     Grupa 2
  --------     --------
1 AP Kmita Zabierzów   1 AP Champions Skawina (n)
2 AP Rudawa   2 AP Mam Talent Krzeszowice (n)
3 Błękitni Modlnica   3 Borkowianka Borek Szlachecki (n)
4 Clepardia Kraków   4 Krakus Swoszowice (n)
5 JKS Zelków   5 Radziszowianaka Radziszów (n)
6 Pogoń Skotniki   6 Skawinka Skawina (n)
7 Maszycanka Maszyce (n)