Sezon 2020-2021 - runda wiosenna- rozgrywki dziecięce - zgłoszenia
TK | 2021-02-18 15:17:04

Wydział Gier MZPN - Rejon Kraków przypomina o prowadzeniu zgłoszeń do rozgrywek dziecięcych. Termin zgłaszania drużyn mija w dniu 2021-02-21 (aktualizacja 2020-02-25)

Zgłoszenia mogą obejmować następujące kategorie wiekowe:

- Orlik (2010 i młodsi)
- Orlik Młodszy (2011 i młodsi)
- Żak (2012 i młodsi)
- Żak Młodszy (2013 i młodsi)
- Skrzat (2014 i młodsi)
- Skrzat Młodszy (2015 i młodszy)

Druk zgłoszenia Tutaj

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: wg@mzpnkrakow.pl

Wydział Gier MZPN informuje jednocześnie, że rozgrywki dziecięce będą prowadzone turniejowo zgodnie z unifikacją PZPN.

Po ustaleniu grup rozgrywek dziecięcych, który nastąpi po terminie ostatecznym zgłaszania drużyn, drużyny ustalają między sobą termin rozgrywania turniejów.

O ustalonym terminie turnieju klub gospodarski informuje organ prowadzący w celu zapisania w terminarzu.

Kluby są zobowiązane do zarejestrowania i uprawnienia do danych drużyn zawodników.

Każdorazowo są konieczne podane składy z uprawnionymi zawodnikami na turnieju.

Gospodarz turnieju jest zobowiązany do przesłania składów uczestniczących drużyn do organu prowadzącego Wydziału Gier MZPN.

Drużyna, która po raz drugi lub więcej uczestniczy w turnieju z zawodnikiem/zawodnikami nieuprawnionymi do drużyny będzie traktowana jakby w turnieju nie brała udziału.

Każda drużyna będzie przez Wydział Gier MZPN uznana oficjalnie za uczestnika w rozgrywkach wiosennych po uczestniczeniu w przynajmniej 2 turniejach, w tym jeden z uczestniczącymi zawodnikami uprawnionymi.

Regulamin rozgrywek dziecięcych Tutaj

W przypadku pytań należy dzwonić pod nr tel 500 120 452

Orlik (2010 i młodsi)

AP Kmita Zabierzów
AP Kmita II Zabierzów
AP Proszowianka Proszowice
AP Rudawa
AS Płaszów Kraków
Bibiczanka Bibice
Bieżanowianka Kraków
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
Szkółka Piłkarska Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Football Success Academy (dz) Kraków
Garbarnia Kraków
Iskra Czułów
Iskra Krzęcin
Iskra Radwanowice
Jadwiga Kraków
Jedynka Krzeszowice
Jedynka II Krzeszowice
Jutrzenka Giebułtów
Juvenia Prandocin
Kolejarz-Prokocim Kraków
Kosynierzy Łuczyce
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
Maszycanka Maszyce
Niedźwiedź
Niegoszowianka Niegoszowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków
Siemacha-Progres Kraków
Skalanka OSM Skała
Skała 2004
Słomniczanka Słomniki
Świt Krzeszowice
Tramwaj Kraków
Victoria Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
Wilga Kraków
Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska
Zieleńczanka Zielonki

Orlik Młodszy (2011 i młodsi)

AP Kmita Zabierzów
AP Rudawa
Błękitni Modlnica
Clepardia Kraków
Cracovia
Garbarnia Kraków
Jadwiga Kraków
Kolejarz-Prokocim Kraków
Krakus Swoszowice
Michałowianka Michałowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orzeł Sidzina
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Prądniczanka (dz) Kraków
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka II Kraków
Radziszowianka Radziszów
Siemacha-Progres Kraków
Słomniczanka Słomniki
Świt Krzeszowice
Tęcza Piekary
Topór Aleksandrowice
Wilga Kraków
Wisła Rząska
JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka II Zielonki

Żak (2012 i młodsi)

AP Kmita Zabierzów
AP Proszowianka Proszowice
AP Rudawa
Champions Skawina (na licencji AP Skawina)
Bibiczanka Bibice
Bieżanowianka Kraków
Błekitni Modlnica
Szkółka Piłkarska Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Cracovia
Garbarnia Kraków
Iskra Krzęcin
Iskra Radwanowice
Jadwiga Kraków
Juvenia Prandocin
Kosynierzy Łuczyce
Krakus Swoszowice
Lot Balice
Lotnik Kryspinów
Lotnik II Kryspinów
Maszycanka Maszyce
Michałowianka Michałowice
Niedźwiedź
Niegoszowianka Niegoszowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło
Orzeł Sidzina
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Prądniczanka Kraków
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków
Siemacha-Progres Kraków
Skalanka OSM Skała
Słomniczanka Słomniki
MKS-SMS Kraków
Świt Krzeszowice
Topór Aleksandrowice
Tramwaj Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
Wilga Kraków
Wisła Czernichów
Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska
JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki

Żak Młodszy (2013 i młodsi)

AP Kmita Zabierzów
AP Proszowianka Proszowice
Bibiczanka Bibice
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków
Iskra Radwanowice
Jadwiga Kraków
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
Kolejarz-Prokocim Kraków
Maszycanka Maszyce
Michałowianka Michałowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło
Orzeł Sidzina
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Prądniczanka Kraków
Radziszowianka Radziszów
Skała 2004
Słomniczanka Słomniki
MKS-SMS Kraków
Sportowiec Modlniczka
Victoria Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
Wilga Kraków
Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska
JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki

Skrzat (2014 i młodsi)

AP Kmita Zabierzów
AP Kmita II Zabierzów
AP Proszowianka Proszowice
Kinder Skawina (na licencji AP Skawina)
Bibiczanka Bibice
Bieżanowianka Kraków
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
Szkółka Piłkarska Bronowianka Kraków
Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków
Iskra Krzęcin
Jadwiga Kraków
Jutrzenka Giebułtów
Kolejarz-Prokocim Kraków
Kosynierzy Łuczyce
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
Maszycanka Maszyce
Michałowianka Michałowice
Niegoszowianka Niegoszowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orlęta Rudawa
Orzeł Sidzina
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Pogoń II Kraków
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka (dz) Kraków
Radziszowianka Radziszów
Rybitwy Kraków
Skała 2004
Słomniczanka Słomniki
Sportowiec Modlniczka
Topór Aleksandrowice
Tramwaj Kraków
Victoria Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
Wilga Kraków
Wisła Czernichów
Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska
JKS Zelków

Skrzat Młodszy (2015 i młodszy)

AP Kmita Zabierzów
AP Kmita II Zabierzów
AP Proszowianka Proszowice
Błękitni Modlnica
Borkowianka Borek Szlachecki
Jutrzenka Giebułtów
Krakus Swoszowice
Canpack Okocimski Brzesko
Orzeł Bębło
Piast Wołowice
Płaszowianka Kraków
Pogoń Kraków
Radziszowianka Radziszów
JKS Zelków