Wybierz najlepszego piłkarza i trenera Małopolski
ango | 2015-01-09 10:50:38

Kończy się rok, czas na jego piłkarskie podsumowanie. Czytelnicy "Gazety Krakowskiej" dokonają go już po raz dwudziesty - bo tak bogatą tradycję ma Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski. Współorganizatorem jest MZPN.

Obok Najlepszego Piłkarza (nominowani są zawodnicy z ekstraklasy i I ligi) oraz Najlepszego Trenera, Czytelnicy znów wybiorą zawodników wiodących w II, III i IV lidze, Odkrycie roku oraz Najlepszego Trenera Młodzieży.

Plebiscyt potrwa do 30 stycznia. Ta data to ostatni dzień głosowania za pomocą SMS-ów; wysyłać należy je na numer 72355, wpisując kod przypisany do kandydata. Głosować można także na kuponach; pierwszy zamieszczamy dzisiaj, ostatni ukaże się w "Gazecie Krakowskiej" 23 stycznia. Ważne, by do redakcji (aleja Pokoju 3, 31-548 Kraków) kupony dotarły do 28 stycznia; można dostarczać je pocztą, ale też osobiście. Wyniki plebiscytu, którego współorganizatorami są Małopolski Związek Piłki Nożnej, Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa i Radio Kraków, ogłoszone zostaną w połowie lutego na tradycyjnej piłkarskiej gali. Przyznana będzie nagroda specjalna - "Jasna Strona Futbolu", ufundowana przez prezydenta miasta Krakowa.

Lista piłkarzy i aktualny wynik głosowania SMS TUTAJ