Kontakt - pobierz plik

Orlik

 

   termin turnieju boisko relacja I turniej
  Grupa 1        
1 Błękitni Modlnica  2019-10-06 g.12  Błękitni Modlnica    
2 Jutrzenka Giebułtów        
3 Maszycanka Maszyce  2019-10-13 g.10  Maszycanka Maszyce    
4 Orzeł Bębło        
5 Skalanka Skała        
6          
           
  Grupa 2        
1 Kaszowianka Kaszów        
2 Lotnik Kryspinów        
3 Tęcza Piekary        
4 Zelków UKS        
5 Zwierzyniecki Kraków        
6          
           
  Grupa 3        
1 Niegoszowianka Niegoszowice   2019-10-06 g.9 (I Turniej)  Niegoszowianka Niegoszowice Relacja  obecny
2 Rudawa AP        obecny
3 Świt Krzeszowice        brak
4 Topór Aleksandrowice  2019-10-12 g.9:30  Topór Aleksandrowice    obecny
5 Kmita Zabierzów        obecny
6          
           
  Grupa 4        
1 Jadwiga Kraków        
2 Olimpic Kraków        
3 Słomniczanka Słomniki        
4 Węgrzce TS        
5 Zieleńczanka Kraków        
6          
           
  Grupa 5        
1 Ekler Baranówka        
2 Galicja Raciborowice        
3 Jakub Pałecznica        
4 Słomniczanka II Słomniki        
5 Wierzbowianka Wierzbno        
6          
           
  Grupa 6        
1 Albertus Kraków        
2 Grębałowianka Kraków  2019-10-26  g.9:30  Kraków, ul. Grębałowska 12    
3 Profi AP Kraków        
4 Wanda Kraków        
5 Zieleńczanka II Kraków        
6          
           
  Grupa 7        
1 Orzeł Sidzina  2019-10-20 g.14:00  Kraków, os. Sidzina    
2 Piast Wołowice        
3 Skawinka Skawina        
4 Skawinka III Skawina        
5 Wisła Jeziorzany        
6          
           
  Grupa 8        
1 Champions AP Skawina        
2 Iskra Krzęcin  2019-10-12 g.9  Krzęcin    
3 Milenium Skawina        
4 Radziszowianka Radziszów

 2019-10-27 g.10
(zmiana z dnia
2019-10-26)

Radziszowianka Radziszów    
5 Skawinka II Skawina        
6 Piast Skawina        
           
  Grupa 9        
1 Bieżanowianka Kraków        
2 Tramwaj Kraków        
3 Płaszowianka Kraków  2019-10-13 g.10  Płaszowianka Kraków    
4 Prokocim Kraków        
5 Rybitwy Kraków        
6          
           
  Grupa 10        
1 Armatura Kraków        
2 Krakus Swoszowice        
3 Ochojno        
4 Futbolica Grabie        
5 Garbarnia Kraków (wycofana)        
6