Uprawnieni zawodnicy
termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                    
1 Juvenia Prandocin nie                  
2 Galicja Raciborowice nie                  
3 Kosynierzy Łuczyce nie                  
4 Niedźwiedź nie                  
5 Orzeł Iwanowice nie                  
6 Słomniczanka Słomniki nie                  
                       
  Grupa 2                    
1 Garbarnia Kraków nie                  
2 AP Canpack Okocimski Brzesko nie                  
3 AS Płaszów Kraków nie                  
4 Football Success Academy Kraków (dz) nie                  
5 Orzeł Sidzina tak                  
6 Pogoń Skotniki nie                  
                       
  Grupa 3                    
1 Jutrzenka Giebułtów nie                  
2 Błękitni Modlnica nie                  
3 Maszycanka Maszyce nie                  
4 Orzeł Bębło nie                  
5 Skalanka Skała nie                  
6 UKS Zelków nie                  
                       
  Grupa 4                    
1 Armatura Kraków nie                  
2 Bieżanowianka Kraków nie                  
3 Płaszowianka Kraków nie  2020-10-10 g.12:00 (zmiana godziny z 10:00)  Kraków, ul. Stróża Rybna 19              
4 Prokocim Kraków nie                  
5 Rybitwy Kraków tak                  
6 Wilga Kraków nie                  
                       
  Grupa 5                    
1 AP Kmita II Zabierzów tak  2020-09-12 g.12:00 (Turniej I)  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
2 AP Kmita Zabierzów tak  2020-09-26 g.10:00 (Turniej II)  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
3 Lotnik Kryspinów nie                  
4 Piast Wołowice tak                  
5 Wisła Jeziorzany nie  2020-10-24 g.11:00  Jeziorzany 201              
6                      
                       
  Grupa 6                    
1 Borkowianka Borek Sylachecki tak                  
2 Iskra Krzęcin nie  2020-09-27 g.10:00  Krzęcin, ul.Krakowska 32              
3 Piast Skawina nie                  
4 Radziszowianka Radziszów nie                  
5 Skawa Wadowice tak                  
6 Skawinka Skawina nie                  
                       
  Grupa 7                    
1 AS Progres Kraków nie                  
2 Clepardia Kraków tak                  
3 Jadwiga Kraków nie  2020-10-04 g.10:00  Kraków, ul. Batalionu Skała AK 5               
4 Olimpic Kraków nie                  
5 Wawel Kraków nie                  
6                      
                       
  Grupa 8                    
1 AP Grzegórzki Kraków nie                  
2 Krakus Swoszowice nie                  
3 Milenium Skawina nie                  
4 Tramwaj Kraków nie                  
5 Victoria Kraków nie                  
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków tak                  
                       
  Grupa 9                    
1 Bibiczanka Bibice nie                  
2 Grębałowianka Kraków nie                  
3 Krakus Nowa Huta Kraków nie                  
4 Prądniczanka Kraków nie                  
5 Wierzbowianka Wierzbno nie                  
6 Zieleńczanka Zielonki nie                  
                       
  Grupa 10                    
1 AP Rudawa tak                  
2 Jedynka Krzeszowice tak                  
3 Niegoszowianka Niegoszowice nie                  
4 Świt Krzeszowice nie                  
5 Topór Aleksandrowice nie  2020-09-26 g.9:00  Aleksandrowice 74              
6 Wisła Rząska tak  2020-10-10 g.11:00  Rząska, ul.Klubowa 2               
                       
   Liga Szkoleniowa Orlik       I kol  II Kol.  III Kol.  IV Kol.  V Kol.  VI Kol.  VII Kol.
1 Krakus Swoszowice nie                  
2 Krakus II Swoszowice                    
3 Milenium Skawina

nie

                 
4 Orzeł Sidzina tak                  
5 Piast Skawina nie                  
6 Radziszowianka Radziszów nie                  
7 Skawinka Skawina nie                  
8 Victoria Kraków nie