uprawnieni zawodnicy

termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                    
1 Błękitni Modlnica nie                  
2 JKS Zelków nie                  
3 Jutrzenka Giebułtów nie                  
4 Maszycanka Maszyce nie                  
5 Skalanka Skała nie                  
6 UKS Zelków nie                  
                       
  Grupa 2                    
1 Garbarnia Kraków nie                  
2 AP Canpack Okocimski Brzesko nie                  
3 Kabel II Kraków sp.z o.o. nie                  
4 Kabel Kraków sp.z o.o. nie                  
5 Skawa Wadowice nie                  
6 Wilga Kraków nie                  
                       
  Grupa 3                    
1 Bibiczanka Bibice nie                  
2 Clepardia Kraków nie                  
3 Jadwiga Kraków nie  2020-10-04 g.14:00  Kraków, ul. Baytalionu Skała AK 5              
4 Słomniczanka Słomniki nie                  
5 Zieleńczanka Zielonki tak   2020-09-27 g.9:00  Zielonki, ul. Do Cegielni              
6                      
                       
  Grupa 4                    
1 Milenium Skawina nie                  
2 Piast Skawina nie                  
3 Radziszowianka Radziszów nie                  
4 Rzozovia Rzozów nie                  
5 Skawinka Skawina nie                  
6                      
                       
  Grupa 5                    
1 AS Progres Kraków nie                  
2 Galicja Raciborowice nie                  
3 Grębałowianka Kraków nie                  
4 Krakus Nowa Huta Kraków nie                  
5 Prądniczanka II Kraków nie                  
6 Prądniczanka Kraków nie                  
                       
  Grupa 6                    
1 AP Grzegórzki Kraków nie                  
2 Krakus Swosyowice nie                  
3 Orzeł Sidzina nie                  
4 Pogoń Skotniki nie                  
5 Polonia Kraków nie                  
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków nie                  
                       
  Grupa 7                    
1 AP Kmita II Zabierzów nie  2020-09-27 g.10:00  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
2 AP Kmita Zabierzów tak  2020-09-12 g.13:45  Zabierzów, ul.Kolejowa 15a              
3 AP Rudawa tak                  
4 Niegoszowianka Niegoszowice nie                  
5 Wisła Rząska tak                  
6