W poniedziałek, 16 lipca 2018 r., Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego MZPN przeprowadziła losowanie Pucharu Polski kobiet na szczeblu Małopolskiego ZPN w sezonie 2018/2019.

Runda I 15.08.2018 r. środa – 1 sędzia (na życzenie klubów – 3 sędziów)
Zawody nr 1   AKF Wisła Brzeźnica – Prądniczanka II Kraków; z powodu braku boiska AKF Wisła Brzeźnica wycofała się z rozgrywek pucharowych
Zawody nr 2   15.08.2018, godz. 11:00 AP Queens Witanowice – Burza Roczyny 4-1
Zawody nr 3   15.08.2018, godz. 17:30 Szreniawa Nowy Wiśnicz – Dąb Zabierzów Bocheński 1-3
Zawody nr 4   15.08.2018, godz. 11:00 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Górnik Wieliczka 0-8

Runda II 18/19.08.2018 r. sobota/niedziela – 3 sędziów
Zawody nr 5   18.08.2018, godz. 11:00 Prądniczanka II Kraków – Prądniczanka Kraków 0-5 (stadion Clepardii, ul. Fieldorfa Nila 5)
Zawody nr 6   19.08.2018, godz. 11:00 AP Queens Witanowice – Puszcza Niepołomice 0-4 (stadion LKS Skawa Witanowice)
Zawody nr 7   19.08.2018, godz. 18:00 Dąb Zabierzów Bocheński – LKS Szaflary 15-0; walkower 15-0, brak gości (stadion KS Dąb Zabierzów Bocheński)
Zawody nr 8   18.08.2018, godz. 17:00 Górnik Wieliczka – Victoria Gaj 3-0 walkower; goście nie przyjechali (stadion ze sztuczną murawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6)
Zawody nr 9   19.08.2018, godz. 10:00 Podgórze Kraków – Piast Skawina 1-0 (boisko przy ul. Dekerta)

Runda III 22.08.2018 r. środa (za zgodą obu drużyn w dniu 29.08.2018 r.) – 3 sędziów
Zawody nr 10   22.08.2018, godz. 18:00 Prądniczanka Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 1-0 (stadion Hutnika Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)
Zawody nr 11   22.08.2018, godz. 18:00 Puszcza Niepołomice – Respekt Myślenice 0-8 (stadion w Ochmanowie 124b)
Zawody nr 12   22.08.2018, godz. 18:00 Dąb Zabierzów Bocheński – Starówka Nowy Sącz 3-4 (stadion w Zabierzowie Bocheńskim)
Zawody nr 13   22.08.2018, godz. 18:00 Górnik Wieliczka – Naprzód Sobolów 1-1, karne 3-4 (stadion ze sztuczną trawą w Wieliczce, ul. Bogucka 6)
Zawody nr 14   22.08.2018, godz. 17:00 Podgórze Kraków – Bronowianka Kraków 5-3 (stadion Bronowianki, Kraków, ul. Zarzecze 124a)

Runda IV 5.09.2018 r. środa – 3 sędziów
Zawody nr 15   5.09.2018, godz. 17:30 Naprzód Sobolów – Starówka Nowy Sącz 2-5 (stadion w Sobolowie)
Zawody nr 16   2.09.2018, godz. 15:00 Respekt Myślenice – Wanda Kraków 1-2 (stadion Sępu Droginia)
Zawody nr 17   5.09.2018, godz. 17:15 (zmiana z 17:30) Prądniczanka Kraków – Rysy Bukowina Tatrzańska 1-6 (stadion Hutnika Kraków, ul. Ptaszyckiego 6)
Zawody nr 18   5.09.2018, godz. 17:00 Podgórze Kraków – Tarnovia Tarnów 1-4 (stadion przy ul. Dekerta w Krakowie)   

Runda V – Półfinał - 19.09.2018 r. środa – 3 sędziów
Zawody nr 19   19.09.2018, godz. 16:00 Rysy Bukowina Tatrzańska  – Tarnovia Tarnów 2-2, karne 4-3 (stadion w Białce Tatrzańskiej, ul. Środkowa 151)
Zawody nr 20   19.09.2018, godz. 16:30 Starówka Nowy Sącz - Wanda Kraków 2-1 (stadion LKS Zawada, Nowy Sącz, ul. Sportowa 12)

Runda VI - Finał - 26.09.2018 r. środa 
Zawody nr 21   26.09.2018, godz. 16:00 Rysy Bukowina Tatrzańska – Starówka Nowy Sącz (stadion Bronowianki Kraków, ul. Zarzecze 124a)