Puchar Polski na szczeblu Rejonu Kraków - sezon 2019/2020  

I runda 

1. Słomiczanka II Słomniki - Wierzbowianka Wierzbno 1-2 (2019-08-04 g. 17:00)
2. Płomien Jerzmanowice - Ekler Baranówka 1-2 (2019-08-04 g. 17:00)
3. Polanowice - Spartak Wielkanoc Gołcza 1-4 (2019-08-03 g. 17:00)
4. Skała 2004 - Wawel Kraków 4-0 wo (na boisku 4-0) (2019-08-04 g. 17:00)
5. Orzeł II Bębło - Michałowianka Michałowice 0-2 (2019-08-03 g. 17:00)
6. Olimpia Czaple Wielkie - Strażak Goszcza 0-5 (2019-08-04 g. 17:00)
7. Kosynierzy Łuczyce - Płomień Kościelec 1-12 (2019-08-04 g. 17:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-03)
8. Rybitwy Kraków - Tramwaj Kraków 1-3 (2019-08-04 g. 17:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-03)
9. Bronowicki Kraków - Płomień Kostrze 0-3 wo (brak drużyny) (2019-08-04 g. 17:00)
10. Rafis Kraków - Strzelcy Kraków 3-0 wo (na boisku 1-1 k. 5-4) (2019-08-03 g. 17:00)(zmiana terminu z dnia 2019-08-04)
11. Universum Kraków - Iskra Czułów 4-0 wo (na boisku 4:0) (2019-08-03 g. 17:00) (Iskra w miejsce Krakusa Swoszowice, który się wycofał)
12. Błękitni II Modlnica - Gajowianka Gaj 3-1 (2019-08-04 g. 17:00)
13. Dragoons Kraków - Fairant Kraków 6-0 wo (na boisku 6:0) (2019-07-28 g. 18:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-03)
14. Albertus Kraków - Kabel Kraków 0-9 (2019-08-04 g. 17:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-03)
15. Pozowianka Pozowice - Rzozovia Rzozów 0-3 (2019-08-04 g. 17:00)
16. Pogoń Skotniki - Strażak Rączna 3-0 wo (brak drużyny) (2019-08-03 g. 17:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-04)
17. Trzebol Wielkie Drogi - Janusze Futbolu Kraków 4-1 (2019-08-04 g. 17:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-03)
18. Wisła Rząska - Radziszowianka II Radziszów 4-3 (2019-08-03 g. 17:00)
19. Oldboy Kaszowianka Kaszów - Tęcza Piekary 3-2 (2019-08-03 g. 13:00) (zmiana terminu z dnia 2019-08-04)
20. KS Tyniec - Dragon Szczyglice 6-4 (2019-08-03 g. 17:00) (na boisku w Szczyglicach) (zmiana terminu z dnia 2019-08-04)
21. Sportowiec Modlniczka - Nadwiślan Rusocice 3-0 wo (brak drużyny) (2019-08-03 g. 17:00)

II runda

22. Skała 2004 - Czarni'03 Grzegorzowice 7-0 (2019-08-10 g. 17:00)
23. Płomień Kościelec - Galicja Raciborowice 3-1 (2019-08-11 g. 17:00)
24. Michałowianka Michałowice - Partyzant Dojazdów 2-1 (2019-08-11 g. 17:00)
25. Ekler Baranówka - Jastrzębiec Książ Wielki 1-4 (2019-08-10 g. 17:00)
26. Strażak Goszcza - Orzeł Bębło 2-6  (2019-08-11 g. 17:00)
27. Spartak Wielkanoc-Gołcza - Wierzbowianka Wierzbno 3-0 wo. (brak drużyny) (2019-08-10 g. 17:00)
28. Universum Kraków - Zwierzyniecki Kraków 0-5 (2019-08-10 g. 17:00) (na boisku Płaszowianka Kraków)
29. Płomień Kostrze - Wanda Kraków 2-1 (2019-08-11 g. 17:00) 
30. Rafis Kraków - Bieżanowianka Kraków 0-5 (2019-08-11 g. 17:00)          
31. Dragoons Kraków - Lotnik Kryspinów 6-0 wo. (na boisku 6:0)  (2019-08-11 g. 17:00) (na boisku Nadwiślan Kraków)
32. Błękitni II Modlnica - Podgórze Kraków 3-1 (2019-08-10 g. 17:00)
33. Kabel Kraków - Tramwaj Kraków 3-2 (2019-08-10 g. 17:00)
34. Odboy Kaszowianka Kaszów - Orlęta Rudawa 3-2 (2019-08-11 g. 17:00)
35. Trzebol Wielkie Drogi - Liszczanka Liszki 0-8 (2019-08-10 g. 17:00)
36. Rzozovia Rzozów - JKS Zelków 1-1  k. 5-6 (2019-08-11 g. 17:00)
37. Wisła Rząska - Sokół Rybna 0-4 (2019-08-11 g. 17:00)
38. Pogon Skotniki - Wisła Jeziorzany 3-1 (2019-08-10 g. 17:00)
39. Sportowiec Modlniczka - Cedronka Wola Radziszowska 2-3 (2019-08-10 g. 17:00)
40. KS Tyniec - Iskra Krzęcin  0-1 (2019-08-11 g. 17:00)

III runda

41. Spartak Wielkanoc Gołcza - Prądniczanka Kraków 2-2 k. 5-3  (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
42. Jastrzębiec Książ Wielki - Bibiczanka Bibice 3-0 wo. (brak drużyny) (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
43. Michałowianka Michałowice - TS Węgrzce 1-2 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
44. Orzeł Bębło - Zieleńczanka Zielonki 4-1 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:30) (zmianna terminu z dnia 28 sierpnia 2019)
45. Skała 2004 - Nowa Proszowianka 0-7  (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
46. Niedźwiedź - Grębałowianka Kraków 2-3 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:30) (zmiana godziny z 17:00)
47. Płomień Kościelec - Orzeł Iwanowice 6-1 (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
48. Dragoons Kraków - Błękitni Modlnica 4-6 (27 sierpnia 2019 r. g. 18:00) (zmiana godziny z 17:00) (na boisku klubu Nadwiślan Kraków, przy sztucznym oświetleniu)
49. Płomień Kostrze - Garbarnia II Kraków 3-3 k. 5-3 (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
50. Bieżanowianka Kraków - Nadwiślan Kraków 3-2  (27 sierpnia 2019 r. g. 17:30) (zmiana terminu 28 sierpnia 2019 r. g.17:00)
51. Zwierzyniecki Kraków - Prokocim Kraków 3-6 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
52. Kabel Kraków - Bronowianka Kraków 2-2 k. 4-3 (28 sierpnia 2019 r. g. 17:30) (zmiana terminu z dnia 27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
53. Błękitni II Modlnica - Borek Kraków 2-3 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
54. Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków 1-3 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
55. Iskra Krzęcin - Lot Balice 1-2 (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
56. Cedronka Wola Radziszowska - Świt Krzeszowice 3-1 (18 sierpnia 2019 r. g. 15:00) (zmiana terminu z dnia 28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
57. Pogon Skotniki - Iskra Radwanowice 9-0 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
58. Sokół Rybna - Piast Wołowice 1-5 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
59. Oldboy Kaszowianka Kaszów - Radziszowianka Radziszów 4-4  k. 4-5 (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
60. JKS Zelków - Wiślanie II Jaśkowice 1-2 (27 sierpnia 2019 r. g. 17:00)
61. Liszczanka Liszki - AP Kmita Zabierzów 0-3 wo. (brak drużyny) (28 sierpnia 2019 r. g. 17:00)

IV runda - (losowanie 22 sierpnia 2019 r. g. 13:00 - anulowane, ponowne losowanie 30 sierpnia 2019 r. g. 13:00)

62. Błękitni Modlnica - Sokół Kocmyrzów 2-1 (2019-09-11 g. 16:30)
63. Płomień Kościelec - Jutrzenka Giebułtów 0-8 (2019-09-11 g. 16:30)
64. Spartak Wielkanoc-Gołcza - Clepardia Kraków 0-5 (2019-09-11 g. 16:30)
65. Grębałowianka Kraków - TS Węgrzce  2:0   (2019-09-18 g.16:30)(zmiana terminu z dnia 2019-09-10)
66. Bieżanowianka Kraków - Jastrzębiec Książ Wielki 0-2 (2019-09-10 g. 17:00) (zmiana godziny z g. 16:30)
67. Płomień Kostrze - Słomniczanka Słomniki 0-7 (2019-09-10 g. 16:30)
68. Orzeł Bębło - Nowa Proszowinka Proszowice   1:7   (2019-09-17 g. 16:30 )(zmiana terminu z dnia 2019-09-11 g. 16:30)
69. AP Kmita Zabierzów - Kaszowianka Kaszów 1-0 (2019-09-11 g. 16:30) (na boisku w Giebułtowie)
70. Prokocim Kraków - Skawinka Skawina 2-2 k. 6-7 (2019-09-11 g. 16:30)
71. Cedronka Wola Radziszowska - Piast Wołowice 0-0  k. 5-4 (2019-09-10 g.17:00)(zmiana terminu z dnia 2019-09-11 g. 16:30)
72. Borek Kraków - Wieczysta Kraków 0-5 (2019-09-10 g. 16:30)
73. Wiślanie II Jaśkowice - Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1-3 (2019-09-10 g. 16:30)
74. Lot Balice - Radziszowianka Radziszów  3-0 wo (brak drużyny) (2019-09-10 g. 16:30) (na boisku w Szczyglicach)
75. Kabel Kraków - Pogoń Skotniki 3-0 (2019-09-10 g. 16:30)

V runda - (losowanie 5 września 2019 r. g. 13:00)

76. Jastrzębiec Książ Wielki - Wiślanie Jaśkowice 1-3  (2019-09-25 g. 16:30)
77. Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Hutnik Kraków 1-1 k. 4-2 (2019-09-17 g. 16:30) (Hutnik Kraków w dniu 2019-09-25 rozgrywa zawody Pucharu Polski na szczeblu centralnym) (zmiana terminu z dnia 2019-09-18)
78. Kabel Kraków - Wieczysta Kraków 1-9 (2019-09-25 g. 16:30)
79. AP Kmita Zabierzów - Grębałowianka Kraków 2-1 (2019-09-24 g. 16:30) (zmiana terminu z dnia 2019-09-25)
80. Słomniczanka Słomniki - Jutrzenka Giebułtów 1-1  k. 4-2 (2019-09-24 g. 16:30)
81. Lot Balice - Nowa Proszowianka Proszowice 3-2 (2019-10-01  g.16:15) (zmiana terminu z dnia 2019-09-25 g. 16:30 (na boisku w Szczyglicach)
82. Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków 2-3 (2019-09-25 g. 16:30)
83. Cedronka Wola Radziszowska - Skawinka Skawina 0-3 (2019-09-25 g. 16:30)

Ćwierćfinały - (losowanie 19 września 2019 r. g. 13:00)

84. Skawinka Skawina - Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2-1 (2019-10-08 g. 16:00) (zmiana z dnia 2019-10-09 g.15:45)
85. Wieczysta Kraków - Clepardia Kraków 4-0 (2019-10-09 g. 15:45)
86. AP Kmita Zabierzów - Słomniczanka Słomniki  2-2  k. 2-4 (2019-10-09 g. 15:45)
87. Lot Balice - Wiślanie Jaśkowice 0-5 (2019-10-09 g. 15:45) (na boisku w Szczyglicach)

Półfinały - (losowanie 18 października 2019 r. g. 13:00)

88. Skawinka Skawina - Słomniczanka Słomniki    4:2   (2019-11-11  g. 13:00)
89. Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice    1:2    (2019-11-11  g. 13:00)

FINAŁ

90. Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice

Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu lub zajmująca niższą lokatę.