Kontakt - pobierz plik

Skrzat
    termin turnieju boisko relacja  I Turniej
  Grupa 1        
1 Błekitni Modlnica  2019-09-29 g.12:30 Błękitni Modlnica    
2 Maszycanka Maszyce  2019-10-12 g.10 Maszycanka Maszyce    
3 Skalanka Skała        
4 Skała 2004

 2019-10-05 g.10

Skała    
5 Zelków JKS        
6 Jutrzenka Giebułtów        
           
  Grupa 2        
1 Lotnik Kryspinów  2019-10-19 g.10  Kryspinów    
2 Rudawa II AP  2019-09-29 g.12  Pisary    
3 Piast Wołowice        
4 LOT Balice  2019-10-05 g.9:30  Szczyglice    
5 Wisła Czernichów        
6 Orlęta Rudawa        
           
  Grupa 3        
1 Borkowianka Borek Szlachecki        
2 Champions AP Skawina        
3 Radziszowianka Radziszów  2019-10-12 g.10  Radziszowianka Radziszów    
4 Skawinka Skawina        
5 Skawinka III Skawina        
6 Piast II Skawina        
           
  Grupa 4        
1 Milenium Skawina        
2 Orzeł Sidzina  2019-10-05 g.11:00 Kraków os. Sidzina    
3 Piast Skawina        
4 Skawinka II Skawina        
5 Wisła Jeziorzany        
6 Piast III Skawina        
           
  Grupa 5        
1 Clepardia Kraków        
2 Clepardia II Kraków        
3 Albertus Kraków        
4 Albertus II Kraków        
5 Olimpic Kraków        
6 Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Kraków         
           
  Grupa 6        
1 Proszowianka Top Cars Proszowice        
2 Słomniczanka Słomniki        
3 Węgrzce TS        
4 Wierzbowianka Wierzbno        
5 Zieleńczanka Zielonki        
6 AP Gołcza        
           
  Grupa 7        
1 Bieżanowianka Kraków        
2 Futbolica Grabie        
3 Prokocim Kraków        
4 Płaszowianka Kraków  2019-09-29 g.12:00 Płaszowianka Kraków (ul. Stróża Rybna)    
5 Rybitwy Kraków        
           
           
  Grupa 8        
1 Krakus Swoszowice        brak
2 Garbarnia Kraków        obecny
3 Kabel FLS Kraków  2019-10-19 g.11 (I turniej)  Kabel Kraków (Ul. Parkowa)    obecny
4 Tramwaj Kraków        obecny
5 Tramwaj II Kraków        brak
6 Krakus II Swoszowice        brak
           
  Grupa 9        
1 Kmita Zabierzów        
2 Kmita II Zabierzów        
3 AP Rudawa        
4 Wisła Rząska  2019-10-06 g.9  Wisła Rząska    
5 Jadwiga Kraków  2019-10-26 g.9  Jadwiga Kraków    
6 Jadwiga II Kraków        
           
  Grupa 10        
1 Bieżanowianka II Kraków  2019-10-20 g.9:30  Kraków, ul. Lipowskiego 6     
2 Pogoń Skotniki        
3 Pogoń II Skotniki        
4 AS Płaszów        
5 Victoria Kraków        
  Wierzbowianka Wierzbno