Kontakt - pobierz plik

Skrzat
    termin turnieju boisko relacja  I Turniej  II Turniej  III Turniej
  Grupa 1        2019-10-12  2019-09-29  
1 Błękitni Modlnica  2019-09-29 g.12:30 Modlnica  Relacja  obecny  obecny  
2 Maszycanka Maszyce  2019-10-12 g.10 (I Turniej) Maszyce  Relacja  obecny  obecny  
3 Skalanka Skała        brak  brak  
4 Skała 2004

 

     obecny  brak  
5 Zelków JKS        obecny  brak  
6 Jutrzenka Giebułtów        brak  brak  
               
  Grupa 2        2019-10-19  2019-09-29  2019-10-26
1 Lotnik Kryspinów  2019-10-19 g.10 (I Turniej)  Kryspinów  Relacja  obecny  brak  brak
2 Rudawa II AP  2019-09-29 g.12 (II Turniej)  Pisary  Relacja  brak  obecny  obecny
3 Piast Wołowice        obecny  brak  brak
4 LOT Balice  2019-10-26 g.9:30 (III Turniej)  Szczyglice  Relacja  brak  brak obecny
5 Wisła Czernichów        obecny  brak  brak
6 Orlęta Rudawa        brak  obecny  brak
  Rudawa AP        -------  obecny  obecny
               
  Grupa 3        2019-10-12    
1 Borkowianka Borek Szlachecki        obecny    
2 Champions AP Skawina        brak    
3 Radziszowianka Radziszów  2019-10-12 g.10 (I Turniej)  Radziszów  Relacja  obecny    
4 Skawinka Skawina        obecny    
5 Skawinka III Skawina        obecny    
6 Piast II Skawina        obecny    
               
  Grupa 4        2019-10-05    
1 Milenium Skawina        obecny    
2 Orzeł Sidzina  2019-10-05 g.11:00 (I Turniej) Kraków os. Sidzina  Relacja  obecny    
3 Piast Skawina        brak    
4 Skawinka II Skawina        obecny    
5 Wisła Jeziorzany        brak    
6 Piast III Skawina        brak    
               
  Grupa 5            
1 Clepardia Kraków            
2 Clepardia II Kraków            
3 Albertus Kraków            
4 Albertus II Kraków            
5 Olimpic Kraków            
6 Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Kraków             
               
  Grupa 6            
1 Proszowianka Top Cars Proszowice            
2 Słomniczanka Słomniki *            
3 Węgrzce TS            
4 Wierzbowianka Wierzbno            
5 Zieleńczanka Zielonki            
6 AP Gołcza            
               
  Grupa 7        2019-10-27    
1 Bieżanowianka Kraków  2019-10-27 g.12:00 (I Turniej)  Kraków, ul. Lipowskiego 6  Relacja  obecny    
2 Futbolica Grabie        brak    
3 Prokocim Kraków        obecny    
4

Płaszowianka Kraków

       brak    
5 Rybitwy Kraków        brak    
  AP Wieliczka        obecny    
  Wisła Kraków        obecny    
               
  Grupa 8        2019-10-19    
1 Krakus Swoszowice        brak    
2 Garbarnia Kraków        obecny    
3 Kabel FLS Kraków  2019-10-19 g.11 (I turniej)  Kraków ul. Parkowa  Relacja  obecny    
4 Tramwaj Kraków        obecny    
5 Tramwaj II Kraków        brak    
6 Krakus II Swoszowice        brak    
               
  Grupa 9        2019-10-13  2019-10-26  
1 Kmita Zabierzów        obecny  brak  
2 Kmita II Zabierzów        brak  brak  
3 AP Rudawa        obecny  brak  
4 Wisła Rząska  2019-10-13 g.9    (I Turniej)  Rząska  Relacja  obecny  brak  
5 Jadwiga Kraków  2019-10-26 g.9 (II Turniej) Kraków ul. Łokietka  Relacja  brak  obecny  
6 Jadwiga II Kraków        brak  obecny  
  AP Diament Kraków        ------  obecny  
  Zielonkka Wrząsowice        ------  obecny  
               
  Grupa 10            
1 Bieżanowianka II Kraków            
2 Pogoń Skotniki            
3 Pogoń II Skotniki            
4 AS Płaszów            
5 Victoria Kraków            
6 Wierzbowianka Wierzbno            
               
Inne Turnieje uznane przez MZPN
   Kryspinów CUP  2019-10-26  Kryspinów  Relacja  2019-10-26    
  Lotnik Kryspinów        obecny    
  Lotnik II Kryspinów        obecny    
  Pcimianka Pcim        obecny    
  Błękitni Mdlnica        obecny    
  Akademia Młodego Piłkarza Kickstar Kraków (niezrzeszony)        obecny    
  Piast Wołowice        obecny    
  Wisła Czernichów        obecny    
  Słomniczanka Słomniki        obecny    
  Akademia Piłkarska Canpack Okocimksi Brzesko        obecny    
  Michałowianka Michałowice        obecny    

* - uczestniczył w turnieju uznaną przez MZPN poza grupą

Przekreślenie - brak uczestnictwa żadnej drużyny z danego klubu w turniejach uznanych prze MZPN