termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                  
1 Błękitni Modlnica  2020-09-20 g.8:30 (Turniej I)  Modlnica, ul.Sportowa 19              
2 Jutrzenka Giebułtów                  
3 Maszycanka Maszyce  2020-10-10 g.10:00  Smardzowice, ul. Sportowa 22              
4 Orzeł Bębło                  
5 Skalanka Skała                  
6 Skała 2004                  
                     
  Grupa 2                  
1 AP Canpack Okocimski Brzesko                  
2 Garbarnia Kraków                  
3 Kabel II Kraków sp.z o.o.                  
4 Kabel Kraków sp.z o.o.                  
5 Orzeł Sidzina                  
6 Pogoń Skotniki                  
                     
  Grupa 3                  
1 Krakus Swosyowice                  
2 Lotnik Kryspinów                  
3 Piast Skawina                  
4 Piast Wołowice                  
5 Wisła Czernichów                  
6 Wisła Jeziorzany                  
                     
  Grupa 4                  
1 Borkowianka Borek Sylachecki                  
2 Iskra Krzęcin                  
3 Kinder (AP Champions) Skawina (niezrzeszona)                  
4 Milenium Skawina                  
5 Radziszowianka Radziszów                  
6 Skawinka Skawina                  
                     
  Grupa 5                  
1 Clepardia Kraków                  
2 Czyżynianka Kraków                  
3 Jadwiga Kraków  2020-09-19 g.10:00 (Turniej I)  Kraków, ul. Łokietka 60 (orlik)              
4 Polonia Kraków                  
5 Rybitwy Kraków                  
6                    
                     
  Grupa 6                  
1 Bibiczanka Bibice                  
2 Prądniczanka Kraków                  
3 Słomniczanka Słomniki                  
4 Wierzbowianka Wierzbno                  
5 Zieleńczanka II Zielonki                  
6 Zieleńczanka Zielonki                  
                     
  Grupa 7                  
1 Bieżanowianka Kraków                  
2 Płaszowianka Kraków  2020-10-03 g.11:00  Kraków, ul.Stróża Rybna 19              
3 Prokocim Kraków                  
4 Skawa Wadowice                  
5 Tramwaj Kraków                  
6 Victoria Kraków                  
                     
  Grupa 8                  
1 AP Kmita II Zabierzów                  
2 AP Kmita Zabierzów  2020-09-26 g.11:30 (Turniej I)  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
3 AP Rudawa                  
4 JKS Zelków                  
5 Lot Balice                  
6 Niegoszowianka Niegoszowice