Małopolska Liga Młodziczek (jesień 2019)  

GRUPA 1: Wisła Brzeźnica, AP Przeciszów, Iskra Brzezinka, Wizards Myślenice, Football Success Academy Kraków
Gra 9 zawodniczek na boisku od "16" do "16", czas gry 2x20 minut, zmiany lotne, bramki 5x2 m, piłka nr 4. Po przybyciu drużyn na turniej powinno się odbyć losowanie kolejności meczów.

7.09.2019 1. turniej (gospodarz Football Success Academy Kraków)
FSA - Wizards 6-0
FSA - Wisła 2-2
Wizards - Wisła 0-6

15.09.2019 2. turniej (gospodarz AP Przeciszów)
FSA - Iskra 6-1
FSA - Przeciszów 1-1
Iskra - Przeciszów 2-1

28.09.2019 3. turniej (gospodarz Wisła Brzeźnica, ul. Kościelna 10; turniej od 9:00)
Przeciszów - Wisła 2-7
Iskra - Wisła 0-16
Wizards - Iskra 0-3 walkower
Wizards - Przeciszów 0-3 walkower
Wizards nie przyjechał na turniej

1. Wisła           4   10  31-4 (awans)
2. FSA             4    8   15-4 (awans)
3. Iskra            4    6     6-23
4. Przeciszów  4    4     7-10
5. Wizards       4    0     0-18

GRUPA 2: Staszkówka, Starówka, Rysy Bukowina Tatrzańska, AZS UJ Kraków
Gra 9 zawodniczek od "16" do "16", czas gry 2x15 minut, zmiany lotne, bramki 5x2 m, piłka nr 4. Po przybyciu drużyn na turniej powinno się odbyć losowanie kolejności meczów.

8.09.2019 1. turniej (gospodarz Staszkówka); Rysy nie przyjechały na turniej
AZS UJ - Starówka 0-2
Rysy - Staszkówka 0-3 walkower
Starówka - Staszkówka 2-4
AZS UJ - Rysy walkower 3-0
Rysy - Starówka 0-3 walkower
Staszkowka - AZS UJ 4-2

15.09.2019 2. turniej (gospodarz Staszkówka); AZS UJ i Rysy nie przyjechali na turniej
AZS UJ - Starówka 0-3 walkower
Rysy - Staszkówka 0-3 walkower
Starówka - Staszkówka 2-2
AZS UJ - Rysy obustronny walkower po 0-3
Rysy - Starówka 0-3 walkower
Staszkowka - AZS UJ 3-0 walkower

1. Staszkówka  6   16   19-6 (awans)
2. Starówka      6   13   15-16 (awans)
3. AZS UJ         6     3     5-15
4. Rysy             6     0     0-18

Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do drugiej fazy; odbędą się dwa turnieje, po których wyłonione zostaną dwa zespoły do rozgrywek strefowych mistrzostw Polski.

* 6.10.2019 1. turniej (gospodarz Starówka, mecze od godz. 11:00, boisko LKS Zawada Nowy Sącz, ul. Sportowa)
UKS 3 Staszkówka Jelna - AKF Wisła Brzeźnica 1-1
Starówka Nowy Sącz - Football Success Academy Kraków 0-3
Wisła - FSA 1-1
UKS 3 Staszkówka Jelna - Starówka 1-0
Starówka - Wisła 0-3
FSA - UKS 3 Staszkówka Jelna 2-0

1. FSA               3   7   6-1
2. Wisła             3   5   5-2
3. Staszkówka   3   4   2-3
4. Starówka        3   0   0-7

* 26.10.2019 2. turniej (gospodarz Wisła Brzeźnica, losowanie o godz. 9:45, mecze od godz. 10:00, boisko w Brzeźnicy, ul. Kościelna 10)

Starówka Nowy Sącz - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-8
Football Success Academy Kraków - AKF Wisła Brzeźnica 1-0
Staszkówka - Wisła 0-2
Starówka - FSA 0-3
FSA - Staszkówka 0-0
Wisła - Starówka 6-1

1. FSA                6   14   10-1 (awans do MP)
2. Wisła              6   11   13-4 (awans do MP)
3. Staszkówka    6     8   10-6
4. Starówka        6     0     2-24

  Małopolska Liga Orliczek (jesień 2019)  

Do Małopolskiej Ligi Orliczek zgłosiło się 12 drużyn (po zgłoszeniu wycofał się Przeciszów), które zostały podzielone na 3 grupy.

Grupa 1: Naprzód Sobolów, UKS Staszkówka Jelna, Starówka Nowy Sącz, Tarnovia

1. turniej 21 września 2019 (organizatorem Staszkówka, ul. Sportowa 2; początek turnieju o godz. 11:30)
Staszkówka - Naprzód 4-1
Tarnovia - Starówka 12-0
Naprzód - Starówka 2-1
Staszkówka - Tarnovia 1-2 
Tarnovia - Naprzód 5-0
Starówka - Staszkówka 1-6

2. turniej 19 października 2019 (gospodarz Starówka, mecze od godz. 11:00, boisko LKS Zawada Nowy Sącz, ul. Sportowa)
Tarnovia - Staszkówka 5-0
Starówka - Naprzód obustronny walkower 0-3 (na boisku 8-0)
Staszkówka - Naprzód walkower 8-0 (na boisku 8-3)
Tarnovia - Starówka walkower 3-0 (na boisku 2-3)
Starówka - Staszkówka 0-3 walkower (na boisku 2-2)
Naprzód - Tarnovia 0-11 walkower (na boisku 1-11)

W drużynie Naprzodu grały 4 nieuprawnione zawodniczki: Julia K., Wiktoria N., Martyna K., Rozalia S., natomiast w zespole Starówki 2 nieuprawnione zawodniczki: Lena K., Joanna H.

1. Tarnovia         6   18  38-1 (awans)
2. Staszkówka    6   12  22-9 (awans)
3. Naprzód         6     3   3-32
4. Starówka        6     0   2-29

Grupa 2: AZS UJ Akademia Młodych Jagiellonek, Prądniczanka Kraków, Football Success Academy Kraków, Wanda Kraków

1. turniej 22 września 2019 (organizatorem AZS UJ Kraków, ul. Piastowska 26d; początek turnieju o godz. 10:00)
Wanda - AZS UJ 0-3 walkower
Prądniczanka - Football Success Academy 0-4 walkower (na boisku 1-4); w Prądniczance grały nieuprawnione zawodnczki 
AZS UJ - Football Success Academy 0-3
Wanda - Prądniczanka obustronny walkower
Prądniczanka - AZS UJ 0-3 walkower (na boisku 4-1); w Prądniczance grały nieuprawnione zawodnczki 
Football Success Academy - Wanda 3-0 walkower
Wanda Kraków nie przyjechała na turniej

2. turniej 20 października 2019 (organizatorem FSA, ul. Ptaszyckiego 4; początek turnieju o godz. 10)
Prądniczanka - Wanda 3-0 walkower
FSA - AZS UJ 11-0
Wanda - AZS UJ 0-3 walkower
Prądniczanka - FSA 1-4
FSA - Wanda 3-0 walkower
AZS UJ - Prądniczanka 0-9
Drużyna Wandy po raz kolejny nie zjawiła się na zawodach.

1. FSA                 6  18  28-1 (awans)
2. Prądniczanka  6    9  16-12
3. AZS UJ            6    9  10-23
4. Wanda             6    0   0-18

Grupa 3: Rysy Bukowina Tatrzańska, AP Przeciszów (wycofana), Iskra Brzezinka, Wisła Brzeźnica

1. turniej 21 września 2019 (organizatorem Rysy, mecze w Rokicinach Podhalańskich od godz. 12:00)
Rysy - Iskra 3-0 walkower
Wisła - Rysy 0-3 walkower
Iskra - Wisła obustronny walkower
Na turniej nie przyjechały drużyny Iskry Brzezinka i Wisły Brzeźnica

2. turniej 19 października 2019 (organizatorem Wisła, ul. Rynek 1; turniej od godz. 15:00)
Rysy - Wisła 1-7
Rysy - Iskra 3-0 walkower
Iskra - Wisła 0-3 walkower
Iskra ponownie nie przyjechała. Brak składów z jedynego meczu turnieju (do weryfikacji).

1. Rysy       4   9   10-7 (awans)
2. Wisła      4   6   10-7
3. Iskra      4   0     0-12

* * *
W zależności od pogody na początku listopada i chętnych do organizacji mogą zostać rozegrane kolejne turnieje
:
1. z udziałem trzech najlepszych zespołów z każdej grupy plus drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktowym.

Turniej finałowy: 9.11.2019 r.; organizatorem będzie Prądniczanka Kraków, ul. św. Andrzeja Boboli; początek turnieju o godz. 13:30.
AWANSE. Z grupy 1: Tarnovia, Staszkówka, z grupy 2: FSA Kraków, z grupy 3: Rysy Bukowina Tatrzańska

Z uwagi na brak chętnych do organizacji nie będzie innych turniejów:
2. z udziałem pozostałych dużyn z drugich miejsc plus dwie najlepsze z trzecich miejsc
3. z udziałem pozostałych drużyn

Mecze na boiskach o wymiarach orlika, bramki 5x2 m, piłka 4, 6+1 zawodniczek, mecze 2x12 minut.