Kontakt - pobierz plik

Żak
    termin turnieju boisko relacja  I turniej
  Grupa 1        
1 Topór Aleksandrowice  2019-10-12 g.11:30  Aleksandrowice    
2 Rudawa AP        
3 Zelków JKS        
4 Iskra Radwanowice  2019-10-19 g.9:30  Radwanowice    
5 Kmita Zabierzów        
6 Kmita II Zabierzów        
           
  Grupa 2        
1 Wierzbowianka Wierzbno        
2 Michałowianka Michałowice        
3 Słomniczanka Słomniki        
4 Proszowianka Top Cars Proszowice        
5 Zieleńczanka Zielonki        
6 Orlęta Rudawa        
           
  Grupa 3        
1 Grębałowianka Kraków        
2 Krakus Nowa Huta         
3 Wisła Czernichów        
4 Wanda Kraków        
5 Bibiczanka Bibice        
6 Albertus Kraków        
           
  Grupa 4        
1 Bieżanowianka Kraków        
2 Futbolica Grabie        
3 Płaszowianka 2019-11-09 g.10 Płaszowianka Kraków    
4 Prokocim Kraków        
5 Rybitwy Kraków        
6 AP Grzegórzki Kraków        
           
  Grupa 5        
1 Milenium Skawina        
2 Orzeł Sidzina        
3 Skawinka Skawina        
4 Iskra II Krzęcin        
5 Piast II Skawina        
6 Radziszowianka Radziszów  2019-10-12 g.12 Radziszowianka Radziszów    
           
  Grupa 6        
1 SMS Kraków        
2 Jadwiga Kraków  2019-10-20 g.9 Jadwiga Kraków orlik ul Łokietka 60    
3 Olimpic Kraków        
4 Wisła Rząska        
5 Clepardia Kraków  2019-10-05 g.9 Clepardia Kraków orlik ul. Mackiewicza 14    
6 Clepardia II Kraków        
           
  Grupa 7        
1 Iskra Krzęcin  2019-10-12 g.9  Krzęcin    
2 Piast Skawina        
3 Libertów        
4 Lotnik Kryspinów        
5 Skawinka II Skawina        
6 Wisła Jeziorzany        
           
  Grupa 8        
1 Armatura Kraków        brak
2 Garbarnia Kraków      

 obecny

3 Krakus Swoszowice        obecny
4 Kabel FLS Kraków  2019-10-13 g.13 (I Turniej)  Kraków ul. Parkowa  Relacja  obecny
5 Tramwaj Kraków        obecny
6 AS Płaszów        obecny
           
  Grupa 9        
1 Błękitni Modlnica 2019-10-06 g.15 Błękitni Modlnica    
2 Zieleńczanka II Zielonki        
3 Maszycanka Maszyce 2019-10-27 g.9 Maszycanka Maszyce    
4 Orzeł Bębło        
5 Słomniczanka II Słomniki        
6 Węgrzce TS