termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                  
1 Juvenia Prandocin                  
2 Kosynierzy Łuczyce                  
3 Maszycanka Maszyce  2020-10-04 g.9:30  Smardzowice, ul.Sportowa 22              
4 Niedźwiedź                  
5 Skalanka Skała                  
6 Słomniczanka Słomniki                  
                     
  Grupa 2                  
1 Bibiczanka Bibice                  
2 Clepardia Kraków                  
3 Jadwiga Kraków  2020-10-10 g.10:00 (Turniej I)  Kraków, ul. Batalionu Skała AK 5              
4 Olimpic Kraków                  
5 Wierzbowianka Wierzbno                  
6 Zieleńczanka Zielonki                  
                     
  Grupa 3                  
1 AS Progres Kraków                  
2 Grębałowianka Kraków                  
3 Krakus Nowa Huta Kraków                  
4 Polonia Kraków                  
5 Prądniczanka II Kraków                  
6 Prądniczanka Kraków                  
                     
  Grupa 4                  
1 AP Canpack Okocimski Brzesko                  
2 Armatura Kraków                  
3 Garbarnia Kraków                  
4 Kabel II Kraków sp.z o.o.                  
5 Kabel Kraków sp.z o.o.                  
6                    
                     
  Grupa 5                  
1 AS Płaszów Kraków                  
2 Krakus Swoszowice                  
3 Płaszowianka Kraków  2020-10-11 g.10:00  Kraków, ul. Stróża Rybna 19              
4 Rybitwy Kraków                  
5 SMS Kraków                  
6                    
                     
  Grupa 6                  
1 Bieżanowianka Kraków                  
2 Orzeł Sidzina                  
3 Pogoń Skotniki                  
4 Tramwaj Kraków                  
5 Wilga Kraków                  
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków                  
                     
  Grupa 7                  
1 Lotnik Kryspinów                  
2 Piast Skawina                  
3 Piast Wołowice                  
4 Skawinka Skawina                  
5 Wisła Czernichów                  
6                    
                     
  Grupa 8                  
1 AP Champions Skawina (niezrzeszona)                  
2 Borkowianka Borek Sylachecki                  
3 Iskra Krzęcin                  
4 Milenium Skawina                  
5 Radziszowianka Radziszów                  
6 Skawa Wadowice                  
                     
  Grupa 9                  
1 AP Kmita II Zabierzów                  
2 AP Kmita Zabierzów  2020-09-12 g.11:30 (Turniej I)  Zabierzów, ul.Kolejowa 15a              
3 Błękitni Modlnica  2020-09-19 g.8:30 (Turniej II)  Modlnica, ul. Sportowa 19              
4 JKS Zelków                  
5 Topór Aleksandrowice  2020-09-26 g.11:00  Aleksandrowice 74              
6 Wisła Rząska  2020-10-03 g.10:30  Rząska, ul. Wapienna              
                     
  Grupa 10                  
1 AP Rudawa                  
2 AP Rudawa II                  
3 Lot Balice                  
4 Niegoszowianka Niegoszowice                  
5 Świt Krzeszowice                  
6                    
                     
   Liga Szkoleniowa Żak      I kol.  II kol.  III kol.  IV kol.  V kol. VI kol. VII kol.
1 Krakus Swoszowice  2020-09-26 g.  Kraków,              
2 Milenium Skawina                  
3 Orzeł Sidzina                  
4 Piast Skawina                  
5 Radziszowianka Radziszów  2020-10-10  Radziszów,               
6 Skawinka Skawina                  
7 Victoria Kraków                  
8