Kontakt - pobierz plik

Żak Młodszy
    termin turnieju boisko relacja  I Turniej  II Turniej
  Grupa 1        2019-10-20  2019-09-28
1 LOT Balice        obecny  obecny
2 Rudawa AP        obecny  obecny
3 Topór Aleksandrowice  2019-09-28 g.12 (II Turniej)  Aleksandrowice  Relacja  obecny  obecny
4 Kmita Zabierzów        obecny  obecny
5 Tęcza Piekary        obecny  brak
6. Wisła Rząska  2019-10-20 g.12 (I Turniej)  Rząska  Relacja  obecny  obecny
             
  Grupa 2        2019-09-29  
1 Błękitni Modlnica  2019-09-29 g.9:00 (I Turniej)  Modlnica  Relacja  obecny  
2 Zieleńczanka Zielonki        brak  
3 Skalanka Skała        brak  
4 Zelków JKS        obecny  
5 Maszycanka Maszyce        obecny  
6            
             
  Grupa 3        2019-10-06  2019-10-13
1 Champions AP Skawina        obecny  brak
2 Borkowianka Borek Szlachecki        obecny  obecny
3 Milenium Skawina        brak  brak
4 Orzeł Sidzina  2019-10-06 g.10 (I Turniej)  Kraków os.Sidzina  Relacja  obecny  obecny
5 Radziszowianka Radziszów  2019-10-13 g.10 (II Turniej)  Radziszów  Relacja  obecny  obecny
6 Piast Skawina        obecny  brak
  Skawinka Skawina        ------  obecny
             
  Grupa 4        2019-10-13  
1 Garbarnia Kraków        brak  
2 Grębałowianka Kraków  2019-10-13  g.13:15 (I turniej)  Kraków, ul. Grębałowska 12  Relacja  obecny  
3 Krakus Nowa Huta Kraków        obecny  
4 Michałowianka Michałowice        obecny  
5 Wanda Kraków        brak  
6            
             
  Grupa 5        2019-10-13  
1 Kabel FLS Kraków  2019-10-13 g.10 (I Turniej)  Kraków ul. Parkowa  Relacja obecny  
2 Krakus Swoszowice       obecny  
3 Piast Wołowice       obecny  
4 Victoria Kraków       brak  
5 Futbolica Kraków       obecny  
6 Piast II Skawina **       brak  
  Szkółka Piłkarska Borek       obecny  
  Kabel-FLS II Kraków       obecny  
             
  Grupa 6        2019-10-20  2019-10-05
1 Clepardia Kraków  2019-10-05 g.11:30 (II Turniej) Kraków orlik ul. Mackiewicza 14  Relacja  obecny  obecny
2 Clepardia II Kraków**        brak  brak
3 Jadwiga Kraków  2019-10-20 g.11:30 (I Turniej) Kraków orlik ul. Łokietka 60    obecny  obecny
4 Olimpic Kraków        brak  brak
5 Salos Kraków        brak  brak
6 Brazylijskie Szkółki Piłkarskie        brak  brak

* - uczestniczył w turnieju uznaną przez MZPN poza grupą

** - klub posiadał inną drużynę uczestniczącą w rozgrywkach uznanych przez WG MZPN

Przekreślenie - brak uczestnictwa żadnej drużyny z danego klubu w turniejach uznanych przez WG MZPN