uprawnieni zawodnicy termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                    
1 Błękitni Modlnica

nie

 2020-09-19 g. 10:30 (Turniej I)  Modlnica, ul. Sportowa 19              
2 JKS Zelków nie                  
3 Jutrzenka Giebułtów nie                  
4 Maszycanka Maszyce nie                  
5 Skalanka Skała nie                  
6 Skała 2004 nie                  
                       
  Grupa 2                    
1 AP Canpack Okocimski Brzesko nie                  
2 Czyżynianka Kraków (CFDS) nie                  
3 Garbarnia Kraków nie                  
4 Kabel II Kraków sp.z o.o. nie                  
5 Kabel Kraków sp.z o.o. nie                  
6 SMS Kraków nie                  
                       
  Grupa 3                    
1 Milenium Skawina nie                  
2 Piast Skawina nie                  
3 Radziszowianka Radziszów nie                  
4 Rzozovia Rzozów nie                  
5 Skawa Wadowice tak                  
6 Skawinka Skawina nie                  
                       
  Grupa 4                    
1 Clepardia Kraków nie                  
2 Jadwiga Kraków tak  2020-10-10 g.14:00  Kraków, ul. Batalionu Skała AK 5              
3 Polonia Kraków nie                  
4 Prądniczanka Kraków nie                  
5 Słomniczanka Słomniki nie                  
6 Zieleńczanka Zielonki nie                  
                       
  Grupa 5                    
1 Krakus Swosyowice nie                  
2 Orzeł Sidzina nie                  
3 Płaszowianka Kraków nie  2020-10-17 g.11:00 (zmiana terminu z 2020-10-11)  Kraków, ul.Stróża Rybna 19              
4 Pogoń Skotniki nie                  
5 Prokocim Kraków nie                  
6 Victoria Kraków nie                  
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków nie                  
                       
  Grupa 6                    
1 AP Kmita II Zabierzów nie                  
2 AP Kmita Zabierzów tak  2020-09-21 g.16:30  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
3 AP Rudawa nie                  
4 Iskra Radwanowice tak                  
5 Topór Aleksandrowice nie  2020-09-26 g.13:00  Aleksandrowice 74              
6 Wisła Rząska tak  2020-10-04 g.10:30  Rząska, ul. Wapienna