III liga grupa 4 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Garbarnia Kraków 29 61 49-27 19 4 6 13 30 26-16 10 0 3 16 31 23-11 9 4 3
2 Motor Lublin 29 59 55-24 18 5 6 15 32 30-10 10 2 3 14 27 25-14 8 3 3
3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 29 57 46-32 17 6 6 15 31 26-14 10 1 4 14 26 20-18 7 5 2
4 Stal Rzeszów 29 55 60-32 17 4 8 14 27 33-16 8 3 3 15 28 27-16 9 1 5
5 Resovia 29 50 45-35 14 8 7 14 26 18-13 7 5 2 15 24 27-22 7 3 5
6 Soła Oświęcim 29 48 52-39 13 9 7 14 25 30-19 7 4 3 15 23 22-20 6 5 4
7 NKP Podhale Nowy Targ 29 40 44-43 12 4 13 15 19 22-23 6 1 8 14 21 22-20 6 3 5
8 JKS 1909 Jarosław 29 39 39-39 10 9 10 14 16 17-21 4 4 6 15 23 22-18 6 5 4
9 Karpaty Krosno 29 39 33-38 10 9 10 15 24 16-15 6 6 3 14 15 17-23 4 3 7
10 Unia Tarnów 29 37 36-38 9 10 10 15 28 22-13 7 7 1 14 9 14-25 2 3 9
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 35 44-52 9 8 12 15 27 28-22 8 3 4 14 8 16-30 1 5 8
12 Avia Świdnik 29 35 35-44 9 8 12 15 21 20-20 5 6 4 14 14 15-24 4 2 8
13 MKS Trzebinia-Siersza 29 32 46-50 10 2 17 15 21 28-25 7 0 8 14 11 18-25 3 2 9
14 Podlasie Biała Podlaska 28 30 31-42 8 6 14 14 12 14-23 3 3 8 14 18 17-19 5 3 6
15 Spartakus Daleszyce 30 30 32-53 7 9 14 15 17 18-26 4 5 6 15 13 14-27 3 4 8
16 Cosmos Nowotaniec 29 25 27-44 6 7 16 14 15 13-16 4 3 7 15 10 14-28 2 4 9
17 Wierna Małogoszcz 30 14 31-73 4 2 24 15 8 17-35 2 2 11 15 6 14-38 2 0 13
Rozgrywki prowadzi Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Po 5 kolejkach Wisła II Kraków się wycofała, a jej wyniki zostały anulowane.
kolejka 1 (06-08-2016/07-08-2016):
1 Cosmos Nowotaniec 1-1 JKS 1909 Jarosław 2016-08-07 14:00
2 Motor Lublin 0-1 Soła Oświęcim 2016-08-06 19:00
3 Spartakus Daleszyce 2-4 Resovia 2016-08-07 17:00
4 Garbarnia Kraków 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-06 11:00
5 Wierna Małogoszcz 3-2 Unia Tarnów 2016-08-05 18:00
6 Podlasie Biała Podlaska Wisła II
Na boisku Podlasie - Wisła II 1-0; później wynik anulowany
7 Stal Rzeszów 4-1 Karpaty Krosno 2016-08-07 17:00
8 MKS Trzebinia-Siersza 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-06 16:00
9 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Avia Świdnik 2016-08-06 17:00
kolejka 2 (13-08-2016/14-08-2016):
10 JKS 1909 Jarosław 1-2 Avia Świdnik 2016-08-13 17:00
11 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-08-13 15:00
12 Karpaty Krosno 0-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-13 17:00
13 Wisła II Stal Rzeszów
Na boisku Wisła II - Stal Rzeszów 0-6; później wynik anulowany
14 Unia Tarnów 0-0 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-13 17:00
15 Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Wierna Małogoszcz 2016-08-14 17:00
16 Resovia 0-2 Garbarnia Kraków 2016-08-13 13:00
17 Soła Oświęcim 1-2 Spartakus Daleszyce 2016-08-13 17:00
18 Cosmos Nowotaniec 2-1 Motor Lublin 2016-08-14 14:00
kolejka 3 (17-08-2016):
19 Motor Lublin 2-0 JKS 1909 Jarosław 2016-08-17 19:00
20 Spartakus Daleszyce 0-0 Cosmos Nowotaniec 2016-08-17 17:30
21 Garbarnia Kraków 3-2 Soła Oświęcim 2016-08-17 17:00
22 Wierna Małogoszcz 1-2 Resovia 2016-08-17 17:30
23 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-17 17:30
24 Stal Rzeszów 1-2 Unia Tarnów 2016-08-17 17:00
25 MKS Trzebinia-Siersza Wisła II
Na boisku MKS Trzebinia-Siersza - Wisła II 4-1; póżniej wynik anulowany
26 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Karpaty Krosno 2016-08-17 17:00
27 Avia Świdnik 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-17 17:30
kolejka 4 (20-08-2016/21-08-2016):
28 JKS 1909 Jarosław 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-20 17:00
29 Karpaty Krosno 0-2 Avia Świdnik 2016-08-20 17:00
30 Wisła II NKP Podhale Nowy Targ
Na boisku Wisła II - Podhale 4-2; później wynik anulowany
31 Unia Tarnów 3-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-20 17:00
32 Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Rzeszów 2016-08-21 17:00
33 Resovia 1-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-20 17:00
34 Soła Oświęcim 4-0 Wierna Małogoszcz 2016-08-20 17:00
35 Cosmos Nowotaniec 0-1 Garbarnia Kraków 2016-08-21 14:00
36 Motor Lublin 3-0 Spartakus Daleszyce 2016-08-20 19:00
kolejka 5 (27-08-2016/28-08-2016):
37 Spartakus Daleszyce 0-3 JKS 1909 Jarosław 2016-08-28 17:00
38 Garbarnia Kraków 0-3 Motor Lublin 2016-08-27 17:00
39 Wierna Małogoszcz 0-2 Cosmos Nowotaniec 2016-08-28 17:00
40 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Soła Oświęcim 2016-08-27 17:00
41 Stal Rzeszów 2-2 Resovia 2016-10-12 14:00
42 MKS Trzebinia-Siersza 6-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-08-27 11:00
43 NKP Podhale Nowy Targ 3-2 Unia Tarnów 2016-08-27 17:00
44 Avia Świdnik Wisła II
Na boisku Avia - Wisła II 2-0; później wynik anulowany
45 Karpaty Krosno 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-08-27 17:00
kolejka 6 (31-08-2016):
46 JKS 1909 Jarosław 3-0 Karpaty Krosno 2016-08-31 17:00
47 Wisła II KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
48 Unia Tarnów 2-1 Avia Świdnik 2016-08-31 17:00
49 Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-08-31 17:00
50 Resovia 3-2 MKS Trzebinia-Siersza 2016-08-31 17:00
51 Soła Oświęcim 4-5 Stal Rzeszów 2016-08-31 17:00
52 Cosmos Nowotaniec 0-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-08-31 17:00
53 Motor Lublin 2-1 Wierna Małogoszcz 2016-08-31 19:00
54 Spartakus Daleszyce 2-2 Garbarnia Kraków 2016-08-31 17:00
kolejka 7 (03-09-2016/04-09-2016):
55 Garbarnia Kraków 1-2 JKS 1909 Jarosław 2016-09-03 13:00
56 Wierna Małogoszcz 1-1 Spartakus Daleszyce 2016-09-04 15:00
57 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Motor Lublin 2016-09-03 16:00
58 Cosmos Nowotaniec 3-1 Stal Rzeszów 2016-09-04 14:00
59 MKS Trzebinia-Siersza 5-1 Soła Oświęcim 2016-09-03 16:00
60 NKP Podhale Nowy Targ 2-4 Resovia 2016-09-03 17:00
61 Avia Świdnik 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-09-03 17:00
62 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-2 Unia Tarnów 2016-09-03 19:30
63 Karpaty Krosno Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
kolejka 8 (10-09-2016/11-09-2016):
64 JKS 1909 Jarosław Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
65 Unia Tarnów 1-1 Karpaty Krosno 2016-09-11 16:30
66 Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-09-11 16:00
67 Resovia 3-0 Avia Świdnik 2016-09-10 16:00
68 Soła Oświęcim 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-09-10 16:00
69 Cosmos Nowotaniec 0-2 MKS Trzebinia-Siersza 2016-09-11 14:00
70 Motor Lublin 0-1 Stal Rzeszów 2016-09-10 19:00
71 Spartakus Daleszyce 1-4 Podlasie Biała Podlaska 2016-09-11 16:00
72 Garbarnia Kraków 2-1 Wierna Małogoszcz 2016-09-10 11:00
kolejka 9 (17-09-2016/18-09-2016):
73 Wierna Małogoszcz 2-4 JKS 1909 Jarosław 2016-09-18 16:00
74 Podlasie Biała Podlaska 0-0 Garbarnia Kraków 2016-09-17 16:00
75 Stal Rzeszów 3-2 Spartakus Daleszyce 2016-09-17 16:00
76 MKS Trzebinia-Siersza 3-1 Motor Lublin 2016-09-17 11:00
77 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Cosmos Nowotaniec 2016-09-17 16:00
78 Avia Świdnik 3-2 Soła Oświęcim 2016-09-17 16:00
79 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Resovia 2016-09-17 19:00
80 Karpaty Krosno 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-09-17 16:00
81 Wisła II Unia Tarnów
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
kolejka 10 (24-09-2016/25-09-2016):
82 JKS 1909 Jarosław 1-0 Unia Tarnów 2016-09-24 16:00
83 Orlęta Radzyń Podlaski Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
84 Resovia 2-1 Karpaty Krosno 2016-09-24 16:00
85 Soła Oświęcim 4-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2015
86 Cosmos Nowotaniec 1-1 Avia Świdnik 2016-09-25 14:00
87 Motor Lublin 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-09-28 17:30
88 Spartakus Daleszyce 1-5 MKS Trzebinia-Siersza 2016-09-25 15:00
89 Garbarnia Kraków 1-0 Stal Rzeszów 2016-09-24 13:00
90 Wierna Małogoszcz 0-2 Podlasie Biała Podlaska 2016-09-24 16:00
kolejka 11 (01-10-2016/02-10-2016):
91 Podlasie Biała Podlaska 0-2 JKS 1909 Jarosław 2016-10-01 15:00
92 Stal Rzeszów 6-1 Wierna Małogoszcz 2016-10-01 15:00
93 MKS Trzebinia-Siersza 0-3 Garbarnia Kraków 2016-10-01 11:00
94 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Spartakus Daleszyce 2016-10-01 16:00
95 Avia Świdnik 0-3 Motor Lublin 2016-10-01 15:00
96 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Cosmos Nowotaniec 2016-10-01 16:00
97 Karpaty Krosno 2-1 Soła Oświęcim 2016-10-01 15:00
98 Wisła II Resovia
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
99 Unia Tarnów 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-01 16:00
kolejka 12 (08-10-2016/09-10-2016):
100 JKS 1909 Jarosław 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-08 15:00
101 Resovia 0-0 Unia Tarnów 2016-10-08 15:00
102 Soła Oświęcim Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
103 Cosmos Nowotaniec 0-1 Karpaty Krosno 2016-10-09 14:00
104 Motor Lublin 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-10-12 20:00
105 Spartakus Daleszyce 1-1 Avia Świdnik 2016-10-09 14:00
106 Garbarnia Kraków 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-10-08 11:00
107 Wierna Małogoszcz 1-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-10-09 15:00
108 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Stal Rzeszów 2016-10-08 15:00
kolejka 13 (15-10-2016/16-10-2016):
109 Stal Rzeszów 0-0 JKS 1909 Jarosław 2016-10-15 14:00
110 MKS Trzebinia-Siersza 0-1 Podlasie Biała Podlaska 2016-10-15 11:00
111 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Wierna Małogoszcz 2016-10-15 15:00
112 Avia Świdnik 0-1 Garbarnia Kraków 2016-10-15 13:00
113 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-0 Spartakus Daleszyce 2016-10-15 15:30
114 Karpaty Krosno 1-0 Motor Lublin 2016-10-15 15:00
115 Wisła II Cosmos Nowotaniec
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
116 Unia Tarnów 0-2 Soła Oświęcim 2016-10-15 15:00
117 Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Resovia 2016-10-16 14:00
kolejka 14 (22-10-2016/23-10-2016):
118 JKS 1909 Jarosław 1-3 Resovia 2016-10-22 15:00
119 Soła Oświęcim 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-10-22 15:00
120 Cosmos Nowotaniec 1-1 Unia Tarnów 2016-10-23 14:00
121 Motor Lublin Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
122 Spartakus Daleszyce 1-0 Karpaty Krosno 2016-10-23 14:00
123 Garbarnia Kraków 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-11-09 13:00
Mecz odwołany i przełożony na 9.11
124 Wierna Małogoszcz 1-3 Avia Świdnik 2016-10-23 13:00
Mecz z powodu opadów deszczu przełożony z soboty na niedzielę
125 Podlasie Biała Podlaska 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-10-22 14:00
126 Stal Rzeszów 4-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-11-19 13:00
Mecz odwołany i przełożony na 9.11, a następnie na 19.11.2016
kolejka 15 (29-10-2016/30-10-2016):
127 MKS Trzebinia-Siersza 1-3 JKS 1909 Jarosław 2016-10-29 14:00
128 NKP Podhale Nowy Targ 0-0 Stal Rzeszów 2016-10-29 14:00
129 Avia Świdnik 1-0 Podlasie Biała Podlaska 2016-10-29 13:00
130 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 Wierna Małogoszcz 2016-10-29 14:30
131 Karpaty Krosno 1-1 Garbarnia Kraków 2016-10-29 14:00
132 Wisła II Spartakus Daleszyce
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
133 Unia Tarnów 1-1 Motor Lublin 2016-10-30 13:00
134 Orlęta Radzyń Podlaski 3-4 Cosmos Nowotaniec 2016-10-30 13:00
135 Resovia 1-1 Soła Oświęcim 2016-10-29 14:00
kolejka 16 (05-11-2016/06-11-2016):
136 JKS 1909 Jarosław 0-0 Soła Oświęcim 2016-11-05 13:00
137 Cosmos Nowotaniec 0-2 Resovia 2016-11-06 13:00
138 Motor Lublin 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 2016-11-05 19:00
139 Spartakus Daleszyce 2-0 Unia Tarnów 2016-11-06 13:00
140 Garbarnia Kraków Wisła II
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
141 Wierna Małogoszcz 1-3 Karpaty Krosno 2016-11-06 13:00
142 Podlasie Biała Podlaska 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-11-05 13:00
143 Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 2016-11-05 13:00
144 MKS Trzebinia-Siersza 1-4 NKP Podhale Nowy Targ 2016-11-05 13:00
kolejka 17 (12-11-2016/13-11-2016):
145 NKP Podhale Nowy Targ 2-0 JKS 1909 Jarosław 2016-11-12 13:00
146 Avia Świdnik 2-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-11-12 11:00
147 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Stal Rzeszów 2016-11-12 18:00
148 Karpaty Krosno 1-3 Podlasie Biała Podlaska 2016-11-12 13:00
149 Wisła II Wierna Małogoszcz
Mecz się nie odbył; Wisła II się wycofała
150 Unia Tarnów 1-0 Garbarnia Kraków 2017-03-01 15:00
Mecz odwołany ze względu na fatalny stan płyty boiska po opadach śniegu, a następnie po raz kolejny przełożony na 26.11.2016 r. Ostatecznie przełożony na wiosnę 2017.
151 Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Spartakus Daleszyce 2016-11-12 13:00
152 Motor Lublin 1-1 Resovia 2016-11-12 19:00
153 Soła Oświęcim 5-2 Cosmos Nowotaniec 2016-11-12 13:00
kolejka 18 (04-03-2017/05-03-2017):
154 JKS 1909 Jarosław 1-1 Cosmos Nowotaniec 2017-03-04 15:00
155 Soła Oświęcim 1-3 Motor Lublin 2017-03-29 16:00
156 Resovia 1-0 Spartakus Daleszyce 2017-03-04 14:00
157 Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Garbarnia Kraków 2017-03-05 14:00
158 Unia Tarnów 2-1 Wierna Małogoszcz 2017-03-04 14:00
159 Podlasie Biała Podlaska pauza
160 Karpaty Krosno 1-0 Stal Rzeszów 2017-03-05 12:00
161 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 MKS Trzebinia-Siersza 2017-03-04 14:00
162 Avia Świdnik 1-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-03-04 13:00
kolejka 19 (11-03-2017/12-03-2017):
163 Avia Świdnik 1-1 JKS 1909 Jarosław 2017-03-11 13:00
164 NKP Podhale Nowy Targ 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-03-11 15:00
165 MKS Trzebinia-Siersza 1-2 Karpaty Krosno 2017-03-11 14:00
166 Stal Rzeszów pauza
167 Podlasie Biała Podlaska 1-2 Unia Tarnów 2017-03-11 14:00
168 Wierna Małogoszcz 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-03-11 15:00
169 Garbarnia Kraków 3-2 Resovia 2017-03-11 15:00
170 Spartakus Daleszyce 1-1 Soła Oświęcim 2017-03-12 13:00
171 Motor Lublin 2-0 Cosmos Nowotaniec 2017-03-10 17:00
kolejka 20 (18-03-2017/19-03-2017):
172 JKS 1909 Jarosław 1-2 Motor Lublin 2017-03-18 15:00
173 Cosmos Nowotaniec 3-0 Spartakus Daleszyce 2017-03-19 14:00
174 Soła Oświęcim 1-1 Garbarnia Kraków 2017-03-18 15:00
175 Resovia 1-0 Wierna Małogoszcz 2017-03-18 15:00
176 Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-03-19 14:00
177 Unia Tarnów 2-0 Stal Rzeszów 2017-03-19 15:00
178 MKS Trzebinia-Siersza pauza
179 Karpaty Krosno 1-0 NKP Podhale Nowy Targ 2017-03-18 13:00
180 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Avia Świdnik 2017-03-18 15:00
kolejka 21 (25-03-2017/26-03-2017):
181 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 JKS 1909 Jarosław 2017-03-25 15:00
182 Avia Świdnik 2-1 Karpaty Krosno 2017-03-25 14:00
183 NKP Podhale Nowy Targ pauza
184 MKS Trzebinia-Siersza 1-0 Unia Tarnów 2017-03-25 15:00
185 Stal Rzeszów 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-03-25 14:00
186 Podlasie Biała Podlaska 2-0 Resovia 2017-03-25 14:00
187 Wierna Małogoszcz 0-3 Soła Oświęcim 2017-03-25 15:00
188 Garbarnia Kraków 3-1 Cosmos Nowotaniec 2017-03-25 15:00
189 Spartakus Daleszyce 1-2 Motor Lublin 2017-03-26 13:00
kolejka 22 (01-04-2017/02-04-2017):
190 JKS 1909 Jarosław 0-0 Spartakus Daleszyce 2017-04-01 16:00
191 Motor Lublin 2-0 Garbarnia Kraków 2017-04-01 17:00
192 Cosmos Nowotaniec 2-1 Wierna Małogoszcz 2017-04-02 14:00
193 Soła Oświęcim 0-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-04-01 11:00
194 Resovia 2-1 Stal Rzeszów 2017-04-01 16:00
195 Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 MKS Trzebinia-Siersza 2017-04-02 12:00
196 Unia Tarnów 1-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-04-01 16:00
197 Avia Świdnik pauza
198 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-3 Karpaty Krosno 2017-04-01 16:00
kolejka 23 (08-04-2017/09-04-2017):
199 Karpaty Krosno 0-0 JKS 1909 Jarosław 2017-04-08 15:00
200 KSZO 1929 Ostrowiec Św. pauza
201 Avia Świdnik 0-0 Unia Tarnów 2017-04-08 15:00
202 NKP Podhale Nowy Targ 2-3 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-04-08 15:00
203 MKS Trzebinia-Siersza 0-1 Resovia 2017-04-08 13:00
204 Stal Rzeszów 2-2 Soła Oświęcim 2017-04-08 15:00
205 Podlasie Biała Podlaska 2-1 Cosmos Nowotaniec 2017-04-08 15:00
206 Wierna Małogoszcz 2-4 Motor Lublin 2017-04-08 16:00
207 Garbarnia Kraków 3-0 Spartakus Daleszyce 2017-04-08 15:00
kolejka 24 (15-04-2017):
208 JKS 1909 Jarosław 0-2 Garbarnia Kraków 2017-04-15 12:00
209 Spartakus Daleszyce 1-0 Wierna Małogoszcz 2017-04-15 13:00
210 Motor Lublin 3-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-04-15 16:00
211 Stal Rzeszów 3-0 Cosmos Nowotaniec 2017-04-15 16:00
212 Soła Oświęcim 1-0 MKS Trzebinia-Siersza 2017-04-15 17:00
213 Resovia 1-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-04-15 12:00
214 Orlęta Radzyń Podlaski 4-2 Avia Świdnik 2017-04-15 15:00
215 Unia Tarnów 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-04-15 17:00
216 Karpaty Krosno pauza
kolejka 25 (22-04-2017/23-04-2017):
217 JKS 1909 Jarosław pauza
218 Karpaty Krosno 3-1 Unia Tarnów 2017-04-22 16:00
219 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-04-22 15:00
220 Avia Świdnik 1-1 Resovia 2017-04-22 16:00
221 NKP Podhale Nowy Targ 0-1 Soła Oświęcim 2017-04-22 17:00
222 MKS Trzebinia-Siersza 2-1 Cosmos Nowotaniec 2017-04-22 17:00
223 Stal Rzeszów 0-2 Motor Lublin 2017-04-22 17:00
224 Podlasie Biała Podlaska 1-4 Spartakus Daleszyce 2017-04-22 11:00
225 Wierna Małogoszcz 0-1 Garbarnia Kraków 2017-05-17 17:30
kolejka 26 (29-04-2017/30-04-2017):
226 JKS 1909 Jarosław 4-1 Wierna Małogoszcz 2017-04-29 17:00
227 Garbarnia Kraków Podlasie Biała Podlaska 2017-05-31 17:30
zmiana z 29.04 na 31.05.2017
228 Spartakus Daleszyce 1-2 Stal Rzeszów 2017-04-29 13:00
229 Motor Lublin 5-1 MKS Trzebinia-Siersza 2017-04-28 19:00
230 Cosmos Nowotaniec 0-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-04-30 14:00
231 Soła Oświęcim 2-0 Avia Świdnik 2017-04-29 16:00
232 Resovia 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-04-29 17:00
233 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Karpaty Krosno 2017-04-30 16:00
234 Unia Tarnów pauza
kolejka 27 (03-05-2017):
235 Unia Tarnów 2-2 JKS 1909 Jarosław 2017-05-03 17:00
236 Orlęta Radzyń Podlaski pauza
237 Karpaty Krosno 0-2 Resovia 2017-05-03 16:00
238 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Soła Oświęcim 2017-05-03 19:00
239 Avia Świdnik 1-1 Cosmos Nowotaniec 2017-05-03 17:00
240 NKP Podhale Nowy Targ 0-1 Motor Lublin 2017-05-03 17:00
241 MKS Trzebinia-Siersza 4-1 Spartakus Daleszyce 2017-05-03 17:00
242 Stal Rzeszów 1-2 Garbarnia Kraków 2017-05-03 17:00
243 Podlasie Biała Podlaska 5-3 Wierna Małogoszcz 2017-05-03 14:00
kolejka 28 (06-05-2017/07-05-2017):
244 JKS 1909 Jarosław 2-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-05-06 17:00
245 Wierna Małogoszcz 0-3 Stal Rzeszów 2017-05-06 17:00
246 Garbarnia Kraków 1-0 MKS Trzebinia-Siersza 2017-05-06 15:00
247 Spartakus Daleszyce 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-05-06 14:00
248 Motor Lublin 2-0 Avia Świdnik 2017-05-07 17:00
249 Cosmos Nowotaniec 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-05-07 14:00
250 Soła Oświęcim 1-1 Karpaty Krosno 2017-05-06 17:00
251 Resovia pauza
252 Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Unia Tarnów 2017-05-07 16:00
kolejka 29 (13-05-2017/14-05-2017):
253 Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 JKS 1909 Jarosław 2017-05-14 17:00
254 Unia Tarnów 4-2 Resovia 2017-05-14 17:00
255 Soła Oświęcim pauza
256 Karpaty Krosno 2-1 Cosmos Nowotaniec 2017-05-13 17:00
257 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-2 Motor Lublin 2017-05-13 20:00
258 Avia Świdnik 1-1 Spartakus Daleszyce 2017-05-13 17:00
259 NKP Podhale Nowy Targ 1-5 Garbarnia Kraków 2017-05-13 17:00
260 MKS Trzebinia-Siersza 3-0 Wierna Małogoszcz 2017-05-13 17:00
261 Stal Rzeszów 3-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-05-13 17:00
kolejka 30 (20-05-2017/21-05-2017):
262 JKS 1909 Jarosław 0-5 Stal Rzeszów 2017-05-20 17:00
263 Podlasie Biała Podlaska 0-4 MKS Trzebinia-Siersza 2017-05-20 13:00
264 Wierna Małogoszcz 1-3 NKP Podhale Nowy Targ 2017-05-20 17:00
265 Garbarnia Kraków 3-1 Avia Świdnik 2017-05-20 15:00
266 Spartakus Daleszyce 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-05-21 15:00
267 Motor Lublin 3-1 Karpaty Krosno 2017-05-20 18:00
268 Cosmos Nowotaniec pauza
269 Soła Oświęcim 2-1 Unia Tarnów 2017-05-20 17:00
270 Resovia 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 2017-05-20 17:00
kolejka 31 (27-05-2017/28-05-2017):
271 Resovia 2-1 JKS 1909 Jarosław 2017-05-27 17:00
272 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Soła Oświęcim 2017-05-27 12:00
273 Unia Tarnów 0-0 Cosmos Nowotaniec 2017-05-27 17:00
274 Motor Lublin pauza
275 Karpaty Krosno 1-1 Spartakus Daleszyce 2017-05-27 17:00
276 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 Garbarnia Kraków 2017-05-27 20:00
277 Avia Świdnik 2-3 Wierna Małogoszcz 2017-05-26 17:00
278 NKP Podhale Nowy Targ 4-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-05-27 15:00
279 MKS Trzebinia-Siersza 0-3 Stal Rzeszów 2017-05-27 17:00
kolejka 32 (03-06-2017/04-06-2017):
280 JKS 1909 Jarosław MKS Trzebinia-Siersza 2017-06-03 17:00
281 Stal Rzeszów NKP Podhale Nowy Targ 2017-06-03 17:00
282 Podlasie Biała Podlaska Avia Świdnik 2017-06-03 17:00
283 Wierna Małogoszcz KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-06-03 17:00
284 Garbarnia Kraków Karpaty Krosno 2017-06-03 15:00
285 Spartakus Daleszyce pauza
286 Motor Lublin Unia Tarnów 2017-06-03 16:30
287 Cosmos Nowotaniec Orlęta Radzyń Podlaski 2017-06-04 14:00
288 Soła Oświęcim Resovia 2017-06-03 17:00
kolejka 33 (11-06-2017):
289 Soła Oświęcim JKS 1909 Jarosław 2017-06-11 17:00
290 Resovia Cosmos Nowotaniec 2017-06-11 17:00
291 Orlęta Radzyń Podlaski Motor Lublin 2017-06-11 17:00
292 Unia Tarnów Spartakus Daleszyce 2017-06-11 17:00
293 Garbarnia Kraków pauza
294 Karpaty Krosno Wierna Małogoszcz 2017-06-11 17:00
295 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Podlasie Biała Podlaska 2017-06-11 17:00
296 Avia Świdnik Stal Rzeszów 2017-06-11 17:00
297 NKP Podhale Nowy Targ MKS Trzebinia-Siersza 2017-06-11 17:00
kolejka 34 (17-06-2017):
298 JKS 1909 Jarosław NKP Podhale Nowy Targ 2017-06-17 17:00
299 MKS Trzebinia-Siersza Avia Świdnik 2017-06-17 17:00
300 Stal Rzeszów KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-06-17 17:00
301 Podlasie Biała Podlaska Karpaty Krosno 2017-06-17 17:00
302 Wierna Małogoszcz pauza
303 Garbarnia Kraków Unia Tarnów 2017-06-17 17:00
304 Spartakus Daleszyce Orlęta Radzyń Podlaski 2017-06-17 17:00
305 Resovia Motor Lublin 2017-06-17 17:00
306 Cosmos Nowotaniec Soła Oświęcim 2017-06-17 17:00