III liga grupa 4 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Soła Oświęcim 12 26 26-13 8 2 2 6 11 15-8 3 2 1 6 15 11-5 5 0 1
2 Motor Lublin 12 25 29-13 8 1 3 5 15 19-2 5 0 0 7 10 10-11 3 1 3
3 Stal Rzeszów 12 25 19-9 7 4 1 6 14 11-2 4 2 0 6 11 8-7 3 2 1
4 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 12 23 19-13 7 2 3 7 11 9-7 3 2 2 5 12 10-6 4 0 1
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 12 22 21-11 6 4 2 7 14 14-7 4 2 1 5 8 7-4 2 2 1
6 Resovia Rzeszów 12 22 19-9 6 4 2 6 13 11-5 4 1 1 6 9 8-4 2 3 1
7 Chełmianka Chełm 12 21 16-10 6 3 3 7 10 8-8 3 1 3 5 11 8-2 3 2 0
8 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 21 17-14 6 3 3 7 13 9-7 4 1 2 5 8 8-7 2 2 1
9 Wiślanie Jaśkowice 12 20 20-11 5 5 2 7 12 13-5 3 3 1 5 8 7-6 2 2 1
10 Podlasie Biała Podlaska 12 14 16-19 3 5 4 5 9 7-4 2 3 0 7 5 9-15 1 2 4
11 NKP Podhale Nowy Targ 12 12 17-22 3 3 6 6 5 7-12 1 2 3 6 7 10-10 2 1 3
12 MKS Trzebinia 12 11 14-19 2 5 5 6 9 10-6 2 3 1 6 2 4-13 0 2 4
13 Avia Świdnik 12 9 16-20 1 6 5 7 7 13-12 1 4 2 5 2 3-8 0 2 3
14 Wisła Sandomierz 12 9 9-18 2 3 7 6 4 3-6 1 1 4 6 5 6-12 1 2 3
15 Unia Tarnów 12 9 13-26 2 3 7 5 7 8-11 2 1 2 7 2 5-15 0 2 5
16 Karpaty Krosno 12 9 10-27 2 3 7 5 6 8-10 2 0 3 7 3 2-17 0 3 4
17 Spartakus Daleszyce 12 8 16-28 2 2 8 5 6 7-9 2 0 3 7 2 9-19 0 2 5
18 JKS Jarosław 12 8 18-33 2 2 8 5 8 12-10 2 2 1 7 0 6-23 0 0 7
kolejka 1 (12-08-2017/13-08-2017):
1 Wiślanie Jaśkowice 1-2 Stal Rzeszów 2017-08-11 17:30
2 Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 2017-08-12 17:00
3 Chełmianka Chełm 2-0 MKS Trzebinia 2017-08-12 17:30
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Spartakus Daleszyce 2017-08-12 17:00
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 5-0 JKS Jarosław 2017-08-12 17:00
6 Avia Świdnik 1-1 Unia Tarnów 2017-08-12 13:00
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Karpaty Krosno 2017-08-12 17:00
8 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Motor Lublin 2017-08-12 17:00
9 Resovia Rzeszów 4-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2017):
10 Stal Rzeszów 0-0 Resovia Rzeszów 2017-08-15 17:00
11 Motor Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-16 19:00
12 Karpaty Krosno 0-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-15 17:00
13 Unia Tarnów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-15 17:00
14 JKS Jarosław 3-0 Avia Świdnik 2017-08-15 17:00
15 Spartakus Daleszyce 0-3 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-15 17:00
16 MKS Trzebinia 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-15 13:00
17 Soła Oświęcim 0-4 Chełmianka Chełm 2017-08-15 17:00
18 Wiślanie Jaśkowice 2-0 Wisła Sandomierz 2017-08-15 17:00
kolejka 3 (19-08-2017/20-08-2017):
19 Wisła Sandomierz 2-0 Stal Rzeszów 2017-08-20 17:00
20 Chełmianka Chełm 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-08-20 17:00
21 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Soła Oświęcim 2017-08-19 17:00
22 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 MKS Trzebinia 2017-08-19 11:00
23 Avia Świdnik 1-1 Spartakus Daleszyce 2017-08-19 17:00
24 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-1 JKS Jarosław 2017-08-19 17:00
25 NKP Podhale Nowy Targ 1-1 Unia Tarnów 2017-08-19 14:00
26 Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno 2017-08-19 17:00
27 Resovia Rzeszów 2-1 Motor Lublin 2017-08-20 17:00
kolejka 4 (26-08-2017/27-08-2017):
28 Stal Rzeszów 1-1 Motor Lublin 2017-08-26 16:00
29 Karpaty Krosno 0-2 Resovia Rzeszów 2017-08-26 17:00
30 Unia Tarnów 3-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-08-26 16:00
31 JKS Jarosław 1-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-08-25 17:00
32 Spartakus Daleszyce 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-08-27 17:00
33 MKS Trzebinia 1-1 Avia Świdnik 2017-08-26 11:00
34 Soła Oświęcim 1-1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-08-26 11:00
35 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-08-26 17:00
36 Wisła Sandomierz 0-1 Chełmianka Chełm 2017-08-26 17:00
kolejka 5 (30-08-2017):
37 Chełmianka Chełm 1-2 Stal Rzeszów 2017-08-30 17:00
38 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 Wisła Sandomierz 2017-08-30 17:00
39 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 Wiślanie Jaśkowice 2017-08-30 17:00
40 Avia Świdnik 1-2 Soła Oświęcim 2017-08-30 17:00
41 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-1 MKS Trzebinia 2017-08-30 17:00
42 NKP Podhale Nowy Targ 3-3 Spartakus Daleszyce 2017-08-30 17:00
43 Podlasie Biała Podlaska 3-1 JKS Jarosław 2017-08-30 17:00
44 Resovia Rzeszów 2-1 Unia Tarnów 2017-08-30 17:00
45 Motor Lublin 5-0 Karpaty Krosno 2017-08-30 19:00
kolejka 6 (02-09-2017/03-09-2017):
46 Stal Rzeszów 5-0 Karpaty Krosno 2017-09-02 16:00
47 Unia Tarnów 0-4 Motor Lublin 2017-09-02 17:00
48 JKS Jarosław 1-4 Resovia Rzeszów 2017-09-02 16:00
49 Spartakus Daleszyce 2-0 Podlasie Biała Podlaska 2017-09-03 16:00
50 MKS Trzebinia 4-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 16:00
51 Soła Oświęcim 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-02 17:00
52 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Avia Świdnik 2017-09-02 13:00
Zmiana godziny z 16:30 na 13:00
53 Wisła Sandomierz 1-1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-03 17:00
54 Chełmianka Chełm 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-03 16:00
kolejka 7 (09-09-2017/10-09-2017):
55 Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Stal Rzeszów 2017-09-08 17:00
56 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1-2 Chełmianka Chełm 2017-09-09 16:00
57 Avia Świdnik 4-4 Wisła Sandomierz 2017-09-09 16:00
58 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-3 Wiślanie Jaśkowice 2017-09-09 16:00
Przy stanie 0-2 mecz przerwany po 45 minutach z powodu naruszenia nietykalności schodzącego do szatni arbitra. Podkarpacki ZPN zweryfikował mecz jako walkower 3-0 dla Wiślan.
59 NKP Podhale Nowy Targ 0-3 Soła Oświęcim 2017-09-09 16:00
60 Podlasie Biała Podlaska 0-0 MKS Trzebinia 2017-09-09 13:00
61 Resovia Rzeszów 2-1 Spartakus Daleszyce 2017-09-09 16:00
62 Motor Lublin 4-1 JKS Jarosław 2017-09-13 19:00
63 Karpaty Krosno 4-1 Unia Tarnów 2017-09-09 17:00
kolejka 8 (16-09-2017/17-09-2017):
64 Stal Rzeszów 1-0 Unia Tarnów 2017-09-16 16:00
65 JKS Jarosław 1-1 Karpaty Krosno 2017-09-17 16:00
66 Spartakus Daleszyce 1-3 Motor Lublin 2017-09-17 16:00
67 MKS Trzebinia 1-1 Resovia Rzeszów 2017-09-16 13:00
68 Soła Oświęcim 2-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-09-16 11:00
69 Wiślanie Jaśkowice 3-0 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 16:00
70 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-0 Wisła Sandomierz 2017-09-15 20:00
71 Chełmianka Chełm 1-0 Avia Świdnik 2017-09-16 16:00
72 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-09-16 16:00
kolejka 9 (23-09-2017/24-09-2017):
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-2 Stal Rzeszów 2017-09-23 16:00
74 Avia Świdnik 3-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-09-23 16:00
75 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Chełmianka Chełm 2017-09-23 16:00
76 NKP Podhale Nowy Targ 1-2 Wisła Sandomierz 2017-09-23 15:00
77 Podlasie Biała Podlaska 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-09-23 12:00
78 Resovia Rzeszów 1-2 Soła Oświęcim 2017-09-23 16:00
79 Motor Lublin 5-0 MKS Trzebinia 2017-09-23 18:00
80 Karpaty Krosno 3-0 Spartakus Daleszyce 2017-09-23 16:00
81 Unia Tarnów 3-2 JKS Jarosław 2017-09-23 16:00
kolejka 10 (30-09-2017/01-10-2017):
82 Stal Rzeszów 2-1 JKS Jarosław 2017-09-30 16:00
83 Spartakus Daleszyce 3-1 Unia Tarnów 2017-10-01 15:00
84 MKS Trzebinia 0-0 Karpaty Krosno 2017-09-29 16:00
85 Soła Oświęcim 6-0 Motor Lublin 2017-09-30 16:00
86 Wiślanie Jaśkowice 0-0 Resovia Rzeszów 2017-09-29 16:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2017
87 Wisła Sandomierz 0-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-10-01 15:00
88 Chełmianka Chełm 0-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-30 16:00
89 Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-09-30 12:00
90 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 Avia Świdnik 2017-09-30 15:00
kolejka 11 (07-10-2017/08-10-2017):
91 Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 2017-10-07 15:00
92 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-10-07 15:00
93 NKP Podhale Nowy Targ 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-10-07 15:00
94 Podlasie Biała Podlaska 1-1 Chełmianka Chełm 2017-10-07 15:00
95 Resovia Rzeszów 0-0 Wisła Sandomierz 2017-10-07 15:00
96 Motor Lublin 3-0 Wiślanie Jaśkowice 2017-10-07 18:00
97 Karpaty Krosno 1-2 Soła Oświęcim 2017-10-07 15:00
98 Unia Tarnów 2-2 MKS Trzebinia 2017-10-07 16:00
99 JKS Jarosław 6-4 Spartakus Daleszyce 2017-10-07 15:00
kolejka 12 (14-10-2017/15-10-2017):
100 Stal Rzeszów 2-0 Spartakus Daleszyce 2017-10-14 15:00
101 MKS Trzebinia 3-0 JKS Jarosław 2017-10-14 15:00
102 Soła Oświęcim 3-0 Unia Tarnów 2017-10-14 15:00
103 Wiślanie Jaśkowice 5-1 Karpaty Krosno 2017-10-14 14:30
104 Wisła Sandomierz 0-1 Motor Lublin 2017-10-15 15:00
105 Chełmianka Chełm 2-1 Resovia Rzeszów 2017-10-15 15:00
106 Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 Podlasie Biała Podlaska 2017-10-14 14:00
107 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-14 15:00
108 Avia Świdnik 2-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-10-14 15:00
kolejka 13 (21-10-2017/22-10-2017):
109 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Stal Rzeszów 2017-10-21 18:00
110 NKP Podhale Nowy Targ Avia Świdnik 2017-10-21 14:00
111 Podlasie Biała Podlaska Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-10-21 14:00
112 Resovia Rzeszów Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-10-21 15:00
113 Motor Lublin Chełmianka Chełm 2017-10-21 17:00
114 Karpaty Krosno Wisła Sandomierz 2017-10-21 14:00
115 Unia Tarnów Wiślanie Jaśkowice 2017-10-21 14:00
116 JKS Jarosław Soła Oświęcim 2017-10-21 15:00
117 Spartakus Daleszyce MKS Trzebinia 2017-10-22 15:00
kolejka 14 (28-10-2017/29-10-2017):
118 Stal Rzeszów MKS Trzebinia 2017-10-28 14:00
119 Soła Oświęcim Spartakus Daleszyce 2017-10-28 14:00
120 Wiślanie Jaśkowice JKS Jarosław 2017-10-28 14:00
121 Wisła Sandomierz Unia Tarnów 2017-10-28 14:00
122 Chełmianka Chełm Karpaty Krosno 2017-10-29 14:30
123 Wólczanka Wólka Pełkińska Motor Lublin 2017-10-28 15:00
124 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Resovia Rzeszów 2017-10-28 14:00
125 Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska 2017-10-28 14:00
126 KSZO 1929 Ostrowiec Św. NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-28 14:00
kolejka 15 (04-11-2017/05-11-2017):
127 NKP Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów 2017-11-04 13:00
128 Podlasie Biała Podlaska KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-11-04 13:00
129 Resovia Rzeszów Avia Świdnik 2017-11-04 13:00
130 Motor Lublin Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-11-04 17:00
131 Karpaty Krosno Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-11-04 14:00
132 Unia Tarnów Chełmianka Chełm 2017-11-04 14:00
133 JKS Jarosław Wisła Sandomierz 2017-11-04 13:00
134 Spartakus Daleszyce Wiślanie Jaśkowice 2017-11-04 14:00
135 MKS Trzebinia Soła Oświęcim 2017-11-04 13:00
kolejka 16 (11-11-2017/12-11-2017):
136 Stal Rzeszów Soła Oświęcim 2017-11-11 13:00
137 Wiślanie Jaśkowice MKS Trzebinia 2017-11-11 13:00
138 Wisła Sandomierz Spartakus Daleszyce 2017-11-11 13:00
139 Chełmianka Chełm JKS Jarosław 2017-11-12 13:00
140 Wólczanka Wólka Pełkińska Unia Tarnów 2017-11-11 14:00
141 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Karpaty Krosno 2017-11-11 13:00
142 Avia Świdnik Motor Lublin 2017-11-11 13:00
143 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Resovia Rzeszów 2017-11-11 13:00
144 NKP Podhale Nowy Targ Podlasie Biała Podlaska 2017-11-11 13:00
kolejka 17 (18-11-2017/19-11-2017):
145 Podlasie Biała Podlaska Stal Rzeszów 2017-11-18 13:00
146 Resovia Rzeszów NKP Podhale Nowy Targ 2017-11-18 13:00
147 Motor Lublin KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2017-11-18 17:00
148 Karpaty Krosno Avia Świdnik 2017-11-18 13:00
149 Unia Tarnów Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2017-11-18 13:00
150 JKS Jarosław Wólczanka Wólka Pełkińska 2017-11-18 13:00
151 Spartakus Daleszyce Chełmianka Chełm 2017-11-19 14:00
152 MKS Trzebinia Wisła Sandomierz 2017-11-18 13:00
153 Soła Oświęcim Wiślanie Jaśkowice 2017-11-18 13:00