III liga kobiet 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 Victoria Gaj AS Progres Kraków 2017-08-27 11:00
2 Tuchovia Glinik Gorlice 2017-08-27 17:00
3 Rysy II Bukowina Tatrzańska Iskra Brzezinka 2017-08-27 10:00
Mecz na boisku Dunajca Ostrowsko, Pl. Floriana 3
4 Puszcza Niepołomice LKS Szaflary 2017-08-27 17:00
Puszcza gra mecze na boisku Piłkarza Podłęże
5 Prądniczanka Kraków Olimpia Osieczany 2017-08-26 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
6 Podgórze Kraków Piast Skawina 2017-08-26 16:30
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków Piast Skawina 2017-09-03 14:00
8 Olimpia Osieczany Podgórze Kraków 2017-09-03 11:00
9 LKS Szaflary Prądniczanka Kraków 2017-09-03 13:00
10 Iskra Brzezinka Puszcza Niepołomice
11 Glinik Gorlice Rysy II Bukowina Tatrzańska
12 Victoria Gaj Tuchovia 2017-09-03 11:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Tuchovia AS Progres Kraków 2017-09-09 17:00
14 Rysy II Bukowina Tatrzańska Victoria Gaj 2017-09-10 11:00
Boisko w Ostrowsku
15 Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice 2017-09-10 17:00
16 Prądniczanka Kraków Iskra Brzezinka 2017-09-09 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
17 Podgórze Kraków LKS Szaflary 2017-09-09 14:30
18 Piast Skawina Olimpia Osieczany 2017-09-10 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 AS Progres Kraków Olimpia Osieczany 2017-09-17 16:00
20 LKS Szaflary Piast Skawina 2017-09-17 11:00
21 Iskra Brzezinka Podgórze Kraków
22 Glinik Gorlice Prądniczanka Kraków
23 Victoria Gaj Puszcza Niepołomice 2017-09-17 11:00
24 Tuchovia Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-16 17:00
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Rysy II Bukowina Tatrzańska AS Progres Kraków 2017-09-23 16:00
Boisko w Ostrowsku
26 Puszcza Niepołomice Tuchovia 2017-09-24 16:00
27 Prądniczanka Kraków Victoria Gaj 2017-09-23 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
28 Podgórze Kraków Glinik Gorlice 2017-09-23 16:30
29 Piast Skawina Iskra Brzezinka 2017-09-24 10:00
30 Olimpia Osieczany LKS Szaflary 2017-09-24 11:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków LKS Szaflary 2017-10-01 16:00
32 Iskra Brzezinka Olimpia Osieczany
33 Glinik Gorlice Piast Skawina
34 Victoria Gaj Podgórze Kraków 2017-10-01 11:00
35 Tuchovia Prądniczanka Kraków 2017-09-30 17:00
36 Rysy II Bukowina Tatrzańska Puszcza Niepołomice
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Puszcza Niepołomice AS Progres Kraków 2017-10-08 15:30
38 Prądniczanka Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-07 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
39 Podgórze Kraków Tuchovia 2017-10-07 14:30
40 Piast Skawina Victoria Gaj 2017-10-08 10:00
41 Olimpia Osieczany Glinik Gorlice 2017-10-08 11:00
42 LKS Szaflary Iskra Brzezinka 2017-10-07 12:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 AS Progres Kraków Iskra Brzezinka 2017-10-15 14:00
44 Glinik Gorlice LKS Szaflary
45 Victoria Gaj Olimpia Osieczany 2017-10-15 11:00
46 Tuchovia Piast Skawina 2017-10-14 16:00
47 Rysy II Bukowina Tatrzańska Podgórze Kraków
48 Puszcza Niepołomice Prądniczanka Kraków 2017-10-14 15:30
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Prądniczanka Kraków AS Progres Kraków 2017-10-21 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
50 Podgórze Kraków Puszcza Niepołomice 2017-10-21 12:00
51 Piast Skawina Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-22 10:00
52 Olimpia Osieczany Tuchovia 2017-10-22 11:00
53 LKS Szaflary Victoria Gaj 2017-10-21 15:00
54 Iskra Brzezinka Glinik Gorlice
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków Glinik Gorlice 2017-10-29 14:00
56 Victoria Gaj Iskra Brzezinka 2017-10-29 11:00
57 Tuchovia LKS Szaflary 2017-10-28 14:00
58 Rysy II Bukowina Tatrzańska Olimpia Osieczany
59 Puszcza Niepołomice Piast Skawina 2017-10-28 15:00
60 Prądniczanka Kraków Podgórze Kraków 2017-10-28 11:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 Podgórze Kraków AS Progres Kraków
62 Piast Skawina Prądniczanka Kraków 2017-11-05 10:00
63 Olimpia Osieczany Puszcza Niepołomice 2017-11-04 11:00
64 LKS Szaflary Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-11-05 11:00
65 Iskra Brzezinka Tuchovia
66 Glinik Gorlice Victoria Gaj