III liga kobiet 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 10 30 35-3 10 0 0 6 18 23-1 6 0 0 4 12 12-2 4 0 0
2 Iskra Brzezinka 9 22 37-7 7 1 1 5 15 21-1 5 0 0 4 7 16-6 2 1 1
3 AS Progres Kraków 10 17 27-19 5 2 3 4 7 14-4 2 1 1 6 10 13-15 3 1 2
4 Puszcza Niepołomice 10 16 21-17 5 1 4 5 6 10-11 2 0 3 5 10 11-6 3 1 1
5 Podgórze Kraków 10 15 27-20 5 0 5 4 9 18-7 3 0 1 6 6 9-13 2 0 4
6 Piast Skawina 10 15 25-13 4 3 3 5 5 11-8 1 2 2 5 10 14-5 3 1 1
7 Victoria Gaj 9 13 16-19 4 1 4 5 7 9-9 2 1 2 4 6 7-10 2 0 2
8 Tuchovia 10 10 27-33 3 1 6 5 4 10-16 1 1 3 5 6 17-17 2 0 3
9 Rysy II Bukowina Tatrzańska 10 7 16-33 2 1 7 6 3 10-23 1 0 5 4 4 6-10 1 1 2
10 LKS Szaflary 10 6 13-46 2 0 8 5 3 8-20 1 0 4 5 3 5-26 1 0 4
11 Olimpia Osieczany 10 6 4-38 2 0 8 4 3 2-12 1 0 3 6 3 2-26 1 0 5
Od 3. kolejki Prądniczanka rozgrywa mecze na boisku Zieleńczanki w Zielonkach, ul. Do Cegielni 22; 13 października 2017 r. zarząd Glinika Gorlice wycofał drużynę z rozgrywek III ligi (wyniki zostały anulowane)
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 Victoria Gaj 1-3 AS Progres Kraków 2017-08-27 11:00
2 Tuchovia Glinik Gorlice 2017-08-29 18:00
Na boisku 4-0; wynik anulowany
3 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-9 Iskra Brzezinka 2017-08-27 10:00
Mecz na boisku Dunajca Ostrowsko, Pl. Floriana 3
4 Puszcza Niepołomice 4-1 LKS Szaflary 2017-08-27 17:00
Puszcza gra mecze na boisku Piłkarza Podłęże
5 Prądniczanka Kraków 7-0 Olimpia Osieczany 2017-08-26 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
6 Podgórze Kraków 1-0 Piast Skawina 2017-08-26 16:30
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 1-1 Piast Skawina 2017-09-03 14:00
8 Olimpia Osieczany 1-0 Podgórze Kraków 2017-09-03 11:00
9 LKS Szaflary 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-09-03 13:00
10 Iskra Brzezinka 3-0 Puszcza Niepołomice 2017-09-02 17:00
11 Glinik Gorlice Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-03 11:30
Na boisku 0-1; wynik anulowany
12 Victoria Gaj 3-4 Tuchovia 2017-09-03 11:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Tuchovia 1-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 12:00
Zmiana z 9.09 na 10.09.2017
14 Rysy II Bukowina Tatrzańska 4-1 Victoria Gaj 2017-11-12 13:00
Mecz przełożony na inny termin; nowy termin to 12.11.2017
15 Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice
Zmiana z 9.09 na 12.11.2017; później mecz anulowany
16 Prądniczanka Kraków 2-0 Iskra Brzezinka 2017-09-09 12:00
Mecz na boisku Zieleńczanki
17 Podgórze Kraków 10-0 LKS Szaflary 2017-09-10 10:00
Zmiana z 16:30 na 14:30, następnie z 9.09 na 10.09
18 Piast Skawina 8-0 Olimpia Osieczany 2017-09-10 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Olimpia Osieczany 2017-09-17 16:00
20 LKS Szaflary 2-6 Piast Skawina 2017-09-17 11:00
21 Iskra Brzezinka 5-1 Podgórze Kraków 2017-09-16 17:00
22 Glinik Gorlice Prądniczanka Kraków 2017-09-17 15:00
Na boisku 0-11; wynik anulowany
23 Victoria Gaj 1-1 Puszcza Niepołomice 2017-09-17 11:00
24 Tuchovia 2-4 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-16 17:00
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2-4 AS Progres Kraków 2017-11-19 12:00
Boisko w Ostrowsku; zmiana z 23.09 na 19.11.2017
26 Puszcza Niepołomice 4-3 Tuchovia 2017-09-24 16:00
27 Prądniczanka Kraków 4-1 Victoria Gaj 2017-10-11 16:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin 11.10
28 Podgórze Kraków Glinik Gorlice 2017-09-23 16:30
22.09 Glinik poinformował Wydział Gier, że oddaje mecz walkowerem z uwagi na choroby zawodniczek; później anulowany
29 Piast Skawina 1-1 Iskra Brzezinka 2017-11-12 10:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
30 Olimpia Osieczany 0-2 LKS Szaflary 2017-11-12 11:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków 7-0 LKS Szaflary 2017-10-01 16:00
32 Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2017-09-30 16:00
33 Glinik Gorlice Piast Skawina
Na wniosek Piasta mecz z 1.10.2017, godz. 10:30 został odwołany (§ 17, ust. 5 regulaminu, powołania zawodniczek do kadr Małopolski)
34 Victoria Gaj 2-1 Podgórze Kraków 2017-10-01 11:00
35 Tuchovia 1-3 Prądniczanka Kraków 2017-09-30 16:00
Zmiana godziny z 17:00 na 16:00
36 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-3 Puszcza Niepołomice 2017-10-01 13:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Puszcza Niepołomice 2-5 AS Progres Kraków 2017-10-08 15:30
38 Prądniczanka Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-07 14:00
39 Podgórze Kraków 6-4 Tuchovia 2017-10-07 14:30
40 Piast Skawina 0-1 Victoria Gaj 2017-10-08 10:00
41 Olimpia Osieczany Glinik Gorlice
Mecz z 8.10.2017, godz. 11:00 odwołany - Glinik Gorlice wycofał się z rozgrywek
42 LKS Szaflary 2-6 Iskra Brzezinka 2017-10-07 13:00
zmiana godziny z 12:00 na 13:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Iskra Brzezinka 6-0 AS Progres Kraków 2017-10-15 15:00
zmiana gospodarza i godziny; mecz w Brzezince przy ul. Sportowej 9
44 Glinik Gorlice LKS Szaflary
Mecz z 15.10.2017 odwołany z powodu wycofania drużyny Glinika z rozgrywek w dn. 13.10.2017.
45 Victoria Gaj 2-0 Olimpia Osieczany 2017-10-15 11:00
46 Tuchovia 1-6 Piast Skawina 2017-10-14 16:00
47 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-4 Podgórze Kraków 2017-10-14 12:00
48 Puszcza Niepołomice 0-1 Prądniczanka Kraków 2017-10-14 11:00
zmiana godziny z 15:30 na 11:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Prądniczanka Kraków 3-0 AS Progres Kraków 2017-10-21 14:00
50 Podgórze Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice 2017-10-21 14:30
Zmiana godziny z 12:00 na 14:30
51 Piast Skawina 1-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-22 10:00
52 Olimpia Osieczany 1-6 Tuchovia 2017-10-22 11:00
53 LKS Szaflary 2-4 Victoria Gaj 2017-10-21 15:00
54 Iskra Brzezinka Glinik Gorlice
Mecz z 21.10.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków Glinik Gorlice
Mecz z 29.10.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
56 Victoria Gaj Iskra Brzezinka 2018-04-01
Mecz 29.10 nie odbył się z powodu zalania murawy; nowy termin to 18.11.2017; z powodu opadów i murawy nie nadającej się do gry mecz z 18.11.2017 odwołany
57 Tuchovia 5-2 LKS Szaflary 2017-11-19 12:00
Mecz 29.10 nie odbył się z powodu zalania murawy; nowy termin to 19.11.2017
58 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-2 Olimpia Osieczany 2017-10-28 14:00
ustalony termin
59 Puszcza Niepołomice 0-1 Piast Skawina 2017-10-28 15:00
60 Prądniczanka Kraków 2-0 Podgórze Kraków 2017-10-28 11:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 AS Progres Kraków 2-3 Podgórze Kraków 2017-11-04 12:00
Zmiana gospodarza i mecz na Com-Com Zone
62 Piast Skawina 1-5 Prądniczanka Kraków 2017-11-05 13:00
Zmiana z 4.11 na 5.11.2017
63 Olimpia Osieczany 0-4 Puszcza Niepołomice 2017-11-04 11:00
64 LKS Szaflary 2-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-11-05 11:00
65 Iskra Brzezinka 3-0 Tuchovia 2017-11-04 14:00
Tuchovia z powodu chorób zawodniczek oddała punkty walkowerem
66 Glinik Gorlice Victoria Gaj
Mecz z 5.11.2017 odwołany po wycofaniu się Glinika z rozgrywek
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 AS Progres Kraków Victoria Gaj
68 Tuchovia pauza
69 Iskra Brzezinka Rysy II Bukowina Tatrzańska
70 LKS Szaflary Puszcza Niepołomice
71 Olimpia Osieczany Prądniczanka Kraków
72 Piast Skawina Podgórze Kraków 2018-04-08 10:00
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Piast Skawina AS Progres Kraków 2018-04-15 10:00
74 Podgórze Kraków Olimpia Osieczany
75 Prądniczanka Kraków LKS Szaflary
76 Puszcza Niepołomice Iskra Brzezinka
77 Rysy II Bukowina Tatrzańska pauza
78 Tuchovia Victoria Gaj
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 AS Progres Kraków Tuchovia
80 Victoria Gaj Rysy II Bukowina Tatrzańska
81 Puszcza Niepołomice pauza
82 Iskra Brzezinka Prądniczanka Kraków
83 LKS Szaflary Podgórze Kraków
84 Olimpia Osieczany Piast Skawina
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Olimpia Osieczany AS Progres Kraków
86 Piast Skawina LKS Szaflary 2018-04-29 10:00
87 Podgórze Kraków Iskra Brzezinka
88 Prądniczanka Kraków pauza
89 Puszcza Niepołomice Victoria Gaj
90 Rysy II Bukowina Tatrzańska Tuchovia
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 AS Progres Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska
92 Tuchovia Puszcza Niepołomice
93 Victoria Gaj Prądniczanka Kraków
94 Podgórze Kraków pauza
95 Iskra Brzezinka Piast Skawina
96 LKS Szaflary Olimpia Osieczany
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 LKS Szaflary AS Progres Kraków
98 Olimpia Osieczany Iskra Brzezinka
99 Piast Skawina pauza
100 Podgórze Kraków Victoria Gaj
101 Prądniczanka Kraków Tuchovia
102 Puszcza Niepołomice Rysy II Bukowina Tatrzańska
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 AS Progres Kraków Puszcza Niepołomice
104 Rysy II Bukowina Tatrzańska Prądniczanka Kraków
105 Tuchovia Podgórze Kraków
106 Victoria Gaj Piast Skawina
107 Olimpia Osieczany pauza
108 Iskra Brzezinka LKS Szaflary
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 AS Progres Kraków Iskra Brzezinka
110 LKS Szaflary pauza
111 Olimpia Osieczany Victoria Gaj
112 Piast Skawina Tuchovia 2018-05-27 10:00
113 Podgórze Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska
114 Prądniczanka Kraków Puszcza Niepołomice
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 AS Progres Kraków Prądniczanka Kraków
116 Puszcza Niepołomice Podgórze Kraków
117 Rysy II Bukowina Tatrzańska Piast Skawina
118 Tuchovia Olimpia Osieczany
119 Victoria Gaj LKS Szaflary
120 Iskra Brzezinka pauza
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 AS Progres Kraków pauza
122 Iskra Brzezinka Victoria Gaj 2018-06-10 14:00
123 LKS Szaflary Tuchovia 2018-06-10 14:00
124 Olimpia Osieczany Rysy II Bukowina Tatrzańska 2018-06-10 14:00
125 Piast Skawina Puszcza Niepołomice 2018-06-10 14:00
126 Podgórze Kraków Prądniczanka Kraków 2018-06-10 14:00
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 Podgórze Kraków AS Progres Kraków 2018-06-17 14:00
128 Prądniczanka Kraków Piast Skawina 2018-06-17 14:00
129 Puszcza Niepołomice Olimpia Osieczany 2018-06-17 14:00
130 Rysy II Bukowina Tatrzańska LKS Szaflary 2018-06-17 14:00
131 Tuchovia Iskra Brzezinka 2018-06-17 14:00
132 Victoria Gaj pauza