III liga kobiet 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KKPN Iskra Brzezinka 8 22 23-4 7 1 0 5 13 15-3 4 1 0 3 9 8-1 3 0 0
2 Pogorzanka Pogorzyce 8 18 21-22 6 0 2 3 9 8-3 3 0 0 5 9 13-19 3 0 2
3 Podgórze Kraków 8 17 36-13 5 2 1 4 10 18-4 3 1 0 4 7 18-9 2 1 1
4 Football Success Academy Kraków 7 17 23-5 5 2 0 5 13 20-3 4 1 0 2 4 3-2 1 1 0
5 Puszcza Niepołomice 8 14 13-11 4 2 2 4 6 4-6 2 0 2 4 8 9-5 2 2 0
6 Górnik Wieliczka 7 13 16-11 4 1 2 4 7 9-7 2 1 1 3 6 7-4 2 0 1
7 Bronowianka Kraków 7 12 37-10 4 0 3 5 9 28-6 3 0 2 2 3 9-4 1 0 1
8 Olimpia Osieczany 8 6 10-26 2 0 6 5 3 7-18 1 0 4 3 3 3-8 1 0 2
9 Tuchovia Tuchów 8 6 10-33 2 0 6 4 3 6-19 1 0 3 4 3 4-14 1 0 3
10 Prądniczanka II Kraków 8 3 13-26 1 0 7 0 0 0-0 0 0 0 8 3 13-26 1 0 7
11 Piast Skawina 7 3 11-24 1 0 6 3 3 9-11 1 0 2 4 0 2-13 0 0 4
12 Rysy II Bukowina Tatrz. 8 3 13-41 1 0 7 4 3 9-13 1 0 3 4 0 4-28 0 0 4
Przed startem ligi zrezygnowała Victoria Gaj; jej miejsce zajęły Rysy II Bukowina Tatrzańska
kolejka 1 (25-08-2018/26-08-2018):
1 Bronowianka Kraków 18-2 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-08-26 12:00
2 Football Success Academy Kraków 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-08-26 16:00
3 Górnik Wieliczka 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-08-26 13:00
4 KKPN Iskra Brzezinka 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-08-25 11:00
5 Olimpia Osieczany 3-6 Pogorzanka Pogorzyce 2018-08-26 11:00
6 Piast Skawina 5-4 Podgórze Kraków 2018-08-26 10:00
kolejka 2 (01-09-2018/02-09-2018):
7 Rysy II Bukowina Tatrz. 1-4 Podgórze Kraków 2018-09-01 14:00
Boisko w Ostrowsku
8 Pogorzanka Pogorzyce 4-1 Piast Skawina 2018-09-01 16:00
9 Olimpia Osieczany 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-01 11:00
Zmiana gospodarza
10 Puszcza Niepołomice 1-3 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-01 16:00
11 Tuchovia Tuchów 0-5 Górnik Wieliczka 2018-09-02 16:00
12 Bronowianka Kraków 1-2 Football Success Academy Kraków 2018-09-02 16:00
kolejka 3 (08-09-2018/09-09-2018):
13 Football Success Academy Kraków 5-0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-09 16:00
14 Górnik Wieliczka Bronowianka Kraków 2018-11-10 11:00
Zmiana z 9.09 na 10.11.2018
15 KKPN Iskra Brzezinka 5-0 Tuchovia Tuchów 2018-09-08 11:00
16 Olimpia Osieczany 1-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-09 16:00
17 Piast Skawina 2-4 Prądniczanka II Kraków 2018-09-09 10:00
18 Podgórze Kraków 8-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-09 10:00
Zmiana z 8.09 na 9.09.2018
kolejka 4 (15-09-2018/16-09-2018):
19 Rysy II Bukowina Tatrz. 2-5 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-16 11:00
Boisko w Ostrowsku
20 Podgórze Kraków 5-0 Prądniczanka II Kraków 2018-09-15 14:30
21 Puszcza Niepołomice 1-0 Piast Skawina 2018-09-15 16:00
22 Tuchovia Tuchów 1-3 Olimpia Osieczany 2018-09-16 11:00
23 Bronowianka Kraków 0-1 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-15 17:00
24 Football Success Academy Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2018-09-16 16:00
kolejka 5 (22-09-2018/23-09-2018):
25 Górnik Wieliczka 2-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-09-23 13:00
26 KKPN Iskra Brzezinka 1-1 Football Success Academy Kraków 2018-09-22 13:00
27 Olimpia Osieczany 1-7 Bronowianka Kraków 2018-09-23 11:00
28 Piast Skawina 2-3 Tuchovia Tuchów 2018-09-23 10:00
29 Podgórze Kraków 2-2 Puszcza Niepołomice 2018-09-22 14:30
30 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-23 14:00
kolejka 6 (29-09-2018/30-09-2018):
31 Rysy II Bukowina Tatrz. 6-1 Prądniczanka II Kraków 2018-09-29 11:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2018
32 Puszcza Niepołomice 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 2018-09-29 16:00
33 Tuchovia Tuchów 0-7 Podgórze Kraków 2018-09-30 11:00
34 Bronowianka Kraków 3-1 Piast Skawina 2018-09-29 16:00
35 Football Success Academy Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 2018-09-30 16:00
36 Górnik Wieliczka 0-4 KKPN Iskra Brzezinka 2018-09-30 15:30
kolejka 7 (06-10-2018/07-10-2018):
37 KKPN Iskra Brzezinka 3-1 Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-06 11:00
38 Olimpia Osieczany 0-2 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
39 Piast Skawina Football Success Academy Kraków 2018-11-11 10:00
Z uwagi na powolania zawodniczek Football Success Academy do reprezentacji Polski kobiet U-15 mecz przełożony
40 Podgórze Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-10-06 12:00
41 Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Tuchovia Tuchów 2018-10-06 16:00
42 Puszcza Niepołomice 2-1 Prądniczanka II Kraków 2018-10-07 14:00
Zmiana gospodarza
kolejka 8 (13-10-2018/14-10-2018):
43 Rysy II Bukowina Tatrz. 0-3 Puszcza Niepołomice 2018-10-13 11:00
44 Tuchovia Tuchów 5-4 Prądniczanka II Kraków 2018-10-13 16:00
45 Bronowianka Kraków 6-0 Pogorzanka Pogorzyce 2018-10-14 16:00
46 Football Success Academy Kraków 3-3 Podgórze Kraków 2018-10-14 16:00
47 Górnik Wieliczka 5-0 Piast Skawina 2018-10-14 13:00
48 KKPN Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2018-10-13 13:00
kolejka 9 (20-10-2018/21-10-2018):
49 Olimpia Osieczany Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-10-21 15:00
50 Piast Skawina KKPN Iskra Brzezinka 2018-10-21 10:00
51 Podgórze Kraków Górnik Wieliczka 2018-10-20 15:30
Zmiana godziny z 14:30 na 15:30
52 Pogorzanka Pogorzyce Football Success Academy Kraków 2018-10-20 13:00
Zmiana godziny z 15:30 na 13:00
53 Bronowianka Kraków Prądniczanka II Kraków 2018-10-21 14:00
Zmiana gospodarza
54 Puszcza Niepołomice Tuchovia Tuchów 2018-10-21 15:00
kolejka 10 (27-10-2018/28-10-2018):
55 Rysy II Bukowina Tatrz. Tuchovia Tuchów 2018-10-28 11:00
56 Bronowianka Kraków Puszcza Niepołomice 2018-10-28 15:00
57 Football Success Academy Kraków Prądniczanka II Kraków 2018-10-28 16:00
58 Górnik Wieliczka Pogorzanka Pogorzyce 2018-10-28 16:00
59 KKPN Iskra Brzezinka Podgórze Kraków 2018-10-27 11:00
60 Olimpia Osieczany Piast Skawina 2018-10-28 14:00
kolejka 11 (03-11-2018/04-11-2018):
61 Piast Skawina Rysy II Bukowina Tatrz. 2018-11-04 10:00
62 Podgórze Kraków Olimpia Osieczany 2018-11-03 12:00
63 Pogorzanka Pogorzyce KKPN Iskra Brzezinka
64 Górnik Wieliczka Prądniczanka II Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana gospodarza
65 Puszcza Niepołomice Football Success Academy Kraków 2018-11-04 14:00
66 Tuchovia Tuchów Bronowianka Kraków 2018-11-04 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00