III liga małopolsko-świętokrzyska 2013/2014
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Granat Skarżysko Kam. 34 77 71-32 24 5 5 17 46 40-9 15 1 1 17 31 31-23 9 4 4
2 Soła Oświęcim 34 73 76-39 22 7 5 17 37 46-23 11 4 2 17 36 30-16 11 3 3
3 Hutnik Nowa Huta 34 58 61-48 16 10 8 17 33 32-18 9 6 2 17 25 29-30 7 4 6
4 Wisła Sandomierz 34 56 50-31 17 5 12 17 26 23-14 8 2 7 17 30 27-17 9 3 5
5 Łysica Bodzentyn 34 54 53-30 15 9 10 17 28 32-14 8 4 5 17 26 21-16 7 5 5
6 Wisła II Kraków 34 54 57-39 16 6 12 17 25 26-20 7 4 6 17 29 31-19 9 2 6
7 Unia Tarnów 34 49 40-32 13 10 11 17 26 19-12 7 5 5 17 23 21-20 6 5 6
8 Beskid Andrychów 34 49 52-43 14 7 13 17 35 37-18 11 2 4 17 14 15-25 3 5 9
9 Korona II Kielce 34 47 64-54 12 11 11 17 30 39-24 9 3 5 17 17 25-30 3 8 6
10 Wierna Małogoszcz 34 45 44-43 11 12 11 17 31 29-18 9 4 4 17 14 15-25 2 8 7
11 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 34 43 35-39 11 10 13 17 20 19-25 5 5 7 17 23 16-14 6 5 6
12 Dalin Myślenice 34 43 42-44 11 10 13 17 19 23-22 4 7 6 17 24 19-22 7 3 7
13 Poprad Muszyna 34 41 35-43 10 11 13 17 20 18-23 5 5 7 17 21 17-20 5 6 6
14 Poroniec Poronin 34 38 53-67 11 5 18 17 25 33-33 7 4 6 17 13 20-34 4 1 12
15 Górnik Libiąż 34 33 44-74 8 9 17 17 21 24-29 5 6 6 17 12 20-45 3 3 11
16 BKS Bochnia 34 31 40-75 8 7 19 17 20 21-27 5 5 7 17 11 19-48 3 2 12
17 TS 1946 Nida Pińczów 34 28 37-75 6 10 18 17 20 21-26 5 5 7 17 8 16-49 1 5 11
Przebój Wolbrom 34 24 29-75 6 6 22 17 12 14-32 3 3 11 17 12 15-43 3 3 11
Rezerwy Korony mecze rozgrywać będą na stadionie MOSiR w Kielcach, ul. Szczepaniaka 29. Jedynym wyjątkiem będzie ostatnie jesienne spotkanie z KSZO, które odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Ściegiennego 8. Jesienią Poroniec Muszyna rozgrywał mecze na stadionie COS w Zakopanem, ul. Bronisława Czecha. Przebój wycofał się 6 marca 2014 r. z rozgrywek. Zespół z Wolbromia rozegrał 50 procent spotkań w tym sezonie i zgodnie z § 15 Regulaminu III ligi, wyniki uzyskane na boisku jesienią zaliczone zostaną do punktacji, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznawane będą walkowery dla przeciwników, a wycofana drużyna z Wolbromia zostanie sklasyfikowana na ostatnim miejscu w tabeli końcowej. Nida Pińczów będzie wiosną rozgrywać mecze na stadionie w Działoszycach. Poprad Muszyna będzie wiosną rozgrywać mecze na stadionie w Muszynie przy ul. Słonecznej 1. Od rundy wiosennej GKS Janina Libiąż występuje pod nazwą Klub Sportowy Górnik Libiąż.
kolejka 1 (10-08-2013/11-08-2013):
1 Beskid Andrychów 1-0 Wisła II Kraków 2013-08-10 17:00
2 BKS Bochnia 0-0 Wierna Małogoszcz 2013-08-10 17:00
3 Górnik Libiąż 1-3 Granat Skarżysko Kam. 2013-08-10 17:00
4 TS 1946 Nida Pińczów 1-1 Hutnik Nowa Huta 2013-08-11 17:00
5 Poroniec Poronin 3-5 Przebój Wolbrom 2013-08-11 17:00
6 Poprad Muszyna 2-1 Wisła Sandomierz 2013-08-10 12:30
Zmiana z godziny 17.00 na 12.30. Mecz na boisku w Tyliczu.
7 Łysica Bodzentyn 1-1 Dalin Myślenice 2013-08-10 17:00
8 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-1 Unia Tarnów 2013-08-10 17:00
9 Soła Oświęcim 4-1 Korona II Kielce 2013-08-11 15:00
kolejka 2 (14-08-2013):
10 Wisła II Kraków 0-4 Korona II Kielce 2013-08-14 17:00
11 Unia Tarnów 2-2 Soła Oświęcim 2013-08-15 17:00
12 Dalin Myślenice 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-08-14 17:00
13 Wisła Sandomierz 0-2 Łysica Bodzentyn 2013-08-14 17:00
14 Przebój Wolbrom 0-0 Poprad Muszyna 2013-08-14 17:00
15 Poroniec Poronin 2-1 Hutnik Nowa Huta 2013-08-14 17:00
16 Granat Skarżysko Kam. 3-1 TS 1946 Nida Pińczów 2013-08-14 17:00
17 BKS Bochnia 5-0 Górnik Libiąż 2013-08-14 17:00
Na boisku 5-1 dla BKS; po weryfikacji walkower 0-5 na niekorzyść Janiny. W zespole Janiny między 75. a 77. minutą nie występowało dwóch młodzieżowców.
18 Beskid Andrychów 2-1 Wierna Małogoszcz 2013-08-14 17:00
kolejka 3 (17-08-2013/18-08-2013):
19 Wierna Małogoszcz 0-3 Wisła II Kraków 2013-08-18 17:00
20 Górnik Libiąż 0-0 Beskid Andrychów 2013-08-18 17:00
21 TS 1946 Nida Pińczów 0-4 BKS Bochnia 2013-08-18 17:00
22 Poroniec Poronin 3-2 Granat Skarżysko Kam. 2013-08-18 16:00
23 Hutnik Nowa Huta 4-1 Poprad Muszyna 2013-08-17 17:30
24 Przebój Wolbrom 0-1 Łysica Bodzentyn 2013-08-17 17:00
25 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Wisła Sandomierz 2013-08-17 17:00
26 Soła Oświęcim 3-0 Dalin Myślenice 2013-08-18 17:00
27 Korona II Kielce 3-1 Unia Tarnów 2013-08-18 17:00
kolejka 4 (24-08-2013/25-08-2013):
28 Unia Tarnów 1-0 Wisła II Kraków 2013-08-24 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
29 Dalin Myślenice 1-1 Korona II Kielce 2013-08-24 17:00
Mecz przeniesiony z niedzieli na sobotę, godzina bez zmian.
30 Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 2013-08-25 17:00
31 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-2 Przebój Wolbrom 2013-08-24 17:00
32 Łysica Bodzentyn 1-2 Hutnik Nowa Huta 2013-08-24 17:00
33 Granat Skarżysko Kam. 2-0 Poprad Muszyna 2013-08-24 16:00
34 BKS Bochnia 3-1 Poroniec Poronin 2013-08-24 17:00
35 Beskid Andrychów 3-0 TS 1946 Nida Pińczów 2013-08-24 11:00
36 Wierna Małogoszcz 2-3 Górnik Libiąż 2013-08-25 17:00
kolejka 5 (31-08-2013/01-09-2013):
37 Wisła II Kraków 4-1 Górnik Libiąż 2013-09-01 11:00
38 TS 1946 Nida Pińczów 1-1 Wierna Małogoszcz 2013-09-01 17:00
39 Poroniec Poronin 3-1 Beskid Andrychów 2013-08-31 16:00
40 Poprad Muszyna 1-3 BKS Bochnia 2013-08-31 16:00
41 Łysica Bodzentyn 0-0 Granat Skarżysko Kam. 2013-09-01 17:00
Zmiana dnia z 1.9 na 31.8, godzina bez zmian. 16 sierpnia zmiana gospodarza i powrót do terminu 1.09.
42 Hutnik Nowa Huta 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-09-01 17:00
43 Soła Oświęcim 4-2 Przebój Wolbrom 2013-09-01 17:00
44 Korona II Kielce 1-0 Wisła Sandomierz 2013-09-01 16:00
45 Unia Tarnów 1-0 Dalin Myślenice 2013-08-31 17:00
kolejka 6 (04-09-2013):
46 Wisła II Kraków 1-2 Dalin Myślenice 2013-09-04 17:00
47 Wisła Sandomierz 0-0 Unia Tarnów 2013-09-04 17:00
48 Przebój Wolbrom 1-1 Korona II Kielce 2013-09-04 16:00
49 Hutnik Nowa Huta 1-2 Soła Oświęcim 2013-09-04 17:00
50 Granat Skarżysko Kam. 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-09-04 16:30
51 BKS Bochnia 0-4 Łysica Bodzentyn 2013-09-04 17:00
52 Beskid Andrychów 1-1 Poprad Muszyna 2013-09-04 17:00
53 Wierna Małogoszcz 1-1 Poroniec Poronin 2013-09-04 17:00
54 Górnik Libiąż 3-3 TS 1946 Nida Pińczów 2013-09-04 17:00
kolejka 7 (07-09-2013/08-09-2013):
55 TS 1946 Nida Pińczów 0-2 Wisła II Kraków 2013-09-08 16:00
56 Poroniec Poronin 1-1 Górnik Libiąż 2013-09-08 15:00
57 Poprad Muszyna 0-0 Wierna Małogoszcz 2013-09-07 15:00
58 Łysica Bodzentyn 3-1 Beskid Andrychów 2013-09-08 16:00
Zmiana terminu z soboty na niedzielę.
59 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 BKS Bochnia 2013-09-07 16:30
60 Soła Oświęcim 4-4 Granat Skarżysko Kam. 2013-09-08 16:00
61 Korona II Kielce 1-1 Hutnik Nowa Huta 2013-09-07 13:00
62 Unia Tarnów 0-1 Przebój Wolbrom 2013-09-10 16:30
Zmiana terminu z 7.09 na 10.09; godzina bez zmian
63 Dalin Myślenice 1-4 Wisła Sandomierz 2013-09-08 16:30
Mecz przeniesiony z soboty na niedzielę, godzina bez zmian.
kolejka 8 (14-09-2013/15-09-2013):
64 Wisła Sandomierz 1-3 Wisła II Kraków 2013-09-15 16:00
65 Przebój Wolbrom 3-0 Dalin Myślenice 2013-09-14 16:00
Na boisku 3-0, po weryfikacji 3-0 w.o.
66 Hutnik Nowa Huta 2-1 Unia Tarnów 2013-09-13 20:00
Zmiana dnia i godziny. Mecz w piątek.
67 Granat Skarżysko Kam. 1-0 Korona II Kielce 2013-09-14 16:00
68 BKS Bochnia 0-1 Soła Oświęcim 2013-09-14 16:00
69 Beskid Andrychów 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-09-14 16:00
70 Wierna Małogoszcz 2-1 Łysica Bodzentyn 2013-09-14 11:00
71 Górnik Libiąż 2-1 Poprad Muszyna 2013-09-14 16:00
72 TS 1946 Nida Pińczów 3-6 Poroniec Poronin 2013-09-15 16:00
kolejka 9 (21-09-2013/22-09-2013):
73 Wisła II Kraków 3-0 Poroniec Poronin 2013-09-20 17:00
Zmiana z 22.09 na 20.09.2013, godz. 17.00 (piątek)
74 Poprad Muszyna 0-0 TS 1946 Nida Pińczów 2013-09-21 13:00
75 Łysica Bodzentyn 3-1 Górnik Libiąż 2013-09-22 16:00
Zmiana z 21.9 na 22.9; godzina bez zmian
76 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-2 Wierna Małogoszcz 2013-09-21 16:00
77 Soła Oświęcim 3-1 Beskid Andrychów 2013-09-21 11:00
Zmiana z 22.09 na 21.09, godz. 11:00
78 Korona II Kielce 6-1 BKS Bochnia 2013-09-22 16:00
79 Unia Tarnów 0-1 Granat Skarżysko Kam. 2013-09-21 16:00
80 Dalin Myślenice 1-1 Hutnik Nowa Huta 2013-09-21 16:00
Mecz przeniesiony z niedzieli na sobotę, godzina bez zmian.
81 Wisła Sandomierz 2-3 Przebój Wolbrom 2013-09-22 16:00
kolejka 10 (28-09-2013/29-09-2013):
82 Wisła II Kraków 1-1 Przebój Wolbrom 2013-09-28 11:00
Zmiana godziny z 15:30 na 11:00
83 Hutnik Nowa Huta 0-1 Wisła Sandomierz 2013-09-29 15:30
84 Granat Skarżysko Kam. 1-2 Dalin Myślenice 2013-09-29 15:00
85 BKS Bochnia 0-2 Unia Tarnów 2013-09-29 15:30
86 Beskid Andrychów 2-4 Korona II Kielce 2013-09-28 15:00
87 Wierna Małogoszcz 1-3 Soła Oświęcim 2013-09-29 15:00
88 Górnik Libiąż 4-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-09-28 15:30
89 TS 1946 Nida Pińczów 1-2 Łysica Bodzentyn 2013-09-29 15:00
90 Poroniec Poronin 1-1 Poprad Muszyna 2013-09-28 15:00
kolejka 11 (05-10-2013/06-10-2013):
91 Poprad Muszyna 1-0 Wisła II Kraków 2013-10-05 15:00
92 Łysica Bodzentyn 4-0 Poroniec Poronin 2013-10-05 15:00
93 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 TS 1946 Nida Pińczów 2013-10-05 15:00
94 Soła Oświęcim 2-2 Górnik Libiąż 2013-10-06 11:00
Na prośbę policji zmiana rozpoczęcia meczu z godziny 15:00 na 11:00
95 Korona II Kielce 3-1 Wierna Małogoszcz 2013-10-06 15:00
96 Beskid Andrychów 0-2 Unia Tarnów 2013-10-05 15:00
Zmiana gospodarza, termin i godzina bez zmian
97 Dalin Myślenice 1-0 BKS Bochnia 2013-10-05 15:00
Mecz przeniesiony z niedzieli na sobotę, godzina bez zmian.
98 Wisła Sandomierz 1-2 Granat Skarżysko Kam. 2013-10-06 15:00
99 Przebój Wolbrom 1-2 Hutnik Nowa Huta 2013-10-05 15:00
kolejka 12 (12-10-2013/13-10-2013):
100 Wisła II Kraków 1-2 Hutnik Nowa Huta 2013-10-12 12:00
Zmiana godziny z 15:00 na 12:00
101 Granat Skarżysko Kam. 3-0 Przebój Wolbrom 2013-10-13 15:00
102 BKS Bochnia 1-1 Wisła Sandomierz 2013-10-12 13:00
Zmiana godziny - z 15:00 na 13:00
103 Beskid Andrychów 3-1 Dalin Myślenice 2013-10-12 15:00
104 Wierna Małogoszcz 1-1 Unia Tarnów 2013-10-11 15:00
Zmiana terminu z 13.10 (niedziela) na 11.10 (piątek); godzina bez zmian
105 Górnik Libiąż 1-2 Korona II Kielce 2013-10-12 11:00
Zmiana godziny - z 15:00 na 11:00
106 TS 1946 Nida Pińczów 0-0 Soła Oświęcim 2013-10-13 15:00
107 Poroniec Poronin 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-10-13 15:00
108 Poprad Muszyna 1-1 Łysica Bodzentyn 2013-10-12 14:00
kolejka 13 (19-10-2013/20-10-2013):
109 Łysica Bodzentyn 2-1 Wisła II Kraków 2013-10-19 15:00
110 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-1 Poprad Muszyna 2013-10-19 15:00
111 Soła Oświęcim 0-4 Poroniec Poronin 2013-10-20 15:00
112 Korona II Kielce 4-2 TS 1946 Nida Pińczów 2013-10-20 15:00
113 Unia Tarnów 2-0 Górnik Libiąż 2013-10-19 15:00
114 Dalin Myślenice 0-0 Wierna Małogoszcz 2013-10-19 13:00
Zmiana godziny - z 15:00 na 13:00
115 Wisła Sandomierz 2-0 Beskid Andrychów 2013-10-20 15:00
116 Przebój Wolbrom 2-1 BKS Bochnia 2013-10-19 15:00
117 Hutnik Nowa Huta 1-1 Granat Skarżysko Kam. 2013-10-20 15:00
kolejka 14 (26-10-2013/27-10-2013):
118 Granat Skarżysko Kam. 1-0 Wisła II Kraków 2013-10-26 14:00
119 BKS Bochnia 0-3 Hutnik Nowa Huta 2013-10-25 14:00
Zmiana z 26.10 na 25.10.2013, godz. 14:00 (piątek)
120 Beskid Andrychów 3-0 Przebój Wolbrom 2013-10-26 14:30
121 Wierna Małogoszcz 2-0 Wisła Sandomierz 2013-10-27 13:00
122 Górnik Libiąż 2-0 Dalin Myślenice 2013-10-26 13:30
Zmiana z 27.10 na 26.10.2013, godz. 13:30
123 TS 1946 Nida Pińczów 3-1 Unia Tarnów 2013-10-27 13:30
124 Poroniec Poronin 2-2 Korona II Kielce 2013-10-27 13:30
125 Poprad Muszyna 0-3 Soła Oświęcim 2013-10-26 14:00
126 Łysica Bodzentyn 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-10-26 14:00
kolejka 15 (02-11-2013/03-11-2013):
127 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 Wisła II Kraków 2013-11-02 13:00
128 Soła Oświęcim 0-0 Łysica Bodzentyn 2013-11-03 13:00
129 Korona II Kielce 0-1 Poprad Muszyna 2013-11-03 12:00
130 Unia Tarnów 1-0 Poroniec Poronin 2013-11-02 13:00
131 Dalin Myślenice 1-1 TS 1946 Nida Pińczów 2013-11-02 13:00
Mecz przeniesiony z niedzieli na sobotę, godzina bez zmian.
132 Wisła Sandomierz 1-0 Górnik Libiąż 2013-11-03 13:00
133 Przebój Wolbrom 0-0 Wierna Małogoszcz 2013-11-02 13:00
134 Hutnik Nowa Huta 1-0 Beskid Andrychów 2013-11-03 18:00
Zmiana godziny z 13:00 na 18:00
135 Granat Skarżysko Kam. 3-0 BKS Bochnia 2013-11-03 13:00
Na boisku 2-1, po weryfikacji walkower 3-0
kolejka 16 (09-11-2013/10-11-2013):
136 Wisła II Kraków 3-2 BKS Bochnia 2013-11-09 11:00
137 Beskid Andrychów 3-1 Granat Skarżysko Kam. 2013-11-09 13:00
138 Wierna Małogoszcz 4-2 Hutnik Nowa Huta 2013-11-10 13:00
139 Górnik Libiąż 1-1 Przebój Wolbrom 2013-11-09 13:00
140 TS 1946 Nida Pińczów 1-3 Wisła Sandomierz 2013-11-10 13:00
141 Poroniec Poronin 3-2 Dalin Myślenice 2013-11-10 13:00
142 Poprad Muszyna 2-4 Unia Tarnów 2013-11-09 13:00
143 Łysica Bodzentyn 6-2 Korona II Kielce 2013-11-10 13:00
Zmiana z 9.11 na 10.11.2013, godz. 13.00
144 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-2 Soła Oświęcim 2013-11-09 13:00
kolejka 17 (16-11-2013/17-11-2013):
145 Soła Oświęcim 3-1 Wisła II Kraków 2013-11-16 13:00
146 Korona II Kielce 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2013-11-16 17:00
147 Unia Tarnów 0-2 Łysica Bodzentyn 2013-11-16 13:00
148 Dalin Myślenice 1-1 Poprad Muszyna 2013-11-16 11:00
Zmiana godziny - z 13:00 na 11:00
149 Wisła Sandomierz 1-0 Poroniec Poronin 2013-11-17 12:00
150 Przebój Wolbrom 7-0 TS 1946 Nida Pińczów 2013-11-16 13:00
151 Hutnik Nowa Huta 2-2 Górnik Libiąż 2013-11-15 18:00
Zmiana z 16.11 na 15.11.2013, godz. 18.00 (piątek)
152 Granat Skarżysko Kam. 2-0 Wierna Małogoszcz 2013-11-17 13:00
153 BKS Bochnia 2-1 Beskid Andrychów 2013-11-16 13:00
kolejka 18 (15-03-2014/16-03-2014):
154 Wisła II Kraków 2-1 Beskid Andrychów 2014-03-15 15:00
155 Wierna Małogoszcz 1-0 BKS Bochnia 2014-03-16 15:00
156 Granat Skarżysko Kam. 4-1 Górnik Libiąż 2014-03-16 15:00
157 Hutnik Nowa Huta 3-1 TS 1946 Nida Pińczów 2014-03-15 15:00
158 Przebój Wolbrom 0-3 Poroniec Poronin
Walkower
159 Wisła Sandomierz 1-0 Poprad Muszyna 2014-03-16 15:00
160 Dalin Myślenice 1-0 Łysica Bodzentyn 2014-03-15 15:00
161 Unia Tarnów 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-03-15 15:00
162 Korona II Kielce 2-2 Soła Oświęcim 2014-03-15 15:00
kolejka 19 (22-03-2014/23-03-2014):
163 Korona II Kielce 2-2 Wisła II Kraków 2014-03-23 15:00
Zmiana z soboty na niedzielę
164 Soła Oświęcim 3-0 Unia Tarnów 2014-03-23 15:00
165 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 Dalin Myślenice 2014-03-22 15:00
166 Łysica Bodzentyn 0-1 Wisła Sandomierz 2014-03-23 15:00
167 Poprad Muszyna 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
168 Hutnik Nowa Huta 1-0 Poroniec Poronin 2014-03-23 15:00
Zmiana z soboty na niedzielę
169 TS 1946 Nida Pińczów 2-0 Granat Skarżysko Kam. 2014-03-23 15:00
170 Górnik Libiąż 2-2 BKS Bochnia 2014-03-23 15:00
Zmiana z soboty na niedzielę
171 Wierna Małogoszcz 3-3 Beskid Andrychów 2014-03-23 15:00
kolejka 20 (29-03-2014/30-03-2014):
172 Wisła II Kraków 3-0 Wierna Małogoszcz 2014-03-29 15:00
173 Beskid Andrychów 3-1 Górnik Libiąż 2014-03-29 15:30
174 BKS Bochnia 3-2 TS 1946 Nida Pińczów 2014-03-29 15:00
175 Granat Skarżysko Kam. 4-0 Poroniec Poronin 2014-03-30 16:00
176 Poprad Muszyna 2-2 Hutnik Nowa Huta 2014-04-23 16:30
Mecz przełożony z 29.03 na 23.04
177 Łysica Bodzentyn 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
178 Wisła Sandomierz 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-03-30 16:00
179 Dalin Myślenice 1-2 Soła Oświęcim 2014-03-29 15:00
180 Unia Tarnów 1-1 Korona II Kielce 2014-03-29 15:30
kolejka 21 (05-04-2014/06-04-2014):
181 Wisła II Kraków 0-0 Unia Tarnów 2014-04-06 11:00
Zmiana z 5.04 na 6.04 i godziny z 16:30 na 11:00
182 Korona II Kielce 2-1 Dalin Myślenice 2014-04-05 16:00
183 Soła Oświęcim 0-1 Wisła Sandomierz 2014-04-06 16:00
184 Przebój Wolbrom 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Walkower
185 Hutnik Nowa Huta 0-0 Łysica Bodzentyn 2014-04-06 16:30
Zmiana z soboty na niedzielę
186 Poprad Muszyna 0-1 Granat Skarżysko Kam. 2014-04-05 15:30
187 Poroniec Poronin 5-1 BKS Bochnia 2014-04-06 16:00
188 TS 1946 Nida Pińczów 3-0 Beskid Andrychów 2014-04-06 16:00
189 Górnik Libiąż 2-2 Wierna Małogoszcz 2014-04-05 16:30
kolejka 22 (12-04-2014/13-04-2014):
190 Górnik Libiąż 1-2 Wisła II Kraków 2014-04-12 17:00
191 Wierna Małogoszcz 3-0 TS 1946 Nida Pińczów 2014-04-13 16:00
192 Beskid Andrychów 4-0 Poroniec Poronin 2014-04-12 17:00
193 BKS Bochnia 1-1 Poprad Muszyna 2014-04-12 16:00
194 Granat Skarżysko Kam. 5-1 Łysica Bodzentyn 2014-04-13 16:00
195 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 Hutnik Nowa Huta 2014-04-12 17:00
196 Przebój Wolbrom 0-3 Soła Oświęcim
Walkower
197 Wisła Sandomierz 1-1 Korona II Kielce 2014-04-12 17:00
Zmiana z niedzieli na sobotę
198 Dalin Myślenice 1-1 Unia Tarnów 2014-04-12 17:00
kolejka 23 (16-04-2014):
199 Dalin Myślenice 1-3 Wisła II Kraków 2014-04-16 17:00
200 Unia Tarnów 3-1 Wisła Sandomierz 2014-04-16 17:00
Mecz bez udziału publiczności
201 Korona II Kielce 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
202 Soła Oświęcim 4-1 Hutnik Nowa Huta 2014-04-16 17:00
203 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-3 Granat Skarżysko Kam. 2014-04-16 17:00
204 Łysica Bodzentyn 5-0 BKS Bochnia 2014-04-16 17:00
205 Poprad Muszyna 0-1 Beskid Andrychów 2014-04-16 17:00
206 Poroniec Poronin 2-4 Wierna Małogoszcz 2014-04-16 17:00
207 TS 1946 Nida Pińczów 1-0 Górnik Libiąż 2014-04-16 17:00
kolejka 24 (19-04-2014/21-04-2014):
208 Wisła II Kraków 5-0 TS 1946 Nida Pińczów 2014-04-19 11:00
209 Górnik Libiąż 2-1 Poroniec Poronin 2014-04-19 15:00
210 Wierna Małogoszcz 1-0 Poprad Muszyna 2014-04-19 13:00
211 Beskid Andrychów 1-1 Łysica Bodzentyn 2014-04-19 11:00
212 BKS Bochnia 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-04-19 17:00
213 Granat Skarżysko Kam. 2-1 Soła Oświęcim 2014-04-19 13:00
214 Hutnik Nowa Huta 1-1 Korona II Kielce 2014-04-19 17:00
215 Przebój Wolbrom 0-3 Unia Tarnów
Walkower
216 Wisła Sandomierz 0-1 Dalin Myślenice 2014-04-19 13:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 13:00
kolejka 25 (26-04-2014/27-04-2014):
217 Wisła II Kraków 1-1 Wisła Sandomierz 2014-04-26 17:00
Mecz na stadionie Dalinu w Myślenicach
218 Dalin Myślenice 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
219 Unia Tarnów 2-1 Hutnik Nowa Huta 2014-04-26 17:00
220 Korona II Kielce 2-3 Granat Skarżysko Kam. 2014-04-26 17:00
221 Soła Oświęcim 5-1 BKS Bochnia 2014-04-26 17:00
Zmiana z niedzieli na sobotę
222 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-1 Beskid Andrychów 2014-04-26 17:00
223 Łysica Bodzentyn 0-0 Wierna Małogoszcz 2014-04-27 16:00
224 Poprad Muszyna 1-3 Górnik Libiąż 2014-04-26 16:00
225 Poroniec Poronin 1-1 TS 1946 Nida Pińczów 2014-04-27 16:00
kolejka 26 (30-04-2014):
226 Poroniec Poronin 0-2 Wisła II Kraków 2014-04-30 17:00
227 TS 1946 Nida Pińczów 0-1 Poprad Muszyna 2014-04-30 17:00
228 Górnik Libiąż 1-1 Łysica Bodzentyn 2014-04-30 17:00
229 Wierna Małogoszcz 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-04-30 17:00
230 Beskid Andrychów 2-0 Soła Oświęcim 2014-04-30 17:30
231 BKS Bochnia 1-1 Korona II Kielce 2014-04-29 17:00
Zmiana ze środy na wtorek
232 Granat Skarżysko Kam. 2-1 Unia Tarnów 2014-04-30 17:00
233 Hutnik Nowa Huta 2-2 Dalin Myślenice 2014-04-30 17:00
234 Przebój Wolbrom 0-3 Wisła Sandomierz
Walkower
kolejka 27 (03-05-2014/04-05-2014):
235 Przebój Wolbrom 0-3 Wisła II Kraków
Walkower
236 Wisła Sandomierz 5-0 Hutnik Nowa Huta 2014-05-04 16:00
237 Dalin Myślenice 2-3 Granat Skarżysko Kam. 2014-05-04 17:00
238 Unia Tarnów 0-0 BKS Bochnia 2014-05-03 15:00
Zmiana godziny - z 17:00 na 15:00
239 Korona II Kielce 1-2 Beskid Andrychów 2014-05-03 17:00
240 Soła Oświęcim 3-1 Wierna Małogoszcz 2014-05-04 17:00
Zmiana z soboty na niedzielę
241 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-2 Górnik Libiąż 2014-05-03 17:00
242 Łysica Bodzentyn 1-1 TS 1946 Nida Pińczów 2014-05-04 17:00
Zmiana z soboty na niedzielę
243 Poprad Muszyna 1-0 Poroniec Poronin 2014-05-03 16:00
Zmiana z 5.05 na 3.05
kolejka 28 (10-05-2014/11-05-2014):
244 Wisła II Kraków 0-3 Poprad Muszyna 2014-05-10 17:00
Na boisku 0-0, po weryfikacji 0-3 walkower (udział nieuprawnionego zawodnika)
245 Poroniec Poronin 2-0 Łysica Bodzentyn 2014-05-11 17:00
246 TS 1946 Nida Pińczów 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-05-11 17:00
247 Górnik Libiąż 0-3 Soła Oświęcim 2014-05-10 17:30
248 Wierna Małogoszcz 2-0 Korona II Kielce 2014-05-11 17:00
249 Unia Tarnów 0-0 Beskid Andrychów 2014-05-10 17:00
250 BKS Bochnia 0-2 Dalin Myślenice 2014-05-10 17:00
251 Granat Skarżysko Kam. 1-1 Wisła Sandomierz 2014-05-10 12:00
Zmiana z niedzieli na sobotę
252 Hutnik Nowa Huta 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
kolejka 29 (14-05-2014):
253 Hutnik Nowa Huta 3-3 Wisła II Kraków 2014-05-14 20:00
Zmiana godziny - z 19:00 na 20:00
254 Przebój Wolbrom 0-3 Granat Skarżysko Kam.
Walkower
255 Wisła Sandomierz 4-0 BKS Bochnia 2014-05-14 17:30
256 Dalin Myślenice 0-0 Beskid Andrychów 2014-05-14 17:30
257 Unia Tarnów 1-2 Wierna Małogoszcz 2014-05-14 17:00
258 Korona II Kielce 4-0 Górnik Libiąż 2014-05-14 17:00
259 Soła Oświęcim 4-2 TS 1946 Nida Pińczów 2014-05-14 17:30
260 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Poroniec Poronin 2014-05-14 17:30
261 Łysica Bodzentyn 1-2 Poprad Muszyna 2014-05-14 17:00
kolejka 30 (17-05-2014/18-05-2014):
262 Wisła II Kraków 1-2 Łysica Bodzentyn 2014-05-17 16:00
Zmiana z 18.05 na 17.05.2014 (sobota), godz. 17.00, stadion Dalinu Myślenice; następnie zmiana na godz. 16.00 (sztuczne boisko Dalinu)
263 Poprad Muszyna 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-05-21 17:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska; zmiana z 17.05 na 21.05.
264 Poroniec Poronin 2-3 Soła Oświęcim 2014-05-18 17:00
265 TS 1946 Nida Pińczów 1-1 Korona II Kielce 2014-05-21 17:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska w Działoszycach; zmiana z 18.05 na 21.05.
266 Górnik Libiąż 0-1 Unia Tarnów 2014-05-21 17:30
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska; zmiana z 18.05 na 21.05.
267 Wierna Małogoszcz 0-0 Dalin Myślenice 2014-05-18 17:00
268 Beskid Andrychów 1-2 Wisła Sandomierz 2014-05-21 17:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska; zmiana z 17.05 na 21.05. Mecz bez udziału kibiców gości.
269 BKS Bochnia 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
270 Granat Skarżysko Kam. 4-1 Hutnik Nowa Huta 2014-05-18 17:00
kolejka 31 (24-05-2014/25-05-2014):
271 Wisła II Kraków 0-0 Granat Skarżysko Kam. 2014-05-25 17:00
Zmiana z 24.05 na 25.04.2014 (niedziela), godz. 17.00, stadion Dalinu Myślenice
272 Hutnik Nowa Huta 4-2 BKS Bochnia 2014-05-24 17:30
273 Przebój Wolbrom 0-3 Beskid Andrychów
Walkower
274 Wisła Sandomierz 1-0 Wierna Małogoszcz 2014-05-25 17:30
275 Dalin Myślenice 7-0 Górnik Libiąż 2014-05-24 17:00
276 Unia Tarnów 5-0 TS 1946 Nida Pińczów 2014-05-24 17:00
277 Korona II Kielce 4-1 Poroniec Poronin 2014-05-24 15:00
Zmiana z 25.04 na 24.05, stadion MOSiR, ul. Szczepaniaka 29
278 Soła Oświęcim 4-2 Poprad Muszyna 2014-05-24 17:00
279 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Łysica Bodzentyn 2014-05-24 17:30
kolejka 32 (28-05-2014):
280 Wisła II Kraków 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-05-28 17:00
281 Łysica Bodzentyn 0-1 Soła Oświęcim 2014-05-28 17:00
282 Poprad Muszyna 4-3 Korona II Kielce 2014-05-28 17:00
Zmiana godziny z 16:00 na 17:00
283 Poroniec Poronin 2-1 Unia Tarnów 2014-05-28 17:00
284 TS 1946 Nida Pińczów 0-3 Dalin Myślenice 2014-05-28 17:30
285 Górnik Libiąż 2-1 Wisła Sandomierz 2014-05-28 17:30
286 Wierna Małogoszcz 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
287 Beskid Andrychów 1-3 Hutnik Nowa Huta 2014-05-28 17:00
Mecz bez udziału kibiców gości.
288 BKS Bochnia 1-4 Granat Skarżysko Kam. 2014-05-28 17:00
kolejka 33 (31-05-2014):
289 BKS Bochnia 1-4 Wisła II Kraków 2014-05-31 17:00
290 Granat Skarżysko Kam. 1-0 Beskid Andrychów 2014-05-31 17:00
291 Hutnik Nowa Huta 3-1 Wierna Małogoszcz 2014-05-31 17:00
292 Przebój Wolbrom 0-3 Górnik Libiąż
Walkower
293 Wisła Sandomierz 3-0 TS 1946 Nida Pińczów 2014-05-31 17:00
294 Dalin Myślenice 1-3 Poroniec Poronin 2014-05-31 17:00
295 Unia Tarnów 0-1 Poprad Muszyna 2014-05-31 17:00
296 Korona II Kielce 0-3 Łysica Bodzentyn 2014-05-31 17:00
297 Soła Oświęcim 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2014-05-31 17:00
kolejka 34 (07-06-2014):
298 Wisła II Kraków 0-1 Soła Oświęcim 2014-06-07 17:00
299 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Korona II Kielce 2014-06-07 17:00
300 Łysica Bodzentyn 0-1 Unia Tarnów 2014-06-07 17:00
301 Poprad Muszyna 0-1 Dalin Myślenice 2014-06-07 17:00
302 Poroniec Poronin 0-4 Wisła Sandomierz 2014-06-07 17:00
303 TS 1946 Nida Pińczów 3-0 Przebój Wolbrom
Walkower
304 Górnik Libiąż 0-4 Hutnik Nowa Huta 2014-06-07 17:00
305 Wierna Małogoszcz 3-0 Granat Skarżysko Kam. 2014-06-07 17:00
306 Beskid Andrychów 5-0 BKS Bochnia 2014-06-07 17:00