IV liga Małopolska grupa zachodnia 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wiślanie Jaśkowice 26 61 65-15 19 4 3 13 35 35-3 11 2 0 13 26 30-12 8 2 3
2 Cracovia II 27 58 76-25 18 4 5 13 28 40-13 9 1 3 14 30 36-12 9 3 2
3 Hutnik Kraków 26 54 67-37 17 3 6 14 29 42-20 9 2 3 12 25 25-17 8 1 3
4 Jutrzenka Giebułtów 26 49 46-25 14 7 5 14 29 24-10 9 2 3 12 20 22-15 5 5 2
5 Wiślanka Grabie 27 43 52-38 12 7 8 13 21 24-18 6 3 4 14 22 28-20 6 4 4
6 Dalin Myślenice 27 41 46-51 12 5 10 14 23 24-19 7 2 5 13 18 22-32 5 3 5
7 Sosnowianka Stanisław D. 26 38 34-44 11 5 10 13 18 20-28 5 3 5 13 20 14-16 6 2 5
8 MKP Unia Oświęcim 26 37 40-35 10 7 9 13 22 20-8 6 4 3 13 15 20-27 4 3 6
9 Iskra Klecza 27 36 40-51 9 9 9 14 22 23-26 6 4 4 13 14 17-25 3 5 5
10 Michałowianka 26 35 48-48 10 5 11 13 16 23-23 4 4 5 13 19 25-25 6 1 6
11 Beskid Andrychów 26 33 23-30 9 6 11 13 19 13-11 5 4 4 13 14 10-19 4 2 7
12 Pcimianka Pcim 27 32 36-66 9 5 13 13 15 15-30 4 3 6 14 17 21-36 5 2 7
13 KS TS Węgrzce 27 27 33-42 7 6 14 13 16 19-15 5 1 7 14 11 14-27 2 5 7
14 Orzeł Piaski Wielkie 26 22 32-55 6 4 16 13 12 18-26 3 3 7 13 10 14-29 3 1 9
15 MKS Nowa Proszowianka 25 16 29-52 5 1 19 12 13 20-25 4 1 7 13 3 9-27 1 0 12
16 Skawinka Skawina 27 8 29-82 3 2 22 13 7 18-43 2 1 10 14 4 11-39 1 1 12
KS TS Węgrzce poinformował 2 września 2016 r., że pozostałe mecze na własnym boisku rozegra bez udziału kibiców gości. Dalin w przypadku niepogody i zalanego boiska może rozegrać mecz na sąsiednim boisku ze sztuczną nawierzchnią. * 10.05.2017 r. - Decyzją nr 1/2017 Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych MZPN - Skawinka została ukarana odjęciem trzech punktów za brak wymaganej "Podręcznikiem Licencyjnym PZPN dla klubów IV ligi i klas niższych na sezon 2016/2017" liczby drużyn młodzieżowych.
kolejka 1 (06-08-2016/07-08-2016):
1 MKP Unia Oświęcim 2-0 Skawinka Skawina 2016-08-06 17:00
2 Pcimianka Pcim 1-6 Cracovia II 2016-08-07 17:30
3 KS TS Węgrzce 0-1 Dalin Myślenice 2016-08-06 11:00
4 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 Michałowianka 2016-08-06 17:30
Na boisku 2-4, po weryfikacji walkower 3-0
5 Sosnowianka Stanisław D. 1-3 Beskid Andrychów 2016-08-06 16:00
6 Wiślanka Grabie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-08-07 17:00
Zmiana z soboty na niedzielę
7 Iskra Klecza 1-1 Hutnik Kraków 2016-08-06 17:00
8 MKS Nowa Proszowianka 3-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-07 17:00
kolejka 2 (13-08-2016/14-08-2016):
9 Skawinka Skawina 0-4 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-13 17:30
10 Hutnik Kraków 4-1 MKS Nowa Proszowianka 2016-08-13 17:00
11 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Iskra Klecza 2016-08-13 11:00
12 Beskid Andrychów 2-1 Wiślanka Grabie 2016-08-13 17:00
13 Michałowianka 2-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-08-13 17:30
14 Dalin Myślenice 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-13 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
15 Cracovia II 7-0 KS TS Węgrzce 2016-08-14 11:00
16 MKP Unia Oświęcim 4-1 Pcimianka Pcim 2016-08-13 17:00
kolejka 3 (20-08-2016/21-08-2016):
17 Pcimianka Pcim 2-2 Skawinka Skawina 2016-08-21 17:00
18 KS TS Węgrzce 0-1 MKP Unia Oświęcim 2016-08-21 16:30
19 Orzeł Piaski Wielkie 0-1 Cracovia II 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 11:00
20 Sosnowianka Stanisław D. 3-5 Dalin Myślenice 2016-08-21 17:00
21 Wiślanka Grabie 0-2 Michałowianka 2016-08-20 17:00
22 Iskra Klecza 2-0 Beskid Andrychów 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
23 MKS Nowa Proszowianka 3-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-08-21 17:00
24 Wiślanie Jaśkowice 5-0 Hutnik Kraków 2016-08-20 16:00
kolejka 4 (27-08-2016/28-08-2016):
25 Skawinka Skawina 2-6 Hutnik Kraków 2016-08-27 17:00
26 Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2016-08-27 11:00
27 Beskid Andrychów 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-08-27 17:00
28 Michałowianka 2-2 Iskra Klecza 2016-08-27 17:00
29 Dalin Myślenice 2-2 Wiślanka Grabie 2016-08-27 17:00
30 Cracovia II 1-0 Sosnowianka Stanisław D. 2016-08-28 11:00
31 MKP Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-27 17:00
32 Pcimianka Pcim 1-3 KS TS Węgrzce 2016-08-28 17:00
kolejka 5 (03-09-2016/04-09-2016):
33 KS TS Węgrzce 4-1 Skawinka Skawina 2016-09-04 15:00
Zmiana godziny z 16:30 na 15:00
34 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Pcimianka Pcim 2016-09-03 16:30
35 Sosnowianka Stanisław D. 1-0 MKP Unia Oświęcim 2016-09-03 16:30
36 Wiślanka Grabie 2-4 Cracovia II 2016-09-03 17:00
37 Iskra Klecza 3-3 Dalin Myślenice 2016-09-03 17:00
38 MKS Nowa Proszowianka 2-1 Michałowianka 2016-08-31 17:00
Zmiana z 4.09 na 31.08.2016
39 Wiślanie Jaśkowice 0-0 Beskid Andrychów 2016-09-03 16:00
40 Hutnik Kraków 2-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-03 16:00
kolejka 6 (10-09-2016/11-09-2016):
41 Skawinka Skawina 1-4 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-10 16:30
42 Beskid Andrychów 0-1 Hutnik Kraków 2016-09-10 16:30
43 Michałowianka 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-09-10 16:30
44 Dalin Myślenice 4-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-10 16:30
45 Cracovia II 7-1 Iskra Klecza 2016-09-10 11:00
Zmiana z 11.09 na 10.09.2016
46 MKP Unia Oświęcim 0-0 Wiślanka Grabie 2016-09-10 16:30
47 Pcimianka Pcim 1-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-09-11 16:30
48 KS TS Węgrzce 5-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-09-11 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
kolejka 7 (17-09-2016/18-09-2016):
49 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Skawinka Skawina 2016-09-17 16:00
50 Sosnowianka Stanisław D. 3-1 KS TS Węgrzce 2016-09-18 16:00
51 Wiślanka Grabie 1-2 Pcimianka Pcim 2016-09-17 16:00
52 Iskra Klecza 4-1 MKP Unia Oświęcim 2016-09-17 16:00
53 MKS Nowa Proszowianka 0-1 Cracovia II 2016-09-18 16:00
54 Wiślanie Jaśkowice 6-0 Dalin Myślenice 2016-09-17 15:00
55 Hutnik Kraków 0-2 Michałowianka 2016-09-17 16:00
56 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Beskid Andrychów 2016-09-17 11:00
kolejka 8 (24-09-2016/25-09-2016):
57 Skawinka Skawina 3-1 Beskid Andrychów 2016-09-24 16:00
58 Michałowianka 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2016
59 Dalin Myślenice 0-1 Hutnik Kraków 2016-09-24 16:00
60 Cracovia II 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2016-09-25 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
61 MKP Unia Oświęcim 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-24 16:00
62 Pcimianka Pcim 2-0 Iskra Klecza 2016-09-25 16:00
63 KS TS Węgrzce 2-4 Wiślanka Grabie 2016-09-25 16:00
Zmiana z 24.09 na 25.09.2016
64 Orzeł Piaski Wielkie 1-3 Sosnowianka Stanisław D. 2016-09-24 16:00
kolejka 9 (01-10-2016/02-10-2016):
65 Sosnowianka Stanisław D. 2-0 Skawinka Skawina 2016-10-02 15:30
66 Wiślanka Grabie 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-02 15:00
67 Iskra Klecza 3-2 KS TS Węgrzce 2016-10-01 15:30
68 MKS Nowa Proszowianka 4-2 Pcimianka Pcim 2016-10-02 15:00
69 Wiślanie Jaśkowice 2-0 MKP Unia Oświęcim 2016-10-01 15:00
70 Hutnik Kraków 1-3 Cracovia II 2016-10-01 15:00
71 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Dalin Myślenice 2016-10-01 11:00
72 Beskid Andrychów 1-2 Michałowianka 2016-10-02 15:00
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
kolejka 10 (08-10-2016/09-10-2016):
73 Skawinka Skawina 3-6 Michałowianka 2016-10-08 15:30
74 Dalin Myślenice 0-2 Beskid Andrychów 2016-10-08 15:30
75 Cracovia II 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-10-09 11:00
76 MKP Unia Oświęcim 3-0 Hutnik Kraków 2016-10-08 15:30
77 Pcimianka Pcim 0-4 Wiślanie Jaśkowice 2016-10-09 15:30
78 KS TS Węgrzce 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-08 15:30
79 Orzeł Piaski Wielkie 0-3 Iskra Klecza 2016-10-26 15:00
zmiana z 8.10 na 26.10.2016
80 Sosnowianka Stanisław D. 2-2 Wiślanka Grabie 2016-10-09 15:30
kolejka 11 (15-10-2016/16-10-2016):
81 Wiślanka Grabie 2-1 Skawinka Skawina 2016-10-16 15:00
82 Iskra Klecza 0-1 Sosnowianka Stanisław D. 2016-10-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
83 MKS Nowa Proszowianka 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-16 15:00
84 Wiślanie Jaśkowice 1-0 KS TS Węgrzce 2016-10-15 14:30
85 Pcimianka Pcim 0-4 Hutnik Kraków 2016-10-16 15:00
zmiana gospodarza i przełożenie z 15.10 na 16.10.2016
86 Jutrzenka Giebułtów 3-1 MKP Unia Oświęcim 2016-10-15 12:00
87 Beskid Andrychów 1-1 Cracovia II 2016-10-15 15:00
88 Michałowianka 2-3 Dalin Myślenice 2016-10-15 15:00
kolejka 12 (22-10-2016/23-10-2016):
89 Skawinka Skawina 3-1 Dalin Myślenice 2016-10-22 15:00
90 Cracovia II 6-0 Michałowianka 2016-11-19 11:00
zmiana z 23.10 na 19.11.2016
91 MKP Unia Oświęcim 0-0 Beskid Andrychów 2016-10-22 15:00
92 Pcimianka Pcim 2-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-10-23 15:00
93 KS TS Węgrzce 0-2 Hutnik Kraków 2016-10-22 15:00
mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
94 Orzeł Piaski Wielkie 0-5 Wiślanie Jaśkowice 2016-11-09 13:30
mecz przełożony; ustalony termin odwołanego meczu na 9.11.2016, sztuczna trawa na Nadwiślanie, ul. Koletek
95 Sosnowianka Stanisław D. 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-23 11:00
z uwagi na trudne warunki mecz na sztucznej trawie w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9 (bez udziału publiczności)
96 Wiślanka Grabie 1-1 Iskra Klecza 2016-10-23 15:00
kolejka 13 (29-10-2016/30-10-2016):
97 Iskra Klecza 2-1 Skawinka Skawina 2016-10-29 15:00
98 MKS Nowa Proszowianka 1-3 Wiślanka Grabie 2016-10-30 14:00
99 Wiślanie Jaśkowice 1-0 Sosnowianka Stanisław D. 2016-10-29 14:30
100 Hutnik Kraków 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2016-10-29 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
101 Jutrzenka Giebułtów 0-0 KS TS Węgrzce 2016-10-29 12:00
102 Beskid Andrychów 0-2 Pcimianka Pcim 2016-10-29 15:00
103 Michałowianka 6-2 MKP Unia Oświęcim 2016-10-29 15:00
104 Dalin Myślenice 0-1 Cracovia II 2016-10-29 15:00
kolejka 14 (05-11-2016/06-11-2016):
105 Skawinka Skawina 0-5 Cracovia II 2016-11-05 13:30
106 MKP Unia Oświęcim 1-2 Dalin Myślenice 2016-11-05 13:30
107 Pcimianka Pcim 0-4 Michałowianka 2016-11-06 13:30
108 KS TS Węgrzce 0-1 Beskid Andrychów 2016-11-05 11:00
Zmiana z 5.11 na 6.11.2016, a następnie ponownie z 6.11 na 5.11.2016
109 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2016-11-17 13:45
Mecz odwołany z powodu zalania murawy; nowa data 17.11.2016, godz. 13:45, boisko ze sztuczną trawą Garbarni, ul. Rydlowka 23
110 Sosnowianka Stanisław D. 2-3 Hutnik Kraków 2016-11-06 13:30
111 Wiślanka Grabie 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2016-11-06 13:00
112 Iskra Klecza 1-5 MKS Nowa Proszowianka 2016-11-05 13:30
kolejka 15 (11-11-2016/13-11-2016):
113 MKS Nowa Proszowianka 0-1 Skawinka Skawina 2016-11-11 12:00
zmiana z 13.11 na 11.11.2016
114 Wiślanie Jaśkowice 3-0 Iskra Klecza 2016-11-11 13:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016
115 Hutnik Kraków 4-2 Wiślanka Grabie 2016-11-11 18:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016, a następnie zmiana godziny z 19:00 na 18:00
116 Jutrzenka Giebułtów 1-2 Sosnowianka Stanisław D. 2016-11-11 12:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016 r.
117 Beskid Andrychów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2016-11-12 13:30
118 Michałowianka 1-1 KS TS Węgrzce 2016-11-11 13:00
zmiana z 12.11 na 11.11.2016
119 Dalin Myślenice 0-3 Pcimianka Pcim 2016-11-23 18:00
mecz się nie odbył z uwagi na rozmokłą murawę; nowy termin to 23.11.2016, boisko ze sztuczną trawą Sport Myślenice. Po weryfikacji wynik z boiska 2-0 zmieniony na walkower 0-3 za grę nieuprawnionego gracza.
120 Cracovia II 2-3 MKP Unia Oświęcim 2016-11-11 13:00
zmiana z 13.11 na 11.11.2016, a następnie zmiana godziny z 11:00 na 13:00
kolejka 16 (18-03-2017/19-03-2017):
121 Skawinka Skawina 1-2 MKP Unia Oświęcim 2017-03-19 15:00
122 Cracovia II 5-0 Pcimianka Pcim 2017-03-19 11:00
123 Dalin Myślenice 2-1 KS TS Węgrzce 2017-03-18 14:15
Mecz na sztucznej murawie ośrodka Sport Myślenice bez udziału publiczności
124 Michałowianka 3-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-03-18 15:30
125 Beskid Andrychów 0-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-03-18 15:00
126 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Wiślanka Grabie 2017-03-18 12:00
127 Hutnik Kraków 2-0 Iskra Klecza 2017-03-18 16:00
128 Wiślanie Jaśkowice 2-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-03-18 11:00
kolejka 17 (25-03-2017/26-03-2017):
129 Wiślanie Jaśkowice 4-0 Skawinka Skawina 2017-03-25 15:00
130 MKS Nowa Proszowianka 1-5 Hutnik Kraków 2017-03-26 16:00
131 Iskra Klecza 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2017-03-25 16:00
132 Wiślanka Grabie 2-1 Beskid Andrychów 2017-03-26 15:00
133 Sosnowianka Stanisław D. 1-0 Michałowianka 2017-04-05 17:00
Zmiana z 25.3 na 5.04.2017
134 Orzeł Piaski Wielkie 3-3 Dalin Myślenice 2017-05-10 17:30
135 KS TS Węgrzce 0-0 Cracovia II 2017-04-19 17:00
Termin ustalony przez Wydział Gier, bowiem kluby nie ustaliły wspólnej daty
136 Pcimianka Pcim 2-2 MKP Unia Oświęcim 2017-03-26 16:00
kolejka 18 (01-04-2017/02-04-2017):
137 Skawinka Skawina 2-4 Pcimianka Pcim 2017-04-01 16:00
138 MKP Unia Oświęcim 1-1 KS TS Węgrzce 2017-04-01 16:00
139 Cracovia II 1-2 Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-02 14:00
Zmiana godziny z 11:00 na 14:00
140 Dalin Myślenice 3-1 Sosnowianka Stanisław D. 2017-04-01 16:30
141 Michałowianka 0-1 Wiślanka Grabie 2017-04-01 16:00
142 Beskid Andrychów 1-1 Iskra Klecza 2017-04-01 17:00
143 Jutrzenka Giebułtów 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2017-04-01 11:00
144 Hutnik Kraków 1-0 Wiślanie Jaśkowice 2017-04-02 17:00
Zmiana z 1.04 na 2.04.2017
kolejka 19 (08-04-2017/09-04-2017):
145 Hutnik Kraków 9-2 Skawinka Skawina 2017-04-08 17:00
146 Wiślanie Jaśkowice 1-0 Jutrzenka Giebułtów 2017-04-08 16:00
147 MKS Nowa Proszowianka 2-0 Beskid Andrychów 2017-04-09 17:00
148 Iskra Klecza 0-5 Michałowianka 2017-04-08 17:00
149 Wiślanka Grabie 4-1 Dalin Myślenice 2017-04-09 16:00
150 Sosnowianka Stanisław D. 0-8 Cracovia II 2017-04-09 17:00
151 Orzeł Piaski Wielkie 1-4 MKP Unia Oświęcim 2017-04-08 17:00
152 KS TS Węgrzce 3-0 Pcimianka Pcim 2017-04-08 16:00
kolejka 20 (15-04-2017/16-04-2017):
153 Skawinka Skawina 1-1 KS TS Węgrzce 2017-04-15 17:00
154 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
155 MKP Unia Oświęcim 4-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-04-15 15:00
Zmiana godziny z 17:00 na 15:00
156 Cracovia II 2-1 Wiślanka Grabie 2017-04-15 11:00
157 Dalin Myślenice 1-0 Iskra Klecza 2017-04-12 17:00
Zmiana z 15.04 na 12.04.2017
158 Michałowianka 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2017-04-15 17:00
159 Beskid Andrychów 0-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-04-15 11:00
160 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Hutnik Kraków 2017-04-15 11:00
kolejka 21 (22-04-2017/23-04-2017):
161 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Skawinka Skawina 2017-04-22 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
162 Hutnik Kraków 5-0 Beskid Andrychów 2017-04-22 17:00
163 Wiślanie Jaśkowice 4-0 Michałowianka 2017-04-22 16:00
164 MKS Nowa Proszowianka 2-3 Dalin Myślenice 2017-04-23 17:00
165 Iskra Klecza 2-1 Cracovia II 2017-04-22 17:00
166 Wiślanka Grabie 2-1 MKP Unia Oświęcim 2017-04-23 17:00
167 Sosnowianka Stanisław D. 0-2 Pcimianka Pcim 2017-04-23 17:00
168 Orzeł Piaski Wielkie 0-1 KS TS Węgrzce 2017-05-24 18:00
Zmiana z 23.4 na 22.04.2017, a następnie z 22.04 na 24.05.2017
kolejka 22 (29-04-2017/30-04-2017):
169 Skawinka Skawina 2-4 Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-29 17:00
170 KS TS Węgrzce 2-0 Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-17 18:00
Mecz przełożony z 29.04 na 17.05.2017
171 Pcimianka Pcim 1-1 Wiślanka Grabie 2017-04-30 16:30
172 MKP Unia Oświęcim 1-1 Iskra Klecza 2017-04-29 17:00
173 Cracovia II 2-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-05-23 17:30
Mecz przełożony z 29.04 na 24.05.2017, a następnie zmiana na 23.05.2017
174 Dalin Myślenice 1-4 Wiślanie Jaśkowice 2017-04-29 17:00
175 Michałowianka Hutnik Kraków 2017-05-31 18:00
Zmiana z 29.04 na 31.05.2017; zmiana godziny z 17:00 na 18:00
176 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów 2017-05-31 18:00
Mecz przełożony na inny termin; ustalony nowy termin 31.05.2017
kolejka 23 (03-05-2017):
177 Beskid Andrychów 1-0 Skawinka Skawina 2017-05-03 17:30
178 Jutrzenka Giebułtów 1-1 Michałowianka 2017-05-03 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
179 Hutnik Kraków 0-0 Dalin Myślenice 2017-05-03 17:00
180 Wiślanie Jaśkowice 1-1 Cracovia II 2017-05-03 17:30
181 MKS Nowa Proszowianka MKP Unia Oświęcim 2017-05-31 18:00
Mecz przełożony na inny termin; ustalony termin to 31.05.2017
182 Iskra Klecza 0-0 Pcimianka Pcim 2017-05-03 17:00
183 Wiślanka Grabie 4-1 KS TS Węgrzce 2017-05-03 17:30
184 Sosnowianka Stanisław D. 1-1 Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-03 17:00
kolejka 24 (06-05-2017/07-05-2017):
185 Skawinka Skawina 0-2 Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-06 17:00
186 Orzeł Piaski Wielkie 2-3 Wiślanka Grabie 2017-05-07 17:00
187 KS TS Węgrzce 1-3 Iskra Klecza 2017-05-06 16:00
188 Pcimianka Pcim 1-0 MKS Nowa Proszowianka 2017-05-07 17:00
189 MKP Unia Oświęcim 0-1 Wiślanie Jaśkowice 2017-05-06 15:00
Zmiana z godz. 17:00 na 15:00
190 Cracovia II 1-2 Hutnik Kraków 2017-05-07 11:00
191 Dalin Myślenice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2017-05-06 17:00
192 Michałowianka 0-1 Beskid Andrychów 2017-05-06 17:00
kolejka 25 (13-05-2017/14-05-2017):
193 Michałowianka 2-1 Skawinka Skawina 2017-05-13 17:00
194 Beskid Andrychów 2-0 Dalin Myślenice 2017-05-13 17:30
195 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Cracovia II 2017-05-13 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
196 Hutnik Kraków 2-2 MKP Unia Oświęcim 2017-05-13 17:00
197 Wiślanie Jaśkowice 5-1 Pcimianka Pcim 2017-05-13 17:00
198 MKS Nowa Proszowianka 1-1 KS TS Węgrzce 2017-05-14 18:00
199 Iskra Klecza 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-13 17:00
Na boisku 1-0, po weryfikacji walkower 3-0 dla Iskry (w Orle grał nieuprawniony zawodnik)
200 Wiślanka Grabie 0-1 Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-13 18:00
kolejka 26 (20-05-2017/21-05-2017):
201 Skawinka Skawina 0-3 Wiślanka Grabie 2017-05-20 17:00
202 Sosnowianka Stanisław D. 3-3 Iskra Klecza 2017-05-21 17:00
203 Orzeł Piaski Wielkie 4-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-05-20 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
204 KS TS Węgrzce 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2017-05-20 16:00
205 Hutnik Kraków 8-2 Pcimianka Pcim 2017-05-20 11:00
206 MKP Unia Oświęcim 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2017-05-20 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
207 Cracovia II 3-1 Beskid Andrychów 2017-05-20 16:00
Zmiana z 21.05 na 20.05.2017
208 Dalin Myślenice 4-2 Michałowianka 2017-05-20 17:00
kolejka 27 (27-05-2017/28-05-2017):
209 Dalin Myślenice 4-0 Skawinka Skawina 2017-05-27 17:00
210 Michałowianka 1-4 Cracovia II 2017-05-27 17:00
211 Beskid Andrychów 1-1 MKP Unia Oświęcim 2017-05-27 18:00
212 Jutrzenka Giebułtów 3-1 Pcimianka Pcim 2017-05-27 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
213 Hutnik Kraków 2-1 KS TS Węgrzce 2017-05-27 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
214 Wiślanie Jaśkowice Orzeł Piaski Wielkie 2017-05-28 18:00
Zmiana z 27.05 na 28.05.2017, a następnie zmiana godziny z 17:00 na 18:00
215 MKS Nowa Proszowianka Sosnowianka Stanisław D. 2017-05-28 18:00
216 Iskra Klecza 1-5 Wiślanka Grabie 2017-05-27 17:00
kolejka 28 (03-06-2017/04-06-2017):
217 Skawinka Skawina Iskra Klecza 2017-06-03 17:00
218 Wiślanka Grabie MKS Nowa Proszowianka 2017-06-03 18:00
219 Sosnowianka Stanisław D. Wiślanie Jaśkowice 2017-06-04 17:00
220 Orzeł Piaski Wielkie Hutnik Kraków 2017-06-03 18:00
Zmiana z 4.06 na 3.06.2017
221 KS TS Węgrzce Jutrzenka Giebułtów 2017-06-03 13:00
222 Pcimianka Pcim Beskid Andrychów 2017-06-04 17:00
223 MKP Unia Oświęcim Michałowianka 2017-06-03 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
224 Cracovia II Dalin Myślenice 2017-06-04 11:00
kolejka 29 (10-06-2017/11-06-2017):
225 Cracovia II Skawinka Skawina 2017-06-10 11:00
226 Dalin Myślenice MKP Unia Oświęcim 2017-06-10 17:00
227 Michałowianka Pcimianka Pcim 2017-06-10 17:00
228 Beskid Andrychów KS TS Węgrzce 2017-06-10 18:00
229 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Piaski Wielkie 2017-06-10 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
230 Hutnik Kraków Sosnowianka Stanisław D. 2017-06-11 18:00
Mecz na stadionie Grębałowianki, bowiem Stadion Miejski Hutnika będzie bazą treningową Euro U-21; zmiana godziny z 17:00 na 18:00
231 Wiślanie Jaśkowice Wiślanka Grabie 2017-06-10 17:00
232 MKS Nowa Proszowianka Iskra Klecza 2017-06-10 11:00
kolejka 30 (17-06-2017/18-06-2017):
233 Skawinka Skawina MKS Nowa Proszowianka 2017-06-17 17:00
234 Iskra Klecza Wiślanie Jaśkowice 2017-06-17 17:00
235 Wiślanka Grabie Hutnik Kraków 2017-06-17 17:00
236 Sosnowianka Stanisław D. Jutrzenka Giebułtów 2017-06-17 17:00
237 Orzeł Piaski Wielkie Beskid Andrychów 2017-06-17 17:00
238 KS TS Węgrzce Michałowianka 2017-06-17 17:00
239 Pcimianka Pcim Dalin Myślenice 2017-06-17 17:00
240 MKP Unia Oświęcim Cracovia II 2017-06-17 17:00