IV liga Małopolska grupa zachodnia 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jutrzenka Giebułtów 30 67 56-23 20 7 3 15 33 28-10 10 3 2 15 34 28-13 10 4 1
2 Dalin Myślenice 30 61 76-39 19 4 7 15 31 39-14 10 1 4 15 30 37-25 9 3 3
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 30 52 52-48 16 4 10 15 31 26-21 10 1 4 15 21 26-27 6 3 6
4 Słomniczanka Słomniki 30 48 52-43 13 9 8 15 25 25-20 7 4 4 15 23 27-23 6 5 4
5 MKS Trzebinia 30 45 51-37 12 9 9 15 22 27-21 6 4 5 15 23 24-16 6 5 4
6 D&R Unia Oświęcim 30 43 54-50 13 4 13 15 26 34-22 8 2 5 15 17 20-28 5 2 8
7 Orzeł Ryczów 30 43 42-45 12 7 11 15 22 24-20 6 4 5 15 21 18-25 6 3 6
8 LKS Jawiszowice 30 42 60-56 12 6 12 15 23 30-23 7 2 6 15 19 30-33 5 4 6
9 Pcimianka Pcim 30 41 46-40 12 5 13 15 23 23-18 7 2 6 15 18 23-22 5 3 7
10 Orzeł Piaski Wielkie 30 40 36-40 11 7 12 15 27 24-13 7 6 2 15 13 12-27 4 1 10
11 Beskid Andrychów 30 39 30-47 12 3 15 15 23 16-18 7 2 6 15 16 14-29 5 1 9
12 Clepardia Kraków 30 37 46-56 11 4 15 15 25 29-27 8 1 6 15 12 17-29 3 3 9
13 Wiślanka Grabie 30 34 43-47 8 10 12 15 23 25-18 6 5 4 15 11 18-29 2 5 8
14 Górnik Wieliczka 30 29 34-59 8 5 17 15 19 23-27 5 4 6 15 10 11-32 3 1 11
15 KS Olkusz 30 27 33-54 6 9 15 15 17 25-29 4 5 6 15 10 8-25 2 4 9
16 Kaszowianka Kaszów 30 22 27-54 5 7 18 15 16 17-22 4 4 7 15 6 10-32 1 3 11
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Wiosną KS Olkusz z uwagi na remont stadionu będzie rozgrywał mecze na obiekcie LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych).
kolejka 1 (11-08-2018/12-08-2018):
1 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 MKS Trzebinia 2018-08-12 17:00
2 KS Olkusz 0-3 LKS Jawiszowice 2018-08-11 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
3 Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 2018-08-12 14:00
4 Słomniczanka Słomniki 7-1 Beskid Andrychów 2018-08-11 17:00
5 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-12 17:00
6 Dalin Myślenice 6-0 Orzeł Ryczów 2018-08-11 17:00
7 D&R Unia Oświęcim 4-0 Wiślanka Grabie 2018-08-12 17:30
8 Pcimianka Pcim 0-0 Górnik Wieliczka 2018-08-12 17:00
kolejka 2 (15-08-2018):
9 MKS Trzebinia 5-0 Górnik Wieliczka 2018-08-15 17:00
10 Wiślanka Grabie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-08-15 17:00
11 Orzeł Ryczów 1-0 D&R Unia Oświęcim 2018-08-15 17:00
12 Jutrzenka Giebułtów 4-0 Dalin Myślenice 2018-08-15 11:00
13 Beskid Andrychów 0-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-15 17:30
14 Clepardia Kraków 4-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-15 11:00
15 KS Olkusz 5-2 Kaszowianka Kaszów 2018-08-15 17:30
16 Orzeł Piaski Wielkie 3-3 LKS Jawiszowice 2018-08-15 17:30
kolejka 3 (18-08-2018/19-08-2018):
17 MKS Trzebinia 1-3 LKS Jawiszowice 2018-08-18 11:00
Zmiana gospodarza na prośbę Jawiszowic
18 Kaszowianka Kaszów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-08-19 14:00
19 Słomniczanka Słomniki 2-0 KS Olkusz 2018-08-19 17:00
20 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Clepardia Kraków 2018-08-19 17:00
21 Dalin Myślenice 3-1 Beskid Andrychów 2018-08-18 17:00
22 D&R Unia Oświęcim 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-08-18 17:30
23 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Ryczów 2018-08-19 16:30
24 Górnik Wieliczka 0-0 Wiślanka Grabie 2018-08-18 17:00
kolejka 4 (25-08-2018/26-08-2018):
25 MKS Trzebinia 1-1 Wiślanka Grabie 2018-08-25 11:00
26 Orzeł Ryczów 2-0 Górnik Wieliczka 2018-08-25 17:00
27 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Pcimianka Pcim 2018-08-25 11:00
28 Beskid Andrychów 1-4 D&R Unia Oświęcim 2018-08-25 17:00
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecze rozgrywane na obiekcie Beskidu Andrychów w sezonie 2018/2019 będą się odbywały bez zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
29 Clepardia Kraków 2-6 Dalin Myślenice 2018-08-25 11:00
30 KS Olkusz 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-08-25 17:00
31 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Słomniczanka Słomniki 2018-08-25 17:00
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
32 LKS Jawiszowice 0-0 Kaszowianka Kaszów 2018-08-26 17:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
33 Kaszowianka Kaszów 2-0 MKS Trzebinia 2018-09-02 14:00
34 Słomniczanka Słomniki 0-3 LKS Jawiszowice 2018-09-01 17:00
35 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-02 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
36 Dalin Myślenice 2-1 KS Olkusz 2018-09-01 17:00
37 Clepardia Kraków 2-0 D&R Unia Oświęcim 2018-09-01 11:00
Za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
38 Pcimianka Pcim 0-2 Beskid Andrychów 2018-09-02 16:30
39 Górnik Wieliczka 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-01 17:00
40 Wiślanka Grabie 0-1 Orzeł Ryczów 2018-09-01 17:00
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
41 MKS Trzebinia 1-3 Orzeł Ryczów 2018-09-08 16:00
42 Jutrzenka Giebułtów 1-0 Wiślanka Grabie 2018-09-08 11:00
43 Beskid Andrychów 2-3 Górnik Wieliczka 2018-09-08 16:30
44 Clepardia Kraków 0-3 Pcimianka Pcim 2018-09-08 11:00
45 KS Olkusz 2-4 D&R Unia Oświęcim 2018-09-08 17:00
46 Orzeł Piaski Wielkie 0-2 Dalin Myślenice 2018-09-06 17:00
47 LKS Jawiszowice 2-4 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-08 16:00
Zmiana z 9.09 na 8.08.2018
48 Kaszowianka Kaszów 2-1 Słomniczanka Słomniki 2018-09-09 14:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
49 Słomniczanka Słomniki 1-1 MKS Trzebinia 2018-09-15 16:00
50 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-15 16:00
51 Dalin Myślenice 5-1 LKS Jawiszowice 2018-09-16 16:30
52 D&R Unia Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-15 16:30
53 Pcimianka Pcim 0-1 KS Olkusz 2018-09-16 16:00
54 Górnik Wieliczka 1-0 Clepardia Kraków 2018-09-15 16:00
55 Wiślanka Grabie 1-0 Beskid Andrychów 2018-09-16 16:00
56 Orzeł Ryczów 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-15 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00, a następnie zmiana dnia z 16.09 na 15.09.2018
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
57 MKS Trzebinia 0-0 Jutrzenka Giebułtów 2018-09-22 16:00
58 Beskid Andrychów 1-2 Orzeł Ryczów 2018-09-22 16:00
59 Clepardia Kraków 3-2 Wiślanka Grabie 2018-09-22 11:00
60 KS Olkusz 1-3 Górnik Wieliczka 2018-09-22 16:00
61 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Pcimianka Pcim 2018-09-23 16:00
Zmiana godziny z 12:00 na 16:00
62 LKS Jawiszowice 3-1 D&R Unia Oświęcim 2018-09-23 16:00
63 Kaszowianka Kaszów 0-1 Dalin Myślenice 2018-09-23 14:00
64 Słomniczanka Słomniki 3-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-09-22 15:00
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
65 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-3 MKS Trzebinia 2018-09-30 15:00
66 Dalin Myślenice 1-2 Słomniczanka Słomniki 2018-09-29 16:00
67 D&R Unia Oświęcim 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-09-29 16:00
68 Pcimianka Pcim 4-1 LKS Jawiszowice 2018-09-30 15:30
69 Górnik Wieliczka 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-09-29 16:00
70 Wiślanka Grabie 2-0 KS Olkusz 2018-09-29 16:00
71 Orzeł Ryczów 1-2 Clepardia Kraków 2018-09-30 15:00
72 Jutrzenka Giebułtów 3-0 Beskid Andrychów 2018-09-29 11:00
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
73 MKS Trzebinia 2-0 Beskid Andrychów 2018-10-06 15:30
74 Clepardia Kraków 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-06 11:00
75 KS Olkusz 1-1 Orzeł Ryczów 2018-10-06 15:30
76 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Wiślanka Grabie 2018-10-07 12:00
77 LKS Jawiszowice 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-07 15:30
78 Kaszowianka Kaszów 0-2 Pcimianka Pcim 2018-10-07 14:00
79 Słomniczanka Słomniki 0-0 D&R Unia Oświęcim 2018-10-06 15:00
80 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-4 Dalin Myślenice 2018-10-07 11:00
Zmiana godziny z 14:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 11:00
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
81 Dalin Myślenice 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 D&R Unia Oświęcim 2-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-13 15:30
Na prośbę Unii zmiana godziny z 15:00 15:30
83 Słomniczanka Słomniki 2-6 Pcimianka Pcim 2018-10-13 14:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018; za zgodą obu klubów zmiana gospodarza
84 Górnik Wieliczka 2-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-13 15:00
85 Wiślanka Grabie 2-2 LKS Jawiszowice 2018-10-14 15:00
86 Orzeł Ryczów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-13 15:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018
87 Jutrzenka Giebułtów 0-0 KS Olkusz 2018-10-13 11:00
88 Beskid Andrychów 1-0 Clepardia Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
89 MKS Trzebinia 0-2 Clepardia Kraków 2018-10-20 15:00
90 KS Olkusz 2-1 Beskid Andrychów 2018-10-20 15:00
91 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2018-10-21 12:00
92 LKS Jawiszowice 2-3 Orzeł Ryczów 2018-10-21 15:00
93 Kaszowianka Kaszów 0-3 Wiślanka Grabie 2018-10-21 14:00
94 Słomniczanka Słomniki 1-0 Górnik Wieliczka 2018-10-21 15:00
95 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Pcimianka Pcim 2018-10-21 15:00
96 Dalin Myślenice 1-2 D&R Unia Oświęcim 2018-10-20 15:00
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
97 D&R Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2018-10-27 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
98 Pcimianka Pcim 0-2 Dalin Myślenice 2018-10-28 14:00
99 Górnik Wieliczka 2-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-10-27 15:00
100 Wiślanka Grabie 1-3 Słomniczanka Słomniki 2018-10-28 14:00
101 Orzeł Ryczów 1-1 Kaszowianka Kaszów 2018-10-27 14:00
102 Jutrzenka Giebułtów 1-1 LKS Jawiszowice 2018-10-27 11:00
103 Beskid Andrychów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-10-27 15:00
104 Clepardia Kraków 3-0 KS Olkusz 2018-10-27 11:00
Wynik z boiska 2-1, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Clepardii (w zespole KS Olkusz zagrał nieuprawniony zawodnik)
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
105 MKS Trzebinia 0-1 KS Olkusz 2018-11-03 14:00
106 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Clepardia Kraków 2018-11-04 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00
107 LKS Jawiszowice 2-0 Beskid Andrychów 2018-11-04 14:00
108 Kaszowianka Kaszów 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2018-11-04 14:00
109 Słomniczanka Słomniki 1-0 Orzeł Ryczów 2018-11-03 13:00
110 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Wiślanka Grabie 2018-11-04 14:00
111 Dalin Myślenice 3-0 Górnik Wieliczka 2018-11-03 14:00
112 D&R Unia Oświęcim 1-3 Pcimianka Pcim 2018-11-03 14:00
kolejka 15 (10-11-2018/11-11-2018):
113 Pcimianka Pcim 1-0 MKS Trzebinia 2018-11-11 13:00
114 Górnik Wieliczka 4-2 D&R Unia Oświęcim 2018-11-10 13:30
115 Wiślanka Grabie 3-3 Dalin Myślenice 2018-11-10 13:30
116 Orzeł Ryczów 1-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2018-11-10 13:30
Zmiana z 11.11 na 10.11.2018
117 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Słomniczanka Słomniki 2018-11-10 11:30
118 Beskid Andrychów 2-0 Kaszowianka Kaszów 2018-11-10 13:30
119 Clepardia Kraków 2-3 LKS Jawiszowice 2018-11-10 11:00
120 KS Olkusz 3-0 Orzeł Piaski Wielkie 2018-11-10 13:00
kolejka 16 (16-03-2019/17-03-2019):
121 LKS Jawiszowice 0-0 KS Olkusz 2019-03-16 14:00
Zmiana z 17.03 na 16.03.2019
122 MKS Trzebinia 5-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-03-16 15:00
123 Clepardia Kraków 3-0 Kaszowianka Kaszów 2019-03-16 11:00
124 Beskid Andrychów 1-0 Słomniczanka Słomniki 2019-03-16 14:00
125 Jutrzenka Giebułtów 1-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-03-17 11:00
126 Orzeł Ryczów 1-3 Dalin Myślenice 2019-03-16 14:00
127 Wiślanka Grabie 4-0 D&R Unia Oświęcim 2019-03-17 12:00
128 Górnik Wieliczka 2-3 Pcimianka Pcim 2019-05-08 17:30
Z uwagi na stan boiska mecz przełożony za zgodą obu drużyn z 16.03 na 24.04.2019; następnie przełożony z 24.04 na 8.05.2019 z uwagi na awans Pcimianki do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Kraków
kolejka 17 (23-03-2019/24-03-2019):
129 Górnik Wieliczka 0-4 MKS Trzebinia 2019-03-23 15:30
130 Pcimianka Pcim 2-2 Wiślanka Grabie 2019-03-24 15:00
131 D&R Unia Oświęcim 0-1 Orzeł Ryczów 2019-03-24 11:00
132 Dalin Myślenice 2-0 Jutrzenka Giebułtów 2019-03-23 15:00
133 Węgrzcanka Węgrzce W. 0-1 Beskid Andrychów 2019-03-24 14:00
134 Słomniczanka Słomniki 2-1 Clepardia Kraków 2019-03-23 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
135 Kaszowianka Kaszów 2-2 KS Olkusz 2019-03-24 14:00
136 LKS Jawiszowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-03-23 15:00
kolejka 18 (30-03-2019/31-03-2019):
137 LKS Jawiszowice 0-1 MKS Trzebinia 2019-03-30 16:00
138 Orzeł Piaski Wielkie 2-0 Kaszowianka Kaszów 2019-03-30 16:00
139 KS Olkusz 2-2 Słomniczanka Słomniki 2019-03-30 16:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
140 Clepardia Kraków 2-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-03-30 11:00
141 Beskid Andrychów 2-3 Dalin Myślenice 2019-03-30 16:00
142 Jutrzenka Giebułtów 2-0 D&R Unia Oświęcim 2019-03-30 11:00
143 Orzeł Ryczów 2-1 Pcimianka Pcim 2019-03-30 16:00
Zmiana z 31.03 na 30.03.2019
144 Wiślanka Grabie 3-0 Górnik Wieliczka 2019-03-31 15:00
kolejka 19 (06-04-2019/07-04-2019):
145 Wiślanka Grabie 1-1 MKS Trzebinia 2019-04-06 16:30
146 Górnik Wieliczka 3-0 Orzeł Ryczów 2019-04-07 16:00
147 Pcimianka Pcim 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2019-04-07 16:30
148 D&R Unia Oświęcim 3-1 Beskid Andrychów 2019-04-06 11:00
149 Dalin Myślenice 2-0 Clepardia Kraków 2019-04-06 16:00
150 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-1 KS Olkusz 2019-04-07 15:00
151 Słomniczanka Słomniki 1-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-04-06 16:30
152 Kaszowianka Kaszów 0-4 LKS Jawiszowice 2019-04-07 14:00
kolejka 20 (13-04-2019/14-04-2019):
153 MKS Trzebinia 4-1 Kaszowianka Kaszów 2019-04-13 17:00
154 LKS Jawiszowice 2-3 Słomniczanka Słomniki 2019-04-14 16:30
155 Orzeł Piaski Wielkie 2-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-04-12 17:30
156 KS Olkusz 1-1 Dalin Myślenice 2019-04-13 17:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
157 D&R Unia Oświęcim 4-3 Clepardia Kraków 2019-04-13 17:00
158 Beskid Andrychów 1-0 Pcimianka Pcim 2019-04-13 17:00
159 Jutrzenka Giebułtów 3-1 Górnik Wieliczka 2019-04-13 11:00
160 Orzeł Ryczów 4-4 Wiślanka Grabie 2019-04-14 16:00
kolejka 21 (20-04-2019):
161 Orzeł Ryczów 0-2 MKS Trzebinia 2019-04-18 17:30
Zmiana z 21.04 na 18.04.2019
162 Wiślanka Grabie 2-2 Jutrzenka Giebułtów 2019-04-20 12:00
163 Górnik Wieliczka 0-1 Beskid Andrychów 2019-04-20 13:00
164 Pcimianka Pcim 4-1 Clepardia Kraków 2019-04-20 13:30
Zmiana z 21.04 na 20.04.2019
165 D&R Unia Oświęcim 5-1 KS Olkusz 2019-04-20 11:00
166 Dalin Myślenice 2-3 Orzeł Piaski Wielkie 2019-04-20 13:00
167 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-2 LKS Jawiszowice 2019-04-20 12:00
168 Słomniczanka Słomniki 1-1 Kaszowianka Kaszów 2019-04-20 16:30
kolejka 22 (27-04-2019/28-04-2019):
169 MKS Trzebinia 1-1 Słomniczanka Słomniki 2019-04-27 17:00
170 Kaszowianka Kaszów 1-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-04-28 14:00
171 LKS Jawiszowice 2-3 Dalin Myślenice 2019-04-28 17:00
172 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 D&R Unia Oświęcim 2019-04-27 17:00
Na boisku wynik 3-3, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Orła
173 KS Olkusz 0-0 Pcimianka Pcim 2019-04-27 17:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół
174 Clepardia Kraków 1-0 Górnik Wieliczka 2019-04-27 11:00
175 Beskid Andrychów 0-0 Wiślanka Grabie 2019-04-27 17:00
176 Jutrzenka Giebułtów 1-1 Orzeł Ryczów 2019-04-27 11:00
kolejka 23 (01-05-2019):
177 Jutrzenka Giebułtów 2-1 MKS Trzebinia 2019-05-01 11:00
Z uwagi na zalane boisko w Giebułtowie mecz odbędzie się w Trzebini (ul. Kościuszki 33); gospodarzem Jutrzenka
178 Orzeł Ryczów 2-3 Beskid Andrychów 2019-05-01 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
179 Wiślanka Grabie 1-2 Clepardia Kraków 2019-05-01 17:00
180 Górnik Wieliczka 0-0 KS Olkusz 2019-05-29 18:00
Zmiana z 1.05 na 29.05.2019
181 Pcimianka Pcim 2-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-01 16:30
182 D&R Unia Oświęcim 5-1 LKS Jawiszowice 2019-05-01 18:00
183 Dalin Myślenice 0-1 Kaszowianka Kaszów 2019-05-01 17:00
184 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-2 Słomniczanka Słomniki 2019-05-01 16:00
kolejka 24 (04-05-2019/05-05-2019):
185 MKS Trzebinia 4-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-04 17:00
186 Słomniczanka Słomniki 3-0 Dalin Myślenice 2019-05-05 17:00
187 Kaszowianka Kaszów 1-1 D&R Unia Oświęcim 2019-05-04 17:00
Zmiana z 5.05 na 4.05.2019
188 LKS Jawiszowice 5-1 Pcimianka Pcim 2019-05-05 17:00
189 Orzeł Piaski Wielkie 3-1 Górnik Wieliczka 2019-05-04 18:00
Zmiana godziny z 17:00 na 18:00
190 KS Olkusz 2-1 Wiślanka Grabie 2019-05-04 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 17:00 na 11:00
191 Clepardia Kraków 2-0 Orzeł Ryczów 2019-05-04 11:00
192 Beskid Andrychów 0-2 Jutrzenka Giebułtów 2019-05-04 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
kolejka 25 (11-05-2019/12-05-2019):
193 Beskid Andrychów 1-1 MKS Trzebinia 2019-05-11 18:00
194 Jutrzenka Giebułtów 4-0 Clepardia Kraków 2019-05-11 11:00
195 Orzeł Ryczów 3-1 KS Olkusz 2019-05-12 17:00
196 Wiślanka Grabie 0-2 Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-11 18:00
197 Górnik Wieliczka 2-2 LKS Jawiszowice 2019-05-11 17:00
198 Pcimianka Pcim 3-0 Kaszowianka Kaszów 2019-05-12 16:30
199 D&R Unia Oświęcim 1-2 Słomniczanka Słomniki 2019-05-11 18:00
200 Dalin Myślenice 2-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-11 17:00
kolejka 26 (18-05-2019/19-05-2019):
201 MKS Trzebinia 1-1 Dalin Myślenice 2019-05-18 17:00
202 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 D&R Unia Oświęcim 2019-05-19 15:30
203 Pcimianka Pcim 0-2 Słomniczanka Słomniki 2019-05-19 16:30
204 Kaszowianka Kaszów 3-0 Górnik Wieliczka 2019-05-19 14:00
205 LKS Jawiszowice 3-2 Wiślanka Grabie 2019-05-19 17:00
206 Orzeł Piaski Wielkie 1-1 Orzeł Ryczów 2019-05-18 17:00
207 KS Olkusz 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2019-05-18 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
208 Clepardia Kraków 3-1 Beskid Andrychów 2019-05-18 11:00
Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN mecz bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.
kolejka 27 (25-05-2019/26-05-2019):
209 Clepardia Kraków 0-3 MKS Trzebinia 2019-05-25 11:00
210 Beskid Andrychów 1-0 KS Olkusz 2019-05-25 18:00
211 Jutrzenka Giebułtów 0-1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-05-28 18:00
Zalane boisko, mecz przełożony z 25.05 na 29.05.2019, a następnie na 28.05.2019
212 Orzeł Ryczów 3-0 LKS Jawiszowice 2019-06-05 18:00
Z uwagi na powódź w Ryczowie mecz przełożony na 5.06.2019; w środę 29.06 Orzeł gra w Tarnowie mecz półfinałowy Pucharu Polski z Tarnovią
213 Wiślanka Grabie 3-1 Kaszowianka Kaszów 2019-05-29 18:00
Zalane boisko, mecz przełożony z 25.05 na 29.05.2019
214 Górnik Wieliczka 2-2 Słomniczanka Słomniki 2019-05-26 18:00
Zmiana godziny z 17:00 na 18:00; mecz na sztucznej trawie boiska przy ul. Boguckiej w Wieliczce
215 Pcimianka Pcim 3-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-05-26 16:30
216 D&R Unia Oświęcim 3-2 Dalin Myślenice 2019-05-25 18:00
kolejka 28 (01-06-2019/02-06-2019):
217 MKS Trzebinia 0-3 D&R Unia Oświęcim 2019-06-01 17:00
218 Dalin Myślenice 3-1 Pcimianka Pcim 2019-06-01 12:00
Zmiana godziny z 17:00 na 12:00
219 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Górnik Wieliczka 2019-06-02 17:00
220 Słomniczanka Słomniki 0-3 Wiślanka Grabie 2019-06-01 18:00
Z uwagi na podmokłe boisko w Słomnikach mecz odbędzie się na boisku Wiślanki Grabie (gospodarzem pozostaje Słomniczanka)
221 Kaszowianka Kaszów 1-2 Orzeł Ryczów 2019-06-01 17:00
Zmiana z 2.06 na 1.06.2019
222 LKS Jawiszowice 1-2 Jutrzenka Giebułtów 2019-06-02 17:00
223 Orzeł Piaski Wielkie 0-0 Beskid Andrychów 2019-06-02 17:00
Zmiana z 1.06 na 2.06.2019
224 KS Olkusz 1-1 Clepardia Kraków 2019-06-01 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
kolejka 29 (08-06-2019/09-06-2019):
225 KS Olkusz 3-5 MKS Trzebinia 2019-06-08 11:00
Na boisku LKS Spójnia Osiek-Zimnodół; zmiana godziny z 18:00 na 11:00
226 Clepardia Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie 2019-06-08 11:00
227 Beskid Andrychów 2-1 LKS Jawiszowice 2019-06-08 18:00
228 Jutrzenka Giebułtów 2-0 Kaszowianka Kaszów 2019-06-08 11:00
229 Orzeł Ryczów 1-1 Słomniczanka Słomniki 2019-06-08 11:00
230 Wiślanka Grabie 1-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2019-06-09 18:00
231 Górnik Wieliczka 2-6 Dalin Myślenice 2019-06-09 16:00
232 Pcimianka Pcim 1-2 D&R Unia Oświęcim 2019-06-09 16:30
kolejka 30 (15-06-2019/16-06-2019):
233 MKS Trzebinia 2-1 Pcimianka Pcim 2018-06-12 18:00
Z uwagi na imprezę rekreacyjno-sportową dla mieszkańców Trzebini w dn. 15.06.2019, mecz za zgodą obu klubów przeniesiony na 12.06.2019
234 D&R Unia Oświęcim 1-2 Górnik Wieliczka 2018-06-15 17:00
235 Dalin Myślenice 6-0 Wiślanka Grabie 2018-06-15 17:00
236 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-2 Orzeł Ryczów 2018-06-15 17:00
237 Słomniczanka Słomniki 1-3 Jutrzenka Giebułtów 2018-06-15 17:00
238 Kaszowianka Kaszów 1-2 Beskid Andrychów 2018-06-15 17:00
239 LKS Jawiszowice 4-2 Clepardia Kraków 2018-06-15 17:00
240 Orzeł Piaski Wielkie 3-0 KS Olkusz 2018-06-15 17:00
Walkower. Spotkanie zakończone po 45 minutach z powodu zdekompletowania drużyny gości; stan w momencie przerwania meczu 3-0 dla Orła