Klasa Okręgowa Kraków I 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Słomniczanka Słomniki 10 22 26-9 7 1 2 5 15 14-2 5 0 0 5 7 12-7 2 1 2
2 Sokół Kocmyrzów 10 20 32-14 6 2 2 7 11 23-11 3 2 2 3 9 9-3 3 0 0
3 Nowa Proszowianka 10 19 20-12 6 1 3 5 12 12-5 4 0 1 5 7 8-7 2 1 2
4 Orzeł Iwanowice 10 19 12-8 6 1 3 4 7 5-3 2 1 1 6 12 7-5 4 0 2
5 Przemsza Klucze 10 17 13-14 5 2 3 6 13 9-5 4 1 1 4 4 4-9 1 1 2
6 Przebój Wolbrom 10 15 22-22 5 0 5 6 12 13-8 4 0 2 4 3 9-14 1 0 3
7 Zieleńczanka Zielonki 10 15 18-18 5 0 5 6 9 10-12 3 0 3 4 6 8-6 2 0 2
8 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 10 15 17-17 4 3 3 6 8 12-14 2 2 2 4 7 5-3 2 1 1
9 Grębałowianka Kraków 9 14 12-7 4 2 3 3 4 2-2 1 1 1 6 10 10-5 3 1 2
10 Bolesław Bukowno 10 14 16-19 4 2 4 3 4 3-4 1 1 1 7 10 13-15 3 1 3
11 Bibiczanka Bibice 10 11 16-18 3 2 5 5 4 3-9 1 1 3 5 7 13-9 2 1 2
12 Piliczanka Pilica 9 8 9-13 2 2 5 4 7 7-4 2 1 1 5 1 2-9 0 1 4
13 Prądniczanka Kraków 10 7 16-19 2 1 7 2 0 3-6 0 0 2 8 7 13-13 2 1 5
14 Strażak Przybysławice 10 1 6-45 0 1 9 7 0 4-30 0 0 7 3 1 2-15 0 1 2
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Zieleńczanka Zielonki 2-3 Bibiczanka Bibice 2017-08-15 17:30
2 Przebój Wolbrom 1-2 Bolesław Bukowno 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
3 Strażak Przybysławice 2-5 Grębałowianka Kraków 2017-08-15 17:00
4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 Nowa Proszowianka 2017-08-15 17:00
Termin wyznaczony przez Wydział Gier
5 Sokół Kocmyrzów 0-2 Orzeł Iwanowice 2017-08-15 17:00
6 Słomniczanka Słomniki 1-0 Piliczanka Pilica 2017-08-15 17:00
7 Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 2017-08-13 17:30
Mecz przełożony z 15.08 na 13.08.2017
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 Bibiczanka Bibice 1-4 Prądniczanka Kraków 2017-08-20 17:00
9 Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 2017-08-20 12:00
Zmiana godziny z 17:30 na 12:00
10 Orzeł Iwanowice 3-0 Słomniczanka Słomniki 2017-08-20 17:00
11 Nowa Proszowianka 2-4 Sokół Kocmyrzów 2017-08-20 17:00
12 Grębałowianka Kraków 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-08-19 17:00
13 Strażak Przybysławice 1-5 Bolesław Bukowno 2017-08-19 14:30
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana godziny z 17:00 na 14:30
14 Zieleńczanka Zielonki 3-0 Przebój Wolbrom 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Przebój Wolbrom 2-1 Bibiczanka Bibice 2017-08-26 17:00
16 Strażak Przybysławice 0-4 Zieleńczanka Zielonki 2017-08-26 17:00
17 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 Bolesław Bukowno 2017-08-26 17:00
18 Sokół Kocmyrzów 0-3 Grębałowianka Kraków 2017-08-26 17:00
19 Słomniczanka Słomniki 3-0 Nowa Proszowianka 2017-08-26 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
20 Przemsza Klucze 0-2 Orzeł Iwanowice 2017-08-26 17:00
21 Piliczanka Pilica 2-0 Prądniczanka Kraków 2017-08-27 11:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 Bibiczanka Bibice 1-0 Piliczanka Pilica 2017-09-03 17:00
23 Orzeł Iwanowice 0-0 Prądniczanka Kraków 2017-09-03 17:00
24 Nowa Proszowianka 4-0 Przemsza Klucze 2017-09-03 17:00
25 Grębałowianka Kraków 2-1 Słomniczanka Słomniki 2017-09-02 16:30
26 Sokół Kocmyrzów 4-1 Bolesław Bukowno 2017-09-02 17:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
27 Zieleńczanka Zielonki 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-02 17:00
28 Przebój Wolbrom 3-1 Strażak Przybysławice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Strażak Przybysławice 1-6 Bibiczanka Bibice 2017-09-09 16:30
30 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 5-4 Przebój Wolbrom 2017-09-09 10:30
Zmiana godziny z 16:30 na 10:30
31 Sokół Kocmyrzów 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2017-09-09 11:00
32 Słomniczanka Słomniki 4-0 Bolesław Bukowno 2017-09-09 16:30
33 Przemsza Klucze 2-1 Grębałowianka Kraków 2017-09-09 16:30
34 Nowa Proszowianka 2-1 Prądniczanka Kraków 2017-09-09 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana z 10.09 na 9.09.2017 i godziny z 16:30 na 14:00
35 Piliczanka Pilica 3-0 Orzeł Iwanowice 2017-09-10 11:00
Zmiana z 9.09 na 10.09.2017; na boisku wynik 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 na korzyść Piliczanki
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 Bibiczanka Bibice 0-1 Orzeł Iwanowice 2017-09-17 16:00
37 Nowa Proszowianka 3-0 Piliczanka Pilica 2017-09-16 16:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
38 Prądniczanka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza; następnie mecz przeniesiony z boiska TS Węgrzce i odbędzie się w Grębałowie 16.09.2017 (gospodarzem Prądniczanka)
39 Przemsza Klucze 2-0 Bolesław Bukowno 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza
40 Zieleńczanka Zielonki 0-5 Słomniczanka Słomniki 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza na prośbę obu klubów, po czym powrót na boisko w Zielonkach
41 Przebój Wolbrom 1-2 Sokół Kocmyrzów 2017-09-16 16:00
42 Strażak Przybysławice 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-1 Bibiczanka Bibice 2017-09-23 16:00
44 Sokół Kocmyrzów 11-0 Strażak Przybysławice 2017-09-23 16:00
45 Słomniczanka Słomniki 3-0 Przebój Wolbrom 2017-10-18 15:30
mecz z 23.09.2017 odwołany; nowy termin to 18.10.2017
46 Przemsza Klucze 1-0 Zieleńczanka Zielonki 2017-09-23 16:00
47 Bolesław Bukowno 2-1 Prądniczanka Kraków 2017-09-24 11:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; zmiana z 23.09 na 24.09.2017
48 Piliczanka Pilica Grębałowianka Kraków 2017-11-11 12:00
zmiana z 23.09 na 11.11.2017
49 Orzeł Iwanowice 1-0 Nowa Proszowianka 2017-09-24 16:00
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 Bibiczanka Bibice 1-4 Nowa Proszowianka 2017-10-01 15:00
51 Grębałowianka Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice 2017-09-30 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
52 Bolesław Bukowno 1-1 Piliczanka Pilica 2017-09-30 15:30
53 Zieleńczanka Zielonki 3-2 Prądniczanka Kraków 2017-09-30 15:30
Zmiana gospodarza; po czym powrót do stanu pierwotnego i meczu w Zielonkach
54 Przebój Wolbrom 3-1 Przemsza Klucze 2017-09-30 15:30
55 Strażak Przybysławice 0-4 Słomniczanka Słomniki 2017-09-30 15:30
56 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0-3 Sokół Kocmyrzów 2017-09-30 15:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Sokół Kocmyrzów 2-2 Bibiczanka Bibice 2017-10-07 15:00
58 Słomniczanka Słomniki 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-10-07 15:30
W sobotę, 7.10 o godz. 11:30 zmieniono boisko (w Słomnikach zalane) - mecz w Iwanowicach na stadionie Orła
59 Przemsza Klucze 1-1 Strażak Przybysławice 2017-10-07 15:30
60 Prądniczanka Kraków 3-5 Przebój Wolbrom 2017-10-07 12:00
Termin wyznaczony z urzędu przez WG MZPN na podstawie Regulaminu rozgrywek piłkarskich IV ligi i niższych klas MZPN na sezon 2017/2018 - § 14, ust. 4-6. Mecz na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa).
61 Piliczanka Pilica 1-3 Zieleńczanka Zielonki 2017-10-07 15:00
62 Orzeł Iwanowice 1-3 Bolesław Bukowno 2017-10-08 15:00
63 Nowa Proszowianka 1-0 Grębałowianka Kraków 2017-10-08 15:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 Bibiczanka Bibice 0-0 Grębałowianka Kraków 2017-10-15 15:00
65 Bolesław Bukowno 0-2 Nowa Proszowianka 2017-10-14 15:00
66 Zieleńczanka Zielonki 2-1 Orzeł Iwanowice 2017-10-14 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; 5.10 powrót do meczu w Zielonkach
67 Przebój Wolbrom 3-1 Piliczanka Pilica 2017-10-14 15:00
68 Strażak Przybysławice 0-4 Prądniczanka Kraków 2017-10-14 15:00
69 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1-2 Przemsza Klucze 2017-10-14 15:00
70 Sokół Kocmyrzów 2-2 Słomniczanka Słomniki 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Słomniczanka Słomniki Bibiczanka Bibice 2017-10-21 15:00
72 Przemsza Klucze Sokół Kocmyrzów 2017-10-21 15:00
73 Prądniczanka Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-10-21 11:00
na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa)
74 Piliczanka Pilica Strażak Przybysławice 2017-10-21 14:00
75 Orzeł Iwanowice Przebój Wolbrom 2017-10-22 15:00
76 Nowa Proszowianka Zieleńczanka Zielonki 2017-10-22 15:00
77 Grębałowianka Kraków Bolesław Bukowno 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 Bibiczanka Bibice Bolesław Bukowno 2017-10-29 14:00
79 Zieleńczanka Zielonki Grębałowianka Kraków 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów, po czym powrót do boiska w Zielonkach
80 Przebój Wolbrom Nowa Proszowianka 2017-10-28 15:00
81 Strażak Przybysławice Orzeł Iwanowice 2017-10-28 15:00
82 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Piliczanka Pilica 2017-10-28 15:00
83 Prądniczanka Kraków Sokół Kocmyrzów 2017-10-28 15:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów; mecz na boisku Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek 20 (sztuczna trawa)
84 Słomniczanka Słomniki Przemsza Klucze 2017-10-28 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Przemsza Klucze Bibiczanka Bibice 2017-11-04 13:00
86 Słomniczanka Słomniki Prądniczanka Kraków 2017-11-04 13:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
87 Piliczanka Pilica Sokół Kocmyrzów 2017-11-04 13:00
88 Orzeł Iwanowice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2017-11-05 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
89 Nowa Proszowianka Strażak Przybysławice 2017-11-05 13:30
90 Grębałowianka Kraków Przebój Wolbrom 2017-11-04 13:00
91 Bolesław Bukowno Zieleńczanka Zielonki 2017-11-04 13:30