Klasa Okręgowa Kraków II 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 1 3 4-0 1 0 0 1 3 4-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
2 Garbarnia II Kraków 1 3 2-0 1 0 0 1 3 2-0 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
3 Piast Wołowice 1 3 3-2 1 0 0 1 3 3-2 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
4 Świt Krzeszowice 1 3 2-1 1 0 0 1 3 2-1 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0
5 Wisła Jeziorzany 1 1 2-2 0 1 0 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
6 Wieczysta Kraków 1 1 2-2 0 1 0 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
7 AP Kmita Zabierzów 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 2-2 0 1 0
8 Błękitni Modlnica 1 1 2-2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 2-2 0 1 0
9 Prokocim Kraków 1 1 0-0 0 1 0 1 1 0-0 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0
10 Skawinka Skawina 1 1 0-0 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1 0-0 0 1 0
11 Iskra Radwanowice 1 0 2-3 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 2-3 0 0 1
12 Borek Kraków 1 0 1-2 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 1-2 0 0 1
13 Bronowianka Kraków 1 0 0-2 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 0-2 0 0 1
14 Nadwiślan Kraków 1 0 0-4 0 0 1 0 0 0-0 0 0 0 1 0 0-4 0 0 1
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Wisła Jeziorzany 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-15 17:00
2 Wieczysta Kraków 2-2 Błękitni Modlnica 2017-08-15 11:00
3 Świt Krzeszowice 2-1 Borek Kraków 2017-08-15 17:00
4 Garbarnia II Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2017-08-12 10:00
5 Prokocim Kraków 0-0 Skawinka Skawina 2017-08-15 17:30
6 Piast Wołowice 3-2 Iskra Radwanowice 2017-08-15 16:00
7 Kaszowianka Kaszów 4-0 Nadwiślan Kraków 2017-08-15 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 AP Kmita Zabierzów Kaszowianka Kaszów 2017-08-19 17:00
9 Iskra Radwanowice Nadwiślan Kraków 2017-08-19 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
10 Skawinka Skawina Piast Wołowice 2017-08-19 17:00
11 Bronowianka Kraków Prokocim Kraków 2017-08-19 17:00
12 Borek Kraków Garbarnia II Kraków 2017-08-19 17:00
13 Błękitni Modlnica Świt Krzeszowice 2017-08-19 17:00
14 Wisła Jeziorzany Wieczysta Kraków 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Wieczysta Kraków AP Kmita Zabierzów 2017-08-26 17:00
16 Świt Krzeszowice Wisła Jeziorzany 2017-08-26 17:00
17 Garbarnia II Kraków Błękitni Modlnica 2017-08-27 17:00
18 Prokocim Kraków Borek Kraków 2017-08-26 17:00
19 Piast Wołowice Bronowianka Kraków 2017-08-27 16:00
20 Nadwiślan Kraków Skawinka Skawina 2017-08-26 17:00
21 Kaszowianka Kaszów Iskra Radwanowice 2017-08-27 14:00
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 AP Kmita Zabierzów Iskra Radwanowice 2017-09-02 17:00
23 Skawinka Skawina Kaszowianka Kaszów 2017-09-03 15:00
24 Bronowianka Kraków Nadwiślan Kraków 2017-09-03 17:00
Zmiana z 2.09 na 3.09.2017
25 Borek Kraków Piast Wołowice 2017-09-02 17:00
26 Błękitni Modlnica Prokocim Kraków 2017-09-02 17:00
27 Wisła Jeziorzany Garbarnia II Kraków 2017-09-02 17:00
28 Wieczysta Kraków Świt Krzeszowice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Świt Krzeszowice AP Kmita Zabierzów 2017-09-09 16:30
30 Garbarnia II Kraków Wieczysta Kraków 2017-09-10 14:00
31 Prokocim Kraków Wisła Jeziorzany 2017-09-09 16:30
32 Piast Wołowice Błękitni Modlnica 2017-09-10 16:00
33 Nadwiślan Kraków Borek Kraków
Zarząd KS Borek nie wyraził zgody na przełożenie meczu na 11.11.2017
34 Kaszowianka Kaszów Bronowianka Kraków 2017-09-10 14:00
35 Iskra Radwanowice Skawinka Skawina 2017-09-09 11:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 AP Kmita Zabierzów Skawinka Skawina 2017-09-16 16:00
37 Bronowianka Kraków Iskra Radwanowice 2017-09-16 16:00
38 Borek Kraków Kaszowianka Kaszów 2017-09-16 16:00
39 Błękitni Modlnica Nadwiślan Kraków 2017-09-16 16:00
40 Wisła Jeziorzany Piast Wołowice 2017-09-16 16:00
41 Wieczysta Kraków Prokocim Kraków 2017-09-16 16:00
42 Świt Krzeszowice Garbarnia II Kraków 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Garbarnia II Kraków AP Kmita Zabierzów 2017-09-24 14:00
44 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice 2017-09-23 16:00
45 Piast Wołowice Wieczysta Kraków 2017-09-24 16:00
46 Nadwiślan Kraków Wisła Jeziorzany 2017-09-23 16:00
47 Kaszowianka Kaszów Błękitni Modlnica 2017-09-24 14:00
48 Iskra Radwanowice Borek Kraków 2017-09-23 11:00
49 Skawinka Skawina Bronowianka Kraków 2017-09-23 16:00
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 AP Kmita Zabierzów Bronowianka Kraków 2017-09-30 15:30
51 Borek Kraków Skawinka Skawina 2017-09-30 15:30
52 Błękitni Modlnica Iskra Radwanowice 2017-09-30 11:00
53 Wisła Jeziorzany Kaszowianka Kaszów 2017-09-30 15:30
54 Wieczysta Kraków Nadwiślan Kraków 2017-09-30 15:30
55 Świt Krzeszowice Piast Wołowice 2017-09-30 15:30
56 Garbarnia II Kraków Prokocim Kraków 2017-10-01 14:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Prokocim Kraków AP Kmita Zabierzów 2017-10-07 15:30
58 Piast Wołowice Garbarnia II Kraków 2017-10-07 15:30
59 Nadwiślan Kraków Świt Krzeszowice 2017-10-07 15:30
60 Kaszowianka Kaszów Wieczysta Kraków 2017-10-08 14:00
61 Iskra Radwanowice Wisła Jeziorzany 2017-10-07 11:00
62 Skawinka Skawina Błękitni Modlnica 2017-10-07 15:00
63 Bronowianka Kraków Borek Kraków 2017-10-07 15:30
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 AP Kmita Zabierzów Borek Kraków 2017-10-14 15:00
65 Błękitni Modlnica Bronowianka Kraków 2017-10-14 15:00
66 Wisła Jeziorzany Skawinka Skawina 2017-10-14 15:00
67 Wieczysta Kraków Iskra Radwanowice 2017-10-14 15:00
68 Świt Krzeszowice Kaszowianka Kaszów 2017-10-14 15:00
69 Garbarnia II Kraków Nadwiślan Kraków 2017-10-15 11:00
70 Prokocim Kraków Piast Wołowice 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Piast Wołowice AP Kmita Zabierzów 2017-10-22 15:00
72 Nadwiślan Kraków Prokocim Kraków 2017-10-21 15:00
73 Kaszowianka Kaszów Garbarnia II Kraków 2017-10-22 14:00
74 Iskra Radwanowice Świt Krzeszowice 2017-10-21 13:00
75 Skawinka Skawina Wieczysta Kraków 2017-10-21 15:00
76 Bronowianka Kraków Wisła Jeziorzany 2017-10-21 15:00
77 Borek Kraków Błękitni Modlnica 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 AP Kmita Zabierzów Błękitni Modlnica 2017-10-28 15:00
79 Wisła Jeziorzany Borek Kraków 2017-10-28 15:00
80 Wieczysta Kraków Bronowianka Kraków 2017-10-28 15:00
81 Świt Krzeszowice Skawinka Skawina 2017-10-28 15:00
82 Garbarnia II Kraków Iskra Radwanowice 2017-10-29 15:00
83 Prokocim Kraków Kaszowianka Kaszów 2017-10-28 15:00
84 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2017-10-29 14:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Nadwiślan Kraków AP Kmita Zabierzów 2017-11-04 13:00
86 Kaszowianka Kaszów Piast Wołowice 2017-11-05 13:30
87 Iskra Radwanowice Prokocim Kraków 2017-11-04 11:00
88 Skawinka Skawina Garbarnia II Kraków 2017-11-04 13:00
89 Bronowianka Kraków Świt Krzeszowice 2017-11-04 13:30
90 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2017-11-04 13:30
91 Błękitni Modlnica Wisła Jeziorzany 2017-11-04 13:30