Klasa Okręgowa Kraków II 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skawinka Skawina 10 27 32-10 9 0 1 5 15 16-2 5 0 0 5 12 16-8 4 0 1
2 Wieczysta Kraków 10 25 33-17 8 1 1 5 12 14-7 4 0 1 5 13 19-10 4 1 0
3 TS Węgrzce 10 22 33-18 7 1 2 6 15 21-9 5 0 1 4 7 12-9 2 1 1
4 Garbarnia II Kraków 10 19 28-13 6 1 3 5 10 16-6 3 1 1 5 9 12-7 3 0 2
5 Borek Kraków 10 16 14-20 5 1 4 4 9 6-6 3 0 1 6 7 8-14 2 1 3
6 Błękitni Modlnica 10 14 21-16 4 2 4 6 10 13-8 3 1 2 4 4 8-8 1 1 2
7 Bronowianka Kraków 10 14 13-19 4 2 4 6 11 9-7 3 2 1 4 3 4-12 1 0 3
8 Świt Krzeszowice 10 13 23-23 4 1 5 4 3 5-7 1 0 3 6 10 18-16 3 1 2
9 Piast Wołowice 10 13 18-19 4 1 5 4 3 9-7 1 0 3 6 10 9-12 3 1 2
10 Nadwiślan Kraków 10 12 15-28 4 0 6 4 6 7-9 2 0 2 6 6 8-19 2 0 4
11 Hutnik II Kraków 10 10 33-32 3 1 6 6 9 27-16 3 0 3 4 1 6-16 0 1 3
12 Prokocim Kraków 10 8 12-16 1 5 4 5 3 7-9 0 3 2 5 5 5-7 1 2 2
13 Wiślanie II Jaśkowice 10 7 13-34 2 1 7 6 4 10-21 1 1 4 4 3 3-13 1 0 3
14 Iskra Radwanowice 10 1 7-30 0 1 9 4 1 5-16 0 1 3 6 0 2-14 0 0 6
kolejka 1 (15-08-2018):
1 TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 2018-08-15 11:00
2 Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 2018-08-15 17:00
Mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego
3 Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borek Kraków 2018-08-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
4 Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 2018-08-15 17:30
5 Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-08-15 17:00
6 Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-05 17:00
7 Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2018-08-15 16:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Skawinka Skawina 4-1 Świt Krzeszowice 2018-08-19 17:00
9 Nadwiślan Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków 2018-08-18 11:00
10 Iskra Radwanowice 0-0 Prokocim Kraków 2018-08-18 17:00
11 Piast Wołowice 1-2 Bronowianka Kraków 2018-08-19 16:00
12 Borek Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2018-08-18 11:00
13 Wieczysta Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 2018-08-18 17:00
Zmiana z 19.08 na 18.08.2018
14 TS Węgrzce 5-3 Hutnik II Kraków 2018-08-18 11:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Hutnik II Kraków 1-4 Skawinka Skawina 2018-08-25 17:00
16 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 TS Węgrzce 2018-08-26 11:00
Zmiana z 26.08 na 27.08.2018, po czym powrót do 26.08
17 Błękitni Modlnica 2-4 Wieczysta Kraków 2018-08-26 17:00
18 Bronowianka Kraków 2-0 Borek Kraków 2018-08-25 17:00
19 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2018-08-25 17:00
20 Garbarnia II Kraków 7-1 Iskra Radwanowice 2018-08-25 12:30
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
21 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Skawinka Skawina 2-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-01 17:00
23 Iskra Radwanowice 1-6 Świt Krzeszowice 2018-09-01 17:00
24 Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2018-09-02 16:00
25 Borek Kraków 1-0 Prokocim Kraków 2018-09-01 11:00
26 Wieczysta Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-09-01 17:00
27 TS Węgrzce 5-1 Błękitni Modlnica 2018-09-02 17:00
28 Hutnik II Kraków 8-1 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-02 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Wiślanie II Jaśkowice 4-3 Skawinka Skawina 2018-09-09 11:00
30 Błękitni Modlnica 6-0 Hutnik II Kraków 2018-09-09 14:30
Wynik z boiska 6-2, po weryfikacji walkower 6-0 na korzyść Błękitnych (nieuprawniony zawodnik w drużynie Hutnika II)
31 Bronowianka Kraków 3-3 TS Węgrzce 2018-09-08 16:30
32 Prokocim Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 2018-09-08 17:00
33 Garbarnia II Kraków 1-3 Borek Kraków 2018-09-09 11:00
34 Świt Krzeszowice 1-2 Piast Wołowice 2018-09-08 17:00
35 Nadwiślan Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 2018-09-08 17:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Skawinka Skawina 2-1 Iskra Radwanowice 2018-09-15 16:30
37 Piast Wołowice 5-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-16 16:00
38 Borek Kraków 2-5 Świt Krzeszowice 2018-09-15 11:00
39 Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 2018-09-15 16:30
40 TS Węgrzce 4-0 Prokocim Kraków 2018-09-15 11:00
41 Hutnik II Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 2018-09-16 16:00
42 Wiślanie II Jaśkowice 1-6 Błękitni Modlnica 2018-09-16 11:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Błękitni Modlnica 2-3 Skawinka Skawina 2018-09-22 16:00
44 Bronowianka Kraków 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-22 16:00
45 Prokocim Kraków 3-3 Hutnik II Kraków 2018-09-22 16:00
46 Garbarnia II Kraków 3-0 TS Węgrzce 2018-09-23 11:00
Decyzją WG MZPN walkower 3-0 na korzyść Garbarnii II (mecz przerwany w 24. minucie po naruszeniu nietykalnościelesnej sędziego)
47 Świt Krzeszowice 1-3 Wieczysta Kraków 2018-09-22 16:00
48 Nadwiślan Kraków 3-0 Borek Kraków 2018-09-22 16:00
49 Iskra Radwanowice 1-5 Piast Wołowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Skawinka Skawina 4-0 Piast Wołowice 2018-09-29 11:00
51 Borek Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-09-29 11:00
52 Wieczysta Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-29 16:00
53 TS Węgrzce 6-2 Świt Krzeszowice 2018-09-29 11:00
54 Hutnik II Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 2018-09-30 16:00
55 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków 2018-09-30 11:00
56 Błękitni Modlnica 1-0 Bronowianka Kraków 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Bronowianka Kraków 1-3 Skawinka Skawina 2018-10-06 15:30
58 Prokocim Kraków 0-0 Błękitni Modlnica 2018-10-06 15:30
59 Garbarnia II Kraków 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-07 11:00
60 Świt Krzeszowice 2-0 Hutnik II Kraków 2018-10-06 15:30
61 Nadwiślan Kraków 2-5 TS Węgrzce 2018-10-06 15:30
62 Iskra Radwanowice 3-5 Wieczysta Kraków 2018-10-06 15:30
63 Piast Wołowice 2-3 Borek Kraków 2018-10-07 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Skawinka Skawina 4-0 Borek Kraków 2018-10-13 15:30
65 Wieczysta Kraków 5-0 Piast Wołowice 2018-10-13 15:30
66 TS Węgrzce 1-0 Iskra Radwanowice 2018-10-13 11:00
67 Hutnik II Kraków 7-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-14 15:00
68 Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Świt Krzeszowice 2018-10-13 15:00
69 Błękitni Modlnica 1-0 Garbarnia II Kraków 2018-10-13 15:30
70 Bronowianka Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2018-10-20 15:00
72 Garbarnia II Kraków Bronowianka Kraków 2018-10-21 11:00
73 Świt Krzeszowice Błękitni Modlnica 2018-10-20 15:00
74 Nadwiślan Kraków Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-20 15:00
75 Iskra Radwanowice Hutnik II Kraków 2018-10-20 15:00
76 Piast Wołowice TS Węgrzce 2018-10-21 15:00
77 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2018-10-20 11:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Skawinka Skawina Wieczysta Kraków 2018-10-27 15:00
79 TS Węgrzce Borek Kraków 2018-10-27 11:00
80 Hutnik II Kraków Piast Wołowice 2018-10-28 14:00
81 Wiślanie II Jaśkowice Iskra Radwanowice 2018-10-27 15:00
82 Błękitni Modlnica Nadwiślan Kraków 2018-10-27 15:00
83 Bronowianka Kraków Świt Krzeszowice 2018-10-27 15:00
84 Prokocim Kraków Garbarnia II Kraków 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Garbarnia II Kraków Skawinka Skawina 2018-11-04 11:00
86 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków 2018-11-03 14:00
87 Nadwiślan Kraków Bronowianka Kraków 2018-11-03 14:00
88 Iskra Radwanowice Błękitni Modlnica 2018-11-03 14:00
89 Piast Wołowice Wiślanie II Jaśkowice 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018
90 Borek Kraków Hutnik II Kraków 2018-11-03 11:00
91 Wieczysta Kraków TS Węgrzce 2018-11-03 14:00