Klasa Okręgowa Kraków III 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Czarni Staniątki 21 50 69-19 15 5 1 10 28 39-6 9 1 0 11 22 30-13 6 4 1
2 Targowianka Targowisko 20 43 42-16 13 4 3 9 17 16-6 5 2 2 11 26 26-10 8 2 1
3 Gdovia Gdów 21 42 46-31 13 3 5 11 20 25-19 6 2 3 10 22 21-12 7 1 2
4 Raba Dobczyce 20 36 48-34 11 3 6 11 17 22-19 5 2 4 9 19 26-15 6 1 2
5 LKS Śledziejowice 21 33 47-28 9 6 6 11 21 37-14 6 3 2 10 12 10-14 3 3 4
6 Dziecanovia Dziekanowice 21 33 49-47 10 3 8 10 18 30-23 6 0 4 11 15 19-24 4 3 4
7 Pasternik Ochojno 21 28 44-51 8 4 9 11 18 26-27 6 0 5 10 10 18-24 2 4 4
8 Orzeł Myślenice 21 25 37-43 7 4 10 11 14 23-18 4 2 5 10 11 14-25 3 2 5
9 Radziszowianka Radziszów 21 22 38-42 5 7 9 10 14 20-18 4 2 4 11 8 18-24 1 5 5
10 Tempo Rzeszotary 21 21 34-53 5 6 10 10 15 24-26 4 3 3 11 6 10-27 1 3 7
11 Gościbia Sułkowice 21 19 38-48 4 7 10 11 8 17-19 1 5 5 10 11 21-29 3 2 5
12 Wiarusy Igołomia 21 19 41-60 5 4 12 8 9 18-22 2 3 3 13 10 23-38 3 1 9
13 Wróblowianka Wróblowice 21 18 23-44 4 6 11 11 10 13-17 2 4 5 10 8 10-27 2 2 6
14 Karpaty Siepraw 21 16 14-54 4 4 13 12 16 13-13 4 4 4 9 0 1-41 0 0 9
kolejka 1 (15-08-2018):
1 Czarni Staniątki 4-1 Wiarusy Igołomia 2018-08-15 17:30
2 Tempo Rzeszotary 3-5 Dziecanovia Dziekanowice 2018-08-15 17:00
3 Targowianka Targowisko 0-1 Gdovia Gdów 2018-08-15 18:00
4 Radziszowianka Radziszów 2-1 Gościbia Sułkowice 2018-08-15 11:00
5 Raba Dobczyce 2-0 Karpaty Siepraw 2018-08-15 17:00
6 Pasternik Ochojno 3-2 Wróblowianka Wróblowice 2018-08-15 15:00
7 Orzeł Myślenice 1-1 LKS Śledziejowice 2018-08-15 17:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Czarni Staniątki 3-1 LKS Śledziejowice 2018-08-18 17:00
9 Wróblowianka Wróblowice 1-2 Orzeł Myślenice 2018-08-18 18:00
10 Karpaty Siepraw 2-0 Pasternik Ochojno 2018-08-19 17:30
11 Gościbia Sułkowice 0-2 Raba Dobczyce 2018-08-18 17:00
12 Gdovia Gdów 2-2 Radziszowianka Radziszów 2018-08-18 17:00
13 Dziecanovia Dziekanowice 0-4 Targowianka Targowisko 2018-08-18 13:00
14 Tempo Rzeszotary 4-2 Wiarusy Igołomia 2018-08-18 17:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Czarni Staniątki 5-0 Tempo Rzeszotary 2018-08-26 11:00
16 Targowianka Targowisko 2-0 Wiarusy Igołomia 2018-08-26 17:00
17 Radziszowianka Radziszów 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 2018-08-25 16:00
18 Raba Dobczyce 0-1 Gdovia Gdów 2018-08-25 17:00
19 Pasternik Ochojno 4-2 Gościbia Sułkowice 2018-08-26 16:00
20 Orzeł Myślenice 4-1 Karpaty Siepraw 2018-08-25 17:00
21 LKS Śledziejowice 6-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Czarni Staniątki 5-0 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-01 11:00
23 Karpaty Siepraw 1-0 LKS Śledziejowice 2018-09-01 17:00
24 Orzeł Myślenice 6-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-01 17:00
25 Gdovia Gdów 2-1 Pasternik Ochojno 2018-09-01 15:00
26 Dziecanovia Dziekanowice 7-4 Raba Dobczyce 2018-09-02 17:00
27 Radziszowianka Radziszów 4-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-01 16:00
28 Tempo Rzeszotary 2-4 Targowianka Targowisko 2018-09-01 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Targowianka Targowisko 1-2 Czarni Staniątki 2018-09-08 17:00
30 Radziszowianka Radziszów 2-2 Tempo Rzeszotary 2018-09-08 17:00
31 Raba Dobczyce 2-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-08 17:00
32 Pasternik Ochojno 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 2018-09-09 16:00
33 Gdovia Gdów 3-1 Orzeł Myślenice 2018-09-08 15:00
34 LKS Śledziejowice 1-3 Gościbia Sułkowice 2018-09-19 17:00
35 Wróblowianka Wróblowice 1-0 Karpaty Siepraw 2018-09-09 11:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Czarni Staniątki 6-0 Karpaty Siepraw 2018-09-15 16:00
37 Gościbia Sułkowice 2-2 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-15 16:00
38 Gdovia Gdów 0-0 LKS Śledziejowice 2018-09-15 16:00
39 Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Orzeł Myślenice 2018-09-16 16:00
40 Pasternik Ochojno 1-3 Wiarusy Igołomia 2018-09-16 16:00
41 Tempo Rzeszotary 2-2 Raba Dobczyce 2018-09-15 17:00
42 Targowianka Targowisko 0-0 Radziszowianka Radziszów 2018-09-15 16:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Radziszowianka Radziszów 0-0 Czarni Staniątki 2018-09-22 16:00
44 Raba Dobczyce 0-3 Targowianka Targowisko 2018-09-22 16:00
45 Pasternik Ochojno 0-1 Tempo Rzeszotary 2018-09-22 16:00
46 Orzeł Myślenice 1-2 Wiarusy Igołomia 2018-09-22 17:00
47 LKS Śledziejowice 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 2018-09-22 16:00
48 Wróblowianka Wróblowice 3-0 Gdovia Gdów 2018-09-22 16:00
49 Karpaty Siepraw 4-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Czarni Staniątki 3-1 Gościbia Sułkowice 2018-09-29 11:00
51 Gdovia Gdów 3-0 Karpaty Siepraw 2018-09-29 15:00
52 Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-09-29 16:00
53 LKS Śledziejowice 3-1 Wiarusy Igołomia 2018-09-29 16:00
54 Tempo Rzeszotary 2-0 Orzeł Myślenice 2018-09-29 16:00
55 Targowianka Targowisko 3-3 Pasternik Ochojno 2018-09-30 16:00
56 Radziszowianka Radziszów 1-0 Raba Dobczyce 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Raba Dobczyce 0-6 Czarni Staniątki 2018-10-06 15:30
58 Pasternik Ochojno 2-1 Radziszowianka Radziszów 2018-10-07 15:30
59 Orzeł Myślenice 3-0 Targowianka Targowisko 2018-10-06 16:00
60 LKS Śledziejowice 1-1 Tempo Rzeszotary 2018-10-06 15:30
61 Wróblowianka Wróblowice 3-3 Wiarusy Igołomia 2018-10-06 16:00
62 Karpaty Siepraw 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-07 16:00
63 Gościbia Sułkowice 1-1 Gdovia Gdów 2018-10-06 16:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Czarni Staniątki 3-0 Gdovia Gdów 2018-10-13 11:00
65 Dziecanovia Dziekanowice 2-3 Gościbia Sułkowice 2018-10-13 16:00
66 Karpaty Siepraw 2-1 Wiarusy Igołomia 2018-10-13 15:30
67 Tempo Rzeszotary 0-0 Wróblowianka Wróblowice 2018-10-13 16:00
68 Targowianka Targowisko 2-0 LKS Śledziejowice 2018-10-14 11:00
69 Radziszowianka Radziszów 3-4 Orzeł Myślenice 2018-10-13 15:00
70 Raba Dobczyce 6-1 Pasternik Ochojno 2018-10-13 15:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Pasternik Ochojno 2-7 Czarni Staniątki 2018-10-21 15:30
72 Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 2018-10-20 15:00
73 LKS Śledziejowice 2-0 Radziszowianka Radziszów 2018-10-20 15:00
74 Wróblowianka Wróblowice 1-3 Targowianka Targowisko 2018-10-21 11:00
75 Karpaty Siepraw 1-1 Tempo Rzeszotary 2018-10-20 15:00
76 Gościbia Sułkowice 1-3 Wiarusy Igołomia 2018-10-20 11:00
77 Gdovia Gdów 1-3 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-20 15:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Czarni Staniątki 5-0 Dziecanovia Dziekanowice 2018-10-27 15:00
79 Gdovia Gdów 5-2 Wiarusy Igołomia 2018-10-27 15:00
80 Tempo Rzeszotary 3-3 Gościbia Sułkowice 2018-10-28 14:00
81 Targowianka Targowisko 5-0 Karpaty Siepraw 2018-10-27 15:00
82 Radziszowianka Radziszów 5-1 Wróblowianka Wróblowice 2018-10-27 15:00
83 Raba Dobczyce 1-1 LKS Śledziejowice 2018-10-28
84 Pasternik Ochojno 8-3 Orzeł Myślenice 2018-10-28
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Orzeł Myślenice 2-2 Czarni Staniątki 2018-11-03 13:00
86 LKS Śledziejowice 3-3 Pasternik Ochojno 2018-11-03 13:30
87 Wróblowianka Wróblowice 1-3 Raba Dobczyce 2018-11-03 14:00
88 Karpaty Siepraw 2-2 Radziszowianka Radziszów 2018-11-03 14:00
89 Gościbia Sułkowice 2-2 Targowianka Targowisko 2018-11-03 14:00
90 Gdovia Gdów 6-2 Tempo Rzeszotary 2018-11-03 14:00
91 Dziecanovia Dziekanowice 6-3 Wiarusy Igołomia 2018-11-03 14:00
kolejka 14 (30-03-2019/31-03-2019):
92 Wiarusy Igołomia 2-2 Czarni Staniątki 2019-03-30 15:00
93 Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Tempo Rzeszotary 2019-03-31 17:00
94 Gdovia Gdów 1-2 Targowianka Targowisko 2019-03-30 14:00
95 Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 2019-03-30 15:00
96 Karpaty Siepraw 0-1 Raba Dobczyce 2019-03-31 17:00
97 Wróblowianka Wróblowice 0-0 Pasternik Ochojno 2019-03-30 16:00
98 LKS Śledziejowice 4-0 Orzeł Myślenice 2019-03-30 15:00
kolejka 15 (06-04-2019/07-04-2019):
99 LKS Śledziejowice 2-0 Czarni Staniątki 2019-04-06 15:00
100 Orzeł Myślenice 0-1 Wróblowianka Wróblowice 2019-04-06 17:00
101 Pasternik Ochojno 1-0 Karpaty Siepraw 2019-04-07 14:30
102 Raba Dobczyce 2-4 Gościbia Sułkowice 2019-04-06 15:00
103 Radziszowianka Radziszów 2-3 Gdovia Gdów 2019-04-07 16:00
104 Targowianka Targowisko 1-0 Dziecanovia Dziekanowice 2019-04-07 15:30
105 Wiarusy Igołomia 2-1 Tempo Rzeszotary 2019-04-07 17:00
kolejka 16 (13-04-2019/14-04-2019):
106 Tempo Rzeszotary 1-5 Czarni Staniątki 2019-04-13 17:00
107 Wiarusy Igołomia 1-3 Targowianka Targowisko 2019-04-14 17:00
108 Dziecanovia Dziekanowice 1-3 Radziszowianka Radziszów 2019-04-13 17:00
109 Gdovia Gdów 1-6 Raba Dobczyce 2019-04-14 16:00
110 Gościbia Sułkowice 0-1 Pasternik Ochojno 2019-04-13 17:00
111 Karpaty Siepraw 0-0 Orzeł Myślenice 2019-04-14 17:00
112 Wróblowianka Wróblowice 0-1 LKS Śledziejowice 2019-04-13 17:00
kolejka 17 (20-04-2019/21-04-2019):
113 Wróblowianka Wróblowice 0-2 Czarni Staniątki 2019-04-20 17:00
114 LKS Śledziejowice 13-0 Karpaty Siepraw 2019-04-20 16:00
115 Gościbia Sułkowice 0-1 Orzeł Myślenice 2019-04-20 17:00
116 Pasternik Ochojno 1-4 Gdovia Gdów 2019-04-22 15:00
117 Raba Dobczyce 5-0 Dziecanovia Dziekanowice 2019-04-20 16:00
118 Wiarusy Igołomia 4-2 Radziszowianka Radziszów 2019-04-20 12:00
119 Targowianka Targowisko 2-0 Tempo Rzeszotary 2019-04-20 15:00
kolejka 18 (27-04-2019/28-04-2019):
120 Czarni Staniątki 0-0 Targowianka Targowisko 2019-04-27 17:00
121 Tempo Rzeszotary 3-2 Radziszowianka Radziszów 2019-04-27 17:00
122 Wiarusy Igołomia 2-6 Raba Dobczyce 2019-04-28 17:00
123 Dziecanovia Dziekanowice 2-4 Pasternik Ochojno 2019-04-27 18:00
124 Orzeł Myślenice 2-5 Gdovia Gdów 2019-04-27 17:30
125 Gościbia Sułkowice 0-2 LKS Śledziejowice 2019-04-27 17:00
126 Karpaty Siepraw 0-2 Wróblowianka Wróblowice 2019-04-28 17:00
kolejka 19 (04-05-2019/05-05-2019):
127 Karpaty Siepraw 0-1 Czarni Staniątki 2019-05-05 17:00
128 Wróblowianka Wróblowice 2-2 Gościbia Sułkowice 2019-05-04 17:00
129 LKS Śledziejowice 0-3 Gdovia Gdów 2019-05-01 11:00
130 Orzeł Myślenice 0-2 Dziecanovia Dziekanowice 2019-05-08 18:00
131 Wiarusy Igołomia 2-2 Pasternik Ochojno 2019-05-04 17:00
132 Raba Dobczyce 3-1 Tempo Rzeszotary 2019-05-04 17:00
133 Radziszowianka Radziszów 0-4 Targowianka Targowisko 2019-05-05 17:00
kolejka 20 (11-05-2019/12-05-2019):
134 Czarni Staniątki 5-3 Radziszowianka Radziszów 2019-05-11 17:00
135 Targowianka Targowisko Raba Dobczyce 2019-05-12 17:30
Mecz się nie odbył z uwagi na zalane boisko
136 Tempo Rzeszotary 4-3 Pasternik Ochojno 2019-05-11 17:00
137 Wiarusy Igołomia 3-3 Orzeł Myślenice 2019-05-12 17:00
138 Dziecanovia Dziekanowice 4-1 LKS Śledziejowice 2019-05-11 18:00
139 Gdovia Gdów 1-0 Wróblowianka Wróblowice 2019-05-11 17:00
140 Gościbia Sułkowice 6-0 Karpaty Siepraw 2019-05-11 17:00
kolejka 21 (18-05-2019/19-05-2019):
141 Gościbia Sułkowice 3-3 Czarni Staniątki 2019-05-18 11:00
142 Karpaty Siepraw 0-3 Gdovia Gdów 2019-05-18 17:00
143 Wróblowianka Wróblowice 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 2019-05-18 17:00
144 Wiarusy Igołomia 2-3 LKS Śledziejowice 2019-05-19 17:30
145 Orzeł Myślenice 3-1 Tempo Rzeszotary 2019-05-18 18:00
146 Pasternik Ochojno 0-1 Targowianka Targowisko 2019-05-18 17:00
147 Raba Dobczyce 1-1 Radziszowianka Radziszów 2019-05-18 17:30
kolejka 22 (25-05-2019/26-05-2019):
148 Czarni Staniątki Raba Dobczyce 2019-06-12 18:00
149 Radziszowianka Radziszów Pasternik Ochojno 2019-06-12 18:00
150 Targowianka Targowisko Orzeł Myślenice 2019-05-26 17:00
151 Tempo Rzeszotary LKS Śledziejowice 2019-06-12 18:00
152 Wiarusy Igołomia Wróblowianka Wróblowice 2019-06-12 18:00
153 Dziecanovia Dziekanowice Karpaty Siepraw 2019-06-12 18:00
154 Gdovia Gdów Gościbia Sułkowice 2019-06-12 18:00
kolejka 23 (01-06-2019/02-06-2019):
155 Gdovia Gdów Czarni Staniątki 2019-06-02 16:00
156 Gościbia Sułkowice Dziecanovia Dziekanowice 2019-06-01 17:00
157 Wiarusy Igołomia Karpaty Siepraw 2019-06-02 17:30
158 Wróblowianka Wróblowice Tempo Rzeszotary 2019-06-01 17:00
159 LKS Śledziejowice Targowianka Targowisko 2019-06-01 17:00
160 Orzeł Myślenice Radziszowianka Radziszów 2019-06-01 18:00
161 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce 2019-06-02 16:00
kolejka 24 (08-06-2019/09-06-2019):
162 Czarni Staniątki Pasternik Ochojno 2019-06-08 11:00
163 Raba Dobczyce Orzeł Myślenice 2019-06-08 17:30
164 Radziszowianka Radziszów LKS Śledziejowice 2019-06-08 17:00
165 Targowianka Targowisko Wróblowianka Wróblowice 2019-06-09 18:00
166 Tempo Rzeszotary Karpaty Siepraw 2019-06-08 17:00
167 Wiarusy Igołomia Gościbia Sułkowice 2019-06-08 18:00
168 Dziecanovia Dziekanowice Gdovia Gdów 2019-06-08 16:00
kolejka 25 (15-06-2019/16-06-2019):
169 Dziecanovia Dziekanowice Czarni Staniątki 2019-06-15 17:00
170 Wiarusy Igołomia Gdovia Gdów 2019-06-15 17:00
171 Gościbia Sułkowice Tempo Rzeszotary 2019-06-15 17:00
172 Karpaty Siepraw Targowianka Targowisko 2019-06-15 17:00
173 Wróblowianka Wróblowice Radziszowianka Radziszów 2019-06-15 17:00
174 LKS Śledziejowice Raba Dobczyce 2019-06-15 17:00
175 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno 2019-06-15 17:00
kolejka 26 (22-06-2019/23-06-2019):
176 Czarni Staniątki Orzeł Myślenice 2019-06-22 17:00
177 Pasternik Ochojno LKS Śledziejowice 2019-06-22 17:00
178 Raba Dobczyce Wróblowianka Wróblowice 2019-06-22 17:00
179 Radziszowianka Radziszów Karpaty Siepraw 2019-06-22 17:00
180 Targowianka Targowisko Gościbia Sułkowice 2019-06-22 17:00
181 Tempo Rzeszotary Gdovia Gdów 2019-06-22 17:00
182 Wiarusy Igołomia Dziecanovia Dziekanowice 2019-06-22 17:00