MLJS, gr. spadkowa 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sokół Słopnice 16 34 51-26 10 4 2 9 20 33-14 6 2 1 7 14 18-12 4 2 1
2 Puszcza Niepołomice 16 33 37-17 10 3 3 8 17 20-6 5 2 1 8 16 17-11 5 1 2
3 Soła Oświęcim 16 29 34-24 9 2 5 8 18 20-9 6 0 2 8 11 14-15 3 2 3
4 Dunajec Zakliczyn 15 25 28-17 7 4 4 8 13 15-9 4 1 3 7 12 13-8 3 3 1
5 MKS SMS Kraków 16 23 32-27 7 2 7 8 13 15-13 4 1 3 8 10 17-14 3 1 4
6 Krakus Nowa Huta 16 23 25-30 7 2 7 7 13 13-11 4 1 2 9 10 12-19 3 1 5
7 MKS Nowa Proszowianka 16 19 31-39 6 1 9 9 13 23-19 4 1 4 7 6 8-20 2 0 5
8 Wolania Wola Rzędzińska 15 16 24-44 5 1 9 6 4 8-15 1 1 4 9 12 16-29 4 0 5
9 MKS Trzebinia-Siersza 16 15 27-37 4 3 9 8 14 18-9 4 2 2 8 1 9-28 0 1 7
10 Zatorzanka Zator 16 9 24-52 3 0 13 8 3 14-29 1 0 7 8 6 10-23 2 0 6
kolejka 0 (20-08-2016/02-04-2017):
1 MKS Nowa Proszowianka 5-2 Krakus Nowa Huta 2016-08-24 12:00
2 Zatorzanka Zator 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 2016-08-24 17:00
3 MKS Trzebinia-Siersza 1-1 Sokół Słopnice 2016-08-28 11:00
4 Soła Oświęcim 3-0 Zatorzanka Zator 2016-08-28 11:00
5 Puszcza Niepołomice 0-3 Sokół Słopnice 2016-08-31 17:00
6 Puszcza Niepołomice 4-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-09-03 11:00
7 Wolania Wola Rzędzińska 0-2 Soła Oświęcim 2016-09-03 11:00
8 MKS SMS Kraków 2-3 Sokół Słopnice 2016-09-03 12:00
9 MKS Nowa Proszowianka 1-2 Zatorzanka Zator 2016-09-07 16:30
10 MKS SMS Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice 2016-09-07 19:30
11 Wolania Wola Rzędzińska 2-1 MKS Nowa Proszowianka 2016-09-10 11:00
12 MKS Trzebinia-Siersza 4-2 MKS SMS Kraków 2016-09-11 11:00
13 Krakus Nowa Huta 4-2 Zatorzanka Zator 2016-09-17 10:00
14 Dunajec Zakliczyn 1-1 Sokół Słopnice 2016-09-17 10:30
15 MKS Nowa Proszowianka 3-0 Soła Oświęcim 2016-09-17 16:00
16 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Krakus Nowa Huta 2016-09-24 11:00
17 Puszcza Niepołomice 4-1 Dunajec Zakliczyn 2016-09-24 11:30
18 Krakus Nowa Huta 1-1 Soła Oświęcim 2016-10-01 10:00
19 Dunajec Zakliczyn 4-0 MKS Trzebinia-Siersza 2016-10-01 12:00
20 Dunajec Zakliczyn 1-0 MKS SMS Kraków 2016-10-05 16:00
21 Wolania Wola Rzędzińska 1-4 Zatorzanka Zator 2016-10-15 11:00
22 Krakus Nowa Huta 2-0 MKS Nowa Proszowianka 2016-10-15 13:00
23 Sokół Słopnice 1-3 Puszcza Niepołomice 2016-10-15 15:30
24 Zatorzanka Zator 0-6 Soła Oświęcim 2016-10-18 15:30
25 Sokół Słopnice 4-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-10-22 15:30
26 Sokół Słopnice 3-3 MKS SMS Kraków 2016-10-28 14:00
27 MKS Trzebinia-Siersza 2-0 Puszcza Niepołomice 2016-10-30 10:00
28 Soła Oświęcim 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 2016-10-30 11:00
29 Puszcza Niepołomice 1-0 MKS SMS Kraków 2016-11-05 10:00
30 Zatorzanka Zator 3-4 MKS Nowa Proszowianka 2016-11-06 12:00
31 MKS Nowa Proszowianka 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 2016-11-12 11:00
32 MKS SMS Kraków 3-1 MKS Trzebinia-Siersza 2016-11-16 15:30
33 MKS SMS Kraków 0-3 Dunajec Zakliczyn 2016-11-19 12:00
34 Sokół Słopnice 2-2 Dunajec Zakliczyn 2017-03-18 10:00
35 Zatorzanka Zator 3-1 Krakus Nowa Huta 2017-03-18 11:00
36 Soła Oświęcim 5-0 MKS Nowa Proszowianka 2017-03-19 11:00
37 Krakus Nowa Huta 3-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-03-25 12:00
38 Dunajec Zakliczyn 3-0 Puszcza Niepołomice 2017-03-27 16:30
Na boisku 1-4, po weryfikacji walkower 3-0 dla Dunajca (gra nieuprawnionego zawodnika)
39 Soła Oświęcim 3-1 Krakus Nowa Huta 2017-04-01 10:00
40 MKS Trzebinia-Siersza 0-0 Dunajec Zakliczyn 2017-04-02 11:00
kolejka 1 (08-04-2017/09-04-2017):
1 Puszcza Niepołomice 3-0 Zatorzanka Zator 2017-04-09 10:00
2 Soła Oświęcim 1-0 MKS SMS Kraków 2017-04-10 16:00
Boisko w Rajsku, ul. Szeroka 13
3 MKS Nowa Proszowianka 2-3 Sokół Słopnice 2017-04-08 13:00
4 Krakus Nowa Huta 3-2 MKS Trzebinia-Siersza 2017-04-09 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00, mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
5 Dunajec Zakliczyn 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 2017-04-08 11:00
kolejka 2 (13-04-2017):
6 Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Puszcza Niepołomice 2017-04-13 13:30
7 Soła Oświęcim 0-2 Dunajec Zakliczyn 2017-04-13 15:00
Na boisku LKS Zaborzanka w Zaborzu, ul. Grojecka 5
8 Zatorzanka Zator 2-4 Sokół Słopnice 2017-04-13 10:00
9 Krakus Nowa Huta 0-2 MKS SMS Kraków 2017-04-13 10:00
10 MKS Trzebinia-Siersza 6-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-04-13 11:00
kolejka 3 (22-04-2017/23-04-2017):
11 Puszcza Niepołomice 0-0 Krakus Nowa Huta 2017-04-23 10:00
12 Sokół Słopnice 8-1 Soła Oświęcim 2017-04-22 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
13 Dunajec Zakliczyn 0-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-04-22 11:00
14 Wolania Wola Rzędzińska 3-3 MKS Trzebinia-Siersza 2017-04-22 10:00
15 MKS SMS Kraków 4-0 Zatorzanka Zator 2017-04-23 09:00
Zmiana z 24.04 na 23.04.2017 godz. 9:00
kolejka 4 (29-04-2017/30-04-2017):
16 MKS Nowa Proszowianka 2-5 Puszcza Niepołomice 2017-05-24 18:00
Zmiana z 30.04 na 24.05.2017
17 Soła Oświęcim 3-1 MKS Trzebinia-Siersza 2017-05-17 18:00
Boisko LKS Zaborzanka w Zaborzu nie nadawało się do gry i sędzia nie dopuścił do gry. Nowy termin to 17.05.2017, boisko w Zaborzu
18 Zatorzanka Zator 1-4 Dunajec Zakliczyn 2017-05-01 13:00
Zmiana z 29.04 na 1.05.2017
19 MKS SMS Kraków 4-2 Wolania Wola Rzędzińska 2017-04-30 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00
20 Sokół Słopnice 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-04-29 10:00
Zmiana gospodarza
kolejka 5 (06-05-2017/07-05-2017):
21 Sokół Słopnice 6-2 Wolania Wola Rzędzińska 2017-05-06 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
22 Dunajec Zakliczyn 3-4 Krakus Nowa Huta 2017-05-06 11:00
23 MKS Trzebinia-Siersza 3-1 Zatorzanka Zator 2017-05-07 11:00
24 MKS Nowa Proszowianka 1-5 MKS SMS Kraków 2017-05-06 10:00
25 Puszcza Niepołomice 1-1 Soła Oświęcim 2017-05-07 10:00
kolejka 6 (13-05-2017/14-05-2017):
26 Zatorzanka Zator 1-2 Puszcza Niepołomice 2017-05-13 10:00
27 MKS SMS Kraków 0-3 Soła Oświęcim 2017-05-15 16:00
28 Sokół Słopnice 2-1 MKS Nowa Proszowianka 2017-05-13 10:00
29 MKS Trzebinia-Siersza 0-1 Krakus Nowa Huta 2017-05-14 11:00
30 Wolania Wola Rzędzińska Dunajec Zakliczyn 2017-06-07 18:30
Z powodu zalania boiska zmiana terminu z 13.05 na 7.06.2017,
kolejka 7 (20-05-2017/21-05-2017):
31 Puszcza Niepołomice 7-1 Wolania Wola Rzędzińska 2017-05-21 14:00
32 Dunajec Zakliczyn 2-0 Soła Oświęcim 2017-05-20 11:00
33 Sokół Słopnice 4-1 Zatorzanka Zator 2017-05-21 10:00
Zmiana z 20.05 na 21.05.2017
34 MKS SMS Kraków 1-0 Krakus Nowa Huta 2017-05-22 16:00
35 MKS Nowa Proszowianka 4-1 MKS Trzebinia-Siersza 2017-05-20 10:00
Zmiana godziny z 13:00 na 14:00, a następnie z 21.05 na 20.05.2017 godz. 10:00
kolejka 8 (27-05-2017/28-05-2017):
36 Krakus Nowa Huta 0-4 Puszcza Niepołomice 2017-05-27 13:00
37 Soła Oświęcim 4-3 Sokół Słopnice 2017-05-27 11:00
38 MKS Nowa Proszowianka 1-1 Dunajec Zakliczyn 2017-05-27 13:00
39 MKS Trzebinia-Siersza 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 2017-05-28 10:00
40 Zatorzanka Zator 3-5 MKS SMS Kraków 2017-05-27 10:00
kolejka 9 (03-06-2017/04-06-2017):
41 Puszcza Niepołomice MKS Nowa Proszowianka 2017-06-04 14:00
42 MKS Trzebinia-Siersza Soła Oświęcim 2017-06-04 10:00
43 Dunajec Zakliczyn Zatorzanka Zator
44 Wolania Wola Rzędzińska MKS SMS Kraków 2017-06-03 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
45 Krakus Nowa Huta Sokół Słopnice 2017-06-03 10:00
kolejka 10 (10-06-2017/11-06-2017):
46 Wolania Wola Rzędzińska Sokół Słopnice 2017-06-11 12:00
47 Krakus Nowa Huta Dunajec Zakliczyn 2017-06-11 12:00
48 Zatorzanka Zator MKS Trzebinia-Siersza 2017-06-11 12:00
49 MKS SMS Kraków MKS Nowa Proszowianka 2017-06-11 12:00
50 Soła Oświęcim Puszcza Niepołomice 2017-06-11 12:00