Małopolska Liga Młodzików 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła SA Kraków 10 23 27-3 7 2 1 6 16 12-0 5 1 0 4 7 15-3 2 1 1
2 Sandecja Nowy Sącz 9 20 40-8 6 2 1 7 17 34-7 5 2 0 2 3 6-1 1 0 1
3 AS Progres Kraków 10 20 21-4 5 5 0 4 10 12-2 3 1 0 6 10 9-2 2 4 0
4 Krakus Nowa Huta 10 19 22-12 6 1 3 4 10 12-3 3 1 0 6 9 10-9 3 0 3
5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 9 18 19-10 6 0 3 4 9 6-3 3 0 1 5 9 13-7 3 0 2
6 Okocimski Brzesko 10 16 25-21 5 1 4 5 9 13-12 3 0 2 5 7 12-9 2 1 2
7 Tarnovia Tarnów 10 16 14-17 4 4 2 6 11 10-8 3 2 1 4 5 4-9 1 2 1
8 PUKS Karol Wadowice 10 14 21-15 4 2 4 5 10 15-4 3 1 1 5 4 6-11 1 1 3
9 Dunajec Nowy Sącz 10 13 15-23 4 1 5 4 10 8-2 3 1 0 6 3 7-21 1 0 5
10 Pcimianka Pcim 10 11 15-16 3 2 5 5 5 7-8 1 2 2 5 6 8-8 2 0 3
11 AP Wisła Czarny Dunajec 8 10 8-11 2 4 2 3 4 2-2 1 1 1 5 6 6-9 1 3 1
12 ZSS Unia Tarnów 10 4 7-25 1 1 8 6 3 6-13 1 0 5 4 1 1-12 0 1 3
13 Bronowianka Kraków 9 3 4-34 1 0 8 3 0 1-12 0 0 3 6 3 3-22 1 0 5
14 Sokół Stary Sącz 9 1 4-43 0 1 8 5 1 3-25 0 1 4 4 0 1-18 0 0 4
Karol Wadowice rozgrywa mecze na boisku LKS Dąb Tomice; AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
kolejka 1 (23-08-2017):
1 ZSS Unia Tarnów 2-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-24 13:30
Zmiana z 23.08 na 24.08.2017 (udział AP 21 w turnieju organizowanym przez Spartę Praga)
2 Wisła SA Kraków 0-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-23 15:00
3 Tarnovia Tarnów 0-0 AS Progres Kraków 2017-08-23 14:00
4 Sokół Stary Sącz 1-2 Bronowianka Kraków 2017-08-23 18:00
Zmiana godziny z 12:00 na 18:00
5 Sandecja Nowy Sącz 7-2 Dunajec Nowy Sącz 2017-08-23 17:00
Sandecja gra mecze na boisku przy ul. Kilińskiego 47
6 PUKS Karol Wadowice 4-0 Krakus Nowa Huta 2017-08-23 18:00
Karol Wadowice rozgrywa mecze na boisku LKS Dąb Tomice
7 Pcimianka Pcim 2-4 Okocimski Brzesko 2017-08-23 10:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 Okocimski Brzesko 1-6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-27 10:00
zmiana gospodarza i zmiana z 26.08 na 27.08.2017
9 Krakus Nowa Huta 4-0 Pcimianka Pcim 2017-08-26 11:00
Mecz na boisku Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego
10 Dunajec Nowy Sącz 3-1 PUKS Karol Wadowice 2017-08-26 13:00
11 Sandecja Nowy Sącz 11-0 Bronowianka Kraków 2017-08-26 17:00
Zmiana gospodarza
12 AS Progres Kraków 6-1 Sokół Stary Sącz 2017-08-27 14:00
13 AP Wisła Czarny Dunajec 0-0 Tarnovia Tarnów 2017-08-27 10:00
Mecz na Stadionie Miejskim w Nowym Targu
14 ZSS Unia Tarnów 0-3 Wisła SA Kraków 2017-09-28 15:00
Zmiana z 27.08 na 28.09.2017 z uwagi na udział Wisły z Międzynarodowym Turnieju im. Adama Grabki (26-27.08 na stadionie przy ul. Reymonta 22)
kolejka 3 (30-08-2017):
15 Wisła SA Kraków 1-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-30 14:00
16 Tarnovia Tarnów 2-0 ZSS Unia Tarnów 2017-08-29 14:00
Zmiana z 30.08 na 29.08.2017
17 Sokół Stary Sącz 2-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-30 12:00
18 Sandecja Nowy Sącz 1-1 AS Progres Kraków 2017-08-30 17:00
19 PUKS Karol Wadowice 2-1 Bronowianka Kraków 2017-08-30 18:00
20 Pcimianka Pcim 3-1 Dunajec Nowy Sącz 2017-08-30 11:00
21 Okocimski Brzesko 1-4 Krakus Nowa Huta 2017-08-30 12:30
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-0 Krakus Nowa Huta 2017-09-04 16:30
Zgoda na udział Krakusa w turnieju międzynarodowym; zmiana z 2.09 na 4.09.2017 - mecz na boisku Krakusa
23 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Okocimski Brzesko 2017-09-02 10:00
24 Bronowianka Kraków 0-3 Pcimianka Pcim 2017-09-02 13:00
25 AS Progres Kraków 2-0 PUKS Karol Wadowice 2017-09-02 16:00
26 AP Wisła Czarny Dunajec Sandecja Nowy Sącz 2017-10-25 15:00
Zgoda na wyjazd Sandecji na turniej do Berlina; stąd zmiana terminu z 6.09 na 25.10.2017
27 ZSS Unia Tarnów 3-0 Sokół Stary Sącz 2017-09-03 13:00
28 Wisła SA Kraków 6-0 Tarnovia Tarnów 2017-09-02 13:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Tarnovia Tarnów 0-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-10 10:00
30 Sokół Stary Sącz 0-10 Wisła SA Kraków 2017-09-09 12:00
31 Sandecja Nowy Sącz 7-0 ZSS Unia Tarnów 2017-09-09 10:00
32 PUKS Karol Wadowice 1-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-09 11:00
33 Pcimianka Pcim 0-0 AS Progres Kraków 2017-09-09 10:00
34 Okocimski Brzesko 4-0 Bronowianka Kraków 2017-09-09 12:30
35 Krakus Nowa Huta 5-2 Dunajec Nowy Sącz 2017-09-10 10:30
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-1 Dunajec Nowy Sącz 2017-09-16 10:00
37 Bronowianka Kraków 1-4 Krakus Nowa Huta 2017-09-16 12:00
38 AS Progres Kraków 1-1 Okocimski Brzesko 2017-09-16 16:00
39 AP Wisła Czarny Dunajec 1-0 Pcimianka Pcim 2017-09-17 10:00
40 ZSS Unia Tarnów 1-2 PUKS Karol Wadowice 2017-09-17 13:00
41 Wisła SA Kraków 1-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-16 15:00
42 Tarnovia Tarnów 2-0 Sokół Stary Sącz 2017-09-17 10:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Sokół Stary Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-11 12:00
Zmiana z 22.09 na 11.11.2017
44 Sandecja Nowy Sącz 2-2 Tarnovia Tarnów 2017-09-27 16:30
Mecz przez sędziów odwołany w dn. 23.09; nowy termin to 27.09.2017
45 PUKS Karol Wadowice 1-1 Wisła SA Kraków 2017-10-03 16:00
Zmiana z 23.09 na 3.10.2017
46 Pcimianka Pcim 1-1 ZSS Unia Tarnów 2017-10-04 16:30
Zmiana z 23.09 na 3.10.2017, a następnie na 4.10.2017
47 Okocimski Brzesko 5-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-03 17:00
Zmiana z 23.09 na 3.10.2017
48 Krakus Nowa Huta 1-1 AS Progres Kraków 2017-10-04 16:00
Zmiana z 24.09 na 4.10.2017
49 Dunajec Nowy Sącz 2-0 Bronowianka Kraków 2017-10-04 16:00
Zmiana z 23.09.2017 na 4.10.2017
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2017-10-01 10:00
51 AS Progres Kraków 3-0 Dunajec Nowy Sącz 2017-09-30 16:00
52 AP Wisła Czarny Dunajec 1-2 Krakus Nowa Huta 2017-09-30 10:30
53 ZSS Unia Tarnów 0-4 Okocimski Brzesko 2017-10-01 13:00
54 Wisła SA Kraków 3-0 Pcimianka Pcim 2017-09-30 15:00
55 Tarnovia Tarnów 2-2 PUKS Karol Wadowice 2017-10-01 10:00
56 Sokół Stary Sącz 0-6 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-30 10:00
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-09 16:30
Zmiana z 8.10 na 9.10.2017
58 PUKS Karol Wadowice 7-0 Sokół Stary Sącz 2017-10-07 11:00
59 Pcimianka Pcim 1-2 Tarnovia Tarnów 2017-10-07 10:00
60 Okocimski Brzesko 2-1 Wisła SA Kraków 2017-10-07 10:00
61 Krakus Nowa Huta 2-0 ZSS Unia Tarnów 2017-10-08 10:30
62 Dunajec Nowy Sącz 1-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-07 10:00
63 Bronowianka Kraków 0-5 AS Progres Kraków 2017-10-07 10:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-2 AS Progres Kraków 2017-10-15 12:00
65 AP Wisła Czarny Dunajec Bronowianka Kraków 2017-11-07 15:00
zmiana z 14.10 na 7.11.2017
66 ZSS Unia Tarnów 0-1 Dunajec Nowy Sącz 2017-10-15 13:00
67 Wisła SA Kraków 1-0 Krakus Nowa Huta 2017-10-14 15:00
Mecz na boisku Nadwiślanu, ul. Koletek 20
68 Tarnovia Tarnów 4-3 Okocimski Brzesko 2017-10-16 15:30
zmiana z 15.10 na 16.10.2017
69 Sokół Stary Sącz 0-5 Pcimianka Pcim 2017-10-13 17:00
zmiana z 14.10 na 13.10.2017
70 Sandecja Nowy Sącz 3-1 PUKS Karol Wadowice 2017-10-14 16:00
zmiana z 15.10 na 14.10.2017
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 PUKS Karol Wadowice Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-21 11:00
72 Pcimianka Pcim Sandecja Nowy Sącz 2017-10-20 16:00
Zmiana z 21.10 na 20.10.2017
73 Okocimski Brzesko Sokół Stary Sącz 2017-10-21 12:30
74 Krakus Nowa Huta Tarnovia Tarnów 2017-10-21 09:00
Zmiana godziny z 13:00 na 9:00
75 Dunajec Nowy Sącz Wisła SA Kraków 2017-10-21 10:00
76 Bronowianka Kraków ZSS Unia Tarnów 2017-10-21 12:00
77 AS Progres Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-21 14:00
kolejka 12 (28-10-2017):
78 Akademia Piłkarska 21 Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-29 12:00
79 ZSS Unia Tarnów AS Progres Kraków 2017-10-29 13:00
80 Wisła SA Kraków Bronowianka Kraków 2017-10-28 12:30
81 Tarnovia Tarnów Dunajec Nowy Sącz 2017-10-29 10:00
82 Sokół Stary Sącz Krakus Nowa Huta 2017-10-28 12:00
83 Sandecja Nowy Sącz Okocimski Brzesko 2017-10-27 16:00
84 PUKS Karol Wadowice Pcimianka Pcim 2017-10-28 10:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Pcimianka Pcim Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-05 09:30
Zmiana z 4.11 na 5.11.2017
86 Okocimski Brzesko PUKS Karol Wadowice 2017-11-04 10:30
87 Krakus Nowa Huta Sandecja Nowy Sącz 2017-11-05 11:00
88 Dunajec Nowy Sącz Sokół Stary Sącz 2017-11-04 10:00
89 Bronowianka Kraków Tarnovia Tarnów 2017-11-04 12:00
90 AS Progres Kraków Wisła SA Kraków 2017-11-04 15:00
91 AP Wisła Czarny Dunajec ZSS Unia Tarnów 2017-11-04 10:00