Małopolska Liga Młodzików 1 liga 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Okocimski KS Brzesko 6 16 16-5 5 1 0 3 9 8-2 3 0 0 3 7 8-3 2 1 0
2 Sandecja Nowy Sącz 6 12 19-13 4 0 2 4 9 16-9 3 0 1 2 3 3-4 1 0 1
3 Krakus Nowa Huta 6 12 9-6 4 0 2 2 3 3-5 1 0 1 4 9 6-1 3 0 1
4 Wisła Kraków 6 8 8-10 2 2 2 4 5 3-3 1 2 1 2 3 5-7 1 0 1
5 Tarnovia 6 8 6-8 2 2 2 3 7 2-0 2 1 0 3 1 4-8 0 1 2
6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6 4 7-10 1 1 4 4 3 7-9 1 0 3 2 1 0-1 0 1 1
7 PUKS Karol Wadowice 6 4 6-12 1 1 4 2 1 0-3 0 1 1 4 3 6-9 1 0 3
8 AS Progres Kraków 6 4 5-12 1 1 4 2 3 3-3 1 0 1 4 1 2-9 0 1 3
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Wisła Kraków 0-1 PUKS Karol Wadowice 2018-04-18 17:30
Zmiana z 24.03 na 18.04.2018
2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-2 Krakus Nowa Huta 2018-03-24 09:00
Mecz na sztucznej trawie Hutnika, ul. Ptaszyckiego 4
3 Sandecja Nowy Sącz 5-1 AS Progres Kraków 2018-04-11 17:00
Zmiana z 25.03 na 11.04.2018
4 Tarnovia 0-0 Okocimski KS Brzesko 2018-04-18 17:30
Zmiana z 24.03 na 18.04.2018
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Okocimski KS Brzesko 2-1 PUKS Karol Wadowice 2018-03-29 10:00
Zmiana gospodarza
6 AS Progres Kraków 3-2 Tarnovia 2018-03-29 10:00
7 Krakus Nowa Huta 3-1 Sandecja Nowy Sącz 2018-03-29 14:00
Zmiana godziny z 16:00 na 13:00, a następnie z 13:00 na 14:00; mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego (obiekt Hutnika)
8 Wisła Kraków 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-03-29 12:30
Zmiana godziny z 15:00 na 12:30
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-1 PUKS Karol Wadowice 2018-04-03 15:00
Zmiana boiska, mecz na obiekcie ze sztuczną trawą Hutnika przy ul. Ptaszyckiego
10 Sandecja Nowy Sącz 3-4 Wisła Kraków 2018-04-04 17:00
Zmiana z 3.04 na 4.04.2018
11 Tarnovia 1-0 Krakus Nowa Huta 2018-04-03 12:00
12 Okocimski KS Brzesko 2-0 AS Progres Kraków 2018-04-03 16:30
Zmiana godziny z 13:00 na 16:30
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 PUKS Karol Wadowice 0-0 AS Progres Kraków 2018-04-07 11:00
14 Krakus Nowa Huta 0-4 Okocimski KS Brzesko 2018-04-08 16:00
Zmiana godziny z 15:00 na 16:00, mecz na sztucznej trawie SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
15 Wisła Kraków 1-1 Tarnovia 2018-04-07 10:00
16 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2018-04-19 16:00
Zmiana z 8.04 na 18.04.2018; następnie z 18.04 na 19.04.2018
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 Sandecja Nowy Sącz 4-3 PUKS Karol Wadowice 2018-04-15 17:00
18 Tarnovia 1-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-04-14 10:00
19 Okocimski KS Brzesko 4-1 Wisła Kraków 2018-04-13 17:00
Za zgodą obu klubów mecz w piątek
20 AS Progres Kraków 0-1 Krakus Nowa Huta 2018-04-14 12:00
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 PUKS Karol Wadowice 0-3 Krakus Nowa Huta 2018-04-21 11:00
22 Wisła Kraków 2-1 AS Progres Kraków 2018-04-21 16:00
Zmiana godziny z 13:00 na 16:00
23 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-4 Okocimski KS Brzesko 2018-04-21 16:30
24 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Tarnovia 2018-04-22 17:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 Tarnovia PUKS Karol Wadowice 2018-04-28 10:00
26 Okocimski KS Brzesko Sandecja Nowy Sącz 2018-04-27 17:30
Za zgodą obu klubów mecz w piątek
27 AS Progres Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-04-29 10:00
28 Krakus Nowa Huta Wisła Kraków
kolejka 8 (01-05-2018/03-05-2018):
29 PUKS Karol Wadowice Wisła Kraków 2018-05-01 11:00
30 Krakus Nowa Huta Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-01 10:00
31 AS Progres Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-05-03 14:00
Zmiana z 1.05 na 3.05.2018
32 Okocimski KS Brzesko Tarnovia 2018-05-02 10:00
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 PUKS Karol Wadowice Okocimski KS Brzesko 2018-05-05 11:00
Zmiana gospodarza
34 Tarnovia AS Progres Kraków 2018-05-05 12:00
35 Sandecja Nowy Sącz Krakus Nowa Huta 2018-05-06 17:00
36 Akademia Piłkarska 21 Kraków Wisła Kraków 2018-05-05 10:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 PUKS Karol Wadowice Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-12 11:30
38 Wisła Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-05-12 14:00
39 Krakus Nowa Huta Tarnovia 2018-05-13 13:00
40 AS Progres Kraków Okocimski KS Brzesko 2018-05-12 16:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 AS Progres Kraków PUKS Karol Wadowice 2018-05-19 16:00
42 Okocimski KS Brzesko Krakus Nowa Huta 2018-05-23 18:00
Zmiana z 19.05 na 23.05.2018
43 Tarnovia Wisła Kraków 2018-05-19 10:00
44 Sandecja Nowy Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-19 17:30
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 PUKS Karol Wadowice Sandecja Nowy Sącz 2018-05-27 15:00
Zmiana z 26.05 na 27.05.2018
46 Akademia Piłkarska 21 Kraków Tarnovia 2018-05-26 14:30
47 Wisła Kraków Okocimski KS Brzesko 2018-05-26 10:00
48 Krakus Nowa Huta AS Progres Kraków 2018-05-27 13:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Krakus Nowa Huta PUKS Karol Wadowice 2018-06-03 10:00
50 AS Progres Kraków Wisła Kraków 2018-06-01 15:00
51 Okocimski KS Brzesko Akademia Piłkarska 21 Kraków
52 Tarnovia Sandecja Nowy Sącz 2018-06-03 18:00
Zmiana z 2.06 na 3.06.2018
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 PUKS Karol Wadowice Tarnovia 2018-06-10 12:00
54 Sandecja Nowy Sącz Okocimski KS Brzesko 2018-06-10 12:00
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków AS Progres Kraków 2018-06-10 12:00
56 Wisła Kraków Krakus Nowa Huta 2018-06-10 12:00