MLM - 2. Liga 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
kolejka 1 (15-08-2018):
1 Akademia Piłkarska 21 Kraków Fablok Chrzanów 2018-09-12 16:00
2 AS Progres Kraków Cracovia 2018-08-15 13:00
Zmiana godziny z 16:00 na 13:00
3 UKS Górnik Libiąż Beskidzka AP Ropa 2018-09-12 17:00
4 Unia Tarnów Pcimianka Pcim 2018-09-11 17:30
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
5 Fablok Chrzanów Pcimianka Pcim 2018-09-05 17:30
6 Beskidzka AP Ropa Unia Tarnów 2018-09-05 17:30
7 UKS Górnik Libiąż Cracovia 2018-10-10 16:00
Mecz przełożony na inny termin z uwagi na powołanie 5 zawodników Górnika na obóz w Suchej Beskidzkiej (organizowany przez MZPN); zmiana gospodarza
8 Akademia Piłkarska 21 Kraków AS Progres Kraków 2018-08-19 12:30
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
9 AS Progres Kraków Fablok Chrzanów 2018-08-25 13:00
10 UKS Górnik Libiąż Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-09-18 16:30
11 Unia Tarnów Cracovia 2018-08-25 13:00
12 Pcimianka Pcim Beskidzka AP Ropa 2018-08-21 10:00
kolejka 4 (29-08-2018):
13 Fablok Chrzanów Beskidzka AP Ropa 2018-08-29 17:30
14 Cracovia Pcimianka Pcim 2018-08-29 14:00
15 Akademia Piłkarska 21 Kraków Unia Tarnów 2018-08-29 10:00
16 AS Progres Kraków UKS Górnik Libiąż 2018-08-29 17:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
17 UKS Górnik Libiąż Fablok Chrzanów 2018-09-01 10:00
18 Unia Tarnów AS Progres Kraków 2018-09-01 13:00
19 Pcimianka Pcim Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-09-01 13:30
20 Beskidzka AP Ropa Cracovia 2018-09-01 12:30
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
21 Fablok Chrzanów Cracovia 2018-09-09 10:00
22 Akademia Piłkarska 21 Kraków Beskidzka AP Ropa 2018-09-08 10:00
23 AS Progres Kraków Pcimianka Pcim 2018-09-08 13:00
24 UKS Górnik Libiąż Unia Tarnów 2018-09-08 10:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
25 Unia Tarnów Fablok Chrzanów 2018-09-15 10:30
26 Pcimianka Pcim UKS Górnik Libiąż 2018-09-15 16:00
27 Beskidzka AP Ropa AS Progres Kraków 2018-09-15 12:30
28 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-09-15 14:00
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
29 Fablok Chrzanów Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-09-23 10:00
30 Cracovia AS Progres Kraków 2018-09-22 14:00
31 Beskidzka AP Ropa UKS Górnik Libiąż 2018-09-22 12:00
32 Pcimianka Pcim Unia Tarnów 2018-09-22 13:00
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
33 Pcimianka Pcim Fablok Chrzanów 2018-09-30 14:00
34 Unia Tarnów Beskidzka AP Ropa 2018-09-30 10:30
35 Cracovia UKS Górnik Libiąż 2018-09-29 10:00
36 AS Progres Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-09-29 13:00
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
37 Fablok Chrzanów AS Progres Kraków 2018-10-06 10:00
38 Akademia Piłkarska 21 Kraków UKS Górnik Libiąż 2018-10-06 10:00
39 Cracovia Unia Tarnów 2018-10-06 14:00
40 Beskidzka AP Ropa Pcimianka Pcim 2018-10-06 12:00
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
41 Beskidzka AP Ropa Fablok Chrzanów 2018-10-13 12:30
42 Pcimianka Pcim Cracovia 2018-10-13 10:00
43 Unia Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-10-13 10:30
44 UKS Górnik Libiąż AS Progres Kraków 2018-10-13 10:00
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
45 Fablok Chrzanów UKS Górnik Libiąż 2018-10-20 10:00
46 AS Progres Kraków Unia Tarnów 2018-10-20 13:00
47 Akademia Piłkarska 21 Kraków Pcimianka Pcim 2018-10-20 10:00
48 Cracovia Beskidzka AP Ropa 2018-10-20 14:00
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
49 Cracovia Fablok Chrzanów 2018-10-27 14:00
50 Beskidzka AP Ropa Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-10-27 12:00
51 Pcimianka Pcim AS Progres Kraków 2018-10-27 10:00
52 Unia Tarnów UKS Górnik Libiąż 2018-10-27 10:30
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
53 Fablok Chrzanów Unia Tarnów 2018-11-03 11:00
54 UKS Górnik Libiąż Pcimianka Pcim 2018-11-03 10:00
55 AS Progres Kraków Beskidzka AP Ropa 2018-11-03 13:00
56 Akademia Piłkarska 21 Kraków Cracovia 2018-11-03 10:00