Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 1 liga 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia 6 14 18-4 4 2 0 4 10 16-3 3 1 0 2 4 2-1 1 1 0
2 Beskid Andrychów 6 10 9-8 3 1 2 2 4 2-1 1 1 0 4 6 7-7 2 0 2
3 AS Progres Kraków 6 9 14-9 2 3 1 3 4 6-4 1 1 1 3 5 8-5 1 2 0
4 Limanovia 6 9 12-20 3 0 3 3 6 9-10 2 0 1 3 3 3-10 1 0 2
5 Krakus Nowa Huta 6 8 11-7 2 2 2 2 3 5-1 1 0 1 4 5 6-6 1 2 1
6 Unia Tarnów 6 8 10-8 2 2 2 3 5 4-3 1 2 0 3 3 6-5 1 0 2
7 Sokół Stary Sącz 6 7 8-15 2 1 3 3 6 6-5 2 0 1 3 1 2-10 0 1 2
8 Tarnovia 6 1 2-13 0 1 5 4 1 2-7 0 1 3 2 0 0-6 0 0 2
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Cracovia 7-0 Sokół Stary Sącz 2018-03-25 10:30
2 Tarnovia 1-2 Beskid Andrychów 2018-04-10 17:00
Zmiana z 24.03 na 10.04.2018
3 Limanovia 4-3 Unia Tarnów 2018-03-24 15:30
Zmiana gospodarza i godziny z 10:00 na 15:30
4 AS Progres Kraków 3-3 Krakus Nowa Huta 2018-03-24 09:00
Zmiana godziny z 10:00 na 9:00
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Sokół Stary Sącz 2-1 Krakus Nowa Huta 2018-03-29 11:00
6 Limanovia 2-5 AS Progres Kraków 2018-03-29 10:00
7 Beskid Andrychów 1-0 Unia Tarnów 2018-03-29 13:30
Zmiana godziny z 15:00 na 13:30
8 Cracovia 3-0 Tarnovia 2018-03-29 11:00
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Tarnovia 1-1 Sokół Stary Sącz 2018-04-03 10:00
10 Unia Tarnów 1-1 Cracovia 2018-04-17 15:00
Zmiana z 3.04 na 17.04.2018
11 AS Progres Kraków 0-1 Beskid Andrychów 2018-04-03 10:00
12 Krakus Nowa Huta 5-0 Limanovia 2018-04-03 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Sokół Stary Sącz 1-2 Limanovia 2018-04-07 11:00
14 Beskid Andrychów 1-1 Krakus Nowa Huta 2018-04-07 10:00
15 Cracovia 2-2 AS Progres Kraków 2018-04-07 11:00
16 Tarnovia 0-3 Unia Tarnów 2018-04-07 10:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 Unia Tarnów 2-1 Sokół Stary Sącz 2018-04-14 10:00
18 AS Progres Kraków 3-0 Tarnovia 2018-04-13 17:30
Zmiana z 14.04 na 13.04.2018
19 Krakus Nowa Huta 0-1 Cracovia 2018-04-14 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30; mecz na sztucznej trawie boiska Hutnika przy ul. Ptaszyckiego 4
20 Limanovia 3-2 Beskid Andrychów 2018-04-14 10:00
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Sokół Stary Sącz 3-2 Beskid Andrychów 2018-04-21 11:00
22 Cracovia 4-1 Limanovia 2018-04-21 15:00
23 Tarnovia 0-1 Krakus Nowa Huta 2018-04-21 10:00
24 Unia Tarnów 1-1 AS Progres Kraków 2018-04-21 10:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 AS Progres Kraków Sokół Stary Sącz 2018-04-28 11:00
26 Krakus Nowa Huta Unia Tarnów 2018-04-29 10:00
27 Limanovia Tarnovia 2018-04-28 10:00
28 Beskid Andrychów Cracovia 2018-04-28 10:00
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Sokół Stary Sącz Cracovia 2018-05-01 11:00
30 Beskid Andrychów Tarnovia 2018-05-03 10:00
31 Unia Tarnów Limanovia 2018-05-01 10:00
Zmiana gospodarza
32 Krakus Nowa Huta AS Progres Kraków 2018-05-02 09:00
Godzina 9:00 za zgodą obu klubów
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Krakus Nowa Huta Sokół Stary Sącz 2018-05-05 10:00
34 AS Progres Kraków Limanovia 2018-05-05 10:00
35 Unia Tarnów Beskid Andrychów 2018-05-05 10:00
36 Tarnovia Cracovia 2018-05-05 10:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Sokół Stary Sącz Tarnovia 2018-05-12 10:00
38 Cracovia Unia Tarnów 2018-05-12 10:30
39 Beskid Andrychów AS Progres Kraków 2018-05-12 10:00
40 Limanovia Krakus Nowa Huta 2018-05-12 10:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Limanovia Sokół Stary Sącz 2018-05-19 10:00
42 Krakus Nowa Huta Beskid Andrychów 2018-05-19 15:00
43 AS Progres Kraków Cracovia 2018-05-20 10:00
44 Unia Tarnów Tarnovia 2018-05-19 10:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Sokół Stary Sącz Unia Tarnów 2018-05-26 11:00
46 Tarnovia AS Progres Kraków 2018-05-26 10:00
47 Cracovia Krakus Nowa Huta 2018-05-26 10:30
48 Beskid Andrychów Limanovia 2018-05-26 10:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Beskid Andrychów Sokół Stary Sącz 2018-06-02 10:00
50 Limanovia Cracovia 2018-06-02 10:00
51 Krakus Nowa Huta Tarnovia 2018-06-02 10:00
52 AS Progres Kraków Unia Tarnów 2018-06-01 17:00
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Sokół Stary Sącz AS Progres Kraków 2018-06-10 10:00
54 Unia Tarnów Krakus Nowa Huta 2018-06-10 10:00
55 Tarnovia Limanovia 2018-06-10 10:00
56 Cracovia Beskid Andrychów 2018-06-10 10:00