Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 2 liga 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Glinik Gorlice 14 31 41-16 10 1 3 7 21 27-2 7 0 0 7 10 14-14 3 1 3
2 Unia Oświęcim 14 31 43-22 10 1 3 7 21 27-5 7 0 0 7 10 16-17 3 1 3
3 Górnik Wieliczka 14 29 39-21 9 2 3 7 16 24-12 5 1 1 7 13 15-9 4 1 2
4 Okocimski Brzesko 14 23 37-27 6 5 3 7 14 18-10 4 2 1 7 9 19-17 2 3 2
5 PUKS Karol Wadowice 14 18 14-18 5 3 6 7 9 6-7 2 3 2 7 9 8-11 3 0 4
6 Orzeł Myślenice 14 16 20-31 5 1 8 7 6 8-16 2 0 5 7 10 12-15 3 1 3
7 Puszcza Niepołomice 14 6 24-44 2 0 12 7 3 14-25 1 0 6 7 3 10-19 1 0 6
8 Wolania Wola Rzędzińska 14 6 12-51 1 3 10 7 2 6-23 0 2 5 7 4 6-28 1 1 5
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Orzeł Myślenice 1-4 Unia Oświęcim 2018-04-24 17:00
Zmiana z 25.03 na 24.04.2018
2 Puszcza Niepołomice 4-8 Okocimski Brzesko 2018-05-08 17:30
Za zgodą klubów zmiana z 25.03 na 8.05.2018
3 PUKS Karol Wadowice 0-1 Górnik Wieliczka 2018-05-09 17:00
Zmiana z 24.03 na 9.05.2018
4 Wolania Wola Rzędzińska 0-7 Glinik Gorlice 2018-04-24 17:00
Zmiana z 24.03 na 24.04.2018
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Unia Oświęcim 3-1 Glinik Gorlice 2018-03-29 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
6 Górnik Wieliczka 8-1 Wolania Wola Rzędzińska 2018-03-29 14:00
7 Okocimski Brzesko 3-1 PUKS Karol Wadowice 2018-03-29 12:00
8 Orzeł Myślenice 1-0 Puszcza Niepołomice 2018-03-29 16:30
Mecz na sztucznej trawie
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Puszcza Niepołomice 5-3 Unia Oświęcim 2018-04-03 15:30
10 PUKS Karol Wadowice 1-3 Orzeł Myślenice 2018-05-23 18:00
Zmiana z 3.04 na 23.05.2018
11 Okocimski Brzesko 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-03 15:00
Zmiana gospodarza
12 Glinik Gorlice 1-0 Górnik Wieliczka 2018-04-03 12:00
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Unia Oświęcim 3-2 Górnik Wieliczka 2018-04-11 17:00
Zmiana z 7.04 na 11.04.2018
14 Okocimski Brzesko 4-0 Glinik Gorlice 2018-04-07 12:00
15 Orzeł Myślenice 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-08 11:00
16 Puszcza Niepołomice 0-1 PUKS Karol Wadowice 2018-04-07 11:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 PUKS Karol Wadowice 0-0 Unia Oświęcim 2018-04-14 11:00
18 Wolania Wola Rzędzińska 0-4 Puszcza Niepołomice 2018-04-14 10:00
Na boisku w Tarnowcu k. Tarnowa, ul. Sportowa 29
19 Glinik Gorlice 4-0 Orzeł Myślenice 2018-04-14 12:00
20 Górnik Wieliczka 2-2 Okocimski Brzesko 2018-04-13 18:00
Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce, ul. Bogucka 6
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Unia Oświęcim 3-0 Okocimski Brzesko 2018-04-21 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
22 Orzeł Myślenice 1-4 Górnik Wieliczka 2018-04-22 11:00
23 Puszcza Niepołomice 0-3 Glinik Gorlice 2018-04-21 16:30
24 PUKS Karol Wadowice 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-21 11:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Unia Oświęcim 2018-04-28 10:00
26 Glinik Gorlice 3-0 PUKS Karol Wadowice 2018-04-28 12:00
27 Górnik Wieliczka 3-2 Puszcza Niepołomice 2018-04-28 14:00
28 Okocimski Brzesko 0-0 Orzeł Myślenice 2018-04-28 13:00
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Unia Oświęcim 5-0 Orzeł Myślenice 2018-05-01 10:00
30 Okocimski Brzesko 4-1 Puszcza Niepołomice 2018-05-01 12:00
Zmiana godziny z 13:00 na 12:00; mecz na głównym boisku przy ul. Okocimskiej 34
31 Górnik Wieliczka 2-1 PUKS Karol Wadowice 2018-05-02 13:00
Brak terminu; propozycja Górnika 2.05, godz. 13:00; 23.04.2018 WG MZPN ustalił termin z urzędu na 1.05.2018, godz. 11:00; następnie zmiana z 1.05 na 2.05.2018
32 Glinik Gorlice 7-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-05-01 12:00
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Glinik Gorlice 5-0 Unia Oświęcim 2018-05-05 12:00
34 Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Górnik Wieliczka 2018-05-05 10:00
35 PUKS Karol Wadowice 1-1 Okocimski Brzesko 2018-05-05 15:00
36 Puszcza Niepołomice 1-4 Orzeł Myślenice 2018-05-06 12:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Unia Oświęcim 5-2 Puszcza Niepołomice 2018-05-12 10:00
38 Orzeł Myślenice 1-2 PUKS Karol Wadowice 2018-05-13 11:00
39 Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Okocimski Brzesko 2018-05-12 15:00
Zmiana gospodarza
40 Górnik Wieliczka 6-1 Glinik Gorlice 2018-05-13 13:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Górnik Wieliczka 0-3 Unia Oświęcim 2018-05-20 15:30
42 Glinik Gorlice 3-2 Okocimski Brzesko 2018-05-19 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
43 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 Orzeł Myślenice 2018-05-19 10:00
44 PUKS Karol Wadowice 2-1 Puszcza Niepołomice 2018-05-19 15:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Unia Oświęcim 1-0 PUKS Karol Wadowice 2018-05-26 10:00
46 Puszcza Niepołomice 3-4 Wolania Wola Rzędzińska 2018-05-25 18:30
47 Orzeł Myślenice 0-1 Glinik Gorlice 2018-05-26 11:00
Zmiana z 27.05 na 26.05.2018
48 Okocimski Brzesko 1-4 Górnik Wieliczka 2018-05-26 12:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Okocimski Brzesko 5-3 Unia Oświęcim 2018-06-02 13:00
50 Górnik Wieliczka 3-2 Orzeł Myślenice 2018-06-02 14:00
51 Glinik Gorlice 4-0 Puszcza Niepołomice 2018-06-02 12:00
52 Wolania Wola Rzędzińska 1-3 PUKS Karol Wadowice 2018-06-02 15:00
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Unia Oświęcim 7-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-06-10 10:00
mecz na boisku w Zaborzu, ul. Grojecka 5
54 PUKS Karol Wadowice 1-1 Glinik Gorlice 2018-06-10 10:00
55 Puszcza Niepołomice 1-2 Górnik Wieliczka 2018-06-10 10:00
56 Orzeł Myślenice 3-5 Okocimski Brzesko 2018-06-10 10:00