Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 2 liga 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Glinik Gorlice 6 12 16-7 4 0 2 2 6 5-0 2 0 0 4 6 11-7 2 0 2
2 Unia Oświęcim 5 10 12-8 3 1 1 3 9 9-3 3 0 0 2 1 3-5 0 1 1
3 Okocimski Brzesko 5 8 10-7 2 2 1 3 7 8-2 2 1 0 2 1 2-5 0 1 1
4 Górnik Wieliczka 5 7 16-8 2 1 2 2 4 10-3 1 1 0 3 3 6-5 1 0 2
5 PUKS Karol Wadowice 4 7 3-3 2 1 1 2 4 1-0 1 1 0 2 3 2-3 1 0 1
6 Puszcza Niepołomice 5 6 9-8 2 0 3 3 3 5-7 1 0 2 2 3 4-1 1 0 1
7 Orzeł Myślenice 4 6 3-8 2 0 2 3 6 3-4 2 0 1 1 0 0-4 0 0 1
8 Wolania Wola Rzędzińska 6 1 2-22 0 1 5 2 0 0-11 0 0 2 4 1 2-11 0 1 3
kolejka 1 (24-03-2018/25-03-2018):
1 Orzeł Myślenice Unia Oświęcim 2018-04-24 17:00
Zmiana z 25.03 na 24.04.2018
2 Puszcza Niepołomice Okocimski Brzesko 2018-05-08 17:30
Za zgodą klubów zmiana z 25.03 na 8.05.2018
3 PUKS Karol Wadowice Górnik Wieliczka 2018-05-09 17:00
Zmiana z 24.03 na 9.05.2018
4 Wolania Wola Rzędzińska 0-7 Glinik Gorlice 2018-04-24 17:00
Zmiana z 24.03 na 24.04.2018
kolejka 2 (29-03-2018):
5 Unia Oświęcim 3-1 Glinik Gorlice 2018-03-29 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
6 Górnik Wieliczka 8-1 Wolania Wola Rzędzińska 2018-03-29 14:00
7 Okocimski Brzesko 3-1 PUKS Karol Wadowice 2018-03-29 12:00
8 Orzeł Myślenice 1-0 Puszcza Niepołomice 2018-03-29 16:30
Mecz na sztucznej trawie
kolejka 3 (03-04-2018):
9 Puszcza Niepołomice 5-3 Unia Oświęcim 2018-04-03 15:30
10 PUKS Karol Wadowice Orzeł Myślenice 2018-05-23 18:00
Zmiana z 3.04 na 23.05.2018
11 Okocimski Brzesko 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-03 15:00
Zmiana gospodarza
12 Glinik Gorlice 1-0 Górnik Wieliczka 2018-04-03 12:00
kolejka 4 (07-04-2018/08-04-2018):
13 Unia Oświęcim 3-2 Górnik Wieliczka 2018-04-11 17:00
Zmiana z 7.04 na 11.04.2018
14 Okocimski Brzesko 4-0 Glinik Gorlice 2018-04-07 12:00
15 Orzeł Myślenice 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-08 11:00
16 Puszcza Niepołomice 0-1 PUKS Karol Wadowice 2018-04-07 11:00
kolejka 5 (14-04-2018/15-04-2018):
17 PUKS Karol Wadowice 0-0 Unia Oświęcim 2018-04-14 11:00
18 Wolania Wola Rzędzińska 0-4 Puszcza Niepołomice 2018-04-14 10:00
Na boisku w Tarnowcu k. Tarnowa, ul. Sportowa 29
19 Glinik Gorlice 4-0 Orzeł Myślenice 2018-04-14 12:00
20 Górnik Wieliczka 2-2 Okocimski Brzesko 2018-04-13 18:00
Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce, ul. Bogucka 6
kolejka 6 (21-04-2018/22-04-2018):
21 Unia Oświęcim 3-0 Okocimski Brzesko 2018-04-21 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
22 Orzeł Myślenice 1-4 Górnik Wieliczka 2018-04-22 11:00
23 Puszcza Niepołomice 0-3 Glinik Gorlice 2018-04-21 16:30
24 PUKS Karol Wadowice 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 2018-04-21 11:00
kolejka 7 (28-04-2018/29-04-2018):
25 Wolania Wola Rzędzińska Unia Oświęcim 2018-04-28 10:00
26 Glinik Gorlice PUKS Karol Wadowice 2018-04-28 12:00
27 Górnik Wieliczka Puszcza Niepołomice 2018-04-28 14:00
28 Okocimski Brzesko Orzeł Myślenice 2018-04-28 13:00
kolejka 8 (01-05-2018):
29 Unia Oświęcim Orzeł Myślenice 2018-05-01 10:00
30 Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice 2018-05-01 13:00
31 Górnik Wieliczka PUKS Karol Wadowice 2018-05-01 11:00
Brak terminu; propozycja Górnika 2.05, godz. 13:00; 23.04.2018 WG MZPN ustalił termin z urzędu na 1.05.2018, godz. 11:00
32 Glinik Gorlice Wolania Wola Rzędzińska 2018-05-01 12:00
kolejka 9 (05-05-2018/06-05-2018):
33 Glinik Gorlice Unia Oświęcim 2018-05-05 12:00
34 Wolania Wola Rzędzińska Górnik Wieliczka 2018-05-05 10:00
35 PUKS Karol Wadowice Okocimski Brzesko 2018-05-05 15:00
36 Puszcza Niepołomice Orzeł Myślenice 2018-05-06 12:00
kolejka 10 (12-05-2018/13-05-2018):
37 Unia Oświęcim Puszcza Niepołomice 2018-05-12 10:00
38 Orzeł Myślenice PUKS Karol Wadowice 2018-05-13 11:00
39 Wolania Wola Rzędzińska Okocimski Brzesko 2018-05-12 15:00
Zmiana gospodarza
40 Górnik Wieliczka Glinik Gorlice 2018-05-13 13:00
kolejka 11 (19-05-2018/20-05-2018):
41 Górnik Wieliczka Unia Oświęcim 2018-05-20 15:30
42 Glinik Gorlice Okocimski Brzesko 2018-05-19 12:00
43 Wolania Wola Rzędzińska Orzeł Myślenice 2018-05-19 10:00
44 PUKS Karol Wadowice Puszcza Niepołomice 2018-05-19 15:00
kolejka 12 (26-05-2018/27-05-2018):
45 Unia Oświęcim PUKS Karol Wadowice 2018-05-26 10:00
46 Puszcza Niepołomice Wolania Wola Rzędzińska 2018-05-25 18:30
47 Orzeł Myślenice Glinik Gorlice 2018-05-27 11:00
48 Okocimski Brzesko Górnik Wieliczka 2018-05-26 12:00
kolejka 13 (02-06-2018/03-06-2018):
49 Okocimski Brzesko Unia Oświęcim 2018-06-02 13:00
50 Górnik Wieliczka Orzeł Myślenice 2018-06-02 14:00
51 Glinik Gorlice Puszcza Niepołomice 2018-06-02 12:00
52 Wolania Wola Rzędzińska PUKS Karol Wadowice 2018-06-02 15:00
kolejka 14 (09-06-2018/10-06-2018):
53 Unia Oświęcim Wolania Wola Rzędzińska 2018-06-10 10:00
54 PUKS Karol Wadowice Glinik Gorlice 2018-06-10 10:00
55 Puszcza Niepołomice Górnik Wieliczka 2018-06-10 10:00
56 Orzeł Myślenice Okocimski Brzesko 2018-06-10 10:00