Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
kolejka 1 (23-08-2017):
1 Cracovia Kraków MOSiR Bochnia 2017-08-23 10:30
2 Tarnovia Tarnów Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-23 10:00
3 AS Progres Kraków Puszcza Niepołomice 2017-08-23 18:00
4 Akademia Piłkarska 21 Kraków Beskid Andrychów 2017-08-23 14:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
5 Limanovia Limanowa Sokół Stary Sącz 2017-08-23 17:00
Limanovia gra na stadionie Płomienia Limanowa, ul. Michała Dudka 12
6 Orzeł Myślenice PUKS Karol Wadowice 2017-08-23 17:30
7 Unia Tarnów Krakus Nowa Huta 2017-08-23 10:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 MOSiR Bochnia Krakus Nowa Huta 2017-08-26 10:00
9 PUKS Karol Wadowice Unia Tarnów 2017-08-26 14:30
Karol gra mecze na obiektach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Skawcach
10 Sokół Stary Sącz Orzeł Myślenice 2017-08-26 12:00
11 Beskid Andrychów Limanovia Limanowa 2017-08-26 11:00
12 Puszcza Niepołomice Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-26 11:00
13 Wolania Wola Rzędzińska AS Progres Kraków 2017-08-26 15:00
14 Cracovia Kraków Tarnovia Tarnów 2017-08-27 10:30
kolejka 3 (30-08-2017):
15 Tarnovia Tarnów MOSiR Bochnia 2017-08-30 15:30
16 AS Progres Kraków Cracovia Kraków 2017-08-30 18:00
17 Akademia Piłkarska 21 Kraków Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-30 14:00
18 Limanovia Limanowa Puszcza Niepołomice 2017-08-30 17:00
19 Orzeł Myślenice Beskid Andrychów 2017-08-30 17:30
20 Unia Tarnów Sokół Stary Sącz 2017-08-30 10:00
21 Krakus Nowa Huta PUKS Karol Wadowice 2017-08-30 10:00
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 MOSiR Bochnia PUKS Karol Wadowice 2017-09-02 10:00
23 Sokół Stary Sącz Krakus Nowa Huta 2017-09-02 12:00
24 Beskid Andrychów Unia Tarnów 2017-09-02 10:00
25 Puszcza Niepołomice Orzeł Myślenice 2017-09-02 13:00
26 Wolania Wola Rzędzińska Limanovia Limanowa 2017-09-02 15:00
27 Cracovia Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-03 10:30
28 Tarnovia Tarnów AS Progres Kraków 2017-09-02 10:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 AS Progres Kraków MOSiR Bochnia 2017-09-10 10:00
30 Akademia Piłkarska 21 Kraków Tarnovia Tarnów 2017-09-09 12:00
31 Limanovia Limanowa Cracovia Kraków 2017-09-09 10:00
32 Orzeł Myślenice Wolania Wola Rzędzińska 2017-09-09 11:00
33 Unia Tarnów Puszcza Niepołomice 2017-09-09 10:00
34 Krakus Nowa Huta Beskid Andrychów 2017-09-09 10:00
35 PUKS Karol Wadowice Sokół Stary Sącz 2017-09-10 10:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 MOSiR Bochnia Sokół Stary Sącz 2017-09-16 10:00
37 Beskid Andrychów PUKS Karol Wadowice 2017-09-17 11:00
38 Puszcza Niepołomice Krakus Nowa Huta 2017-09-16 17:00
39 Wolania Wola Rzędzińska Unia Tarnów
40 Cracovia Kraków Orzeł Myślenice
41 Tarnovia Tarnów Limanovia Limanowa 2017-09-16 10:00
42 AS Progres Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-16 10:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków MOSiR Bochnia 2017-09-23 12:00
44 Limanovia Limanowa AS Progres Kraków 2017-09-23 10:00
45 Orzeł Myślenice Tarnovia Tarnów 2017-09-23 11:00
46 Unia Tarnów Cracovia Kraków 2017-09-23 10:00
47 Krakus Nowa Huta Wolania Wola Rzędzińska 2017-09-23 10:30
48 PUKS Karol Wadowice Puszcza Niepołomice 2017-09-24 10:00
49 Sokół Stary Sącz Beskid Andrychów 2017-09-23 12:00
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 MOSiR Bochnia Beskid Andrychów 2017-09-30 10:00
51 Puszcza Niepołomice Sokół Stary Sącz 2017-09-30 11:00
52 Wolania Wola Rzędzińska PUKS Karol Wadowice 2017-09-30 11:00
53 Krakus Nowa Huta Cracovia Kraków 2017-09-30 10:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
54 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 2017-09-30 12:00
55 AS Progres Kraków Orzeł Myślenice 2017-09-30 12:00
56 Akademia Piłkarska 21 Kraków Limanovia Limanowa 2017-09-30 10:00
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Limanovia Limanowa MOSiR Bochnia 2017-10-07 10:00
58 Orzeł Myślenice Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-07 11:00
59 Unia Tarnów AS Progres Kraków 2017-10-07 10:00
60 Krakus Nowa Huta Tarnovia Tarnów 2017-10-07 10:00
61 PUKS Karol Wadowice Cracovia Kraków 2017-10-07 14:30
62 Sokół Stary Sącz Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-07 12:00
63 Beskid Andrychów Puszcza Niepołomice 2017-10-08 11:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 MOSiR Bochnia Puszcza Niepołomice 2017-10-13 16:30
65 Wolania Wola Rzędzińska Beskid Andrychów 2017-10-14 11:00
66 Cracovia Kraków Sokół Stary Sącz 2017-10-15 10:30
67 Tarnovia Tarnów PUKS Karol Wadowice 2017-10-14 10:00
68 AS Progres Kraków Krakus Nowa Huta 2017-10-15 10:00
69 Akademia Piłkarska 21 Kraków Unia Tarnów 2017-10-14 10:00
70 Limanovia Limanowa Orzeł Myślenice 2017-10-14 10:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Orzeł Myślenice MOSiR Bochnia 2017-10-21 11:00
72 Unia Tarnów Limanovia Limanowa 2017-10-21 10:00
73 Krakus Nowa Huta Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-22 10:00
74 PUKS Karol Wadowice AS Progres Kraków 2017-10-21 10:00
75 Sokół Stary Sącz Tarnovia Tarnów 2017-10-21 12:00
76 Beskid Andrychów Cracovia Kraków 2017-10-22 11:00
77 Puszcza Niepołomice Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-21 11:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 MOSiR Bochnia Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-29 10:00
79 Cracovia Kraków Puszcza Niepołomice 2017-10-28 10:30
80 Tarnovia Tarnów Beskid Andrychów 2017-10-28 10:00
81 AS Progres Kraków Sokół Stary Sącz 2017-10-28 12:00
82 Akademia Piłkarska 21 Kraków PUKS Karol Wadowice 2017-10-28 10:00
83 Limanovia Limanowa Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
84 Orzeł Myślenice Unia Tarnów 2017-10-29 11:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Unia Tarnów MOSiR Bochnia 2017-11-04 11:00
86 Krakus Nowa Huta Orzeł Myślenice 2017-11-04 10:00
87 PUKS Karol Wadowice Limanovia Limanowa 2017-11-04 10:00
88 Sokół Stary Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-04 12:00
89 Beskid Andrychów AS Progres Kraków 2017-11-04 11:00
90 Puszcza Niepołomice Tarnovia Tarnów 2017-11-05 10:30
91 Wolania Wola Rzędzińska Cracovia Kraków 2017-11-03 14:00