Małopolska Liga Trampkarzy (2004), gr. 1 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Bronowianka Kraków 11 30 55-10 10 0 1 5 15 34-5 5 0 0 6 15 21-5 5 0 1
2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11 30 57-3 10 0 1 5 12 25-2 4 0 1 6 18 32-1 6 0 0
3 Sandecja Nowy Sącz 11 26 31-9 8 2 1 7 18 14-7 6 0 1 4 8 17-2 2 2 0
4 MKS Trzebinia 11 20 38-17 6 2 3 6 13 31-10 4 1 1 5 7 7-7 2 1 2
5 AP Wisła Czarny Dunajec 11 16 33-27 5 1 5 5 10 13-8 3 1 1 6 6 20-19 2 0 4
6 Cracovia 11 16 38-18 5 1 5 1 0 2-3 0 0 1 10 16 36-15 5 1 4
7 ZSS Unia Tarnów 11 14 16-16 4 2 5 7 10 9-7 3 1 3 4 4 7-9 1 1 2
8 Turbacz Mszana Dolna 11 10 16-22 3 1 7 6 7 11-9 2 1 3 5 3 5-13 1 0 4
9 Krakus Nowa Huta 11 10 31-50 3 1 7 6 7 14-24 2 1 3 5 3 17-26 1 0 4
10 Unia Oświęcim 11 10 13-28 3 1 7 7 7 4-15 2 1 4 4 3 9-13 1 0 3
11 Hutnik Kraków 11 7 15-26 2 1 8 5 6 14-11 2 0 3 6 1 1-15 0 1 5
12 Victoria 1918 Jaworzno 11 0 0-123 0 0 11 6 0 0-74 0 0 6 5 0 0-49 0 0 5
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZSS Unia Tarnów 0-2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-11 11:00
Z uwagi na udział w turnieju AP 21 mecz przełożony
2 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-26 10:00
Mecz na boisku w Pyzówce k. Nowego Targu
3 Unia Oświęcim 0-3 Bronowianka Kraków 2017-08-26 10:00
4 Turbacz Mszana Dolna 1-2 Cracovia 2017-09-06 18:00
Mecz przełożony na 6.09.2017
5 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Hutnik Kraków 2017-08-26 10:00
6 MKS Trzebinia 7-2 Krakus Nowa Huta 2017-08-27 10:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11-1 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 10:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
8 Hutnik Kraków 0-1 MKS Trzebinia 2017-09-02 10:00
9 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Cracovia 2017-09-03 11:00
Zmiana gospodarza
10 Bronowianka Kraków 4-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-02 10:00
11 AP Wisła Czarny Dunajec 3-1 Unia Oświęcim 2017-09-02 13:00
12 ZSS Unia Tarnów 4-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-09-02 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Victoria 1918 Jaworzno 0-16 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-09 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
14 Unia Oświęcim 2-1 ZSS Unia Tarnów 2017-09-09 10:00
15 Turbacz Mszana Dolna 1-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-09 15:30
Zmiana godziny z 10:00 na 15:30
16 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Bronowianka Kraków 2017-09-09 13:00
17 MKS Trzebinia 2-2 Cracovia 2017-09-10 10:00
18 Krakus Nowa Huta 2-0 Hutnik Kraków 2017-09-09 12:30
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 Hutnik Kraków 2017-09-16 12:00
20 Krakus Nowa Huta 1-6 Cracovia 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza, mecz na boisku Krakus
21 Bronowianka Kraków 4-3 MKS Trzebinia 2017-09-16 10:00
22 AP Wisła Czarny Dunajec 0-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-17 12:30
23 ZSS Unia Tarnów 3-0 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-16 12:00
Na boisku wynik 2-4, po weryfikacji walkower 3-0 dla Unii
24 Victoria 1918 Jaworzno 0-6 Unia Oświęcim 2017-09-16 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Unia Oświęcim 0-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-18 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin 18.10.2017
26 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-11 12:00
Mecz z 23.09 odwołany; ustalony przez WG MZPN termin zaległego meczu to 11.11.2017, godz. 12:00; 11 listopada brak gości, walkower
27 Sandecja Nowy Sącz 2-0 ZSS Unia Tarnów 2017-09-24 10:00
28 MKS Trzebinia 3-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-31 15:00
mecz z 24.09.2017 odwołany
29 Krakus Nowa Huta 1-10 Bronowianka Kraków 2017-10-17 16:30
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin - 17.10.2017
30 Hutnik Kraków 0-3 Cracovia 2017-09-23 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 Akademia Piłkarska 21 Kraków 4-0 Cracovia 2017-10-01 12:00
32 Bronowianka Kraków 4-0 Hutnik Kraków 2017-09-30 10:00
33 AP Wisła Czarny Dunajec 5-3 Krakus Nowa Huta 2017-09-30 13:00
34 ZSS Unia Tarnów 1-2 MKS Trzebinia 2017-10-01 09:00
Zmiana z 30.09 na 1.10.2017
35 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-30 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
36 Unia Oświęcim 0-3 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-30 10:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Turbacz Mszana Dolna 1-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-08 10:00
38 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Unia Oświęcim 2017-10-07 13:00
zmiana z 8.10 na 7.10.2017
39 MKS Trzebinia 16-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-08 10:00
40 Krakus Nowa Huta 4-4 ZSS Unia Tarnów 2017-10-07 12:30
41 Hutnik Kraków 5-4 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-07 18:00
zmiana godziny z 17:00 na 18:00
42 Cracovia 2-3 Bronowianka Kraków 2017-10-08 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 14:00; mecz na boisku SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 16:30
44 AP Wisła Czarny Dunajec 4-2 Cracovia 2017-11-11 11:00
W związku z wyjazdem zagranicznym Wisły zmiana z 14.10 na 11.11.2017
45 ZSS Unia Tarnów 0-0 Hutnik Kraków 2017-10-14 10:00
Zmiana godziny z 12:00 na 10:00
46 Victoria 1918 Jaworzno 0-11 Krakus Nowa Huta 2017-10-14 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
47 Unia Oświęcim 1-1 MKS Trzebinia 2017-10-14 10:00
48 Turbacz Mszana Dolna 2-2 Sandecja Nowy Sącz 2017-10-13 16:30
Zmiana z 14.10 na 13.10.2017
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Sandecja Nowy Sącz 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-21 13:00
50 MKS Trzebinia 3-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-10-22 13:00
51 Krakus Nowa Huta 6-1 Unia Oświęcim 2017-10-21 12:00
zmiana godziny z 10:00 na 12:00
52 Hutnik Kraków 9-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-21 17:00
53 ZSS Unia Tarnów 1-0 Cracovia 2017-10-20 13:30
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii i terminu z 21.10 na 20.10.2017
54 Bronowianka Kraków 5-1 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-21 10:00
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-28 16:30
56 ZSS Unia Tarnów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-11-07 14:00
odwołany z 30.10 mecz odbędzie się 7.11.2017
57 Victoria 1918 Jaworzno 0-17 Cracovia 2017-10-28 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
58 Unia Oświęcim 1-0 Hutnik Kraków 2017-10-28 10:00
59 Turbacz Mszana Dolna 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
na boisku 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Turbacza (w Krakusie zagrał nieuprawniony zawodnik)
60 Sandecja Nowy Sącz 1-0 MKS Trzebinia 2017-10-28 12:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 MKS Trzebinia 0-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-05 10:00
62 Krakus Nowa Huta 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2017-11-04 12:30
63 Hutnik Kraków Turbacz Mszana Dolna 2017-11-04 14:00
mecz się nie odbył; po weryfikacji obustronny walkower
64 Unia Oświęcim 0-4 Cracovia 2017-11-04 10:00
zmiana gospodarza na prośbę Cracovii; mecz na sztucznej trawie w Chełmku, ul. Krakowska 22
65 Bronowianka Kraków 17-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-04 10:00
zmiana boiska na sztuczne SMS, ul. Szablowskiego 1
66 AP Wisła Czarny Dunajec 1-2 ZSS Unia Tarnów 2017-11-04 12:30
kolejka 12 (07-04-2018/08-04-2018):
67 Akademia Piłkarska 21 Kraków ZSS Unia Tarnów
68 AP Wisła Czarny Dunajec Victoria 1918 Jaworzno
69 Bronowianka Kraków Unia Oświęcim 2018-04-07 10:00
70 Cracovia Turbacz Mszana Dolna
71 Hutnik Kraków Sandecja Nowy Sącz
72 Krakus Nowa Huta MKS Trzebinia
kolejka 13 (14-04-2018/15-04-2018):
73 Krakus Nowa Huta Akademia Piłkarska 21 Kraków
74 MKS Trzebinia Hutnik Kraków
75 Cracovia Sandecja Nowy Sącz
76 Turbacz Mszana Dolna Bronowianka Kraków
77 Unia Oświęcim AP Wisła Czarny Dunajec
78 Victoria 1918 Jaworzno ZSS Unia Tarnów
kolejka 14 (21-04-2018/22-04-2018):
79 Akademia Piłkarska 21 Kraków Victoria 1918 Jaworzno
80 ZSS Unia Tarnów Unia Oświęcim
81 AP Wisła Czarny Dunajec Turbacz Mszana Dolna
82 Bronowianka Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-04-21 10:00
83 Cracovia MKS Trzebinia
84 Hutnik Kraków Krakus Nowa Huta
kolejka 15 (28-04-2018/29-04-2018):
85 Hutnik Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków
86 Cracovia Krakus Nowa Huta
87 MKS Trzebinia Bronowianka Kraków
88 Sandecja Nowy Sącz AP Wisła Czarny Dunajec
89 Turbacz Mszana Dolna ZSS Unia Tarnów
90 Unia Oświęcim Victoria 1918 Jaworzno
kolejka 16 (05-05-2018/06-05-2018):
91 Akademia Piłkarska 21 Kraków Unia Oświęcim
92 Victoria 1918 Jaworzno Turbacz Mszana Dolna
93 ZSS Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz
94 AP Wisła Czarny Dunajec MKS Trzebinia
95 Bronowianka Kraków Krakus Nowa Huta 2018-05-05 10:00
96 Cracovia Hutnik Kraków
kolejka 17 (12-05-2018/13-05-2018):
97 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków
98 Hutnik Kraków Bronowianka Kraków
99 Krakus Nowa Huta AP Wisła Czarny Dunajec
100 MKS Trzebinia ZSS Unia Tarnów
101 Sandecja Nowy Sącz Victoria 1918 Jaworzno
102 Turbacz Mszana Dolna Unia Oświęcim
kolejka 18 (19-05-2018/20-05-2018):
103 Akademia Piłkarska 21 Kraków Turbacz Mszana Dolna
104 Unia Oświęcim Sandecja Nowy Sącz
105 Victoria 1918 Jaworzno MKS Trzebinia
106 ZSS Unia Tarnów Krakus Nowa Huta
107 AP Wisła Czarny Dunajec Hutnik Kraków
108 Bronowianka Kraków Cracovia 2018-05-19 10:00
kolejka 19 (26-05-2018/27-05-2018):
109 Bronowianka Kraków Akademia Piłkarska 21 Kraków 2018-05-26 10:00
110 Cracovia AP Wisła Czarny Dunajec
111 Hutnik Kraków ZSS Unia Tarnów
112 Krakus Nowa Huta Victoria 1918 Jaworzno
113 MKS Trzebinia Unia Oświęcim
114 Sandecja Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna
kolejka 20 (02-06-2018/03-06-2018):
115 Akademia Piłkarska 21 Kraków Sandecja Nowy Sącz
116 Turbacz Mszana Dolna MKS Trzebinia
117 Unia Oświęcim Krakus Nowa Huta
118 Victoria 1918 Jaworzno Hutnik Kraków
119 Cracovia ZSS Unia Tarnów
120 AP Wisła Czarny Dunajec Bronowianka Kraków
kolejka 21 (09-06-2018/10-06-2018):
121 AP Wisła Czarny Dunajec Akademia Piłkarska 21 Kraków
122 Bronowianka Kraków ZSS Unia Tarnów 2018-06-09 10:00
123 Cracovia Victoria 1918 Jaworzno
124 Hutnik Kraków Unia Oświęcim
125 Krakus Nowa Huta Turbacz Mszana Dolna
126 MKS Trzebinia Sandecja Nowy Sącz
kolejka 22 (16-06-2018/17-06-2018):
127 Akademia Piłkarska 21 Kraków MKS Trzebinia 2018-06-17 11:00
128 Sandecja Nowy Sącz Krakus Nowa Huta 2018-06-17 11:00
129 Turbacz Mszana Dolna Hutnik Kraków 2018-06-17 11:00
130 Cracovia Unia Oświęcim 2018-06-17 11:00
131 Victoria 1918 Jaworzno Bronowianka Kraków 2018-06-17 11:00
132 ZSS Unia Tarnów AP Wisła Czarny Dunajec 2018-06-17 11:00