MLT (2005) 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
kolejka 1 (18-08-2018/19-08-2018):
1 Borek Kraków AP 21 Kraków 2018-08-22 10:00
2 Cracovia Wisła Czarny Dunajec 2018-08-18 12:00
3 Górnik Wieliczka Tarnovia 2018-08-18 10:00
4 Hutnik Kraków Szkoła Futbolu Staniątki 2018-11-10 10:00
5 Krakus Nowa Huta Sandecja Nowy Sącz 2018-09-18 17:00
6 Limanovia Progres Krakow
Mecz odwołany, bowiem Progres wycofał się z rozgrywek
7 Pcimianka Podhale Nowy Targ 2018-08-22 10:00
kolejka 2 (25-08-2018/26-08-2018):
8 Podhale Nowy Targ AP 21 Kraków 2018-08-27 13:00
Zmiana gospodarza za zgodą obu drużyn
9 Pcimianka pauza
10 Sandecja Nowy Sącz Limanovia 2018-08-25 10:00
11 Szkoła Futbolu Staniątki Krakus Nowa Huta 2018-08-26 15:00
12 Tarnovia Hutnik Kraków 2018-08-25 11:00
13 Wisła Czarny Dunajec Górnik Wieliczka 2018-08-27 17:00
14 Borek Kraków Cracovia 2018-08-27 10:00
kolejka 3 (29-08-2018):
15 Cracovia AP 21 Kraków 2018-09-06 19:00
16 Górnik Wieliczka Borek Kraków 2018-08-29 15:00
17 Hutnik Kraków Wisła Czarny Dunajec 2018-08-29 10:00
18 Krakus Nowa Huta Tarnovia 2018-08-29 17:30
19 Limanovia Sandecja Nowy Sącz
20 Pcimianka Sandecja Nowy Sącz 2018-08-29 10:00
21 Podhale Nowy Targ pauza
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 AP 21 Kraków pauza
23 Sandecja Nowy Sącz Podhale Nowy Targ 2018-09-02 12:00
24 Szkoła Futbolu Staniątki Pcimianka 2018-09-01 10:00
25 Tarnovia Limanovia 2018-09-02 10:00
26 Wisła Czarny Dunajec Krakus Nowa Huta 2018-09-01 10:00
27 Borek Kraków Hutnik Kraków
28 Cracovia Górnik Wieliczka 2018-09-01 12:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Górnik Wieliczka AP 21 Kraków
30 Hutnik Kraków Cracovia 2018-09-08 16:30
31 Krakus Nowa Huta Borek Kraków 2018-09-09 10:00
32 Limanovia Wisła Czarny Dunajec 2018-09-08 10:00
33 Pcimianka Tarnovia 2018-09-08 17:30
34 Podhale Nowy Targ Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-09 10:00
35 Sandecja Nowy Sącz pauza
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 AP 21 Kraków Sandecja Nowy Sącz 2018-09-15 10:00
37 Szkoła Futbolu Staniątki pauza
38 Tarnovia Podhale Nowy Targ 2018-09-15 11:30
39 Wisła Czarny Dunajec Pcimianka 2018-09-15 10:00
40 Borek Kraków Limanovia
41 Cracovia Krakus Nowa Huta 2018-09-15 12:00
42 Górnik Wieliczka Hutnik Kraków 2018-09-16 10:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Hutnik Kraków AP 21 Kraków 2018-09-22 10:00
44 Krakus Nowa Huta Górnik Wieliczka 2018-09-21 15:00
45 Limanovia Cracovia 2018-09-22 12:30
46 Pcimianka Borek Kraków 2018-09-23 17:00
47 Podhale Nowy Targ Wisła Czarny Dunajec 2018-09-22 10:00
48 Tarnovia pauza
49 Sandecja Nowy Sącz Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-23 10:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 AP 21 Kraków Szkoła Futbolu Staniątki 2018-09-29 10:00
51 Tarnovia Sandecja Nowy Sącz 2018-09-29 10:00
52 Wisła Czarny Dunajec pauza
53 Borek Kraków Podhale Nowy Targ
54 Cracovia Pcimianka 2018-09-29 12:00
55 Górnik Wieliczka Limanovia 2018-09-29 15:00
56 Hutnik Kraków Krakus Nowa Huta 2018-09-29 10:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Krakus Nowa Huta AP 21 Kraków
58 Limanovia Hutnik Kraków 2018-10-06 12:30
59 Pcimianka Górnik Wieliczka 2018-10-07 16:00
60 Podhale Nowy Targ Cracovia 2018-10-07 11:00
61 Borek Kraków pauza
62 Sandecja Nowy Sącz Wisła Czarny Dunajec 2018-10-07 12:00
63 Szkoła Futbolu Staniątki Tarnovia 2018-10-06 10:00
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 AP 21 Kraków Tarnovia 2018-10-13 10:00
65 Wisła Czarny Dunajec Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-13 11:00
66 Borek Kraków Sandecja Nowy Sącz
67 Cracovia pauza
68 Górnik Wieliczka Podhale Nowy Targ 2018-10-14 10:00
69 Hutnik Kraków Pcimianka 2018-10-13 16:30
70 Krakus Nowa Huta Limanovia 2018-10-13 12:30
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Limanovia AP 21 Kraków
72 Pcimianka Krakus Nowa Huta 2018-10-20 10:00
73 Podhale Nowy Targ Hutnik Kraków 2018-10-21 11:00
74 Górnik Wieliczka pauza
75 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 2018-10-20 10:00
76 Szkoła Futbolu Staniątki Borek Kraków 2018-10-21 13:00
77 Tarnovia Wisła Czarny Dunajec 2018-10-20 12:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 AP 21 Kraków Wisła Czarny Dunajec 2018-10-27 10:00
79 Borek Kraków Tarnovia
80 Cracovia Szkoła Futbolu Staniątki 2018-10-27 12:00
81 Górnik Wieliczka Sandecja Nowy Sącz 2018-10-28 13:00
82 Hutnik Kraków pauza
83 Krakus Nowa Huta Podhale Nowy Targ 2018-10-28 10:00
84 Limanovia Pcimianka
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Pcimianka AP 21 Kraków 2018-11-04 14:00
86 Podhale Nowy Targ Limanovia 2018-11-04 11:00
87 Krakus Nowa Huta pauza
88 Sandecja Nowy Sącz Hutnik Kraków 2018-11-03 10:00
89 Szkoła Futbolu Staniątki Górnik Wieliczka 2018-11-04 13:00
90 Tarnovia Cracovia 2018-11-03 10:00
91 Wisła Czarny Dunajec Borek Kraków 2018-11-03 10:00