Oldboje I liga
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik 7 21 39-9 7 0 0 4 12 20-7 4 0 0 3 9 19-2 3 0 0
2 Wisła 8 21 37-11 7 0 1 3 9 11-3 3 0 0 5 12 26-8 4 0 1
3 Cracovia 8 15 28-24 5 0 3 3 6 13-7 2 0 1 5 9 15-17 3 0 2
4 Opatkowianka 8 15 17-25 5 0 3 4 6 5-16 2 0 2 4 9 12-9 3 0 1
5 Grębałowianka 8 11 14-10 3 2 3 4 7 6-2 2 1 1 4 4 8-8 1 1 2
6 Garbarnia 7 9 13-15 3 0 4 3 6 8-6 2 0 1 4 3 5-9 1 0 3
7 Orzeł Piaski W. 8 7 11-20 2 1 5 4 3 7-14 1 0 3 4 4 4-6 1 1 2
8 Dąbski 7 6 18-21 2 0 5 4 3 14-15 1 0 3 3 3 4-6 1 0 2
9 Prokocim 8 4 15-26 1 1 6 5 4 10-12 1 1 3 3 0 5-14 0 0 3
10 Clepardia 7 3 9-40 1 0 6 4 0 3-22 0 0 4 3 3 6-18 1 0 2
Cracovia gra na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Wielickiej, a Wisła na boisku Zwierzynieckiego
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Grębałowianka 3-0 Cracovia 2018-04-16 18:00
Wynik z boiska 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 na rzecz Grębałowianki (nieuprawiony gracz w Cracovii)
2 Garbarnia 1-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-16 19:30
3 Clepardia 2-11 Wisła 2018-04-16 18:00
4 Prokocim 0-1 Dąbski 2018-04-16 18:00
5 Opatkowianka 1-9 Hutnik 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Prokocim 1-1 Grębałowianka 2018-04-23 18:00
7 Hutnik Clepardia 2018-04-23 18:00
mecz przełożony
8 Garbarnia 5-1 Opatkowianka 2018-04-23 19:30
9 Dąbski 3-5 Cracovia 2018-04-23 18:00
10 Wisła 2-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-23 19:30
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Grębałowianka 2-0 Dąbski 2018-05-07 18:00
12 Opatkowianka 1-7 Wisła 2018-05-07 18:00
13 Orzeł Piaski W. 0-6 Hutnik 2018-05-07 18:00
14 Cracovia 6-3 Prokocim 2018-05-07 19:00
15 Clepardia 0-3 Garbarnia 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Grębałowianka 0-1 Wisła 2018-05-14 18:00
17 Dąbski 2-3 Orzeł Piaski W. 2018-05-14 18:00
18 Cracovia 2-3 Opatkowianka 2018-05-14 19:00
19 Hutnik 3-0 Garbarnia 2018-05-14 18:00
20 Prokocim 4-5 Clepardia 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Opatkowianka 2-0 Grębałowianka 2018-05-21 18:00
22 Hutnik 4-3 Dąbski 2018-05-21 18:00
23 Wisła 7-2 Prokocim 2018-05-21 19:30
24 Orzeł Piaski W. 5-0 Clepardia 2018-05-21 18:00
25 Garbarnia 2-5 Cracovia 2018-05-21 19:30
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Grębałowianka 1-1 Orzeł Piaski W. 2018-05-28 18:00
27 Cracovia 5-1 Wisła 2018-05-28 19:00
28 Garbarnia Dąbski 2018-05-28 19:30
mecz przełożony
29 Clepardia 1-4 Opatkowianka 2018-05-28 18:00
30 Prokocim 1-4 Hutnik 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
31 Clepardia 0-4 Grębałowianka 2018-06-04 18:00
32 Prokocim 4-1 Garbarnia 2018-06-04 18:00
33 Hutnik 8-1 Cracovia 2018-06-04 18:00
34 Orzeł Piaski W. 1-4 Opatkowianka 2018-06-04 18:00
35 Dąbski 0-6 Wisła 2018-06-04 18:00
kolejka 8 (11-06-2018):
36 Hutnik 5-3 Grębałowianka 2018-06-11 18:00
37 Opatkowianka 1-0 Prokocim 2018-06-11 18:00
38 Dąbski 9-1 Clepardia 2018-06-11 18:00
39 Wisła 2-1 Garbarnia 2018-06-11 19:30
40 Orzeł Piaski W. 1-4 Cracovia 2018-06-11 18:00
kolejka 9 (18-06-2018):
41 Grębałowianka Garbarnia 2018-06-18 18:00
42 Clepardia Cracovia 2018-06-18 18:00
43 Prokocim Orzeł Piaski W. 2018-06-18 18:00
44 Wisła Hutnik 2018-06-18 19:30
45 Dąbski Opatkowianka 2018-06-18 18:00
kolejka 10 (25-06-2018):
46 Cracovia Grębałowianka 2018-06-25 19:00
47 Orzeł Piaski W. Garbarnia 2018-06-25 18:00
48 Wisła Clepardia 2018-06-25 19:30
49 Dąbski Prokocim 2018-06-25 18:00
50 Hutnik Opatkowianka 2018-06-25 18:00
kolejka 11 (27-08-2018):
51 Grębałowianka Prokocim 2018-08-27 18:00
52 Clepardia Hutnik 2018-08-27 18:00
53 Opatkowianka Garbarnia 2018-08-27 18:00
54 Cracovia Dąbski 2018-08-27 19:00
55 Orzeł Piaski W. Wisła 2018-08-27 18:00
kolejka 12 (03-09-2018):
56 Dąbski Grębałowianka 2018-09-03 18:00
57 Wisła Opatkowianka 2018-09-03 19:30
58 Hutnik Orzeł Piaski W. 2018-09-03 18:00
59 Prokocim Cracovia 2018-09-03 18:00
60 Garbarnia Clepardia 2018-09-03 19:30
kolejka 13 (10-09-2018):
61 Wisła Grębałowianka 2018-09-10 19:30
62 Orzeł Piaski W. Dąbski 2018-09-10 17:30
63 Opatkowianka Cracovia 2018-09-10 17:30
64 Garbarnia Hutnik 2018-09-10 19:30
65 Clepardia Prokocim 2018-09-10 17:30
kolejka 14 (17-09-2018):
66 Grębałowianka Opatkowianka 2018-09-17 17:30
67 Dąbski Hutnik 2018-09-17 17:30
68 Prokocim Wisła 2018-09-17 17:30
69 Clepardia Orzeł Piaski W. 2018-09-17 17:30
70 Cracovia Garbarnia 2018-09-17 19:00
kolejka 15 (24-09-2018):
71 Orzeł Piaski W. Grębałowianka 2018-09-24 17:00
72 Wisła Cracovia 2018-09-24 19:30
73 Dąbski Garbarnia 2018-09-24 17:00
74 Opatkowianka Clepardia 2018-09-24 17:00
75 Hutnik Prokocim 2018-09-24 17:00
kolejka 16 (01-10-2018):
76 Grębałowianka Clepardia 2018-10-01 17:00
77 Garbarnia Prokocim 2018-10-01 19:30
78 Cracovia Hutnik 2018-10-01 19:00
79 Opatkowianka Orzeł Piaski W. 2018-10-01 17:00
80 Wisła Dąbski 2018-10-01 19:30
kolejka 17 (08-10-2018):
81 Grębałowianka Hutnik 2018-10-08 16:30
82 Prokocim Opatkowianka 2018-10-08 16:30
83 Clepardia Dąbski 2018-10-08 16:30
84 Garbarnia Wisła 2018-10-08 19:30
85 Cracovia Orzeł Piaski W. 2018-10-08 16:30
kolejka 18 (15-10-2018):
86 Garbarnia Grębałowianka 2018-10-15 19:30
87 Cracovia Clepardia 2018-10-15 19:00
88 Orzeł Piaski W. Prokocim 2018-10-15 16:15
89 Hutnik Wisła 2018-10-15 16:15
90 Opatkowianka Dąbski 2018-10-15 16:15