Oldboje II liga
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Strzelcy 8 17 22-13 5 2 1 4 10 12-3 3 1 0 4 7 10-10 2 1 1
2 Wanda 8 16 25-14 4 4 0 3 7 11-5 2 1 0 5 9 14-9 2 3 0
3 Prądniczanka 8 15 18-10 4 3 1 0 0 0-0 0 0 0 8 15 18-10 4 3 1
4 Tyniec 8 13 14-12 4 1 3 5 7 4-6 2 1 2 3 6 10-6 2 0 1
5 Krakus Swoszowice 8 13 17-19 4 1 3 5 7 10-12 2 1 2 3 6 7-7 2 0 1
6 Wieczysta 8 12 22-21 4 0 4 4 9 14-9 3 0 1 4 3 8-12 1 0 3
7 Armatura 8 8 17-17 2 2 4 5 4 10-12 1 1 3 3 4 7-5 1 1 1
8 Borek 8 8 11-14 2 2 4 5 5 8-9 1 2 2 3 3 3-5 1 0 2
9 Victoria 8 7 17-27 2 1 5 4 7 11-10 2 1 1 4 0 6-17 0 0 4
10 Zwierzyniecki 8 3 9-25 1 0 7 5 3 9-17 1 0 4 3 0 0-8 0 0 3
Strzelcy grają na boisku Krakusa Nowa Huta. Prądniczanka z powodu remontu boiska wszystkie mecze w pierwszej rundzie rozgrywa na wyjazdach.
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Zwierzyniecki 0-3 Prądniczanka 2018-04-16 18:00
2 Krakus Swoszowice 2-0 Armatura 2018-04-16 18:00
3 Tyniec 2-2 Strzelcy 2018-04-16 18:00
4 Victoria 4-2 Borek 2018-04-16 18:00
5 Wanda 4-2 Wieczysta 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Armatura 1-2 Prądniczanka 2018-04-23 18:00
7 Strzelcy 2-0 Zwierzyniecki 2018-04-23 18:00
8 Borek 1-2 Krakus Swoszowice 2018-04-23 18:30
9 Tyniec 0-1 Wanda 2018-04-23 18:00
10 Wieczysta 4-2 Victoria 2018-04-23 18:00
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Borek 2-2 Prądniczanka 2018-05-07 18:30
12 Wanda 6-2 Strzelcy 2018-05-07 18:00
13 Armatura 1-2 Wieczysta 2018-05-07 18:00
14 Zwierzyniecki 4-2 Victoria 2018-05-07 18:00
15 Krakus Swoszowice 0-5 Tyniec 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Victoria 2-2 Prądniczanka 2018-05-14 18:00
17 Wieczysta 4-2 Tyniec 2018-05-14 18:00
18 Krakus Swoszowice 3-3 Wanda 2018-05-14 18:00
19 Zwierzyniecki 0-1 Borek 2018-05-14 18:00
20 Strzelcy 1-1 Armatura 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Tyniec 0-3 Prądniczanka 2018-05-21 18:00
22 Victoria 3-0 Krakus Swoszowice 2018-05-21 18:00
23 Wieczysta 5-0 Zwierzyniecki 2018-05-21 18:00
24 Armatura 3-3 Wanda 2018-05-21 18:00
25 Borek 0-2 Strzelcy 2018-05-21 00:18
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Wanda 1-1 Prądniczanka 2018-05-28 18:00
27 Borek 4-2 Wieczysta 2018-05-28 18:00
28 Strzelcy 6-0 Victoria 2018-05-28 18:00
29 Armatura 2-3 Tyniec 2018-05-28 18:00
30 Zwierzyniecki 3-5 Krakus Swoszowice 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
31 Wieczysta 1-5 Prądniczanka 2018-06-04 18:00
32 Victoria 2-6 Wanda 2018-06-04 18:00
33 Tyniec 1-0 Borek 2018-06-04 18:00
34 Krakus Swoszowice 2-4 Strzelcy 2018-06-04 18:00
35 Zwierzyniecki 2-6 Armatura 2018-06-04 18:00
kolejka 8 (11-06-2018):
36 Krakus Swoszowice 3-0 Prądniczanka 2018-06-11 18:00
37 Tyniec 1-0 Zwierzyniecki 2018-06-11 18:00
38 Armatura 3-2 Victoria 2018-06-11 18:00
39 Strzelcy 3-2 Wieczysta 2018-06-11 18:00
40 Borek 1-1 Wanda 2018-06-11 18:30
kolejka 9 (18-06-2018):
41 Strzelcy Prądniczanka 2018-06-18 18:00
42 Borek Armatura 2018-06-18 18:30
43 Wanda Zwierzyniecki 2018-06-18 18:00
44 Wieczysta Krakus Swoszowice 2018-06-18 18:00
45 Tyniec Victoria 2018-06-18 18:00
kolejka 10 (25-06-2018):
46 Prądniczanka Zwierzyniecki 2018-06-25 18:00
47 Armatura Krakus Swoszowice 2018-06-25 18:00
48 Strzelcy Tyniec 2018-06-25 18:00
49 Borek Victoria 2018-06-25 18:30
50 Wieczysta Wanda 2018-06-25 18:00
kolejka 11 (27-08-2018):
51 Prądniczanka Armatura 2018-08-27 18:00
52 Zwierzyniecki Strzelcy 2018-08-27 18:00
53 Krakus Swoszowice Borek 2018-08-27 18:00
54 Wanda Tyniec 2018-08-27 18:00
55 Victoria Wieczysta 2018-08-27 18:00
kolejka 12 (03-09-2018):
56 Prądniczanka Borek 2018-09-03 18:00
57 Strzelcy Wanda 2018-09-03 18:00
58 Wieczysta Armatura 2018-09-03 18:00
59 Victoria Zwierzyniecki 2018-09-03 18:00
60 Tyniec Krakus Swoszowice 2018-09-03 18:00
kolejka 13 (10-09-2018):
61 Prądniczanka Victoria 2018-09-10 17:30
62 Tyniec Wieczysta 2018-09-10 17:30
63 Wanda Krakus Swoszowice 2018-09-10 17:30
64 Borek Wieczysta 2018-09-10 18:30
65 Armatura Strzelcy 2018-09-10 17:30
kolejka 14 (17-09-2018):
66 Prądniczanka Tyniec 2018-09-17 17:30
67 Krakus Swoszowice Victoria 2018-09-17 17:30
68 Zwierzyniecki Wieczysta 2018-09-17 17:30
69 Wanda Armatura 2018-09-17 17:30
70 Strzelcy Borek 2018-09-17 17:30
kolejka 15 (24-09-2018):
71 Prądniczanka Wanda 2018-09-24 17:00
72 Wieczysta Borek 2018-09-24 17:00
73 Victoria Strzelcy 2018-09-24 17:00
74 Tyniec Armatura 2018-09-24 17:00
75 Krakus Swoszowice Zwierzyniecki 2018-09-24 17:00
kolejka 16 (01-10-2018):
76 Prądniczanka Wieczysta 2018-10-01 17:00
77 Wanda Victoria 2018-10-01 17:00
78 Borek Tyniec 2018-10-01 18:30
79 Strzelcy Krakus Swoszowice 2018-10-01 17:00
80 Armatura Zwierzyniecki 2018-10-01 17:00
kolejka 17 (08-10-2018):
81 Prądniczanka Krakus Swoszowice 2018-10-08 16:30
82 Zwierzyniecki Tyniec 2018-10-08 16:30
83 Victoria Armatura 2018-10-08 16:30
84 Wieczysta Strzelcy 2018-10-08 16:30
85 Wanda Borek 2018-10-08 16:30
kolejka 18 (15-10-2018):
86 Prądniczanka Strzelcy 2018-10-15 16:15
87 Armatura Borek 2018-10-15 16:15
88 Zwierzyniecki Wanda 2018-10-15 16:15
89 Krakus Swoszowice Wieczysta 2018-10-15 16:15
90 Victoria Tyniec 2018-10-15 16:15