Oldboje II liga
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka 2 6 5-1 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 2 6 5-1 2 0 0
2 Wanda 2 6 5-2 2 0 0 1 3 4-2 1 0 0 1 3 1-0 1 0 0
3 Krakus Swoszowice 2 6 4-1 2 0 0 1 3 2-0 1 0 0 1 3 2-1 1 0 0
4 Strzelcy 2 4 4-2 1 1 0 1 3 2-0 1 0 0 1 1 2-2 0 1 0
5 Wieczysta 2 3 6-6 1 0 1 1 3 4-2 1 0 0 1 0 2-4 0 0 1
6 Victoria 2 3 6-6 1 0 1 1 3 4-2 1 0 0 1 0 2-4 0 0 1
7 Tyniec 2 1 2-3 0 1 1 2 1 2-3 0 1 1 0 0 0-0 0 0 0
8 Borek 2 0 3-6 0 0 2 1 0 1-2 0 0 1 1 0 2-4 0 0 1
9 Armatura 2 0 1-4 0 0 2 1 0 1-2 0 0 1 1 0 0-2 0 0 1
10 Zwierzyniecki 2 0 0-5 0 0 2 1 0 0-3 0 0 1 1 0 0-2 0 0 1
Strzelcy grają na boisku Krakusa Nowa Huta. Prądniczanka z powodu remontu boiska wszystkie mecze w pierwszej rundzie rozgrywa na wyjazdach.
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Zwierzyniecki 0-3 Prądniczanka 2018-04-16 18:00
2 Krakus Swoszowice 2-0 Armatura 2018-04-16 18:00
3 Tyniec 2-2 Strzelcy 2018-04-16 18:00
4 Victoria 4-2 Borek 2018-04-16 18:00
5 Wanda 4-2 Wieczysta 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Armatura 1-2 Prądniczanka 2018-04-23 18:00
7 Strzelcy 2-0 Zwierzyniecki 2018-04-23 18:00
8 Borek 1-2 Krakus Swoszowice 2018-04-23 18:30
9 Tyniec 0-1 Wanda 2018-04-23 18:00
10 Wieczysta 4-2 Victoria 2018-04-23 18:00
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Borek Prądniczanka 2018-05-07 18:30
12 Wanda Strzelcy 2018-05-07 18:00
13 Armatura Wieczysta 2018-05-07 18:00
14 Zwierzyniecki Victoria 2018-05-07 18:00
15 Krakus Swoszowice Tyniec 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Victoria Prądniczanka 2018-05-14 18:00
17 Wieczysta Tyniec 2018-05-14 18:00
18 Krakus Swoszowice Wanda 2018-05-14 18:00
19 Zwierzyniecki Borek 2018-05-14 18:00
20 Strzelcy Armatura 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Tyniec Prądniczanka 2018-05-21 18:00
22 Victoria Krakus Swoszowice 2018-05-21 18:00
23 Wieczysta Zwierzyniecki 2018-05-21 18:00
24 Armatura Wanda 2018-05-21 18:00
25 Borek Strzelcy 2018-05-21 00:18
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Wanda Prądniczanka 2018-05-28 18:00
27 Borek Wieczysta 2018-05-28 18:00
28 Strzelcy Victoria 2018-05-28 18:00
29 Armatura Tyniec 2018-05-28 18:00
30 Zwierzyniecki Krakus Swoszowice 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
kolejka 8 (11-06-2018):
kolejka 9 (18-06-2018):
kolejka 10 (25-06-2018):
kolejka 11 (27-08-2018):
kolejka 12 (03-09-2018):
kolejka 13 (10-09-2018):
kolejka 14 (17-09-2018):
kolejka 15 (24-09-2018):
kolejka 16 (01-10-2018):
kolejka 17 (08-10-2018):
kolejka 18 (15-10-2018):