Kraków: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Modlnica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 AP Profi II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Siemacha-Progres Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Cracovia II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Krakus Nowa Huta 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Pogoń Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Słowik Olkusz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 SMS Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


2021-04-19 rezygnacja z rozgrywania rewanżowej rundy rozgrywek



kolejka 1:
1 Błękitni Modlnica Krakus Nowa Huta 2021-05-08
2 AP Profi II Siemacha-Progres Kraków 2021-05-0811:00
3 SMS Kraków Cracovia II 2021-05-08
4 Słowik Olkusz Pogoń Kraków 2021-05-08
kolejka 2:
5 Krakus Nowa Huta Pogoń Kraków 2021-05-15
6 Cracovia II Słowik Olkusz 2021-05-15
7 Siemacha-Progres Kraków SMS Kraków 2021-05-1610:00
8 Błękitni Modlnica AP Profi II 2021-05-15
kolejka 3:
9 AP Profi II Krakus Nowa Huta 2021-05-2211:00
10 SMS Kraków Błękitni Modlnica 2021-05-22
11 Słowik Olkusz Siemacha-Progres Kraków 2021-05-22
12 Pogoń Kraków Cracovia II 2021-05-22
kolejka 4:
13 Krakus Nowa Huta Cracovia II 2021-05-29
14 Siemacha-Progres Kraków Pogoń Kraków 2021-05-3010:00
15 Błękitni Modlnica Słowik Olkusz 2021-05-29
16 AP Profi II SMS Kraków 2021-05-2911:00
kolejka 5:
17 SMS Kraków Krakus Nowa Huta 2021-06-05
18 Słowik Olkusz AP Profi II 2021-06-05
19 Pogoń Kraków Błękitni Modlnica 2021-06-05
20 Cracovia II Siemacha-Progres Kraków 2021-06-05
kolejka 6:
21 Krakus Nowa Huta Siemacha-Progres Kraków 2021-06-12
22 Błękitni Modlnica Cracovia II 2021-06-12
23 AP Profi II Pogoń Kraków 2021-06-1211:00
24 SMS Kraków Słowik Olkusz 2021-06-12
kolejka 7:
25 Słowik Olkusz Krakus Nowa Huta 2021-05-0113:00
26 Pogoń Kraków SMS Kraków 2021-05-0114:30
27 Cracovia II AP Profi II 2021-05-0110:00
28 Siemacha-Progres Kraków Błękitni Modlnica 2021-05-0111:00
kolejka 8:
29 Krakus Nowa Huta Błękitni Modlnica -
30 Siemacha-Progres Kraków AP Profi II -
31 Cracovia II SMS Kraków -
32 Pogoń Kraków Słowik Olkusz -
kolejka 9:
33 Pogoń Kraków Krakus Nowa Huta -
34 Słowik Olkusz Cracovia II -
35 SMS Kraków Siemacha-Progres Kraków -
36 AP Profi II Błękitni Modlnica -
kolejka 10:
37 Krakus Nowa Huta AP Profi II -
38 Błękitni Modlnica SMS Kraków -
39 Siemacha-Progres Kraków Słowik Olkusz -
40 Cracovia II Pogoń Kraków -
kolejka 11:
41 Cracovia II Krakus Nowa Huta -
42 Pogoń Kraków Siemacha-Progres Kraków -
43 Słowik Olkusz Błękitni Modlnica -
44 SMS Kraków AP Profi II -
kolejka 12:
45 Krakus Nowa Huta SMS Kraków -
46 AP Profi II Słowik Olkusz -
47 Błękitni Modlnica Pogoń Kraków -
48 Siemacha-Progres Kraków Cracovia II -
kolejka 13:
49 Siemacha-Progres Kraków Krakus Nowa Huta -
50 Cracovia II Błękitni Modlnica -
51 Pogoń Kraków AP Profi II -
52 Słowik Olkusz SMS Kraków -
kolejka 14:
53 Krakus Nowa Huta Słowik Olkusz -
54 SMS Kraków Pogoń Kraków -
55 AP Profi II Cracovia II -
56 Błękitni Modlnica Siemacha-Progres Kraków -