Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zwierzyniecki Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Wanda Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Tramwaj Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 SMS II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Skawinka Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Radziszowianka Radziszów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Pogoń Skotniki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Nadwiślan Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Krakus Swoszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Grębałowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Cracovia II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 AP Kmita Zabierzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Albertus Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Krakus Swoszowice Grębałowianka Kraków 2020-03-2813:00
2 Zwierzyniecki Kraków SMS II Kraków 2020-03-2911:00
3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Albertus Kraków 2020-03-2911:00
4 Skawinka Skawina Wanda Kraków 2020-03-2911:00
5 Pogoń Skotniki Nadwiślan Kraków 2020-03-2911:00
6 Cracovia II Radziszowianka Radziszów 2020-03-2911:00
7 AP Kmita Zabierzów Tramwaj Kraków 2020-03-2911:00
kolejka 2:
8 Grębałowianka Kraków Tramwaj Kraków 2020-04-0412:00
9 Radziszowianka Radziszów AP Kmita Zabierzów 2020-04-0409:00
10 Nadwiślan Kraków Cracovia II 2020-04-0511:00
11 Wanda Kraków Pogoń Skotniki 2020-04-0411:00
12 Albertus Kraków Skawinka Skawina 2020-04-0411:00
13 SMS II Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-04-0511:00
14 Krakus Swoszowice Zwierzyniecki Kraków 2020-04-0413:00
kolejka 3:
15 Zwierzyniecki Kraków Grębałowianka Kraków 2020-04-15
16 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Krakus Swoszowice 2020-04-15
17 Skawinka Skawina SMS II Kraków 2020-04-15
18 Pogoń Skotniki Albertus Kraków 2020-04-15
19 Cracovia II Wanda Kraków 2020-04-15
20 AP Kmita Zabierzów Nadwiślan Kraków 2020-04-15
21 Tramwaj Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-04-1417:00
kolejka 4:
22 Grębałowianka Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-04-1809:00
23 Nadwiślan Kraków Tramwaj Kraków 2020-04-18
24 Wanda Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-04-1811:00
25 Albertus Kraków Cracovia II 2020-04-1811:00
26 SMS II Kraków Pogoń Skotniki 2020-04-18
27 Krakus Swoszowice Skawinka Skawina 2020-04-1910:00
28 Zwierzyniecki Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-04-18
kolejka 5:
29 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Grębałowianka Kraków 2020-04-25
30 Skawinka Skawina Zwierzyniecki Kraków 2020-04-25
31 Pogoń Skotniki Krakus Swoszowice 2020-04-25
32 Cracovia II SMS II Kraków 2020-04-25
33 AP Kmita Zabierzów Albertus Kraków 2020-04-25
34 Tramwaj Kraków Wanda Kraków 2020-04-2510:00
35 Radziszowianka Radziszów Nadwiślan Kraków 2020-04-2509:00
kolejka 6:
36 Grębałowianka Kraków Nadwiślan Kraków 2020-05-02
37 Wanda Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-05-0212:00
38 Albertus Kraków Tramwaj Kraków 2020-05-0211:00
39 SMS II Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-05-02
40 Krakus Swoszowice Cracovia II 2020-05-0311:00
41 Zwierzyniecki Kraków Pogoń Skotniki 2020-05-02
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Skawinka Skawina 2020-05-02
kolejka 7:
43 Skawinka Skawina Grębałowianka Kraków 2020-05-09
44 Pogoń Skotniki Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-05-09
45 Cracovia II Zwierzyniecki Kraków 2020-05-09
46 AP Kmita Zabierzów Krakus Swoszowice 2020-05-09
47 Tramwaj Kraków SMS II Kraków 2020-05-09
48 Radziszowianka Radziszów Albertus Kraków 2020-05-0909:00
49 Nadwiślan Kraków Wanda Kraków 2020-05-09
kolejka 8:
50 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków 2020-05-1609:00
51 Albertus Kraków Nadwiślan Kraków 2020-05-1611:00
52 SMS II Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-05-16
53 Krakus Swoszowice Tramwaj Kraków 2020-05-1717:00
54 Zwierzyniecki Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-05-16
55 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Cracovia II 2020-05-16
56 Skawinka Skawina Pogoń Skotniki 2020-05-16
kolejka 9:
57 Pogoń Skotniki Grębałowianka Kraków 2020-05-23
58 Cracovia II Skawinka Skawina 2020-05-23
59 AP Kmita Zabierzów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-05-23
60 Tramwaj Kraków Zwierzyniecki Kraków 2020-05-2313:30
61 Radziszowianka Radziszów Krakus Swoszowice 2020-05-2411:00
62 Nadwiślan Kraków SMS II Kraków 2020-05-23
63 Wanda Kraków Albertus Kraków 2020-05-2412:00
kolejka 10:
64 Grębałowianka Kraków Albertus Kraków 2020-05-3012:00
65 SMS II Kraków Wanda Kraków 2020-05-30
66 Krakus Swoszowice Nadwiślan Kraków 2020-05-3110:00
67 Zwierzyniecki Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-05-30
68 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Tramwaj Kraków 2020-05-30
69 Skawinka Skawina AP Kmita Zabierzów 2020-05-30
70 Pogoń Skotniki Cracovia II 2020-05-30
kolejka 11:
71 Cracovia II Grębałowianka Kraków 2020-06-06
72 AP Kmita Zabierzów Pogoń Skotniki 2020-06-06
73 Tramwaj Kraków Skawinka Skawina 2020-06-0613:30
74 Radziszowianka Radziszów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-06-0611:00
75 Nadwiślan Kraków Zwierzyniecki Kraków 2020-06-06
76 Wanda Kraków Krakus Swoszowice 2020-06-0712:00
77 Albertus Kraków SMS II Kraków 2020-06-0614:00
kolejka 12:
78 Grębałowianka Kraków SMS II Kraków 2020-06-1312:00
79 Krakus Swoszowice Albertus Kraków 2020-06-1417:00
80 Zwierzyniecki Kraków Wanda Kraków 2020-06-13
81 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Nadwiślan Kraków 2020-06-13
82 Skawinka Skawina Radziszowianka Radziszów 2020-06-13
83 Pogoń Skotniki Tramwaj Kraków 2020-06-13
84 Cracovia II AP Kmita Zabierzów 2020-06-13
kolejka 13:
85 AP Kmita Zabierzów Grębałowianka Kraków 2020-06-20
86 Tramwaj Kraków Cracovia II 2020-06-2013:30
87 Radziszowianka Radziszów Pogoń Skotniki 2020-06-2011:00
88 Nadwiślan Kraków Skawinka Skawina 2020-06-20
89 Wanda Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-06-2012:00
90 Albertus Kraków Zwierzyniecki Kraków 2020-06-2015:00
91 SMS II Kraków Krakus Swoszowice 2020-06-20