Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Iskra Krzęcin 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Bieżanowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Grębałowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Nadwiślan Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Krakus Swoszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Radziszowianka Radziszów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Tramwaj Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Wanda Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Zwierzyniecki Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz,
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-11m)
Terminy II etapu: brak

2021-04-19 Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek



kolejka 1:
1 Radziszowianka Radziszów Pauza -
2 Grębałowianka Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-0117:00
3 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Nadwiślan Kraków -
4 Bieżanowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-06-02
5 Iskra Krzęcin Tramwaj Kraków 2021-06-02
6 Zwierzyniecki Kraków Wanda Kraków 2021-06-02
kolejka 2:
7 Pauza Wanda Kraków -
8 Zwierzyniecki Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-05
9 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Iskra Krzęcin 2021-06-05
10 Nadwiślan Kraków Bieżanowianka Kraków 2021-06-05
11 Krakus Swoszowice Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) 2021-06-0510:00
12 Radziszowianka Radziszów Grębałowianka Kraków 2021-06-05
kolejka 3:
13 Grębałowianka Kraków Pauza -
14 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Radziszowianka Radziszów -
15 Bieżanowianka Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-12
16 Iskra Krzęcin Nadwiślan Kraków 2021-06-12
17 Zwierzyniecki Kraków Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-06-12
18 Wanda Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-12
kolejka 4:
19 Pauza Tramwaj Kraków -
20 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Wanda Kraków 2021-06-19
21 Nadwiślan Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-06-19
22 Krakus Swoszowice Iskra Krzęcin 2021-06-1910:00
23 Radziszowianka Radziszów Bieżanowianka Kraków 2021-06-19
24 Grębałowianka Kraków Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
kolejka 5:
25 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Pauza -
26 Bieżanowianka Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-29
27 Iskra Krzęcin Radziszowianka Radziszów 2021-05-3011:00
28 Zwierzyniecki Kraków Krakus Swoszowice 2021-05-29
29 Wanda Kraków Nadwiślan Kraków 2021-05-29
30 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Tramwaj Kraków 2021-05-29
kolejka 6:
31 Pauza Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka -
32 Nadwiślan Kraków Tramwaj Kraków 2021-04-2411:00
33 Krakus Swoszowice Wanda Kraków 2021-04-2410:00
34 Radziszowianka Radziszów Zwierzyniecki Kraków 2021-04-2410:00
35 Grębałowianka Kraków Iskra Krzęcin 2021-04-2510:00
36 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Bieżanowianka Kraków -
kolejka 7:
37 Bieżanowianka Kraków Pauza -
38 Iskra Krzęcin Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
39 Zwierzyniecki Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-0112:00
40 Wanda Kraków Radziszowianka Radziszów 2021-05-0211:00
41 Krakus Swoszowice Tramwaj Kraków 2021-05-0117:00
42 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Nadwiślan Kraków 2021-05-0211:00
kolejka 8:
43 Pauza Nadwiślan Kraków -
44 Krakus Swoszowice Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-06-2610:00
45 Radziszowianka Radziszów Tramwaj Kraków 2021-06-26
46 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków 2021-06-2710:00
47 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Zwierzyniecki Kraków -
48 Bieżanowianka Kraków Iskra Krzęcin 2021-06-26
kolejka 9:
49 Iskra Krzęcin Pauza -
50 Zwierzyniecki Kraków Bieżanowianka Kraków 2021-05-0812:00
51 Wanda Kraków Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
52 Grębałowianka Kraków Tramwaj Kraków 2021-05-0910:00
53 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Radziszowianka Radziszów 2021-05-0911:00
54 Nadwiślan Kraków Krakus Swoszowice 2021-05-0811:00
kolejka 10:
55 Pauza Krakus Swoszowice -
56 Radziszowianka Radziszów Nadwiślan Kraków 2021-05-1510:00
57 Grębałowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-05-1510:00
58 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Tramwaj Kraków -
59 Bieżanowianka Kraków Wanda Kraków 2021-05-1509:00
60 Iskra Krzęcin Zwierzyniecki Kraków 2021-05-1610:00
kolejka 11:
61 Zwierzyniecki Kraków Pauza -
62 Wanda Kraków Iskra Krzęcin 2021-05-2211:00
63 Bieżanowianka Kraków Tramwaj Kraków 2021-05-2209:00
64 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
65 Nadwiślan Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-2211:00
66 Krakus Swoszowice Radziszowianka Radziszów 2021-05-2210:00