Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Modlnica 11 30 63:7 10 0 1 5 15 37:2 5 0 0 6 15 26:5 5 0 1
2 AP Profi II 11 25 66:12 8 1 2 6 13 35:6 4 1 1 5 12 31:6 4 0 1
3 Laskowianka Laski 11 22 36:28 7 1 3 6 16 20:5 5 1 0 5 6 16:23 2 0 3
4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 11 22 31:13 7 1 3 6 12 18:7 4 0 2 5 10 13:6 3 1 1
5 Radziszowianka Radziszów 11 18 36:30 6 0 5 6 6 14:15 2 0 4 5 12 22:15 4 0 1
6 Nadwiślan Kraków 11 17 22:14 4 5 2 5 5 5:7 1 2 2 6 12 17:7 3 3 0
7 Tramwaj Kraków 11 17 25:27 5 2 4 5 10 16:11 3 1 1 6 7 9:16 2 1 3
8 Skawinka Skawina 11 12 20:45 4 0 7 5 6 11:23 2 0 3 6 6 9:22 2 0 4
9 Sokół Rybna 11 10 23:33 3 1 7 5 3 12:18 1 0 4 6 7 11:15 2 1 3
10 Bieżanowianka Kraków 11 7 21:48 2 1 8 7 7 17:28 2 1 4 4 0 4:20 0 0 4
11 AP Kmita Zabierzów 11 7 15:59 2 1 8 5 4 10:22 1 1 3 6 3 5:37 1 0 5
12 Krakus Swoszowice 11 4 12:54 1 1 9 5 3 8:23 1 0 4 6 1 4:31 0 1 5
13 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Walkowery:
2020-08-23 mecz Bieżanowianka Kraków - Sokół Rybna 0:3, niestawienie się gospodarzy
2020-08-23 mecz Radziszowianka Radziszów - Nadwiślan Kraków 3:0 (na boisku 0:3), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-08-23 mecz Skawinka Skawina - Laskowianka Laski 3:0, niestawienie się gości
2020-08-23 mecz Zwierzyniecki Kraków - Błękitni Modlnica 0:3, niestawienie się gospodarzy
2020-08-28 mecz Radziszowianka Radziszów - Nadwiślan Kraków - przywraca się wynik z boiska (3:0 na korzyść drużyny Nadwiślanu Kraków), anulując walkower 3:0 na korzyść drużyny Radziszowianka Radziszów
2020-08-30 mecz AP Kmita Zabierzów - Krakus Swoszowice 3:0 (na boisku 3:1), zdekompletowanie zespołu gości
2020-09-02 mecz Krakus Swoszowice - Tramwaj Kraków 0:3, zapowiadane niestawienie się zespołu gospodarzy
2020-09-06 mecz Krakus Swoszowice - Nadwiślan Kraków 0:5 (na boisku 3:5), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2020-09-06 mecz Zwierzyniecki Kraków - Sokół Rybna 0:3, niestawienie się zespołu gospodarzy
2020-09-09 mecz AP Profi II - AP Kmita Zabierzów 13:0 zdekompletowanie zespołu gości
2020-09-09 mecz Bieżanowianka Kraków - Skawinka Skawina 3:0 niestawienie się gości
2020-09-09 mecz Laskowianka Laski - Orzeł Piaski Wielkie 3:0, zapowiedziane niestawienie się gości
2020-09-13 mecz Skawinka Skawina - AP Profi II 0:12, nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2020-09-16 mecz Laskowianka Laski - Zwierzyniecki Kraków 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-20 mecz Sokół Rybna - Krakus Swoszowice 7:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-09-26 mecz Laskowianka Laski - Krakus Swoszowice 3:0, zapowiedziane niestawienie się zespołu gości

Wycofane drużyny:
2020-09-04 AS Płaszów Kraków - wycofanie na wniosek klubu

Wykluczone drużyny:
2020-09-16 Zwierzyniecki Kraków - wykluczenie (trzykrotne niestawienie się do zawodów z winy klubu)



kolejka 1:
1 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) AP Profi II -
2 Bieżanowianka Kraków 0:3 Sokół Rybna 2020-08-2317:00
3 Skawinka Skawina 3:0 Laskowianka Laski 2020-08-2310:00
4 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) Błękitni Modlnica 2020-08-2310:00
5 Radziszowianka Radziszów 0:3 Nadwiślan Kraków 2020-08-2310:00
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 AP Kmita Zabierzów 2020-11-1411:00
7 Krakus Swoszowice 0:3 Tramwaj Kraków 2020-09-0217:30
kolejka 2:
8 AP Profi II 4:1 Tramwaj Kraków 2020-11-1110:00
9 AP Kmita Zabierzów 3:0 Krakus Swoszowice 2020-08-3010:00
10 Nadwiślan Kraków 0:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-11-1110:00
11 Błękitni Modlnica 7:0 Radziszowianka Radziszów 2020-08-2910:30
12 Laskowianka Laski Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) 2020-09-1617:00
13 Sokół Rybna 1:2 Skawinka Skawina 2020-08-3010:00
14 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Bieżanowianka Kraków -
kolejka 3:
15 Bieżanowianka Kraków 1:6 AP Profi II 2020-09-2316:00
16 Skawinka Skawina Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -
17 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) Sokół Rybna 2020-09-0610:00
18 Radziszowianka Radziszów 4:6 Laskowianka Laski 2020-09-0510:00
19 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:1 Błękitni Modlnica 2020-09-0612:45
20 Krakus Swoszowice 0:5 Nadwiślan Kraków 2020-09-0617:00
21 Tramwaj Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0613:30
kolejka 4:
22 AP Profi II 13:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0917:00
23 Nadwiślan Kraków 1:1 Tramwaj Kraków 2020-09-0917:30
24 Błękitni Modlnica 9:0 Krakus Swoszowice 2020-09-0917:00
25 Laskowianka Laski 3:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-0916:30
26 Sokół Rybna 1:6 Radziszowianka Radziszów 2020-09-0917:00
27 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) -
28 Bieżanowianka Kraków 3:0 Skawinka Skawina 2020-09-0917:00
kolejka 5:
29 Skawinka Skawina 0:12 AP Profi II 2020-09-1310:00
30 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) Bieżanowianka Kraków -
31 Radziszowianka Radziszów Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -
32 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Sokół Rybna 2020-09-1315:00
33 Laskowianka Laski 3:0 Krakus Swoszowice 2020-09-2612:00
34 Tramwaj Kraków 0:5 Błękitni Modlnica 2020-09-1212:00
35 AP Kmita Zabierzów 2:2 Nadwiślan Kraków 2020-09-1314:30
kolejka 6:
36 AP Profi II 2:2 Nadwiślan Kraków 2020-09-2010:00
37 Błękitni Modlnica 13:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2014:30
38 Laskowianka Laski 4:1 Tramwaj Kraków 2020-09-1817:00
39 Sokół Rybna 7:0 Krakus Swoszowice 2020-09-2016:00
40 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Orzeł Piaski Wielkie Kraków -
41 Bieżanowianka Kraków 3:4 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1910:00
42 Skawinka Skawina Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) -
kolejka 7:
43 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) AP Profi II -
44 Radziszowianka Radziszów 5:0 Skawinka Skawina 2020-09-2715:30
45 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 5:0 Bieżanowianka Kraków 2020-09-2711:00
46 Krakus Swoszowice Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -
47 Tramwaj Kraków 4:2 Sokół Rybna 2020-09-2612:00
48 AP Kmita Zabierzów 1:8 Laskowianka Laski 2020-09-2816:30
49 Nadwiślan Kraków 0:1 Błękitni Modlnica 2020-09-2610:00
kolejka 8:
50 AP Profi II 1:2 Błękitni Modlnica 2020-10-0410:00
51 Laskowianka Laski 1:1 Nadwiślan Kraków 2020-10-0314:00
52 Sokół Rybna 2:3 AP Kmita Zabierzów 2020-10-0316:00
53 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Tramwaj Kraków -
54 Bieżanowianka Kraków 4:4 Krakus Swoszowice 2020-10-0410:00
55 Skawinka Skawina 0:6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-0310:00
56 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) Radziszowianka Radziszów -
kolejka 9:
57 Radziszowianka Radziszów 3:2 AP Profi II 2020-10-1013:00
58 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) -
59 Krakus Swoszowice 6:3 Skawinka Skawina 2020-10-1116:00
60 Tramwaj Kraków 9:2 Bieżanowianka Kraków 2020-10-1014:30
61 AP Kmita Zabierzów Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -
62 Nadwiślan Kraków 1:1 Sokół Rybna 2020-10-1010:00
63 Błękitni Modlnica 3:2 Laskowianka Laski 2020-10-0716:15
kolejka 10:
64 AP Profi II 12:0 Laskowianka Laski 2020-11-1411:00
65 Sokół Rybna 1:7 Błękitni Modlnica 2020-10-2513:00
66 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Nadwiślan Kraków -
67 Bieżanowianka Kraków 5:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-1810:00
68 Skawinka Skawina 6:1 Tramwaj Kraków 2020-11-0214:30
69 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) Krakus Swoszowice -
70 Radziszowianka Radziszów 1:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-11-2109:45
kolejka 11:
71 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:3 AP Profi II 2020-10-2415:00
72 Krakus Swoszowice 2:4 Radziszowianka Radziszów 2020-10-2514:30
73 Tramwaj Kraków Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) -
74 AP Kmita Zabierzów 2:4 Skawinka Skawina 2020-10-2514:00
75 Nadwiślan Kraków 3:1 Bieżanowianka Kraków 2020-10-2510:00
76 Błękitni Modlnica Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -
77 Laskowianka Laski 6:2 Sokół Rybna 2020-11-1112:30
kolejka 12:
78 AP Profi II 3:1 Sokół Rybna 2020-10-3110:00
79 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) Laskowianka Laski -
80 Bieżanowianka Kraków 1:10 Błękitni Modlnica 2020-10-3110:00
81 Skawinka Skawina 2:4 Nadwiślan Kraków 2020-10-3110:00
82 Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) AP Kmita Zabierzów -
83 Radziszowianka Radziszów 1:2 Tramwaj Kraków 2020-10-0310:00
84 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 5:0 Krakus Swoszowice 2020-10-3110:00
kolejka 13:
85 Krakus Swoszowice 0:8 AP Profi II 2020-11-1510:00
86 Tramwaj Kraków 2:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-11-0810:30
87 AP Kmita Zabierzów 2:8 Radziszowianka Radziszów 2020-11-0710:45
88 Nadwiślan Kraków Pauza (Zwierzyniecki Kraków-wykluczenie) -
89 Błękitni Modlnica 5:0 Skawinka Skawina 2020-11-0814:00
90 Laskowianka Laski 3:1 Bieżanowianka Kraków 2020-11-0709:00
91 Sokół Rybna Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofanie) -