II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Glinik Gorlice 2 6 6:3 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 6 6:3 2 0 0
2 Sandecja II Nowy Sącz 1 3 3:1 1 0 0 1 3 3:1 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Puszcza Niepołomice 1 3 3:1 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 3 3:1 1 0 0
4 Unia Tarnów 2 3 7:4 1 0 1 1 0 2:3 0 0 1 1 3 5:1 1 0 0
5 MKS Trzebinia 2 3 3:3 1 0 1 1 3 2:0 1 0 0 1 0 1:3 0 0 1
6 Soła Oświęcim 2 3 3:4 1 0 1 1 0 1:3 0 0 1 1 3 2:1 1 0 0
7 Limanovia Limanowa 2 0 1:5 0 0 2 1 0 1:3 0 0 1 1 0 0:2 0 0 1
8 Dąb Paszkówka 2 0 2:7 0 0 2 2 0 2:7 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Dąb Paszkówka 1:5 Unia Tarnów 2019-08-1511:00
2 Soła Oświęcim 1:3 Puszcza Niepołomice 2019-08-1517:00
3 Sandecja II Nowy Sącz 3:1 MKS Trzebinia 2019-08-2111:00
4 Limanovia Limanowa 1:3 Glinik Gorlice 2019-08-2118:00
kolejka 2:
5 Unia Tarnów 2:3 Glinik Gorlice 2019-08-1818:00
6 MKS Trzebinia 2:0 Limanovia Limanowa 2019-08-1710:00
7 Puszcza Niepołomice Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-0317:00
8 Dąb Paszkówka 1:2 Soła Oświęcim 2019-08-1711:00
kolejka 3:
9 Soła Oświęcim Unia Tarnów 2019-08-2516:00
10 Sandecja II Nowy Sącz Dąb Paszkówka 2019-08-2414:30
11 Puszcza Niepołomice Limanovia Limanowa 2019-08-2510:00
12 Glinik Gorlice MKS Trzebinia 2019-08-2415:00
kolejka 4:
13 Unia Tarnów MKS Trzebinia 2019-08-2811:00
14 Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice 2019-08-2817:30
15 Dąb Paszkówka Limanovia Limanowa 2019-08-2817:30
16 Soła Oświęcim Sandecja II Nowy Sącz 2019-08-2817:30
kolejka 5:
17 Sandecja II Nowy Sącz Unia Tarnów 2019-08-3111:00
18 Limanovia Limanowa Soła Oświęcim 2019-08-3113:00
19 Glinik Gorlice Dąb Paszkówka 2019-08-3112:00
20 MKS Trzebinia Puszcza Niepołomice 2019-09-0110:00
kolejka 6:
21 Unia Tarnów Puszcza Niepołomice 2019-09-0813:00
22 Dąb Paszkówka MKS Trzebinia 2019-09-0711:00
23 Soła Oświęcim Glinik Gorlice 2019-09-0811:00
24 Sandecja II Nowy Sącz Limanovia Limanowa 2019-09-0711:00
kolejka 7:
25 Limanovia Limanowa Unia Tarnów 2019-09-1413:00
26 Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-1410:00
27 MKS Trzebinia Soła Oświęcim 2019-09-14
28 Puszcza Niepołomice Dąb Paszkówka 2019-09-14
kolejka 8:
29 Unia Tarnów Dąb Paszkówka 2019-09-2216:00
30 Puszcza Niepołomice Soła Oświęcim 2019-09-21
31 MKS Trzebinia Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-21
32 Glinik Gorlice Limanovia Limanowa 2019-09-2110:00
kolejka 9:
33 Glinik Gorlice Unia Tarnów 2019-09-2810:00
34 Limanovia Limanowa MKS Trzebinia 2019-09-2813:00
35 Sandecja II Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 2019-09-2811:00
36 Soła Oświęcim Dąb Paszkówka 2019-09-28
kolejka 10:
37 Unia Tarnów Soła Oświęcim 2019-10-0610:30
38 Dąb Paszkówka Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-0511:00
39 Limanovia Limanowa Puszcza Niepołomice 2019-10-0610:00
40 MKS Trzebinia Glinik Gorlice 2019-10-05
kolejka 11:
41 MKS Trzebinia Unia Tarnów 2019-10-12
42 Glinik Gorlice Puszcza Niepołomice 2019-10-1210:00
43 Limanovia Limanowa Dąb Paszkówka 2019-10-1213:00
44 Sandecja II Nowy Sącz Soła Oświęcim 2019-10-1211:00
kolejka 12:
45 Unia Tarnów Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-2015:00
46 Soła Oświęcim Limanovia Limanowa 2019-10-19
47 Dąb Paszkówka Glinik Gorlice 2019-10-1911:00
48 Puszcza Niepołomice MKS Trzebinia 2019-10-19
kolejka 13:
49 Puszcza Niepołomice Unia Tarnów 2019-10-26
50 MKS Trzebinia Dąb Paszkówka 2019-10-26
51 Glinik Gorlice Soła Oświęcim 2019-10-2611:00
52 Limanovia Limanowa Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-2610:00
kolejka 14:
53 Unia Tarnów Limanovia Limanowa 2019-11-0210:00
54 Sandecja II Nowy Sącz Glinik Gorlice 2019-11-0214:30
55 Soła Oświęcim MKS Trzebinia 2019-11-02
56 Dąb Paszkówka Puszcza Niepołomice 2019-11-0211:00