II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Puszcza Niepołomice 12 30 44:16 10 0 2 6 18 33:9 6 0 0 6 12 11:7 4 0 2
2 Glinik Gorlice 12 30 34:12 10 0 2 6 15 17:4 5 0 1 6 15 17:8 5 0 1
3 Sandecja II Nowy Sącz 12 24 34:19 8 0 4 6 9 17:12 3 0 3 6 15 17:7 5 0 1
4 Unia Tarnów 12 19 27:18 6 1 5 6 7 12:11 2 1 3 6 12 15:7 4 0 2
5 Dąb Paszkówka 12 13 20:34 4 1 7 6 6 10:20 2 0 4 6 7 10:14 2 1 3
6 MKS Trzebinia 12 12 21:31 4 0 8 6 9 10:7 3 0 3 6 3 11:24 1 0 5
7 Soła Oświęcim 12 9 17:33 3 0 9 6 6 10:12 2 0 4 6 3 7:21 1 0 5
8 Limanovia Limanowa 12 6 16:50 2 0 10 6 6 11:18 2 0 4 6 0 5:32 0 0 6

Termin obligatoryjny ostatniej kolejki: 3.11.2019, godz. 11:00; zgodnie z regulaminem mecze mogą być rozgrywane we wcześniejszym terminie.



kolejka 1:
1 Dąb Paszkówka 1:5 Unia Tarnów 2019-08-1511:00
2 Soła Oświęcim 1:3 Puszcza Niepołomice 2019-08-1517:00
3 Sandecja II Nowy Sącz 3:1 MKS Trzebinia 2019-08-2111:00
4 Limanovia Limanowa 1:3 Glinik Gorlice 2019-08-2118:00
kolejka 2:
5 Unia Tarnów 2:3 Glinik Gorlice 2019-08-1818:00
6 MKS Trzebinia 2:0 Limanovia Limanowa 2019-08-1710:00
7 Puszcza Niepołomice 4:1 Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-0317:00
8 Dąb Paszkówka 1:2 Soła Oświęcim 2019-08-1711:00
kolejka 3:
9 Soła Oświęcim 0:2 Unia Tarnów 2019-08-2516:00
10 Sandecja II Nowy Sącz 0:4 Dąb Paszkówka 2019-08-2414:30
11 Puszcza Niepołomice 12:2 Limanovia Limanowa 2019-08-2510:00
12 Glinik Gorlice 5:2 MKS Trzebinia 2019-08-2415:00
kolejka 4:
13 Unia Tarnów 5:1 MKS Trzebinia 2019-09-1117:30
14 Puszcza Niepołomice 5:3 Glinik Gorlice 2019-08-2817:30
15 Dąb Paszkówka 4:0 Limanovia Limanowa 2019-08-2817:30
16 Soła Oświęcim 1:3 Sandecja II Nowy Sącz 2019-08-2817:30
kolejka 5:
17 Sandecja II Nowy Sącz 0:1 Unia Tarnów 2019-08-3111:00
18 Limanovia Limanowa 4:1 Soła Oświęcim 2019-08-3113:00
19 Glinik Gorlice 4:0 Dąb Paszkówka 2019-08-3112:00
20 MKS Trzebinia 1:2 Puszcza Niepołomice 2019-09-0110:00
kolejka 6:
21 Unia Tarnów 1:3 Puszcza Niepołomice 2019-09-0813:00
22 Dąb Paszkówka 3:2 MKS Trzebinia 2019-09-0711:00
23 Soła Oświęcim 0:2 Glinik Gorlice 2019-09-0811:00
24 Sandecja II Nowy Sącz 6:3 Limanovia Limanowa 2019-09-0711:00
kolejka 7:
25 Limanovia Limanowa 0:6 Unia Tarnów 2019-09-1413:00
26 Glinik Gorlice 0:1 Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-1410:00
27 MKS Trzebinia 2:0 Soła Oświęcim 2019-09-1510:00
28 Puszcza Niepołomice 4:2 Dąb Paszkówka 2019-09-1414:00
kolejka 8:
29 Unia Tarnów 0:0 Dąb Paszkówka 2019-09-2216:00
30 Puszcza Niepołomice 3:1 Soła Oświęcim 2019-09-2110:00
31 MKS Trzebinia 0:3 Sandecja II Nowy Sącz 2019-09-2211:00
32 Glinik Gorlice 5:0 Limanovia Limanowa 2019-09-2110:00
kolejka 9:
33 Glinik Gorlice 1:0 Unia Tarnów 2019-09-2810:00
34 Limanovia Limanowa 3:5 MKS Trzebinia 2019-09-2813:00
35 Sandecja II Nowy Sącz 0:1 Puszcza Niepołomice 2019-09-2811:00
36 Soła Oświęcim 5:2 Dąb Paszkówka 2019-09-2810:00
kolejka 10:
37 Unia Tarnów 3:1 Soła Oświęcim 2019-10-0610:30
38 Dąb Paszkówka 1:6 Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-0511:00
39 Limanovia Limanowa 2:1 Puszcza Niepołomice 2019-10-0610:00
40 MKS Trzebinia 0:1 Glinik Gorlice 2019-10-0611:00
kolejka 11:
41 MKS Trzebinia 5:1 Unia Tarnów 2019-10-1310:00
42 Glinik Gorlice 2:1 Puszcza Niepołomice 2019-10-1210:00
43 Limanovia Limanowa 1:2 Dąb Paszkówka 2019-10-1213:00
44 Sandecja II Nowy Sącz 8:2 Soła Oświęcim 2019-10-1211:00
kolejka 12:
45 Unia Tarnów 1:3 Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-2010:30
46 Soła Oświęcim 3:0 Limanovia Limanowa 2019-10-1911:00
47 Dąb Paszkówka 0:5 Glinik Gorlice 2019-10-1911:00
48 Puszcza Niepołomice 5:0 MKS Trzebinia 2019-10-1910:00
kolejka 13:
49 Puszcza Niepołomice Unia Tarnów 2019-10-2711:00
50 MKS Trzebinia Dąb Paszkówka 2019-10-2713:30
51 Glinik Gorlice Soła Oświęcim 2019-10-2611:00
52 Limanovia Limanowa Sandecja II Nowy Sącz 2019-10-2610:00
kolejka 14:
53 Unia Tarnów Limanovia Limanowa 2019-11-0310:30
54 Sandecja II Nowy Sącz Glinik Gorlice 2019-11-0214:30
55 Soła Oświęcim MKS Trzebinia 2019-11-0310:00
56 Dąb Paszkówka Puszcza Niepołomice 2019-11-0211:00