II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 CANPACK Okocimski Brzesko 11 28 41:9 9 1 1 5 13 22:5 4 1 0 6 15 19:4 5 0 1
2 Cracovia II SSA Kraków 11 28 36:12 9 1 1 6 16 22:9 5 1 0 5 12 14:3 4 0 1
3 Puszcza Niepołomice 11 23 35:10 7 2 2 5 12 17:3 4 0 1 6 11 18:7 3 2 1
4 Hutnik II Kraków 11 20 52:21 6 2 3 5 9 23:10 3 0 2 6 11 29:11 3 2 1
5 Limanovia Limanowa 11 12 26:24 3 3 5 5 8 11:4 2 2 1 6 4 15:20 1 1 4
6 AP Profi Kraków 11 9 16:36 3 0 8 6 6 5:16 2 0 4 5 3 11:20 1 0 4
7 Unia II Tarnów 11 7 27:40 2 1 8 6 4 13:21 1 1 4 5 3 14:19 1 0 4
8 Beskid Andrychów 11 0 5:86 0 0 11 6 0 4:53 0 0 6 5 0 1:33 0 0 5

Ostatnia kolejka obligatoryjna (6.11.2021, 13:00). o Mecz 2. kolejki Unia II Tarnów - Beskid Andrychów (wynik z boiska 5-1) zweryfikowany jako walkower 5-0 na korzyść Unii II z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole Beskidu. Mecz 6. kolejki Puszcza Niepołomice - Beskid Andrychów zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Puszczy z powodu niestawienia się drużyny Beskidu. Mecz 10. kolejki z 10.10.2021 r. Cracovia II - Beskid zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Cracovii II z powodu niestawienia się gości na zawody.



kolejka 1:
1 CANPACK Okocimski Brzesko 9:1 Unia II Tarnów 2021-08-1810:00
2 Puszcza Niepołomice 4:1 Limanovia Limanowa 2021-08-1810:00
3 AP Profi Kraków 0:3 Cracovia II SSA Kraków 2021-08-1819:00
4 Hutnik II Kraków 16:1 Beskid Andrychów 2021-08-1817:45
kolejka 2:
5 Unia II Tarnów 5:0 Beskid Andrychów 2021-08-2110:00
6 Cracovia II SSA Kraków 2:2 Hutnik II Kraków 2021-08-2114:30
7 Limanovia Limanowa 2:0 AP Profi Kraków 2021-08-2112:30
8 CANPACK Okocimski Brzesko 1:1 Puszcza Niepołomice 2021-08-2110:00
kolejka 3:
9 Puszcza Niepołomice 4:1 Unia II Tarnów 2021-08-2911:00
10 AP Profi Kraków 0:4 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-08-2811:00
11 Hutnik II Kraków 3:1 Limanovia Limanowa 2021-08-2810:00
12 Beskid Andrychów 0:6 Cracovia II SSA Kraków 2021-08-2811:00
kolejka 4:
13 Unia II Tarnów 0:3 Cracovia II SSA Kraków 2021-09-0115:30
14 Limanovia Limanowa 6:0 Beskid Andrychów 2021-08-3117:00
15 CANPACK Okocimski Brzesko 4:3 Hutnik II Kraków 2021-09-0116:00
16 Puszcza Niepołomice 6:0 AP Profi Kraków 2021-09-0715:00
kolejka 5:
17 AP Profi Kraków 2:0 Unia II Tarnów 2021-09-0411:00
18 Hutnik II Kraków 1:5 Puszcza Niepołomice 2021-09-0412:15
19 Beskid Andrychów 0:7 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-0511:00
20 Cracovia II SSA Kraków 5:2 Limanovia Limanowa 2021-09-0511:00
kolejka 6:
21 Unia II Tarnów 4:4 Limanovia Limanowa 2021-09-1210:00
22 CANPACK Okocimski Brzesko 2:0 Cracovia II SSA Kraków 2021-09-1110:00
23 Puszcza Niepołomice 3:0 Beskid Andrychów 2021-09-1211:00
24 AP Profi Kraków 1:2 Hutnik II Kraków 2021-09-1111:00
kolejka 7:
25 Unia II Tarnów 2:7 Hutnik II Kraków 2021-09-1717:00
26 Beskid Andrychów 2:9 AP Profi Kraków 2021-10-1316:00
27 Cracovia II SSA Kraków 4:2 Puszcza Niepołomice 2021-09-1814:00
28 Limanovia Limanowa 1:2 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-1812:15
kolejka 8:
29 Unia II Tarnów 1:4 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-2816:30
30 Limanovia Limanowa 0:0 Puszcza Niepołomice 2021-09-2510:00
31 Cracovia II SSA Kraków 4:2 AP Profi Kraków 2021-09-2610:00
32 Beskid Andrychów 0:13 Hutnik II Kraków 2021-09-2512:00
kolejka 9:
33 Beskid Andrychów 0:11 Unia II Tarnów 2021-10-0311:00
34 Hutnik II Kraków 1:2 Cracovia II SSA Kraków 2021-10-0210:00
35 AP Profi Kraków 2:0 Limanovia Limanowa 2021-10-0214:00
36 Puszcza Niepołomice 0:1 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-0310:00
kolejka 10:
37 Unia II Tarnów 1:3 Puszcza Niepołomice 2021-10-1012:30
38 CANPACK Okocimski Brzesko 6:0 AP Profi Kraków 2021-10-0910:00
39 Limanovia Limanowa 2:2 Hutnik II Kraków 2021-10-0910:00
40 Cracovia II SSA Kraków 3:0 Beskid Andrychów 2021-10-1014:00
kolejka 11:
41 Cracovia II SSA Kraków 4:1 Unia II Tarnów 2021-10-1711:00
42 Beskid Andrychów 2:7 Limanovia Limanowa 2021-10-1611:00
43 Hutnik II Kraków 2:1 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-1610:00
44 AP Profi Kraków 0:7 Puszcza Niepołomice 2021-10-1611:00
kolejka 12:
45 Unia II Tarnów AP Profi Kraków 2021-10-2412:30
46 Puszcza Niepołomice Hutnik II Kraków 2021-10-2314:00
47 CANPACK Okocimski Brzesko Beskid Andrychów 2021-10-2310:00
48 Limanovia Limanowa Cracovia II SSA Kraków 2021-10-2310:00
kolejka 13:
49 Limanovia Limanowa Unia II Tarnów 2021-10-3013:00
50 Cracovia II SSA Kraków CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-3112:00
51 Beskid Andrychów Puszcza Niepołomice 2021-10-3011:00
52 Hutnik II Kraków AP Profi Kraków 2021-10-3010:00
kolejka 14:
53 Hutnik II Kraków Unia II Tarnów 2021-11-0613:00
54 AP Profi Kraków Beskid Andrychów 2021-11-0514:00
55 Puszcza Niepołomice Cracovia II SSA Kraków 2021-11-0613:00
56 CANPACK Okocimski Brzesko Limanovia Limanowa 2021-11-0613:00