Kraków: II liga okręgowa A1 Junior "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Siemacha-Progres Kraków 9 25 57:4 8 1 0 5 13 24:4 4 1 0 4 12 33:0 4 0 0
2 Sokół Kocmyrzów 9 24 36:14 8 0 1 4 12 19:3 4 0 0 5 12 17:11 4 0 1
3 Nowa Proszowianka Proszowice 9 20 35:18 6 2 1 4 12 21:6 4 0 0 5 8 14:12 2 2 1
4 Słomniczanka Słomniki 9 16 53:16 5 1 3 4 6 18:7 2 0 2 5 10 35:9 3 1 1
5 Jutrzenka Giebułtów 9 15 26:30 5 0 4 4 6 12:16 2 0 2 5 9 14:14 3 0 2
6 Niedźwiedź 9 13 24:30 4 1 4 6 7 17:27 2 1 3 3 6 7:3 2 0 1
7 Prądnik Sułoszowa 9 7 16:34 2 1 6 4 4 10:15 1 1 2 5 3 6:19 1 0 4
8 Wawel Kraków 9 6 28:40 2 0 7 4 6 15:13 2 0 2 5 0 13:27 0 0 5
9 Albertus Kraków 9 6 14:39 2 0 7 5 3 7:26 1 0 4 4 3 7:13 1 0 3
10 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Juvenia Prandocin 9 0 0:64 0 0 9 5 0 0:29 0 0 5 4 0 0:35 0 0 4



kolejka 1:
1 Siemacha-Progres Kraków Pauza 2019-12-2612:00
2 Wawel Kraków 0:3 Jutrzenka Giebułtów 2019-08-3115:30
3 Juvenia Prandocin 0:4 Niedźwiedź 2019-08-3111:00
4 Prądnik Sułoszowa Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 2019-08-3113:00
5 Albertus Kraków 3:8 Sokół Kocmyrzów 2019-08-3113:00
6 Nowa Proszowianka Proszowice 5:4 Słomniczanka Słomniki 2019-09-0111:00
kolejka 2:
7 Słomniczanka Słomniki Pauza 2019-12-2612:00
8 Sokół Kocmyrzów 6:1 Nowa Proszowianka Proszowice 2019-09-0810:00
9 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Albertus Kraków 2019-09-0713:00
10 Niedźwiedź 3:0 Prądnik Sułoszowa 2019-09-0713:00
11 Jutrzenka Giebułtów 9:0 Juvenia Prandocin 2019-09-0812:15
12 Siemacha-Progres Kraków 4:2 Wawel Kraków 2019-09-0617:00
kolejka 3:
13 Wawel Kraków Pauza 2019-12-2612:00
14 Juvenia Prandocin 0:14 Siemacha-Progres Kraków 2019-09-1410:00
15 Prądnik Sułoszowa 2:7 Jutrzenka Giebułtów 2019-09-1416:30
16 Albertus Kraków 0:3 Niedźwiedź 2019-11-1711:00
17 Nowa Proszowianka Proszowice Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 2019-09-1515:00
18 Słomniczanka Słomniki 0:1 Sokół Kocmyrzów 2019-09-1509:00
kolejka 4:
19 Sokół Kocmyrzów Pauza 2019-12-2612:00
20 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Słomniczanka Słomniki 2019-12-2613:00
21 Niedźwiedź 5:5 Nowa Proszowianka Proszowice 2019-09-2111:00
22 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Albertus Kraków 2019-09-2216:30
23 Siemacha-Progres Kraków 10:1 Prądnik Sułoszowa 2019-09-2211:00
24 Wawel Kraków 8:0 Juvenia Prandocin 2019-09-2110:00
kolejka 5:
25 Juvenia Prandocin Pauza 2019-12-2612:00
26 Prądnik Sułoszowa 6:5 Wawel Kraków 2019-09-2913:30
27 Albertus Kraków 0:11 Siemacha-Progres Kraków 2019-09-2909:00
28 Nowa Proszowianka Proszowice 7:0 Jutrzenka Giebułtów 2019-09-2911:00
29 Niedźwiedź 1:11 Słomniczanka Słomniki 2019-09-2909:30
30 Sokół Kocmyrzów Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 2019-12-2614:00
kolejka 6:
31 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Pauza 2019-12-2612:00
32 Niedźwiedź 2:5 Sokół Kocmyrzów 2019-10-0510:00
33 Jutrzenka Giebułtów 0:12 Słomniczanka Słomniki 2019-10-0610:45
34 Siemacha-Progres Kraków 1:1 Nowa Proszowianka Proszowice 2019-10-0610:00
35 Wawel Kraków 5:3 Albertus Kraków 2019-10-0610:30
36 Juvenia Prandocin 0:5 Prądnik Sułoszowa 2019-10-0511:00
kolejka 7:
37 Prądnik Sułoszowa Pauza 2019-12-2612:00
38 Albertus Kraków 4:0 Juvenia Prandocin 2019-10-1311:30
39 Nowa Proszowianka Proszowice 6:2 Wawel Kraków 2019-10-1312:00
40 Słomniczanka Słomniki 0:5 Siemacha-Progres Kraków 2019-10-1310:00
41 Sokół Kocmyrzów 3:0 Jutrzenka Giebułtów 2019-10-1310:00
42 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Niedźwiedź 2019-12-2612:00
kolejka 8:
43 Niedźwiedź Pauza 2019-12-2612:00
44 Jutrzenka Giebułtów Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 2019-12-2610:00
45 Siemacha-Progres Kraków 6:0 Sokół Kocmyrzów 2019-10-2010:00
46 Wawel Kraków 2:7 Słomniczanka Słomniki 2019-10-1910:00
47 Juvenia Prandocin 0:3 Nowa Proszowianka Proszowice 2019-10-1911:00
48 Prądnik Sułoszowa 1:2 Albertus Kraków 2019-10-2011:00
kolejka 9:
49 Albertus Kraków Pauza 2019-12-2612:00
50 Nowa Proszowianka Proszowice 3:0 Prądnik Sułoszowa 2019-10-2711:00
51 Słomniczanka Słomniki 14:0 Juvenia Prandocin 2019-10-2710:00
52 Sokół Kocmyrzów 7:2 Wawel Kraków 2019-10-2710:00
53 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Siemacha-Progres Kraków 2019-12-2612:00
54 Niedźwiedź 2:4 Jutrzenka Giebułtów 2019-10-2611:00
kolejka 10:
55 Jutrzenka Giebułtów Pauza 2019-12-2612:00
56 Siemacha-Progres Kraków 3:0 Niedźwiedź 2019-11-0309:00
57 Wawel Kraków Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) 2019-12-2612:00
58 Juvenia Prandocin 0:3 Sokół Kocmyrzów 2019-11-0211:00
59 Prądnik Sułoszowa 1:1 Słomniczanka Słomniki 2019-11-0311:00
60 Albertus Kraków 0:4 Nowa Proszowianka Proszowice 2019-11-0211:00
kolejka 11:
61 Nowa Proszowianka Proszowice Pauza 2019-12-2612:00
62 Słomniczanka Słomniki 4:1 Albertus Kraków 2019-11-1010:00
63 Sokół Kocmyrzów 3:0 Prądnik Sułoszowa 2019-11-1011:00
64 Pauza ( wykluczenie -WKS Przebój Wolbrom) Juvenia Prandocin 2019-12-2612:00
65 Niedźwiedź 4:2 Wawel Kraków 2019-11-0909:30
66 Jutrzenka Giebułtów 0:3 Siemacha-Progres Kraków 2019-11-1111:00