Kraków: II liga okręgowa A1 Junior (RW) "Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wiślanie Jaśkowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Świt Krzeszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Piast Wołowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Orlęta Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Nadwiślan Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Gajowianka Gaj 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Clepardia Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Cedronka Wola Radziszowska 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Bieżanowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 AP Kmita Zabierzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

I etap - jeden mecz
II etap - grupa awans (1-5 drużyn), grupa spadek (6-10 drużyn), rozgrywane będą rewanże.
Terminy kolejek II etapu: 2020-05-30/31, 2020-06-06/07, 2020-06-13/14, 2020-06-20/21.



kolejka 1:
1 Nadwiślan Kraków Wiślanie Jaśkowice 2020-03-2913:00
2 Orlęta Rudawa AP Kmita Zabierzów 2020-03-2812:00
3 Gajowianka Gaj Bieżanowianka Kraków 2020-03-2816:00
4 Cedronka Wola Radziszowska Świt Krzeszowice 2020-03-2913:00
5 Piast Wołowice Clepardia Kraków 2020-03-2911:00
kolejka 2:
6 Wiślanie Jaśkowice Clepardia Kraków 2020-04-0513:00
7 Świt Krzeszowice Piast Wołowice 2020-04-0513:00
8 Bieżanowianka Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2020-04-0416:30
9 AP Kmita Zabierzów Gajowianka Gaj 2020-04-0411:30
10 Nadwiślan Kraków Orlęta Rudawa 2020-04-0513:00
kolejka 3:
11 Orlęta Rudawa Wiślanie Jaśkowice 2020-04-1417:00
12 Gajowianka Gaj Nadwiślan Kraków 2020-04-1517:00
13 Cedronka Wola Radziszowska AP Kmita Zabierzów 2020-04-15
14 Piast Wołowice Bieżanowianka Kraków 2020-04-1517:00
15 Świt Krzeszowice Clepardia Kraków 2020-04-15
kolejka 4:
16 Wiślanie Jaśkowice Świt Krzeszowice 2020-04-18
17 Bieżanowianka Kraków Clepardia Kraków 2020-04-1816:30
18 AP Kmita Zabierzów Piast Wołowice 2020-04-1811:30
19 Nadwiślan Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2020-04-18
20 Orlęta Rudawa Gajowianka Gaj 2020-04-1912:00
kolejka 5:
21 Gajowianka Gaj Wiślanie Jaśkowice 2020-04-2510:00
22 Cedronka Wola Radziszowska Orlęta Rudawa 2020-04-25
23 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2020-04-2515:30
24 AP Kmita Zabierzów Clepardia Kraków 2020-04-2512:00
25 Świt Krzeszowice Bieżanowianka Kraków 2020-04-25
kolejka 6:
26 Wiślanie Jaśkowice Bieżanowianka Kraków 2020-04-29
27 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice 2020-04-2917:00
28 Nadwiślan Kraków Clepardia Kraków 2020-04-29
29 Orlęta Rudawa Piast Wołowice 2020-04-2917:00
30 Gajowianka Gaj Cedronka Wola Radziszowska 2020-04-2917:00
kolejka 7:
31 Cedronka Wola Radziszowska Wiślanie Jaśkowice 2020-05-02
32 Piast Wołowice Gajowianka Gaj 2020-05-0311:00
33 Orlęta Rudawa Clepardia Kraków 2020-05-0312:00
34 Świt Krzeszowice Nadwiślan Kraków 2020-05-02
35 Bieżanowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-05-0117:30
kolejka 8:
36 Wiślanie Jaśkowice AP Kmita Zabierzów 2020-05-09
37 Nadwiślan Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-05-09
38 Orlęta Rudawa Świt Krzeszowice 2020-05-1016:00
39 Gajowianka Gaj Clepardia Kraków 2020-05-0910:00
40 Cedronka Wola Radziszowska Piast Wołowice 2020-05-09
kolejka 9:
41 Piast Wołowice Wiślanie Jaśkowice 2020-05-1711:00
42 Cedronka Wola Radziszowska Clepardia Kraków 2020-05-16
43 Świt Krzeszowice Gajowianka Gaj 2020-05-16
44 Bieżanowianka Kraków Orlęta Rudawa 2020-05-1610:00
45 AP Kmita Zabierzów Nadwiślan Kraków 2020-05-16